2017 lapkričio 21 d. antradienis, 23:26
Reklama  |  El. paštas  |  facebook  google plus  twitter  linkendin

Šventinių dovanų paieškos prasideda spalį?

2017-10-16 11:24
Metams einant į pabaigą laikas pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams. Šis laikas įprastai kelia daug streso, nes neretam tenka laužyti galvą, ką dovanosime šiemet. Įvairių idėjų gausu internete, tačiau pastaruoju metu itin išpopuliarėjusi ir kone viena iš praktiškiausių ir originaliausių dovanų – įvairių formų personalizuoti kalendoriai.
nuotrauka
Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.


Minimos įmonės
IRV spaustuvė, UAB

Atėjus išmaniųjų telefonų ir interneto amžiui buvo manančių, kad popierinių kalendorių dienos suskaičiuotos, tačiau jie ne tik sėkmingai išgyveno skaitmeninę revoliuciją, bet netgi sugebėjo išauginti populiarumą.

Kodėl tai gali būti puikia dovana?

Dėl galimybės pasigaminti jį tokį, kokį norite Jūs. Tai vienetiniai ir išskirtiniai gaminiai. Galite juos personalizuoti, pažymėti svarbias jums ar jūsų artimam asmeniui, verslo partneriui ar klientui datas, pasirinkti norimą kalendoriaus formatą, spalvą, šriftus ir svarbiausia - nuotraukas. Būtent kalendoriai puošti fotografijomis yra labai populiari Kalėdinė ar Naujametinė dovana.

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Ketinate kurti kalendorių šeimai? Štai keletas puikių idėjų:

Mamai ar močiutei:

Mamos ir močiutės įprastai yra labai sentimentalios būtybės, kurios dažnai mums primena kokie žavūs buvome maži ir slapta ilgisi šių dienų. Kiekvienam kalendoriaus mėnesiui parinkite žaviausių savo vaikystės nuotraukų, idealiausia - kartu su jomis. Prie kiekvienos nuotraukos galite prirašyti švelnių ir gražių padėkos už meilę ir šilumą žodžių - tokia dovana tikrai suvirpins rūpestingiausių mamų ir močiučių širdis.

Tėtis ar senelis:

Kitaip nei mamos ar močiutės, vyriškosios lyties šeimos atstovai labiau vertina praktiškumą, tačiau kartais taip pat nestokoja ir sentimentalumo. Ar senelis pasakojo apie savo vaikystės išdaigas? Ar tėtis dalinosi savo jaunystės nuotykiais? Sujunkite vyrišką žavesį ir praktiškumą kalendoriuje – sužymėkite svarbiausias datas (tėvų ar senelių vestuvių metines, vaikų gimimo datas ir pan.), taip jie niekada nepamirš svarbiausių dienų, o kiekvieno mėnesio nuotraukose parinkite jų jaunystės fotografijų. Išrinkite pačias žavingiausias, kad kasdien matomas kalendorius leistų prisiminti smagiausias jaunystės akimirkas.

Vaikinas/vyras:

Neretai išrinkti dovaną širdies draugui gali būti itin sudėtinga, bet kalendorius gali būti puiki galimybė pasireikšti jūsų kūrybiškumui ar netgi parodyti savo seksualumui. Nors idėja panaudoti savo nuotraukas kiekvienam mėnesiui gali atrodyti labai nuvalkiota – nustebsite pamatę savo vaikino ar vyro reakciją atvertus kalendoriaus lapus. Jūsų atvaizdai gali būti pikantiški, skirti tik išrinktojo akims (toks kalendorius galėtų puošti jo darbo erdvę ar neformalią aplinką, kurioje jis dažnai leidžia laiką). Tik nepersistenkite – skoningas, šiek tiek erotiškas kalendorius – puiki idėja, bet nieko nėra seksualiau už mažą paslaptį. Šydą mylimasis galės praskleisti grįžęs namo, po visos dienos žvilgčiojimo į jūsų atvaizdą.

Mergina/žmona:

Vyrai myli akimis, o moterys ausimis – todėl erotinių nuotraukų kalendoriuje idėja gali būti sunkiau pritaikoma. Merginos dievina komplimentus, todėl išpuoškite kalendorių gražiausiomis jos nuotraukomis ir kiekvienam mėnesiui sugalvokite pačius gražiausius komplimentus, kuriuos prirašykite šalia. Taip pat, būtinai sužymėkite jūsų porai svarbiausias datas: pirmasis pasimatymas, pirmasis bučinys, vestuvių metinės ir pan. – toks dėmesingumas jūsų mylimąją tikrai sužavės. Tik nepamirškite pasidaryti atsarginio kalendoriaus ir sau – primindami antrai pusei savo švenčių datas, patys negalite leisti jų pamiršti.

Geriausias draugas/draugė:

Su artimiausiais draugais mus sieja daugybė prisiminimų ir nuotykių – viską sudėkite į kalendorių. Atrinkite smagiausius įvykius, įamžintus nuotraukose, sudėliokite į atitinkamus mėnesius, pagal tai, kada jie vyko. Jei dovanosite kalendorių draugui ar draugei, kurį pažįstate nuo vaikystės, galite pasinaudoti nuotraukų redagavimo programomis ir sudėlioti jų vaikystės nuotraukas sudedami šalia naujausių nuotraukų, arba sujungti jūsų ir draugo ar draugės vaikystės nuotraukas į vieną. Taip pat tai gali būti puikus būdas parodyti šmaikštumą – parinkite nepatogiausias, paaugliškos fazės nuotraukas su linksmais prierašais ar tik jums žinomais vidiniais juokais – tik neįžeiskite artimo draugo, įsitikinkite, kad juokas bus suprastas.

„Žmonės dažnai dovanoja personalizuotus kalendorius savo artimiesiems, nes tokia dovana, su artimųjų, ar jų pačių nuotraukomis, puošiančiomis kiekvieną mėnesį, turi sentimentalią vertę. Nėra dviejų vienodų – kiekvienas savitas, unikalus.“ – sako „IRV spaustuvė“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Bėgantis laikas - ne jūsų pusėje

Norint tokią dovaną suspėti pasigaminti ir laiku įteikti savo artimiesiems – reikėtų paskubėti ir nelaukti paskutinio metų mėnesio, kadangi būtent tada kalendorių paklausa didžiausia, o spaustuvės net dirbdamos dvejomis pamainomis vis tiek nespėja tenkinti klientų užsakymų.

„Kasmet, gruodžio mėnesį būna tas pats – prieš pat didžiąsias šventes visi kaip pašėlę užsakinėja įvairiausius kalendorius. Problema ta, kad šventiniu laikotarpiu, nors ir labai stengiamės, kiekvienam vienetiniam užsakymui skirti pakankamai laiko spėjame tikrai ne visada, tad kartais tenka klientus nuliūdinti ir atsakyti, kad užsakymo atlikti negalėsime...“- pasakoja sostinėje įsikūrusios „IRV spaustuvės“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Spaustuvininko teigimu, verslininkai šią pamoką jau gana gerai išmokę ir užsakymus savo įmonių kalendoriams pateikia dar vasaros pabaigoje, ar rudens pradžioje. Tuo tarpu, privatūs klientai čia dar tik mokosi. Tie, kas pernai susizgribo per vėlai ir turėjo keisti planus, šiemet kalendorius dovanoms jau užsako iš anksto. 

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2017-11-21 13:22
Seimas vienbalsiai pritarė Energetikos ministerijos siūlymui nustatyti, kad vartotojų skolos (nepriemokos) už suvartotą energiją, kurios susidarė ne dėl vartotojo, o dėl energijos tiekėjo kaltės, galėtų būti skaičiuojamos ne daugiau nei už du mėnesius, neskaičiuojant delspinigių. Nauja tvarka, dar l...
nuotrauka
2017-11-21 13:11
Nuo gruodžio 1 dienos Druskininkų gyventojai gamtines dujas galės įsigyti gerokai mažesnėmis kainomis – mieste dujas tiekti pradės „Lietuvos dujų tiekimas“, gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė, priklausanti valstybės valdomai „Lietuvos energijos“ įmonių grupei.
nuotrauka
2017-11-20 14:37
Naujas pastatas Klaipėdos Jūrininkų sveikatos priežiūros centrui turėtų iškilti sklypuose Birutės g. 5 ir 5A – tokiam variantui pritarė Savivaldybės tarybos kolegija. Sprendimas priimtas atsižvelgus į poliklinikos plėtros galimybes analizavusių specialistų rekomendacijas.
nuotrauka
2017-11-20 13:56
30 didžiausių valstybės funkcijai vykdyti administracinės paskirties pastatų Vilniaus miesto centre užima daugiau nei 200 tūkst. kvadratinių metrų. Tokiame plote tilptų 27 futbolo aikštės, o vien ministerijų valdomų pastatų kaina gali siekti apie 116 mln. Eur. Tarptautinės nekilnojamojo turto kons...
nuotrauka
2017-11-20 11:07
Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) skelbia išnagrinėjęs Lietuvos Respublikos paramos jaunoms šeimoms pirmam būstui įsigyti įstatymo projektą pateikė savo pastabas. Institutas siūlo projektui nepritarti.
nuotrauka
2017-11-20 10:01
Jau nebe pirmus metus skambantys Lietuvos verslininkų priekaištai, kad šalyje trūksta kvalifikuotų programuotojų bei inžinierių turi aiškų pagrindą. Antroje vietoje po IT darbuotojų dažniausiai ieškomų sąraše jis įrašytų būtent inžinierius. Toliau, anot jo, penketuką sudaro NT srities (statybos darb...
nuotrauka
2017-11-17 17:25
Įgyvendinant lapkričio 1 d. įsigaliojusį Architektūros įstatymą, darbą pradeda penkios Regioninės architektūros tarybos. Jas techniškai aptarnaus ir jų darbą organizuos Lietuvos architektų rūmai. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio regioninės architektūros tarybos atliks architektūros k...
nuotrauka
2017-11-17 13:33
Ar Kaune išdygs dangoraižiai? Ar Vilniaus centras netaps naujuoju Perkūnkiemiu? Šiuo metu nekilnojamą turtą (NT) geriau pirkti ar parduoti? Ar investicijos į NT užsienyje atsiperka? Ar po 10 metų dar egzistuos brokerio profesija? Tokius ir kitus klausimus NT specialistai nagrinėjo trečiadienį Vilniu...
nuotrauka
2017-11-16 14:10
Vyriausybė nusprendė, kad valstybės institucijų derinimo veiksmai dėl Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano korekcijų turi būti stabdomi.
nuotrauka
2017-11-16 13:55
Aplinkos ministerija pastaruoju metu nagrinėjo galimybę atskirti Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) vykdomą statybos dalyvių atestavimą – viešojo administravimo funkciją – nuo šios valstybės įmonės komercinės veiklos.
nuotrauka
2017-11-16 10:09
Antradienį sušauktas Vilniaus miesto Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis. Posėdžio metu kultūros viceministras Renaldas Augustinavičius pristatė dabartinę Gedimino kalno būklę, ant Gedimino kalno nuveiktus tvarkybos darbus, o taip pat planuojamus veiksmus žiemos metu.
nuotrauka
2017-11-15 17:27
LIVE SQUARE verslo centre 2019 m. pavasarį Lietuvoje įsikurs pirmoji SPACES bendradarbystės erdvė. EIKA ir SPACES koncepciją ir prekinį ženklą valdanti IWG pasirašė patalpų nuomos sutartį, pagal kurią sutarta išnuomoti šiek tiek daugiau nei 1500 kv. m. plotą. Po šio susitarimo LIVE SQUARE jau sutart...
nuotrauka
2017-11-14 11:11
2017 m. trečiąjį ketvirtį šalyje atlikta statybos darbų už 749,3 mln. EUR to meto kainomis ir, palyginti su ankstesniu laikotarpiu, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, jų įvykdymas palyginamosiomis kainomis padidėjo 2,9 proc. (nepašalinus – padidėjo 17,5 proc.), praneša Lietuvos statist...
nuotrauka
2017-11-14 10:08
Lapkričio 10 dieną Gargždų „Minijos“ kino teatre vyko antrasis Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumas tema „Iniciatyva, inovacijos, investicijos“. Renginio metu paskelbta, kad į oro uosto teritoriją Dirvupiuose artimiausiu metu bus investuota 200–350 mln. eurų.
nuotrauka
2017-11-13 10:59
Pastaruoju metu Belmonto užtvankoje pradėti darbai laikytini ne šios užtvankos avarinės grėsmės pašalinimo, o statybos darbais. Tokios išvados priėjo Aplinkos ministerija, išnagrinėjusi esamą padėtį. Prašoma, kad ją įvertintų už valstybinę statybos priežiūrą atsakinga Valstybinė teritorijų planavimo...
nuotrauka
2017-11-13 10:08
„Ober-Haus“ skelbia, kad per paskutinius dvylika mėnesių butų kainos augo visuose šalies didmiesčiuose: Vilniuje – 4,4%, Kaune – 4,6%, Klaipėdoje – 3,0%, Šiauliuose – 3,1% ir Panevėžyje – 3,5%.
nuotrauka
2017-11-13 10:05
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija primena, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. bus taikomi A+ klasės energinio naudingumo reikalavimai naujai statomiems pastatams. Jų laikytis privalu tuo atveju, kai prašymas išduoti leidimą statyti naują statinį pateiktas po 2018 m. sausio 1 d., o kai ...
nuotrauka
2017-11-10 11:10
76 proc. smulkių ar vidutinių Lietuvos įmonių pripažįsta, kad ketvirtajai pramonės revoliucijai nesiruošia. 55 proc. įmonių vadovų net negali pasakyti, ką „Industry 4.0“ reiškia, - skelbia „Citadele“ banko inicijuotas „Spinter Research“ tyrimas.
nuotrauka
2017-11-10 10:44
Prieš dvejus metus įsigaliojus teisės aktų pakeitimams, buvo sugriežtinta statinių ir daiktinių teisių į juos registravimo tvarka, tad Registrų centras dar kartą atkreipia nekilnojamojo turto savininkų dėmesį į registravimo terminus.
nuotrauka
2017-11-10 10:33
Akcinė bendrovė „Kauno grūdai“ Alytaus savivaldybei pateikė prašymą 99 metams išnuomoti 4 hektarų sklypą Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje. Bendrovės planuose – 15 milijonų eurų investicijos naujos maisto pramonės gamyklos statybai.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Kodėl verta rinktis Röben Tonbaustoffe GmbH vokiečių gamintojo fasadines plyteles

UAB DASFA ir Ko siūlo „Röben Tonbaustoffe“ GmbH vokiečių gamintojo fasadines plyteles. Esame oficialus „Röben Tonbaustoffe“ GmbH vokiečių gamintojo atstovas Lietuvoje, todėl plytelės pristat...