2018 rugsėjo 24 d. pirmadienis, 3:22
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šventinių dovanų paieškos prasideda spalį?

2017-10-16 11:24
Metams einant į pabaigą laikas pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams. Šis laikas įprastai kelia daug streso, nes neretam tenka laužyti galvą, ką dovanosime šiemet. Įvairių idėjų gausu internete, tačiau pastaruoju metu itin išpopuliarėjusi ir kone viena iš praktiškiausių ir originaliausių dovanų – įvairių formų personalizuoti kalendoriai.
nuotrauka
Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.


Minimos įmonės
IRV spaustuvė, UAB

Atėjus išmaniųjų telefonų ir interneto amžiui buvo manančių, kad popierinių kalendorių dienos suskaičiuotos, tačiau jie ne tik sėkmingai išgyveno skaitmeninę revoliuciją, bet netgi sugebėjo išauginti populiarumą.

Kodėl tai gali būti puikia dovana?

Dėl galimybės pasigaminti jį tokį, kokį norite Jūs. Tai vienetiniai ir išskirtiniai gaminiai. Galite juos personalizuoti, pažymėti svarbias jums ar jūsų artimam asmeniui, verslo partneriui ar klientui datas, pasirinkti norimą kalendoriaus formatą, spalvą, šriftus ir svarbiausia - nuotraukas. Būtent kalendoriai puošti fotografijomis yra labai populiari Kalėdinė ar Naujametinė dovana.

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Ketinate kurti kalendorių šeimai? Štai keletas puikių idėjų:

Mamai ar močiutei:

Mamos ir močiutės įprastai yra labai sentimentalios būtybės, kurios dažnai mums primena kokie žavūs buvome maži ir slapta ilgisi šių dienų. Kiekvienam kalendoriaus mėnesiui parinkite žaviausių savo vaikystės nuotraukų, idealiausia - kartu su jomis. Prie kiekvienos nuotraukos galite prirašyti švelnių ir gražių padėkos už meilę ir šilumą žodžių - tokia dovana tikrai suvirpins rūpestingiausių mamų ir močiučių širdis.

Tėtis ar senelis:

Kitaip nei mamos ar močiutės, vyriškosios lyties šeimos atstovai labiau vertina praktiškumą, tačiau kartais taip pat nestokoja ir sentimentalumo. Ar senelis pasakojo apie savo vaikystės išdaigas? Ar tėtis dalinosi savo jaunystės nuotykiais? Sujunkite vyrišką žavesį ir praktiškumą kalendoriuje – sužymėkite svarbiausias datas (tėvų ar senelių vestuvių metines, vaikų gimimo datas ir pan.), taip jie niekada nepamirš svarbiausių dienų, o kiekvieno mėnesio nuotraukose parinkite jų jaunystės fotografijų. Išrinkite pačias žavingiausias, kad kasdien matomas kalendorius leistų prisiminti smagiausias jaunystės akimirkas.

Vaikinas/vyras:

Neretai išrinkti dovaną širdies draugui gali būti itin sudėtinga, bet kalendorius gali būti puiki galimybė pasireikšti jūsų kūrybiškumui ar netgi parodyti savo seksualumui. Nors idėja panaudoti savo nuotraukas kiekvienam mėnesiui gali atrodyti labai nuvalkiota – nustebsite pamatę savo vaikino ar vyro reakciją atvertus kalendoriaus lapus. Jūsų atvaizdai gali būti pikantiški, skirti tik išrinktojo akims (toks kalendorius galėtų puošti jo darbo erdvę ar neformalią aplinką, kurioje jis dažnai leidžia laiką). Tik nepersistenkite – skoningas, šiek tiek erotiškas kalendorius – puiki idėja, bet nieko nėra seksualiau už mažą paslaptį. Šydą mylimasis galės praskleisti grįžęs namo, po visos dienos žvilgčiojimo į jūsų atvaizdą.

Mergina/žmona:

Vyrai myli akimis, o moterys ausimis – todėl erotinių nuotraukų kalendoriuje idėja gali būti sunkiau pritaikoma. Merginos dievina komplimentus, todėl išpuoškite kalendorių gražiausiomis jos nuotraukomis ir kiekvienam mėnesiui sugalvokite pačius gražiausius komplimentus, kuriuos prirašykite šalia. Taip pat, būtinai sužymėkite jūsų porai svarbiausias datas: pirmasis pasimatymas, pirmasis bučinys, vestuvių metinės ir pan. – toks dėmesingumas jūsų mylimąją tikrai sužavės. Tik nepamirškite pasidaryti atsarginio kalendoriaus ir sau – primindami antrai pusei savo švenčių datas, patys negalite leisti jų pamiršti.

Geriausias draugas/draugė:

Su artimiausiais draugais mus sieja daugybė prisiminimų ir nuotykių – viską sudėkite į kalendorių. Atrinkite smagiausius įvykius, įamžintus nuotraukose, sudėliokite į atitinkamus mėnesius, pagal tai, kada jie vyko. Jei dovanosite kalendorių draugui ar draugei, kurį pažįstate nuo vaikystės, galite pasinaudoti nuotraukų redagavimo programomis ir sudėlioti jų vaikystės nuotraukas sudedami šalia naujausių nuotraukų, arba sujungti jūsų ir draugo ar draugės vaikystės nuotraukas į vieną. Taip pat tai gali būti puikus būdas parodyti šmaikštumą – parinkite nepatogiausias, paaugliškos fazės nuotraukas su linksmais prierašais ar tik jums žinomais vidiniais juokais – tik neįžeiskite artimo draugo, įsitikinkite, kad juokas bus suprastas.

„Žmonės dažnai dovanoja personalizuotus kalendorius savo artimiesiems, nes tokia dovana, su artimųjų, ar jų pačių nuotraukomis, puošiančiomis kiekvieną mėnesį, turi sentimentalią vertę. Nėra dviejų vienodų – kiekvienas savitas, unikalus.“ – sako „IRV spaustuvė“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Bėgantis laikas - ne jūsų pusėje

Norint tokią dovaną suspėti pasigaminti ir laiku įteikti savo artimiesiems – reikėtų paskubėti ir nelaukti paskutinio metų mėnesio, kadangi būtent tada kalendorių paklausa didžiausia, o spaustuvės net dirbdamos dvejomis pamainomis vis tiek nespėja tenkinti klientų užsakymų.

„Kasmet, gruodžio mėnesį būna tas pats – prieš pat didžiąsias šventes visi kaip pašėlę užsakinėja įvairiausius kalendorius. Problema ta, kad šventiniu laikotarpiu, nors ir labai stengiamės, kiekvienam vienetiniam užsakymui skirti pakankamai laiko spėjame tikrai ne visada, tad kartais tenka klientus nuliūdinti ir atsakyti, kad užsakymo atlikti negalėsime...“- pasakoja sostinėje įsikūrusios „IRV spaustuvės“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Spaustuvininko teigimu, verslininkai šią pamoką jau gana gerai išmokę ir užsakymus savo įmonių kalendoriams pateikia dar vasaros pabaigoje, ar rudens pradžioje. Tuo tarpu, privatūs klientai čia dar tik mokosi. Tie, kas pernai susizgribo per vėlai ir turėjo keisti planus, šiemet kalendorius dovanoms jau užsako iš anksto. 

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2018-09-22 08:00
Voverės namų kvartalas – tai naujos kartos, išskirtinės architektūros kotedžai Zujūnų mikrorajone. Modernus kotedžų dizainas, architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, privatus parkas, skirtas tik kvartalo gyventojams, bei nuosavos terasos – visi šie privalumai išlaiko pusiausvyrą tarp miesto šur...
nuotrauka
2018-09-21 13:44
Ukmergės rajono savivaldybė su bendrove „Ukmergės keliai“ pasirašė Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos darbų sutartį.
nuotrauka
2018-09-21 13:27
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), įgyvendindama Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas metodinėmis priemonėmis“ (projekto Nr. 10.1.2-ESFA-V-916-01-0004) ir bendradarbiaudama su Lietuvos projektavimo įmonių ...
nuotrauka
2018-09-21 12:19
Naujos statybos būsto kainos sostinės Antakalnio rajone pastaraisiais metais laikosi gerokai aukščiau vidurkio, o ekonominės klasės būsto pasiūlos segmente juntamas trūkumas.
nuotrauka
2018-09-20 12:27
VKEKK atlikusi UAB „Geros dujos“ neplaninį patikrinimą, nustatė, kad bendrovė 2016 m. sausio–2017 m. liepos mėn. nebuitiniams vartotojams pateikiamose sąskaitose neteisingai nurodė įsigyjamų gamtinių dujų kiekį, vartojimo pajėgumus, ilgalaikius užsakomuosius pajėgumus, nesilaikė sutarčių nuostatų su...
nuotrauka
2018-09-20 12:01
Susisiekimo ministerija keturioms savivaldybėms – Jonavai, Klaipėdai, Neringai ir Panevėžiui – skyrė Europos regioninės plėtros fondo investicijų elektromobilių įkrovimo prieigoms įrengti, iš viso 281,6 tūkst. eurų.
nuotrauka
2018-09-20 11:14
Didžiausios Baltijos šalyse privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas „BaltCap Infrastructure Fund“ (BInF) finansuos naujos mokyklos ir vaikų darželio projektą Vilniaus Kalnėnų mikrorajone. Tai bus tik antra nauja mokykla sostinėje pastatyta nuo Nepriklausomybės atkūrimo 1990-a...
nuotrauka
2018-09-20 09:43
Šį savaitgalį Kaune esančiame S. Dariaus ir S. Girėno stadione įvyks paskutinės sporto varžybos. Per 20 mėnesių pastatyti aukščiausius UEFA reikalavimus atitinkantį stadioną įsipareigojusi Turkijos bendrovė „Kayi Construction“ kitą savaitę pradės griovimo darbus.
nuotrauka
2018-09-19 15:07
Jurbarko rajono savivaldybės administracija baigia įgyvendinti projektą „Gyvenamųjų namų kvartalų kompleksinis sutvarkymas Jurbarko mieste“.
nuotrauka
2018-09-19 12:05
Į buvusį Žemės ūkio inžinerijos institutą Raudondvaryje (Kauno r.) įžengė statybininkai, kurie pažadėjo iki kitų metų liepos apleistą pastatą paversti šiuolaikine ugdymo įstaiga.
nuotrauka
2018-09-18 14:00
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), išnagrinėjusi vartotojų ir AB „Kauno energija“ ginčą, pasisakė, kad šilumos tiekėjas teisingai skirsto šilumą daugiabučiame name, kiekvienam butui priskirdamas šilumos kiekį pagal vartotojų ar jų atstovų pateiktus duomenis apie patalpų plot...
nuotrauka
2018-09-18 11:06
Portalo Statybunaujienos.lt skaitytojas Antanas rašo, kad nekilnojamąjį turtą įgijo 2008 metais, kai galiojo penkerių metų terminas jo išlaikymui iki pardavimo be mokesčių. O nuo 2016 m. šis terminas pratęstas iki 10 metų, tad skaitytojas, parduodamas nekilnojamąjį turtą anksčiau, turi mokėti mokes...
nuotrauka
2018-09-18 10:13
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), išnagrinėjusi vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ ginčą, nepripažino pagrįstais vartotojo reikalavimų anuliuoti skolą.
nuotrauka
2018-09-17 16:00
UAB „Palangos šilumos tinklai“ su rangovu UAB „Plungės lagūna“ pasirašė sutartį, pagal kurią per pusantrų metų Palangoje bus atnaujinta per 4 kilometrai miesto šilumos trasų. Planuojama investicija – apie 2 mln. eurų, dalis šios sumos yra finansuojama ES lėšomis.
nuotrauka
2018-09-17 14:00
Justiniškėse (Taikos g.) iškilmingai atidaryta Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, poeto Sigito Gedos vardo alėja. Iki šiol oficialaus pavadinimo neturėjusi, tačiau atnaujinta ir vardą gavusi alėja atgijo ir tapo patrauklia susibūrimų vieta.
nuotrauka
2018-09-17 12:00
Ne visi studijuoti atvykstantys studentai apsigyvena mokymo įstaigų bendrabučiuose – dalis jų nusprendžia nuomotis privatų būstą, dažnai keldami galvos skausmą savininkams dėl savo tvarkingumo ir atsakomybės jausmo.
nuotrauka
2018-09-17 11:20
Atsižvelgusi į dažnus pačių gyventojų siūlymus dėl stovėjimo aikštelių, šiemet savivaldybė jau sutvarkė beveik 4 937 kv. metrų dydžio teritoriją prie daugiabučių namų ir įrengė apie 400 vietų automobiliams statyti.
nuotrauka
2018-09-17 09:04
Trakų rajono savivaldybėje lankėsi Ukrainos delegacija, kuri domėjosi daugiabučių namų renovacijos eiga bei sukaupta patirtimi.
nuotrauka
2018-09-17 07:30
VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras (Centras) šiemet mini 60 metų sukaktį. „Įsteigtas tuometinės Statybos ministerijos, Centras visada buvo ir dabar yra statybininkų bendruomenės dalis, – sako Mindaugas Černius, VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro direktorius. – Centras ...
nuotrauka
2018-09-14 09:50
Minint Tarptautinę Programuotojų dieną, Vilnius priminė visuomenei, kad gyvename skaitmeniniame pasaulyje ir išskyrė naują eismo dalyvių rūšį – pėsčiuosius, kurie vaikšto įnikę į telefonus. Kartu su JAV programavimo paslaugų įmone „Devbridge Group“ Vilnius miestui pristatė 300 metrų dvipusio eismo j...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos