2019 gruodžio 16 d. pirmadienis, 4:42
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Rinkai pasiūlė ekonomišką katilą, kuris be jokios priežiūros šildys savaitę

2016-01-20 12:51
Šildytis galima dviem būdais – be rūpesčio ir brangiai arba pigiai, bet turėti nuolatinį rūpestį. Pirmasis būdas asocijuojasi su centralizuotai tiekiama šiluma, o antrasis – su katilu, kūrenamu atsinaujinančiu kuru. O yra katilų, su kuriais šildytis galima pigiai ir be rūpesčio. Vienas tokių – universalus granulinis katilas „BIO20“.
nuotrauka
UAB „Biokaitra“ katilai, kūrenami tik ekologišku, iš atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintu kuru. Bendrovės fotomontažas.


Universalus granulinis katilas „BIO20“ yra pats mažiausias iš bendrovės „Biokaitra“ pagamintų katilų. Jo galia siekia 20 KW, bet apšildyti juo galima patalpas iki 200 kv. metrų. Katilo galia automatiškai gali būti reguliuojama: nuo 6 iki 20 KW.

Lietuviai dažniau renkasi pigų kurą

Šis universalus nedidelės galios katilas „BIO20“ gali būti kūrenamas visais rinkoje prieinamais biokuro gaminiais: medžio drožlių, šiaudų, saulėgrąžų lukštų, durpių granulėmis.

Lietuviai paprastai renkasi palyginti žemos kokybės kurą, todėl labai svarbu, kad katilas pajėgtų iš jo „išspausti maksimalią šilumą“. Bendrovės katilai kaip tik ir konstruojami taip, kad atitiktų šį kriterijų.

Tinkamiausią kurą katilui galima pasirinkti pagal galimybes ir poreikius. Medžio drožlių granulių patraukliausia savybė yra mažas pelenų kiekis ir geros šiluminės savybės. Vis dėlto jų kaina, lyginant su kitų rūšių granulėmis, yra aukščiausia. Šiaudų granulės dėl žemos pelenų lydymosi temperatūros linkusios tapti šlaku, bet kainuoja pigiau ir pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis. Saulėgrąžų lukštų granulės Lietuvoje dar pakankamai naujas dalykas, šių granulių pasiūla mažesnė, jų pelenai labiau linkę tapti šlaku. Durpių granulės pasižymi aukštu kaloringumu ir žema kaina, tačiau dėl specifinio kvapo ir didelio pelenų kiekio jos, kaip kuras, labiau rekomenduotinas pramoninėms patalpoms, akcentavo Ž. Mackevičius.

UAB „Biokaitra“ katilai, kūrenami tik ekologišku, iš atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintu kuru. Šiandien, kai ekologinės problemos tampa vis aktualesnės, tai tampa itin svarbu. Bendrovės katilai šilumai gaminti naudoja kurą, kuris nekenkia aplinkai. Jam sudegus, pelenai gali būti panaudojami kaip trąša žemės ūkyje.

Svarbu ir tai, kad katilams tinkamo kuro pasiūla Lietuvos rinkoje yra didžiulė ir jo įsigyjant niekada neturėtų kilti problemų. Žemės ūkio kultūrų, šiaudų ar medžio granulių galima įsigyti ištisus metus. Todėl katilą įsigijusiems žmonėms savo namuose nereikės turėti specialios patalpos dideliems kuro kiekiams sandėliuoti.

Užkūrei ir pamiršai savaitę


Apsisprendus dėl kuro, naujojo katilo vartotojo laukia labai patogios funkcijos. Viena jų – galimybė katilą valdyti nuotoliniu būdu. Antroji – katilą be rūpesčio galima palikti ilgesniam laikui.

„Kuru užpildžius bunkerį, katilą galima palikti veikti savarankiškai tris – septynias paras, – pasakoja Ž. Mackevičius. – Katilo darbą valdo šiuolaikiška automatinė sistema, kuri efektyviai užtikrina optimalų degimo procesą ir leidžia katilo savininkui be didelio nerimo įjungti katilą ir kelioms dienoms jį pamiršti.“

Bendrovės granulinis katilas „BIO20“ yra patikimas dėl jame įdiegtos saugios katilo veikimo sistemos, kuri atitinka visus Europoje taikomus saugumo standartus. Tai ypač aktualu šalčiausiais metų mėnesiais, per kuriuos žmonės neretai vengia ilgesniam laikui išvykti, nes nenori sugrįžę rasti visiškai atšalusių namų. UAB „Biokaitra“ gaminiai jų vartotojams suteikia gerokai daugiau laisvės.

„BIO20“ ir kiti bendrovės „Biokaitros“ katilai – tai automatiniai, šiaudų, žemės ūkio kultūrų bei medžio granulėmis kūrenami katilai, kurių degiklis neturi analogų. Šio elemento konstrukcija yra patentuota ir unikali bendrovės gaminiams. Skirtingų modelių katilai skirti gyvenamųjų, visuomeninių, komercinių patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui.

Visi bendrovės katilai gaminami Lietuvoje. Tai suteikia galimybę operatyviai reaguoti ir suteikti klientams reikiamą pagalbą. Taip pat greitai atlikti ir garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, nes visos atsarginės granulinio katilo dalys visuomet yra sandėliuose.

