2018 vasario 18 d. sekmadienis, 23:49
Reklama  |  El. paštas  |  facebook  google plus  twitter  linkendin

„Montuotojas“. Išaugus darbų apimtims, dairosi papildomos darbo jėgos  2

2017-09-12 08:32
Pirmasis šių metų pusmetis akcinei bendrovei „Montuotojas“ buvo labai sėkmingas. Statybos montavimo darbų apimtys, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų periodu, padidėjo net 152 procentais, vieno dirbančiojo įdirbis išaugo 1,66 karto, o vidutinis darbuotojų atlyginimas padidėjo 17 procentų ir peržengė tūkstančio eurų ribą.
nuotrauka
Bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.


Minimos įmonės
Montuotojas, AB
Bega, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija, UAB
Lifosa, AB
Klaipėdos nafta,
Būtingės nafta,

Darbų apimtys auga

Šiuo metu pramoninės statybos, specialiųjų montavimo darbų, technologinių įrengimų gamybos ir montavimo bendrovės „Montuotojas“ specialistai darbuojasi bendrovėje „Būtingės nafta“, kur atliekami sudėtingi 53 tūkst. kub. metrų rezervuaro montavimo darbai. Taip pat šiuo metu vykdomi darbai „Klaipėdos naftoje“, „Begoje“, „Lifosoje“, medžio drožlų gamykloje Kazlų Rūdoje, daugelyje energetikos ir šilumos gamybos bei tiekimo paskirties objektų ir kt. Vienu metu bendrovė darbuojasi 49-iuose didelio inžinerinio sudėtingumo objektuose. Iki šių metų pabaigos objektų, kuriuose darbus atlieka „Montuotojas“, skaičius peržengs 115.

„Be darbų, atliekamų Lietuvos Respublikoje, dirbame Švedijoje, Norvegijoje, Latvijoje, – sako bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras. – Dėl naujų užsakymų sėkmingai deramės su Lenkijos, Ispanijos, Latvijos ir kitų šalių statybininkais ir užsakovais, su daugeliu iš kurių mus sieja seni bendradarbiavimo ryšiai.“

Nuotraukoje – bendrovės „Montuotojas“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Alfonsas Jaras

Kaip pastebėjo A. Jaras, bendrovės neaplenkė problema, su kuria pastaruoju metu susiduria daugelis Lietuvos įmonių, – juntamas kvalifikuotos darbo jėgos stygius. Dabartiniu metu bendrovei „Montuotojas“ trūksta kelių dešimčių kvalifikuotų suvirintojų ir montuotojų.

„Tačiau tai nesutrukdys bendrovei sėkmingai įvykdyti priimtus įsipareigojimus šiais metais ir užbaigti tęstinius darbus objektuose 2018 metais, nes bendrovėje sėkmingai vykdoma darbo jėgos iš kitų šalių telkimo programa“, – pasakoja generalinis direktorius A. Jaras.

Investavo į technologijas ir darbuotojus

Priklausomai nuo situacijos rinkoje, bendrovės „Montuotojas“ darbuotojų skaičius nuo 700 išauga iki 1000. Vadinamojo darbų piko metu šis skaičius gerokai peržengia tūkstančio ribą, o vidutinis darbuotojų skaičius yra apie 800. Tokie darbuotojų skaičiaus svyravimai yra nemenkas iššūkis bendrovei ir jos vadovams.

„Akcinė bendrovė „Montuotojas“ visuomet su optimizmu žiūri į ateitį. Patirtis rodo, kad statyboje, nepriklausomai nuo statybininkų, labai dažni svyravimai, ypač statant inžinerinės krypties objektus“, – sako A. Jaras.

2015–2016 metai bendrovei „Montuotojas“ buvo šiek tiek sudėtingesni, nes trūko darbų, ypač stambiausiose pramonės įmonėse, įgyvendinat stambius ir sudėtingus projektus, tad darbuotojų skaičių teko sumažinti iki 720. Įtampos nesumažino ir bendrovės valdybos sprendimas ne pačiais lengviausiais įmonei metais, kuomet trūko rimtų užsakymų, ryžtis didelėms investicijoms. Tačiau bendrovė prognozavo, kad tokie apimčių kritimai yra laikini, ir rengdamiesi pakilimui, kuomet, kaip numatė, pritrūks darbo jėgos, investavo 4 milijonus eurų į bendrovės gamybinių procesų industrializacijos lygio kėlimą bei dirbančiųjų buitinių ir darbo sąlygų gerinimą. Kaip parodė šie metai, bendrovės sprendimas buvo teisingas.

Investicijos į technologijas leido kompensuoti darbo jėgos trūkumą.  

Bendrovės „Montuotojas“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

darbinbinkui
2017-09-15 08:27
kiek esi vertas, tiek ir gauni. reikalingiems, gerai dirbantiems žmonėms taip ir atlyginama - labai gerai :)
darbinikas
2017-09-14 20:53
tegu moka normalias algas ir bus darbininku

Objektai. Technologijos

nuotrauka
2018-02-15 06:19
Vasario 14 dieną, Klaipėdos universitete (KU) atvertos naujo, šiuolaikiško Jūros tyrimų instituto (JTI) mokslinių laboratorijų pastato durys. Čia veiks trys modernios laboratorijos: Pajūrio aplinkos ir biogeochemijos, Vandens transporto ir oro taršos, Mechanikos ir jūrų inžinerijos. Šiuo metu tai yr...
nuotrauka
2018-02-14 12:04
Šiandien (vasario 14 d.) Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su susisiekimo ministru Roku Masiuliu apžiūrėjo ties Kaunu esančio Alfonso Meškinio, vadinamojo Kleboniškio, tiltą. Įvertinus visas ekspertų pateiktas Islandijos plento problemų sprendimo alternatyvas, atsižvelgiant į kainą, tra...
nuotrauka
2018-02-12 13:30
Šiandien (vasario 12 d.), pažymint oficialią naujosios Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybos darbų pradžią, Jočiočių g. esančiame jėgainės sklype buvo įmūryta atminties kapsulė. Joje patalpintas laiškas ateities kartoms apie šiandieninės visuomenės siekius kurti švaresnę aplinką sostinėje bei vis...
nuotrauka
2018-02-12 11:55
„MG Valda“ šiemet į naujus projektus investuos rekordinę sumą – 74 mln. eurų, tai yra maždaug dvigubai daugiau, nei įmonė investavo 2017 metais (38 mln. eurų).
nuotrauka
2018-02-12 11:11
Vilniuje, Žalgirio g. veikiančiam verslo centrui „135“ suteiktas BREEAM sertifikatas. BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) yra tarptautinis prestižinis tvariųjų pastatų standartas, rodantis pastatų ir jų valdymo kokybę bei poveikį aplinkai.
nuotrauka
2018-02-12 09:25
Įvažiuojančius į Trakus vairuotojus nuo šiol pasitinka saugesnė ir pralaidesnė turbožiedinė sankryža, įrengta rekonstravus eismo žiedą prie Trakų autobusų stoties. Dėl eismo saugumo tokio tipo žiedai yra itin populiarūs pasaulyje, tačiau Lietuvoje jie dar tik pradeda įsitvirtinti.
nuotrauka
2018-02-09 13:39
Startuoja vienas didžiausių Šiaulių miesto projektų – Prisikėlimo aikštės atnaujinimas. Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstravimo ir darbo projekto parengimo ir darbų atlikimo sutartis buvo pasirašyta su bendrove „Šiaulių plentas“. Bendrovė darbus įsipareigojo atlikti per trumpiau nei dvejus ...
nuotrauka
2018-02-08 13:53
Sparčiai augant „Danske Bank“ Lietuvoje, auga ir sostinės Žvėryno mikrorajone įsikūręs „Danske" miestelis, darbuotojų paprastai vadinamas „Danske Campus". Vakar (vasario 7 d.) verslo biurų „Saltoniškių 7" centre oficialiai atidarytas naujas „Danske Bank" Globalių paslaugų centro biuras, kuriame suku...
nuotrauka
2018-02-07 12:36
Viena didžiausių šalyje fasadines aliuminio ir stiklo konstrukcijas gaminančių bendrovių „KG Constructions“ į naują vystymosi etapą žengia pakeitusi požiūrį į įmonės valdymą bei vykdomus projektus.
nuotrauka
2018-02-07 07:19
Bendrovė „Owens Corning“ (OC) paskelbė, kad gavo visus reguliavimo institucijų patvirtinimus ir maždaug už 900 mln. EUR rinkos vertę įsigijo vieną iš Europoje pirmaujančių nedegios izoliacijos iš akmens vatos bei energiškai efektyvių sprendimų gamintoją „Paroc Group“ („Paroc“).
nuotrauka
2018-02-02 13:22
Savivaldybei priklausantis pastatas Liepų g. 7 vertintas prieš kelerius metus. Nustatyta, kad fasado būklė kritinė, ypatingai pažeistos skulptūros, kurių atkūrimas ir restauravimas būtų pagrindinis pastato remonto tikslas. Objektas yra įtrauktas į Nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą, todėl jo b...
nuotrauka
2018-02-01 10:15
2018 m. vasario 1 d. susijungė dvi tarptautinės suomių statybos paslaugų įmonių grupės – YIT ir „Lemminkainen“. Nuo šiol abiejų per šimtą metų veikiančių įmonių veikla tęsiama YIT vardu. Susijungusi YIT yra didžiausia Suomijos bendrovė ir viena didžiausių statybos įmonių grupių Šiaurės Europoje.
nuotrauka
2018-01-30 12:07
2017 m. vasarą sėkmingai iš pagrindų atnaujinęs kilimo ir tūpimo taką, šiemet Vilniaus oro uostas rekonstrukcijos darbus iš lauko perkelia į vidų. Vasarį pagrindinių šalies oro vartų terminale prasidėsianti rekonstrukcija didžiausius teigiamus pokyčius atneš keleiviams. Jų lauks ne tik greitesnis ir...
nuotrauka
2018-01-29 09:44
Europos Komisija priėmė du finansavimo sprendimus, kad paremtų Vilniaus kogeneracinės jėgainės statybą. Joje elektra ir šiluma bus gaminamos iš biomasės ir komunalinių atliekų. Jėgainė padės įvairinti Lietuvos sostinės energijos šaltinius ir pereiti prie žiedinės ekonomikos regione.
nuotrauka
2018-01-24 12:28
EIKA prisijungia prie pirmojo Lietuvoje vyksiančio „PropTech“ hakatono. Jame dalyvauti ir burti komandas kviečiami inovatyviai mąstantys specialistai, kurie turi kompetencijos ir idėjų, kaip pagerinti nekilnojamojo turto vystymo efektyvumą ir sukurti daugiau galimybių pasitelkiant technologijas. Hak...
nuotrauka
2018-01-24 11:06
2018 m. sausio 16 d. pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos modernizavimas“ sutartis. Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) skirta 600.466,00 Eur.
nuotrauka
2018-01-23 08:58
SEB bankas ir ilgametę patirtį baldų gamyboje turinti Kauno baldų gamintoja AB „Freda“ susitarė dėl 26,9 mln. eurų paskolos. Ji bus skirta bendrovės naujos kietųjų korpusinių baldų gamyklos „Geras baldų fabrikas“ ir logistikos sandėlio statyboms finansuoti. Šie objektai iškils Kauno laisvojoje ekono...
nuotrauka
2018-01-22 05:58
Kaunas šiuo metu tvarko Kalniečių, Draugystės, Dainavos parkus, šiemet darbai prasidės ir Santakos, Santarvės parkuose bei Marvelės slėnyje. O Aleksote bus atidarytas pirmas miesto istorijoje privačiomis lėšomis įrengtas viešas parkas.
nuotrauka
2018-01-19 16:07,      papildyta 2017-12-08 13:11, Papildyta nuotraukomis
Kad pamatai yra svarbūs, rodo ir kalboje įsitvirtinę posakiai, kaip: pamatinės vertybės, gyvenimo pamatas ir pan. O ką reikia žinoti apie pamatus, statant individualų namą?
nuotrauka
2018-01-18 11:08
Daugelis žmonių, pasirengusių statyti šeimai namą, skaičiuoja jau nebe tik kainos ir kokybės santykį. Daugelis suvokia, kad sąmatą lems ir statybos laikas: kuo ilgiau truks statybos darbai, tuo labiau išaugs sąmata. Tad specialistai pataria pasidomėti sienų blokeliais.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos

nuotrauka

TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės namams

Nuo 2018 m. Lietuvoje galima statyti tik A+ klasės energinius reikalavimus atitinkančius gyvenamuosius namus. Statybinių medžiagų gamintojai pritaiko savo produktus naujiems poreikiams bei r...
nuotrauka

UAB DASFA ir Ko siūlo itin kokybišką ir ilgaamžę stogų ir fasadų medžiagą – akmens skalūną

Mes oficialiai atstovaujame vokiečių gamintojui „Theis-Boeger“ GmbH, pristatome medžiagas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje.