2018 vasario 21 d. trečiadienis, 23:01
Reklama  |  El. paštas  |  facebook  google plus  twitter  linkendin

Seminaras: Projektų valdymas praktikams pagal PMBOK ir IPMA standartus

Renginio data: 2017-09-27

Renginio vieta: Kaune, viešbučio „Kaunas" konferencijų salėje (Laisvės al. 79, Kaunas).
Renginio data: 2017 m. rugsėjo 27 d.

Kaip pasiekti aukščiausių rezultatų?

Šiuo metu profesionalams vis dažniau tenka dirbti projektuose bei imtis projekto vadovo vaidmens, tačiau daugelis nėra tam pasiruošę ar neturi bendrųjų projektų valdymo žinių ir gebėjimų.

Įgūdžių bei pagrindinių žinių trūkumas lemia tai, kad projektai įgyvendinami nesėkmingai, netinkamai sudaromas ir naudojamas projekto biudžetas, netinkamai naudojami žmogiškieji ištekliai, o tai dažnai nulemia, kad projektas tampa nevaldomu. Visų šių išvardintų aspektų rezultatas – sugaištas laikas, galimi finansiniai nuostoliai, neefektyvus projekto rengimas ir vykdymas bei smukusi projekto vadovo motyvacija.

Siekiant užtikrinti, kad Jūsų projektai būtų valdomi sėkmingai Administracijos darbuotojų asociacija kviečia į projektų valdymo mokymus, bei kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui dovanoja specialią pagal PMBOK projektų valdymo standartą parengtą programą (Exel formatu), kurią naudodami užtikrinsite efektyvų projekto procesų valdymą, taip pat, mokymų metu pateiksime programos naudojimosi instrukciją.

Mokymų programa:

Mokymai skirti:
visiems, esamiems ir būsimiems projektų vadovams bei vykdytojams.

Mokymų tikslas - ugdyti gebėjimus efektyviau planuoti projektus, atsižvelgiant į nustatytus organizacijos strateginius tikslus; identifikuoti projekto apimtis, įvertinti projekto rizikas bei pokyčius.

Mokymo metodai: Mokymų programa paremta PMBOK (Guide and Standarts 5 th Edition. Project Management Institute. 2013.) bei IPMA ((International Project Management Association) Competence Baseline. Version 3. 2014.) standartais.

Mokymų programa:

Projekto sąvoka ir pagrindinės koncepcijos.
Projekto turinio apibrėžimas ir detalizavimas.
Projekto vadovo parinkimas. Projekto žmogiškųjų išteklių valdymas. Suinteresuotųjų šalių valdymas.
Projekto valdymo pagal laiko parametrus planavimas, tinkliniai ir juostiniai grafikai (kartu ir praktinė užduotis, čia bus aptarti ir išteklių valdymo klausimai).
Projekto biudžeto sudarymas ir lėšų panaudojimo kontrolė (kartu ir praktinė užduotis).
Projektų rizikos valdymas (kartu ir praktinė užduotis).
Projektų kokybės valdymas
Mokymų programa paremta PMBOK bei IPMA standartais.

Lektorius Laurynas Salys – ekspertas, turintis daugiau nei 8 metų dėstymo projektų valdymo srityje patirtį. Laurynas turi sukaupęs ilgametę praktinę darbo su projektais patirtį, dirbdamas tiek projektus įgyvendinančiose institucijose, tiek privačiame sektoriuje. Lektorius nuolat kelia savo kvalifikaciją dalyvaudamas tarptautiniuose renginiuose, mokymuose.

Norėdami registruotis į seminarus elektroniniu paštu registracija@adasociacija.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Renginiai

nuotrauka
2015-04-27 11:09
 Jeigu norite publikuoti organizuojamą renginį, prašome informaciją siųsti el. paštu info@statybunaujienos.lt
nuotrauka
2018-02-15 14:27
Renginio vieta: Konferencijų centre - Vilnius Grand Resort Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen., Vilniaus raj.
nuotrauka
2018-01-08 13:59
Renginio vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Statybunaujienos.lt » Renginiai

nuotrauka

TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės namams

Nuo 2018 m. Lietuvoje galima statyti tik A+ klasės energinius reikalavimus atitinkančius gyvenamuosius namus. Statybinių medžiagų gamintojai pritaiko savo produktus naujiems poreikiams bei r...
nuotrauka

UAB DASFA ir Ko siūlo itin kokybišką ir ilgaamžę stogų ir fasadų medžiagą – akmens skalūną

Mes oficialiai atstovaujame vokiečių gamintojui „Theis-Boeger“ GmbH, pristatome medžiagas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje.