2018 kovo 22 d. ketvirtadienis, 13:57
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Kvietimas į Lietuvos matininkų asociacijos konferenciją, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Renginio data: 2018-03-23

Renginio vieta: Verslo, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis Trakai Resort & Spa". Gedimino g. 26 Trakuose.

Renginio data: š. m. kovo 23 d., penktadienį, 11:00 val.

Konferencijos – parodos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėt, metu bus aptariamos aktualios geodezijos, matininkystės, kartografijos, nekilnojamojo turto kadastro, žemėtvarkos, matavimų technologijų, nacionalinių geoduomenų bei kitos temos, pristatomos technologinės, programinės ir teisinės profesijos naujovės, nemažą renginio dalį skirsime elektroninių nekilnojamųjų daiktų kadastro duomenų bylų klausimui.

Kaip ir kasmet kartu su konferencija vyks paroda, kurioje bus pristatyta naujausia geodezinių matavimų įranga, GPS imtuvai ir instrumentai, matavimų apdorojimo ir GIS technologijos, geografiniai duomenys ir žemėlapiai. Konferencijoje laukiame iškilių svečių iš ministerijų, universitetų (VGTU ir ASU), kolegijų (Kauno, Klaipėdos, Vilniaus technologijų ir dizaino) bei kolegų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, giminingų asociacijų.
Kartu su Pasaulio banku ir viso pasaulio geodezininkais ir matininkais renginio metu paminėsime Pasaulinę GEODEZININKO dieną.

Konferencijos metu bus pristatomi profesijos specialybes studijuojančių studentų darbai — vyks geriausio studentų stendinio pranešimo konkursas.

Lietuvos matininkų asociacija būtų dėkinga, jeigu pagerbtumėte mūsų renginį dalyvavimu bei portale statybunaujienos.lt pasidalintumėte mintimis apie profesinės bendruomenės laukiančius iššūkius atliekant vieną svarbiausių funkcijų, matininkams, geodezininkams ir žemėtvarkininkams aktualiomis ir rūpimomis naujienomis apie matavimų veiklos svarbą kuriant darnią, ekonomiškai stiprią valstybę.

Platesnė informacija apie konferenciją bei apie asociacijos veiklą bus skelbiama Lietuvos matininkų asociacijos interneto svetainėje www.matininkuasociacija.lt (http://lmat.lt/) bei Lietuvos matininkų asociacijos Facebook paskyroje.

Apie konferencijos vietą daugiau informacijos galima sužinoti čia.

Apie dalyvavimą konferencijoje bei tikslų pranešimo pavadinimą būtina pranešti iki kovo 16 dienos el. paštu info@matininkuasociacija.lt; jolanta.cesnauskiene@gmail.com arba telefonu Nr. +370 699 53089 (Jolanta Česnauskienė).

 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Renginiai


Statybunaujienos.lt » Renginiai

nuotrauka

TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės namams

Nuo 2018 m. Lietuvoje galima statyti tik A+ klasės energinius reikalavimus atitinkančius gyvenamuosius namus. Statybinių medžiagų gamintojai pritaiko savo produktus naujiems poreikiams bei r...
nuotrauka

UAB DASFA ir Ko siūlo itin kokybišką ir ilgaamžę stogų ir fasadų medžiagą – akmens skalūną

Mes oficialiai atstovaujame vokiečių gamintojui „Theis-Boeger“ GmbH, pristatome medžiagas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje.