2019 spalio 23 d. trečiadienis, 13:54
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

„Layher“ ištyrė Baltijos šalių, Baltarusijos ir Kaliningrado rinkų ir statytojų požiūrių skirtumus

2015-04-25 15:54
Didžiausią parodos stendą pristačiusi UAB „Layher Baltic“ neatsidžiaugia parodos rezultatais. RESTA yra tik viena iš šios bendrovės turo per Baltijos šalių, kaimyninio Kaliningrado parodas – stotelė. Tačiau būtent mūsų šalyje garsios Vokietijos bendrovės antrinė įmonė džiaugiasi ypatingu pasisekimu. Daugiau kaip 60 metų LAYHER yra patikimų statybinių pastolių sistemų gamintojas. Pasak bendrovės atstovų, geriausiai tai įrodo efektyvūs technologiniai sprendimai, padedantys labai palengvinti statybininkų darbo dienas.
nuotrauka
Didžiausią parodos stendą pristačiusi UAB „Layher Baltic“ neatsidžiaugia parodos rezultatais. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Layher Baltic, UAB
RESTA 2015,
UAB „Layher Baltic“ generalinis direktorius Viktor Voroncov sutiko pasidalinti savo įspūdžiais iš Estijoje, Latvijoje aplankytų parodų bei parodos RESTA.

„Estija – labai išsivysčiusi šalis, atitinkamai išvystyta ir jų statybos pramonė. Tad tai, ko mūsų teiravosi estai ir ko iš mūsų pageidavo įsigyti, lietuvius galbūt sudomins tik po kokių 3 ar 4 metų. Įdomu tai, kad visas jų dėmesys krypo į tai, kas svarbu darbuotojams: jų patogumui, saugumui, darbo palengvinimui. Pavyzdžiui, jie nebenori lipti mūsų statybininkams dar taip įprastomis kopėčiomis ant pastolių, jiems reikia laiptų. Juk taip ir patogiau, ir saugiau, ir lengviau užnešti statybines ar apdailos medžiagas. Toje šalyje vertinami darbuotojai, jų sveikata ir gyvybė, bet, žinoma, jie ir patys kovojo už savo saugumą, nebuvo pasyvūs, – pabrėžė V. Voroncov. – Latvijoje parodoje buvo nemažai lankytojų, tačiau atvykdavo daugiausiai jau esami ir mus žinantys klientai, naujų atėjo mažai. O Lietuvoje laukė didelis pasisekimas: čia statybų rinka sparčiai auga, todėl ir žmonės labai domisi pastolių sistemomis, lankytojų techninis išprusimas, išsilavinimas – aukštas, jie puikiai supranta, ką mes rodome, kam ir kodėl reikalingas vienas ar kitas sprendimas, naujovė. Ateina daug specialistų iš didelių įmonių: ir ne tik iš aukščiausiosios grandies, bet ir vidurinės.“

Lietuvos RESTA parodą laikantys sėkmingiausia iš aplankytųjų LAYHER atstovai netrukus ketina vykti į Kaliningradą, kur savo gaminius pristatys maždaug 40 ar 50 statybų bendrovių vadovų.

„Mes esame vokiečių koncerno antrinė įmonė, atsakinga už pardavimą Baltijos šalyse, Baltarusijoje, Kaliningrade. Todėl specialiai baltarusiams konferenciją suorganizavome čia, sostinėje, kur atvežėme grupę jų statybos specialistų. Baltarusiams buvo labai įdomu, kas vyksta statybų sektoriuje Lietuvoje, nes mes juos aplenkę kokiais 5 ar 10 metų ir jie nori susipažinti su naujienomis, kurios juos galbūt pasieks po dešimtmečio. Mat pereiti prie moderniausių technologijų naudojimo trukdo ir valiutos trūkumas. Tik dalis iš atvykusių LAYHER pastolių sistemų ketina įsigyti artimiausiu metu. Bet mes palaikysime baltarusius, ir tikimės ateityje ateiti ir į jų rinką“, – pabrėžė žinomos ir patikimumu garsėjančios vokiečių bendrovės atstovas.  
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.