Už šį gaminį, universalų katilą „BIO20“, bendrovė „Biokaitra“ gruodį buvo apdovanota „Metų gaminio 2015“ aukso medaliu. Taip buvo pratęsta ilgametė įmonės tradicija. Tokius pat prizus jos gaminiai laimėjo ir 2012 bei 2013 metais, o 2011–aisiais pelnytas sidabro medalis.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Metų nominacijos

nuotrauka
2019-12-12 11:38
Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Pirklių klube 23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir...
nuotrauka
2019-12-12 10:57
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šiemet Petro Vileišio vardo nominaciją ir premiją skyrė KTU doktorantui Mantui Lukauskui. Premija apdovanotas jaunasis mokslininkas atlieka tyrimus, siekiant pritaikyti dirbtinį intelektą (DI) vertinant užsienio investicijas veikiančius veiksnius, kuria meto...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-04 15:00
Kauno miesto mokslo premija šiemet skirta KTU profesoriui, Lietuvos mokslo akademijos (LMA) nariui Jurgiui Kazimierui Staniškiui. Pasak profesoriaus, vienas reikšmingiausių jo mokslinės veiklos etapų prasidėjo visai neseniai – jis laimėjo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) konkursą ir tapo šios org...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.
nuotrauka
2019-11-29 10:44
Vakar Prezidentūroje, kur vyko XIII Lietuvos urbanistinis forumas, įteikti šiemetiniai Aplinkos ministerijos apdovanojimai už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius.
nuotrauka
2019-11-05 10:16
Dienraščio „Verslo žinios“ jau devintus metus rengiamuose Verslo lyderių apdovanojimuose Jaunojo Metų CEO titulą pelnė Kauno technologijos universiteto (KTU) alumnas Mantas Makulavičius, granito ir dolomito skalda prekiaujančios UAB „Milsa“ vadovas. Jo įsitikinimu, dabar yra Lietuvos aukso amžius, k...
nuotrauka
2019-10-12 09:37
Minint Vietos savivaldos dieną sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės.
nuotrauka
2019-10-07 09:55
Šeštadienį baigėsi tris dienas trukusi kasmetinė paroda „Baldai Interjeras Dizainas 2019“. Vienas iš svarbiausių parodos renginių – Dizaino apdovanojimai. Šiemet tarptautinė žiuri pirmąją vietą skyrė originalios formos ir kelių atspalvių stalui „Lauro lapas“, kurį sukūrė studijos „KiTAIP“ dizainerė ...
nuotrauka
2019-10-04 08:07
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje rugsėjo 26–28 dienomis vyko inovacijų paroda „Inno panorama 2019“, pristatanti įvairias inovacijas ir naujoves. Renginyje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, kurie pristatė naujausius išradimus. Pastarieji palengvins darbą ne tik stambiesiems ...
nuotrauka
2019-09-09 09:20,      papildyta 2019-09-09 10:20, pildoma nuotraukomis
Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje įvyko jau 20-oji Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojama Statybininkų dienos šventė, pritraukusi beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos.
nuotrauka
2019-06-28 11:18
Jau 11-ą kartą apdovanoti geriausi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų nugalėtojai. Konkurso „Europos burės“ apdovanojimų metu įvertinti 5-ių nominacijų laimėtojai – statulėlės atiteko Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijai „Pagava...
nuotrauka
2019-06-11 10:39
Kauno augančio verslo apdovanojimuose (K.A.V.A.) pirmą kartą apdovanotas geriausias Kauno NT plėtotojas. Nugalėtojais tapo „YIT Lietuva“ už drąsą apleistą Neries pakrantę paversti nauju, moderniu miesto centru su patogiai miestiečių laisvalaikiui pritaikyta krantine.
nuotrauka
2019-06-06 14:28
Rytoj, birželio 7-ąją, kai iki pasaulinės parodos „EXPO 2020“ atidarymo liks lygiai 500 dienų, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos konferencijų salėje (Gedimino pr. 51, V a.) 11 val. bus pristatytas Lietuvos paviljono Dubajuje projekto konkursą laimėjęs pasiūlymas.
nuotrauka
2019-05-31 11:47
Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) docento architekto Daliaus Šarakausko projektas laimėjo pirmąją vietą kasmetiniuose „Latvijos statybos apdovanojimuose 2018“. Tai vienas didžiausių ir svarbiausių konkursų kaimyninėje šalyje. Jį rengia valstybinės insti...
nuotrauka
2019-05-30 14:15
Tradiciniame Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimų renginyje, kurį organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, buvo pagerbta Vokietijos kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Salininkuose, – „Layher Baltic“. Jai įteiktas „Metų AHK narys“ apdovanojimas.
nuotrauka
2019-01-22 07:35
Mažųjų įmonių grupėje bendrovė „HSC Baltic“ pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ vardą. Kaip sako jos direktorius Rimvydas Beržonskis, varomoji įmonės jėga – jauna komanda, alkana veikti, ieškoti naujovių ir iššūkių.
nuotrauka
2019-01-18 07:35
Rokiškio rajone įsikūręs jau šeštąjį savo istorijos šimtmetį nuo 1515 m. skaičiuojantis Ilzenbergo dvaras Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos konkurse „Už darnią plėtrą“ šiemet išrinktas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciu objektu. Tai vienintelis ...
nuotrauka
2019-01-17 07:35
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija, III etapas; magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimas; pėsčiųjų viadukas A14 kelyje – tai trys bendrovės „Kelprojektas“ projektai, pelnę įmonei aukštą pripažinimą. Pirmieji du projektai apdovanoti „Lietuv...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos