2019 spalio 14 d. pirmadienis, 23:56
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

Būsto rūmų prezidentas J. Antanaitis: „RESTA – ypač aktuali renovuojantiems daugiabučius“

2015-04-23 12:55
Didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda RESTA Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO surengta jau dvidešimt antrą kartą. Pagrindinė parodos tema – augantis miestas – apima ir gyvenimo kokybę pastatuose, ir jų architektūrą, ir statybos bei apdailos medžiagas, ir ekologiją.
nuotrauka
„Čia atėjęs daugiabučio gyventojas ar bendrijos pirmininkas tikrai gali gauti sau naudos", – teigė J. Antanaitis. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
RESTA 2015,
Nemažai dėmesio parodoje skiriama ir senų daugiabučių renovacijai. Apie galimybes modernizuoti šiuos namus lankytojai gali išsamiai sužinoti Būsto energijos taupymo agentūros informaciniame-konsultaciniame stende, daugiabučių renovacijos eiga ir perspektyvos Lietuvoje šiandien bus apžvelgiamos ir spaudos konferencijoje.

Norėdami sužinoti, kuo naudinga RESTA būtent tiems, kas žada ar jau renovuoja savo daugiabučius, pakalbinome Būsto rūmų prezidentą Juozą Antanaitį. „Čia atėjęs daugiabučio gyventojas ar bendrijos pirmininkas tikrai gali gauti sau naudos, – teigė J. Antanaitis, dalyvaujantis šioje parodoje kasmet. – Mano tikslas yra apsilankius šioje parodoje pamatyti naujoves. Jei mes pažiūrėsime kokia paroda buvo prieš dešimt metų, t. y. kokios buvo apšiltinimo, remonto medžiagos, tai galime pasidžiaugti, kad mes tikrai einame į prieki. Ir tas naujoves reikia išmanyti, norint geriausiomis sąnaudomis kokybiškai renovuoti namus. Ir dar reikia džiaugtis tuo, kad mes ne tik mokomės iš kitų, bet ir kiti atvažiuoja pasimokyti iš mūsų – parodoje gausu svečių iš užsienio. Tik man labai gaila, kad aš negaliu pakviesti čia visų daugiabučių savininkų, būsto valdytojų, kad jie pamatytų, kaip galima puikiomis medžiagom susitvarkyti savo gyvenamąją vietą, kad ji būtų tvarkinga ir gera, nes pagrindiniai lankytojai yra iš Vilniaus, kitų miestų gyventojai ne tokie aktyvūs. O čia tikrai galima gauti tokių žinių, kad praeidamas pro savo namą kiekvienas galėtų džiaugtis, o ne gėdingai svečią apvestų kvartalu aplink. Būtų labai gerai, kad bent jau asociacijos, tie žmonės, kurie gali prisidėti prie renovacijos, atvyktų čia.“

Senų daugiabučių renovacija – plati tema, kuri šiemet RESTOJE yra tikrai aktuali. Vakar, per parodos atidarymą, buvo kalbėta ir apie kvartalinę renovaciją – galimybę renovuoti ne atskirus daugiabučius, o jų rajonus. Kokia bus šio projekto, galinčio pakeisti mūsų miestų veidus, ateitis – parodys laikas, o kol jis prasidės, visas naujausias renovavimo tendencijas galima sužinoti RESTOS parodoje, kuri vyks iki balandžio 25 d. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...