2018 birželio 24 d. sekmadienis, 23:36
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Montuotojas“. Išaugus darbų apimtims, dairosi papildomos darbo jėgos  2

2017-09-12 08:32
Pirmasis šių metų pusmetis akcinei bendrovei „Montuotojas“ buvo labai sėkmingas. Statybos montavimo darbų apimtys, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų periodu, padidėjo net 152 procentais, vieno dirbančiojo įdirbis išaugo 1,66 karto, o vidutinis darbuotojų atlyginimas padidėjo 17 procentų ir peržengė tūkstančio eurų ribą.
nuotrauka
Bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.


Minimos įmonės
Montuotojas, AB
Bega, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija, UAB
Lifosa, AB
Klaipėdos nafta,
Būtingės nafta,

Darbų apimtys auga

Šiuo metu pramoninės statybos, specialiųjų montavimo darbų, technologinių įrengimų gamybos ir montavimo bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Taip pat šiuo metu vykdomi darbai „Klaipėdos naftoje“, „Begoje“, „Lifosoje“, medžio drožlų gamykloje Kazlų Rūdoje, daugelyje energetikos ir šilumos gamybos bei tiekimo paskirties objektų ir kt. Vienu metu bendrovė darbuojasi 49-iuose didelio inžinerinio sudėtingumo objektuose. Iki šių metų pabaigos objektų, kuriuose darbus atlieka „Montuotojas“, skaičius peržengs 115.

„Be darbų, atliekamų Lietuvos Respublikoje, dirbame Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje, – sako bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras. – Dėl naujų užsakymų sėkmingai deramės su Lenkijos, Ispanijos, Latvijos ir kitų šalių statybininkais ir užsakovais, su daugeliu iš kurių mus sieja seni bendradarbiavimo ryšiai.“

Nuotraukoje – bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras

Kaip pastebėjo A. Jaras, bendrovės neaplenkė problema, su kuria pastaruoju metu susiduria daugelis Lietuvos įmonių, – juntamas kvalifikuotos darbo jėgos stygius. Dabartiniu metu bendrovei „Montuotojas“ trūksta kelių dešimčių kvalifikuotų suvirintojų ir montuotojų.

„Tačiau tai nesutrukdys bendrovei sėkmingai įvykdyti priimtus įsipareigojimus šiais metais ir užbaigti tęstinius darbus objektuose 2018 metais, nes bendrovėje sėkmingai vykdoma darbo jėgos iš kitų šalių telkimo programa“, – pasakoja generalinis direktorius A. Jaras.

Investavo į technologijas ir darbuotojus

Priklausomai nuo situacijos rinkoje, bendrovės „Montuotojas“ darbuotojų skaičius nuo 700 išauga iki 1000. Vadinamojo darbų piko metu šis skaičius gerokai peržengia tūkstančio ribą, o vidutinis darbuotojų skaičius yra apie 800. Tokie darbuotojų skaičiaus svyravimai yra nemenkas iššūkis bendrovei ir jos vadovams.

„Akcinė bendrovė „Montuotojas“ visuomet su optimizmu žiūri į ateitį. Patirtis rodo, kad statyboje, nepriklausomai nuo statybininkų, labai dažni svyravimai, ypač statant inžinerinės krypties objektus“, – sako A. Jaras.

2015–2016 metai bendrovei „Montuotojas“ buvo šiek tiek sudėtingesni, nes trūko darbų, ypač stambiausiose pramonės įmonėse, įgyvendinat stambius ir sudėtingus projektus, tad darbuotojų skaičių teko sumažinti iki 720. Įtampos nesumažino ir bendrovės valdybos sprendimas ne pačiais lengviausiais įmonei metais, kuomet trūko rimtų užsakymų, ryžtis didelėms investicijoms. Tačiau bendrovė prognozavo, kad tokie apimčių kritimai yra laikini, ir rengdamiesi pakilimui, kuomet, kaip numatė, pritrūks darbo jėgos, investavo 4 milijonus eurų į bendrovės gamybinių procesų industrializacijos lygio kėlimą bei dirbančiųjų buitinių ir darbo sąlygų gerinimą. Kaip parodė šie metai, bendrovės sprendimas buvo teisingas.

Investicijos į technologijas leido kompensuoti darbo jėgos trūkumą.  

Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

darbinbinkui
2017-09-15 08:27
kiek esi vertas, tiek ir gauni. reikalingiems, gerai dirbantiems žmonėms taip ir atlyginama - labai gerai :)
darbinikas
2017-09-14 20:53
tegu moka normalias algas ir bus darbininku

Objektai. Technologijos

nuotrauka
2018-06-22 11:02
Pradėti Žydų gatvės rekonstrukcijos darbai turėtų greitai baigtis. Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius pažymėjo, kad po šios gatvės atnaujinimo darbų bus išsaugotas gatvės autentiškumas.
nuotrauka
2018-06-22 10:47
Pasirašius sutartį su konkurso dėl Vaiko raidos centro projektavimo ir statybos darbų laimėtoju, Vaikų ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filiale rinkosi Vaikų ligoninės ir konkursą laimėjusios statybų bendrovės atstovai aptarti artimiausių projektinių darbų. Darbus atliks ...
nuotrauka
2018-06-22 07:07
Į Vilniaus savivaldybės atnaujintą Lukiškių aikštę kasdien traukia gausus būrys vilniečių ir sostinės svečių išbandyti naujausią atrakciją mieste – judesius reaguojantį pasaulyje analogų neturintį interaktyvųjį fontaną, kuriam galima diriguoti.
nuotrauka
2018-06-19 15:18
Uostamiestyje įsibėgėja mokyklų sporto aikštynų atnaujinimas. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pasirašė rangos darbų sutartį, pagal kurią už 872 410 eurų bus sutvarkytas „Verdenės“ progimnazijos sporto aikštynas.
nuotrauka
2018-06-19 09:39
Darbai administraciniame pastate, esančiame Gedimino pr. 27/2, Vilniuje, atliekami pagal tvarkomųjų statybos darbų, paprastojo remonto, projektą. Vakar (birželio 18 d.) Kultūros paveldo departamente nuspręsta nedelsiant reaguoti į esamą situaciją dėl kultūros paveldo objekte vykdomų darbų ir sudaryt...
nuotrauka
2018-06-15 13:57
Pastaruoju metu tiek ES, tiek ir Lietuvoje pastebimas šilumos siurblių rinkos augimas. O tai ženkliai prisideda prie visos Europos tikslo stabdyti klimato kaitą. Pagal surinktus statistinius duomenis, jis stebimas ketvirtus metus iš eilės. Dėl palankių sąlygų statybų sektoriuje ir augančiu poreikiu ...
nuotrauka
2018-06-15 06:30
Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadioną rekonstruos mažiausią kainą konkurse pasiūliusi Turkijos kompanija „Kayi Construction“. Šį ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybė su konkursą laimėjusia įmone pasirašė statybos darbų sutartį. Tuo pačiu buvo pasirašytas sutarties priedas, kuris miestui leis grie...
nuotrauka
2018-06-13 14:00
Vilniuje pradėta rekonstruoti viena ilgiausių – daugiau kaip 9 kilometrų ilgio Verkių gatvė. Iki vėlyvo rudens bus paklota 2,2 kilometro naujos asfaltbetonio dangos, sutvarkyti kelkraščiai, atnaujintas ženklinimas. Verkių gatvės remontui Vilniaus miesto savivaldybė skyrė apie 200 tūkst. eurų.
nuotrauka
2018-06-13 11:00
Kultūros paveldo departamento direktoriaus įsakymu sudaryta laikinoji komisija ištyrė Šv. Jokūbo ligoninės pastatų komplekso teritorijoje projektuojamus statybos darbus. Pagal komisijos išvadas birželio 1 d. inicijuota ligoninės komplekso vertingųjų savybių patikslinimo procedūra, o birželio 7 d. pr...
nuotrauka
2018-06-13 09:23
Dronų naudojimas nėra naujiena fotografijoje, kino pramonėje, pramoginėje, laisvalaikio ar net sporto veikloje, tačiau, pasirodo, šie skraidantys robotai kelia nemažą perversmą statybos bei projektavimo sektoriuose.
nuotrauka
2018-06-12 10:00
Ant daugiau kaip trijų tūkstančių metų istoriją menančio Pyplių piliakalnio (Ringaudų sen.) – didelis bruzdesys. Tiesa, piliakalnį dabar „užpuolė“ ne kryžiuočiai, o archeologai ir statybininkai. Kauno rajono savivaldybės užsakymu bendrovė „HCS Baltic“ įgyvendina didelį projektą, pagal kurį piliakaln...
nuotrauka
2018-06-11 06:57
Šį šeštadienį, birželio 9 d. atidaryta Lukiškių aikštė. Šventės vinis – ilgai laukto interaktyvaus ir analogų Baltijos šalyse neturinčio fontano atidarymas.
nuotrauka
2018-06-07 12:10
Visi suplanuoti Garliavos miesto atnaujinimo darbai vyksta pagal numatytą planą. Jau ruošiami nauji projektai, – pranešta antradienį (biržėlio 5 d.) Garliavos seniūnijoje įvykusiame Kauno rajono vadovų pasitarime.
nuotrauka
2018-06-07 10:51
Įsikūręs vaizdingoje Nemuno pakrantėje viešbutis „Royal SPA Residence“, kuris 2019 m. prisijungs prie „Mercure“ viešbučių tinklo, po remonto vėl atidarė 18 kambarių – taip buvo įgyvendintas pirmasis visiško viešbučio atnaujinimo plano etapas.
nuotrauka
2018-06-07 10:39
Lukiškių aikštė – viena svarbiausių viešųjų erdvių Lietuvos ir Vilniaus istorijoje. Artėjant šeštadienio renginiui, kurio metu į atgimstančią Lukiškių aikštę pamatyti dešimtmečius lauktą naująjį aikštės veidą susirinks visi miestiečiai ir miesto svečiai, apie Lukiškių aikštės istoriją, reikšmę vilni...
nuotrauka
2018-06-04 10:07
Vilniečių pamėgtoje dviratininkų traukos trasoje P.Vileišio gatvėje, nuo Šilo tilto iki Antakalnio g. 120, jau baigti visi darbai: nutiestas naujas beveik pusantro kilometro raudono asfalto dviračių takas su šaligatviais, sujungęs Šilo tiltą su trasa link Antakalnio žiedo. Ateityje šis P. Vileišio g...
nuotrauka
2018-05-31 06:27
Vakar (gegužės 30 d.) Vilniuje įvyko oficialus pirmojo Baltijos šalyse „Courtyard by Marriott“ viešbučio pristatymas visuomenei. Į verslo klientus orientuoto keturių žvaigždučių viešbučio pristatyme dalyvavo Vyriausybės, užsienio šalių ambasadų, Vilniaus miesto savivaldybės, verslo organizacijų atst...
nuotrauka
2018-05-30 09:08
Kaune veikianti Suomijos kapitalo gelžbetonio jungčių ir statybinių kompozitinių konstrukcijų gamintoja „Peikko Lietuva“ plečia savo veiklą. Bendrovė įsigijo Vilniuje įsikūrusią inžinerinių paslaugų įmonę „ASD Konstrukcijos“ ir kuria padalinį šiame mieste.
nuotrauka
2018-05-24 14:12
Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje sparčiai vyksta JAV medicinos prietaisų gamybos įmonės „Hollister Incorporated“ naujos gamyklos statybos darbai. Darnios nekilnojamojo turto plėtros ir statybų bendrovė „YIT Kausta“ pradėjo jau antrąjį statybų etapą, kurio darbų vertė sieks 25 mln. eurų. Jį planuo...
nuotrauka
2018-05-24 09:14
Pavasarį sostinėje pradėtos naujo pėsčiųjų ir dviračių viaduko per T. Narbuto gatvę statybos sparčiai pasistūmėjo, o šį savaitgalį prasideda svarbus etapas – sijų montavimas, – praneša Vilniaus savivaldybės atstovai.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos

nuotrauka

Švarus oras – visoms pramonės šakoms

Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separat...
nuotrauka

Neįtikėtinų produktų istoriją rankomis kuria nedidelių dirbtuvėlių meistrai

Grynas varis, amerikietiškas riešutmedis, ypač stiprus betono mišinys ir rankų darbas. Tokios yra sudėtinės dalys gaminių, kurie idealiai tinka aukščiausios klasės verslo dovanoms.