2017 lapkričio 21 d. antradienis, 21:30
Reklama  |  El. paštas  |  facebook  google plus  twitter  linkendin

„Montuotojas“. Išaugus darbų apimtims, dairosi papildomos darbo jėgos  2

2017-09-12 08:32
Pirmasis šių metų pusmetis akcinei bendrovei „Montuotojas“ buvo labai sėkmingas. Statybos montavimo darbų apimtys, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų periodu, padidėjo net 152 procentais, vieno dirbančiojo įdirbis išaugo 1,66 karto, o vidutinis darbuotojų atlyginimas padidėjo 17 procentų ir peržengė tūkstančio eurų ribą.
nuotrauka
Bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.


Minimos įmonės
Montuotojas, AB
Bega, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija, UAB
Lifosa, AB
Klaipėdos nafta,
Būtingės nafta,

Darbų apimtys auga

Šiuo metu pramoninės statybos, specialiųjų montavimo darbų, technologinių įrengimų gamybos ir montavimo bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Taip pat šiuo metu vykdomi darbai „Klaipėdos naftoje“, „Begoje“, „Lifosoje“, medžio drožlų gamykloje Kazlų Rūdoje, daugelyje energetikos ir šilumos gamybos bei tiekimo paskirties objektų ir kt. Vienu metu bendrovė darbuojasi 49-iuose didelio inžinerinio sudėtingumo objektuose. Iki šių metų pabaigos objektų, kuriuose darbus atlieka „Montuotojas“, skaičius peržengs 115.

„Be darbų, atliekamų Lietuvos Respublikoje, dirbame Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje, – sako bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras. – Dėl naujų užsakymų sėkmingai deramės su Lenkijos, Ispanijos, Latvijos ir kitų šalių statybininkais ir užsakovais, su daugeliu iš kurių mus sieja seni bendradarbiavimo ryšiai.“

Nuotraukoje – bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras

Kaip pastebėjo A. Jaras, bendrovės neaplenkė problema, su kuria pastaruoju metu susiduria daugelis Lietuvos įmonių, – juntamas kvalifikuotos darbo jėgos stygius. Dabartiniu metu bendrovei „Montuotojas“ trūksta kelių dešimčių kvalifikuotų suvirintojų ir montuotojų.

„Tačiau tai nesutrukdys bendrovei sėkmingai įvykdyti priimtus įsipareigojimus šiais metais ir užbaigti tęstinius darbus objektuose 2018 metais, nes bendrovėje sėkmingai vykdoma darbo jėgos iš kitų šalių telkimo programa“, – pasakoja generalinis direktorius A. Jaras.

Investavo į technologijas ir darbuotojus

Priklausomai nuo situacijos rinkoje, bendrovės „Montuotojas“ darbuotojų skaičius nuo 700 išauga iki 1000. Vadinamojo darbų piko metu šis skaičius gerokai peržengia tūkstančio ribą, o vidutinis darbuotojų skaičius yra apie 800. Tokie darbuotojų skaičiaus svyravimai yra nemenkas iššūkis bendrovei ir jos vadovams.

„Akcinė bendrovė „Montuotojas“ visuomet su optimizmu žiūri į ateitį. Patirtis rodo, kad statyboje, nepriklausomai nuo statybininkų, labai dažni svyravimai, ypač statant inžinerinės krypties objektus“, – sako A. Jaras.

2015–2016 metai bendrovei „Montuotojas“ buvo šiek tiek sudėtingesni, nes trūko darbų, ypač stambiausiose pramonės įmonėse, įgyvendinat stambius ir sudėtingus projektus, tad darbuotojų skaičių teko sumažinti iki 720. Įtampos nesumažino ir bendrovės valdybos sprendimas ne pačiais lengviausiais įmonei metais, kuomet trūko rimtų užsakymų, ryžtis didelėms investicijoms. Tačiau bendrovė prognozavo, kad tokie apimčių kritimai yra laikini, ir rengdamiesi pakilimui, kuomet, kaip numatė, pritrūks darbo jėgos, investavo 4 milijonus eurų į bendrovės gamybinių procesų industrializacijos lygio kėlimą bei dirbančiųjų buitinių ir darbo sąlygų gerinimą. Kaip parodė šie metai, bendrovės sprendimas buvo teisingas.

Investicijos į technologijas leido kompensuoti darbo jėgos trūkumą.  

Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

darbinbinkui
2017-09-15 08:27
kiek esi vertas, tiek ir gauni. reikalingiems, gerai dirbantiems žmonėms taip ir atlyginama - labai gerai :)
darbinikas
2017-09-14 20:53
tegu moka normalias algas ir bus darbininku

Objektai. Technologijos

nuotrauka
2017-11-21 09:07
Kopenhagoje vykusiame tarptautiniame konkurse „Creative Business Cup“ savo ekologišką ir unikalią idėją pristatė ir Lietuvos atstovai, sukūrę upės srovės energijos keltą „Uperis“. Tarptautinio konkurso dalyvius Kopenhagoje vertino kompetentinga komisija, tarp kurios narių – JAV, Japonijos, Kinijos, ...
nuotrauka
2017-11-17 17:07
Geros naujienos mėgstantiems leisti vakarus Vingio parke – nuo šiol parke saugiau ir šviesiau. Apšviesta net apie 4 km atnaujintų pėsčiųjų ir dviračių takų, kurie iki šiol vakarais skendėjo tamsoje, o viso parko (178 ha) apšvietimą savivaldybė ketina modernizuoti per dvejus metus.
nuotrauka
2017-11-16 14:39
Vilniaus apygardos administracinis teismas paliko nenagrinėtą Generalinės prokuratūros prokuroro, ginančio viešąjį interesą, pareiškimą Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai dėl pažymos apie statinio statybą be nukrypimo nuo projekto sprendinių, išduotos bendrovei „Misionierių nam...
nuotrauka
2017-11-16 14:10
Vyriausybė nusprendė, kad valstybės institucijų derinimo veiksmai dėl Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano korekcijų turi būti stabdomi.
nuotrauka
2017-11-16 10:16
Nekilnojamojo turto vystymo kompanija CITUS pristato pirmąjį Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse nekomercinį atvirą NT inovacijų projektą „Aeronamai“. Projektas vystomas šalia vieno seniausių Europoje S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Kaune, jis skirtas labai specifinei žmonių grupei – aviacijos ent...
nuotrauka
2017-11-15 11:47
Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) planavimo klausimą galima išspręsti per kelias valandas, pastatų nereikėtų griauti, o valstybei nereikėtų mokėti jokių kompensacijų.
nuotrauka
2017-11-15 08:22
Televizoriaus ekranas ant sienos apmušalų ar užuolaidų, dvipusis monitorius, ypatingos raiškos vaizdai –organinių šviesos diodų (OLED) lankstumas ir plotas atveria ypatingas jų pritaikymo galimybes. Kuriant juos, priešingai nei neorganinių medžiagų pagrindu veikiančias LED technologijas, nenaudojami...
nuotrauka
2017-11-14 10:08
Lapkričio 10 dieną Gargždų „Minijos“ kino teatre vyko antrasis Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumas tema „Iniciatyva, inovacijos, investicijos“. Renginio metu paskelbta, kad į oro uosto teritoriją Dirvupiuose artimiausiu metu bus investuota 200–350 mln. eurų.
nuotrauka
2017-11-13 09:42
Bendra „Lietuvos energijos“ ir „Fortum“ įmonė „Kauno kogeneracinė jėgainė“ sudarė sutartį su bendrove „Lemminkainen Lietuva“, kuri atliks naujosios jėgainės statybų aikštelės paruošimo bei atliekų bunkerio duobės iškasimo ir išbetonavimo darbus. Daugiau nei 5,9 mln. eurų vertės paslaugų sutartis sud...
nuotrauka
2017-11-10 11:18
Privažiuojamasis kelias prie viešbučio „Novotel“ Vilniuje nuo šiandien vėl atidarytas vilniečiams ir miesto svečiams. UAB „Vastint Lithuania“ iniciatyva atlikta rekonstrukcija, kuriai bendrovė skyrė 35 tūkst. eurų, galutinai užbaigė Vilniaus gatvės ir Gedimino prospekto mazgo rekonstrukcijos darbus.
nuotrauka
2017-11-09 22:58
„Šviežias ir švarus jūsų namų oras, o kartu – išsaugota šiluma!“, – tokiu šūkiu savo produktą pristato komanda, Kauno technologijos universiteto Nacionalinio inovacijų ir verslo centro (KTU NIVC) startuolių inkubatoriaus „Startup Space“ erdvėje kurianti produktą pavadinimu „Oxygen“.
nuotrauka
2017-11-09 08:50
Pasaulinė medicinos įrangos gamintoja ir paslaugų teikėja „Hollister“ Kauno rajone trečiadienį pradėjo statyti gamyklą, į kurią žada investuoti apie 50 mln. eurų ir sukurti apie 300 darbo vietų.
nuotrauka
2017-11-07 13:40
Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pristatytas koplyčios-mauzoliejaus Stragnų II kaime projektas, kurį parengė UAB „Synergy Solutions“. Klaipėdos rajono savivaldybė už 12 705 Eurų su PVM nupirko kapitalinio koplyčios – mauzoliejaus remonto techninio projekto parengimo ir techninio projekto vykdymo ...
nuotrauka
2017-11-07 08:29
Rekonstruoti Kaune esančią Laisvės alėją pretenduoja 4 statybos kompanijos. Visi pasiūlymai bus vertinami pagal du kriterijus – pasiūlytą kainą ir suteikiamos papildomos garantijos trukmę. Konkurso nugalėtoją planuojama skelbti lapkričio pabaigoje.
nuotrauka
2017-11-06 14:02
Kokią namo fasado apdailą rinktis, kad rezultatas būtų efektyvus? Galima rasti įvairiausių sprendimų – nuo paprasčiausių ir iki tokių, kurie prilygsta aukštosioms technologijoms, bet reiktų rinktis pragmatiškai, ieškant energiškai efektyviausio sprendimo!
nuotrauka
2017-11-06 08:21
Nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 19 d. visuomenė kviečiama balsuoti už vieną iš penkių Lukiškių aikštės memorialo pasiūlymų.
nuotrauka
2017-11-03 14:20
Seimo narys Algirdas Butkevičius kreipėsi į Premjerą Saulių Skvernelį dėl jo vadovaujamos vyriausybės ketinimų naikinti viešąją įstaigą Technikos priežiūros tarnyba.
nuotrauka
2017-11-03 09:19
Nuo šiandien (lapkričio 3 d.) vilniečiai ir miesto svečiai vėl gali įžengti į Lukiškių aikštę, lankytojams atvertą po rekonstrukcijos. Aikštėje per pusantrų metų buvo atlikti svarbiausi tvarkybos darbai, pagal realius pėsčiųjų srautus perplanuoti bei naujai išvedžioti takeliai. Vilniaus miesto meras...
nuotrauka
2017-10-31 13:30
Spalio 31 d. buvo pasirašyta itin reikšmingo Lietuvai projekto „Didelio naudingumo kogeneracijos pajėgumų, naudojančių atsinaujinančius energijos išteklius, sukūrimas Vilniaus mieste“ dvišalė sutartis tarp Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir UAB „Vilniaus kogeneracinė jėgainė“. Bendra projek...
nuotrauka
2017-10-31 11:08
Daugelis žmonių, pasirengusių statyti šeimai namą, skaičiuoja jau nebe tik kainos ir kokybės santykį. Daugelis suvokia, kad sąmatą lems ir statybos laikas: kuo ilgiau truks statybos darbai, tuo labiau išaugs sąmata. Tad specialistai pataria pasidomėti sienų blokeliais.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos

nuotrauka

Kodėl verta rinktis Röben Tonbaustoffe GmbH vokiečių gamintojo fasadines plyteles

UAB DASFA ir Ko siūlo „Röben Tonbaustoffe“ GmbH vokiečių gamintojo fasadines plyteles. Esame oficialus „Röben Tonbaustoffe“ GmbH vokiečių gamintojo atstovas Lietuvoje, todėl plytelės pristat...