2019 spalio 14 d. pirmadienis, 23:51
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

„Laufen“ pristatė... šveicariškumą

2015-04-25 14:51
Aukštos kokybės santechnika pasaulyje garsėjanti bendrovė „Laufen“ parodą RESTA „atrado“ pirmą kartą. Kaip mus informavo „Laufen“ Baltijos šalių biuro vadovas Nerijus Bakšys, su minėtos bendrovės produkcija dirbantis keliolika metų, į mūsų šalyje organizuojamą parodą žiūrėdavo šiek tiek skeptiškai, mat įprasti parodų maršrutai driekėsi lankant Vokietijos Frankfurte, Italijoje, Čekijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse organizuojamus tokius renginius.
nuotrauka
Nerijus Bakšys, LAUFEN atstovas. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
RESTA 2015,
LAUFEN CZ s.r.o. biuras Baltijos šalyse,
Regioninėse parodose tokiu mastu kaip dabar dalyvauti nepasiryždavo: galimas dalykas, abejota, kad mūsų visuomenė jau subrendo tinkamai įvertinti išskirtinio dizaino, kokybės privalumus, o ne rinktis pirmiau kainą, o paskui – gaminį.

„Tai – savotiškas eksperimentas, kuriuo norime priminti mūsų prekės ženklą kuo didesnei auditorijai ir išsiaiškinti, kaip mūsų visuomenė, statybų, dizaino profesionalai bei kiti specialistai sugebės priimti ir vertinti tokias naujoves. Mano nuostata: daugiau neturėtume dalyvauti fragmentiškai, tik su keliais gaminiais, o įrengti stendą, ekspoziciją, atspindinčią prekės ženklo įvaizdį, gaminių įvairovę ir komunikuoti savo vertybes – išskirtinį dizainą, kokybę, šveicariškumą – pasitvirtino su kaupu“, – parodos rezultatais džiaugėsi daugelio lankytojų ir specialistų susidomėjimo ir teigiamo įvertinimo sulaukusio stendo šeimininkas.

Paklaustas, ką jis supranta kaip šveicariškumą, Nerijus Bakšys atsakė, kad išskirtinio dizaino ir kokybės siekia daugelis save gerbiančių rinkos lyderių ar pretenduojančių jais tapti. O štai šveicariškumas – tai ir ypatingas gamintojų, dizainerių preciziškumas, organizuotumas, tikslumas, o gaminių – patikimumas. „Laufen“ yra vienintelė Šveicarijoje sanitarinės keramikos gamintoja. Šveicarai nuo seno garsėja savo dizaino mokykla, jų dizainas gražus, šiek tiek ekscentriškas, atpažįstamas pagal tam tikrus savitus bruožus ir daugeliui priimtinas. Pasak N. Bakšio, žmonių reakcija į pristatytus gaminius buvo šilta, buvo matyti, kad jie žavisi stendu ir bendrovės pristatytomis inovacijomis.

Viena šių inovacijų, kurią „Laufen“ atstovai pavadino revoliucija vonios kambario įrengimo srityje, tai visiškai naujos keramikos rūšies „SaphirKeramik“ gaminiai. Šveicarai, dirbdami su mokslininkais, universitetais, atrado naujų dizaino galimybių suteikiančią medžiagą. „Juk 100 proc. natūrali keramika yra gamtinė medžiaga ir ji gamybos procese gana neklusni: keramikos gaminius degant krosnyje, galimi gana dideli matmenų pokyčiai... Radome naują receptūrą: į tradicinę gamybos žaliavą įdėjus korundo, kuris kietumu nusileidžia tik deimantui, išgauname kur kas kietesnę, nelinkusią deformuotis keramiką, tad gaminius galima ploninti, neprarandant jų tvirtumo. Be to, „SpahirKeramik“ atsparumas lenkimui taip pat puikus“, – sakė portalo pašnekovas.

Dabar „Laufen“, sanitarinę techniką gaminanti iš natūralių medžiagų, formų įvairove, gaminių tvirtumu, plonumu ir precizišku dizainu jau gali konkuruoti su tais, kurie savo gaminiams seniai pasirinko taip pat lengvai formuojamas, tačiau sintetines medžiagas. Korundas yra bespalvis mineralas, kurio daug žydrųjų brangakmenių – safyrų sudėtyje. „Laufen“ korundą, suprantama, išgauna ne iš safyrų, o pramoniniu būdu. „SaphirKeramik“ gaminių žaliava pasižymi didesniu nei įprastos keramikos baltumu, todėl net ją padengus plonu emalio sluoksniu, neprasišviečia gelsvumas ar rusvumas, kaip tai būtų naudojant įprastines žaliavas.  
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...