2019 gruodžio 11 d. trečiadienis, 14:00
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Naujakuriai pasirinko LED paneles Fotogalerija

2016-09-30 10:12
Esame naujakuriai. Kai atėjo laikas spręsti dėl apšvietimo, aplankėme kelis draugus, dar pašniukštinėjome šen bei ten ir nusprendėme, kad svetainės ir virtuvės zoną, kadangi ji yra bendra, apšviesime LED panelėmis.
nuotrauka
Naujakurių nuotr.


Minimos įmonės
Elmo technologijos, UAB

Matyt, visiems aišku, jog pirminis susipažinimas su situacija prasidėjo interneto platybėse – ieškojome, kas Lietuvoje užsiima LED sprendimais ir pardavinėja mums patinkančias prekes. Prisipažinsiu, kad iš pradžių neturėjau jokio supratimo, koks tai yra technologinis sprendimas – į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ką žinoti, – tad internetas padėjo susidaryti šiokį tokį įspūdį, kad bent jau su konsultantu pavyktų šnekėti ta pačia kalba.

Visų pirma, atsirinkome keletą pardavėjų (akivaizdu, jog visi jie turėjo savo elektronines parduotuves), kurie prekiauja būtent LED panelėmis. Solidžiausia ir patikimiausia pasirodė www.elmo.lt elektroninė parduotuvė, tad čia ir pradėjome ieškoti atsakymų į mūsų klausimus. Be to, teko tuo pačiu pabendrauti su draugais, kurie savo apšvietimui pasirinko taipogi LED paneles, – jie vienareikšmiškai rekomendavo šį pardavėją.

Taigi, atlikę pirminę ekspertizę, nusprendėme, kad metas važiuoti ir gyvai pamatyti, kaip tai atrodo, be to, papildomai pasitarti su specialistais.

Jeigu galima taip sakyti, pirmasis blynas prisvilo, bet tikrai nenuliūdome. O prisvilo todėl, kad tiesiog nežinojome to, ką reikėtų žinoti, juk ne viskas šiuo atveju taip paprasta. Profesionaliai „Elmo light“ specialistų pakonsultuoti gavome atlikti namų darbus – sužinoti patalpų dydžius, lubų aukštį, pageidaujamą LED panelių išdėstymą, sienų spalvas ir dar daug kitų smulkių, bet reikšmingų dalykų. Taip pat sutarėme, jog kitą kartą atvykus atsivešime patalpų planą – pagal planą skaičiuosime, kiek ir kokio galingumo LED panelių reikia.

Praėjus šiek tiek laiko ir atitrūkus nuo kitų rūpesčių, grįžome prie mūsų apšvietimo klausimų. Kaip ir buvom paliepti, sėdom daryti namų darbų bei rinkti visą informaciją.

Pasitikslinę visas detales su apdailą atliekančiais specialistais ir atsispausdinę patalpų planą, antrą kartą nuvykome į „Elmo light“ prekybos saloną, esantį Vilniaus „Akropolyje“. Šį kartą jau ir mes buvome pasiruošę rimčiau bei žinojome, ko norime.

led panelės

Viskas vyko labai operatyviai ir produktyviai – nieko nelaukę iškart su „Elmo light“ specialistu kibome į skaičiavimus dėl LED panelių galingumo. Kadangi elektros laidai jau buvo išvedžioti, t. y. LED panelių įstatymo vietos ir skaičius buvo aiškus, rinktis tarp LED panelių kiekio ir galingumo neteko – gavome aiškius atsakymus, kokio galingumo LED paneles reikia turėti, kad pasiektume norimą apšvietimo rezultatą.

Svetainės zonai, kuri yra maždaug 30 kv. m, išsirinkome šešias 18 W LED paneles su stikliniu rėmeliu – užbėgsiu įvykiams už akių, šiuo pasirinkimu džiaugiuosi bene labiausiai, nes labai gražiai yra apšviečiamas stikliukas palei LED panelės perimetrą, o virtuvės zonai, kurios plotas yra apie 8 kv. m, išsirinkome keturias 9 W įleidžiamas baltu rėmeliu LED paneles. Spalvines temperatūras, atsižvelgdami į „Elmo light“ specialistų rekomendacijas, rinkomės artimesnes šiltai šviesai, toks apšvietimas yra malonesnis, suteikia jaukumo namuose.

Dar kartą viską perskaičiavę ir sudėlioję visus taškus ant i, išvykome rankose nešini savo pirkiniais ir jau kitą dieną viskas buvo pristatyta meistrams sumontuoti. Pasiteiravus meistrų, kaip sekėsi montuoti LED paneles, išgirdome atsakymą, jog viskas vyko sklandžiai, greitai ir labai paprastai (darbų eigoje spėjome padaryti ir keletą nuotraukų). Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti, nekantraujame įsikelti į naujus namus.


Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2019-12-09 15:47
Kauno miestas gali pasigirti išlaikyta tarpukario architektūra ir tuo pačiu daugybe neseniai iškilusių šiuolaikinės architektūros pastatų. Pasak KTU SAF dėstytojo Vytauto Baltaus, pusiausvyra tarp skirtingo laikmečio architektūros ne visur yra išlaikoma, bet tai nėra blogai, jei šiuolaikinė architek...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-09 07:31
Lietuvos verslo paramos agentūra drauge su Ekologinio dizaino asociacija, inicijavo pirmąją, unikalią konferenciją Lietuvoje „Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui“, į kurią pakvietė Lietuvos ir užsienio architektus, urbanistus, dizainerius, statytojus ir mokslininkus.
nuotrauka
2019-12-06 08:30
Būsto įrengimas palėpėje sudėtingesnis ir dažnai – brangesnis, tačiau galimybės – kur kas didesnės, sako architektas, UAB „Archispektras" kūrybos vadovas Ignas Kalinauskas. Jis ir iš savo patirties puikiai žino, kaip geriausiai išnaudoti iš pažiūros nedidelį plotą, bei patarė, kokius pagrindinius ži...
nuotrauka
2019-12-03 13:11
Kiekvienas sutiks, kad valgomasis stalas yra vienas reikalingiausių baldų. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kokie valgomojo stalai sulaukia didžiausio pirkėjų dėmesio? Pasidomėkime.
nuotrauka
2019-12-03 10:16
Kaip papuošti namus Kalėdoms net tuo atveju, jei jūsų namie nėra vietos didelei žaliaskarei? „Tokio teiginio, jog jūsų būstas Kalėdų puošmenoms per mažas, tiesiog negali būti. Šventinę dvasią sukurti galima kiekvienuose namuose, net ir pačiuose mažiausiuose. Tiesa – galbūt puošiant mažesnį būstą, re...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.
nuotrauka
2019-11-28 07:56
Įsigijus naują būstą laukia ilgas ir atsakingas jo įrengimo procesas. Vienas pirmųjų žingsnių – techninio interjero projekto parengimas. Kaip teisingai suprasti dizainero parengtus brėžinius, kokios dalys privalo būti įtrauktos į techninį projektą ir kaip pasiruošti prieš kreipiantis į specialistą, ...
nuotrauka
2019-11-27 08:39
Paprastai pristatant namus kalbama apie patogų susisiekimą, jaukumą, komfortą, dizaino sprendimus ir kitus būstui įprastus dalykus. O kas, jei projektas yra tiek unikalus, kad tokie įprasti apibūdinimai tiesiog nublanksta? Istorinį aerodromą atveriantys langai, lėktuvų kilimo ir tūpimo takas tiesiog...
nuotrauka
2019-11-26 09:59
UAB „Verslo investicijos“ ir UAB „Architektūros kūrybinė grupė“ pasirašė būsimo administracinio pastato Lvovo g. 21 A projektavimo sutartį. UAB „Architektūros kūrybinė grupė“ (AKG) yra skelbto tarptautinio architektūrinio konkurso nugalėtoja.
nuotrauka
2019-11-26 07:15
Vonios kambaryje laisvai pastatoma vonia ar unikalios formos praustuvas gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu. Gamintojas „Ravak“ siūlo ne tik įdomias laisvai pastatomų praustuvų formas, bet ir praktiškus bei saugius gaminius, kurie nuolat atnaujinami pagal vyraujančias tendencijas.
nuotrauka
2019-11-25 16:33
„Kaip gerai, kad sulig 50-60-tųjų sugrįžimo banga kartu sugrįžta ir gebėjimas matyti, kokios gražios yra monumentalios, brutalistinės architektūros formos, ir kaip išlikdamos aktualios jos gali būti originaliai prikeltos naujam gyvenimui“, – sako architektė Ieva Folk, ėmusis iššūkio – paversti Vilni...
nuotrauka
2019-11-22 14:30
Susisiekimo ministerija inicijavo tarpinstitucinį pasitarimą dėl Lietuvos paštui priklausančių centrinių pašto pastatų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tolesnio panaudojimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.
nuotrauka
2019-11-22 14:09
Kauno centrinio pašto rūmų krizė, besitęsianti kelerius metus, gali tapti pozityviu proveržiu, ypač naudingu nacionalinei architektūrai, dalijasi naujiena Lietuvos architektų rūmai (LAR).
nuotrauka
2019-11-13 12:50
Netoli Vingio parko esančios buvusios gamyklos „Velga“ teritorijos (14 ha) laukia grandiozinis atnaujinimas, prisidėsiantis prie tvaraus miesto strategijos įgyvendinimo – šiame sklype nekilnojamojo turto projektų plėtros įmonė „Akropolis Group“ ir nekilnojamo turto plėtotojas UAB „M.M.M. projektai“ ...
nuotrauka
2019-11-13 12:09
Pasaulio architektus ir dizainerius vienijantys portalai bei tinklaraščiai jau apžvelgė naujausias kraštovaizdžio formavimo tendencijas. Kuriant landšafto dizainą šiuolaikinė architektūra turi derintis prie aplinkos, o ne aplinka – prie pastatų. Gamtai suteikiama ypatinga reikšmė.
nuotrauka
2019-11-11 11:23
Saulės kontrolės sistemos yra ne tik funkcionali, bet ir estetiška priemonė pastatų dizainui ir architektūrai kurti. Naudojant šias sistemas, galima reguliuoti vidaus mikroklimatą, temperatūrą, šviesos srautą. Saulės kontrolės sistemos, priešingai nei lauko žaliuzės, yra modernus sprendimas, leidžia...
nuotrauka
2019-11-06 16:12
Vieną iš pilkų Juozapavičiaus prospekto namų Kaune sienų papuošė naujas gatvės meno kūrinys. Kaip dalijasi Kauno miesto savivaldybė, menininko Žygimanto Amelyno piešinys „Žiema baigės“ – tai dar vienas programos „Kauno akcentai“ projektas.
nuotrauka
2019-11-06 11:13
Peržiūrėjusi projektuotojų pateiktą medžiagą ir atsižvelgus į viešo svarstymo metu gyventojų išsakytas pastabas, Vilniaus savivaldybė nepritarė daugiabučio gyvenamojo namo Gervių g. 7 projektiniams pasiūlymams. Konstatuota, kad daugiabučio gyvenamojo namo projektas neatitiko detaliojo plano sprendin...
nuotrauka
2019-11-06 09:37
Lietuvos architektų biuras „Office De Architectura“ pasirašė sutartį projektuoti nuolatinį Lietuvą reprezentuojantį paviljoną Bengbu mieste Kinijoje.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras