2018 gruodžio 15 d. šeštadienis, 21:13
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šventinių dovanų paieškos prasideda spalį?

2017-10-16 11:24
Metams einant į pabaigą laikas pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams. Šis laikas įprastai kelia daug streso, nes neretam tenka laužyti galvą, ką dovanosime šiemet. Įvairių idėjų gausu internete, tačiau pastaruoju metu itin išpopuliarėjusi ir kone viena iš praktiškiausių ir originaliausių dovanų – įvairių formų personalizuoti kalendoriai.
nuotrauka
Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.


Minimos įmonės
IRV spaustuvė, UAB

Atėjus išmaniųjų telefonų ir interneto amžiui buvo manančių, kad popierinių kalendorių dienos suskaičiuotos, tačiau jie ne tik sėkmingai išgyveno skaitmeninę revoliuciją, bet netgi sugebėjo išauginti populiarumą.

Kodėl tai gali būti puikia dovana?

Dėl galimybės pasigaminti jį tokį, kokį norite Jūs. Tai vienetiniai ir išskirtiniai gaminiai. Galite juos personalizuoti, pažymėti svarbias jums ar jūsų artimam asmeniui, verslo partneriui ar klientui datas, pasirinkti norimą kalendoriaus formatą, spalvą, šriftus ir svarbiausia - nuotraukas. Būtent kalendoriai puošti fotografijomis yra labai populiari Kalėdinė ar Naujametinė dovana.

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Ketinate kurti kalendorių šeimai? Štai keletas puikių idėjų:

Mamai ar močiutei:

Mamos ir močiutės įprastai yra labai sentimentalios būtybės, kurios dažnai mums primena kokie žavūs buvome maži ir slapta ilgisi šių dienų. Kiekvienam kalendoriaus mėnesiui parinkite žaviausių savo vaikystės nuotraukų, idealiausia - kartu su jomis. Prie kiekvienos nuotraukos galite prirašyti švelnių ir gražių padėkos už meilę ir šilumą žodžių - tokia dovana tikrai suvirpins rūpestingiausių mamų ir močiučių širdis.

Tėtis ar senelis:

Kitaip nei mamos ar močiutės, vyriškosios lyties šeimos atstovai labiau vertina praktiškumą, tačiau kartais taip pat nestokoja ir sentimentalumo. Ar senelis pasakojo apie savo vaikystės išdaigas? Ar tėtis dalinosi savo jaunystės nuotykiais? Sujunkite vyrišką žavesį ir praktiškumą kalendoriuje – sužymėkite svarbiausias datas (tėvų ar senelių vestuvių metines, vaikų gimimo datas ir pan.), taip jie niekada nepamirš svarbiausių dienų, o kiekvieno mėnesio nuotraukose parinkite jų jaunystės fotografijų. Išrinkite pačias žavingiausias, kad kasdien matomas kalendorius leistų prisiminti smagiausias jaunystės akimirkas.

Vaikinas/vyras:

Neretai išrinkti dovaną širdies draugui gali būti itin sudėtinga, bet kalendorius gali būti puiki galimybė pasireikšti jūsų kūrybiškumui ar netgi parodyti savo seksualumui. Nors idėja panaudoti savo nuotraukas kiekvienam mėnesiui gali atrodyti labai nuvalkiota – nustebsite pamatę savo vaikino ar vyro reakciją atvertus kalendoriaus lapus. Jūsų atvaizdai gali būti pikantiški, skirti tik išrinktojo akims (toks kalendorius galėtų puošti jo darbo erdvę ar neformalią aplinką, kurioje jis dažnai leidžia laiką). Tik nepersistenkite – skoningas, šiek tiek erotiškas kalendorius – puiki idėja, bet nieko nėra seksualiau už mažą paslaptį. Šydą mylimasis galės praskleisti grįžęs namo, po visos dienos žvilgčiojimo į jūsų atvaizdą.

Mergina/žmona:

Vyrai myli akimis, o moterys ausimis – todėl erotinių nuotraukų kalendoriuje idėja gali būti sunkiau pritaikoma. Merginos dievina komplimentus, todėl išpuoškite kalendorių gražiausiomis jos nuotraukomis ir kiekvienam mėnesiui sugalvokite pačius gražiausius komplimentus, kuriuos prirašykite šalia. Taip pat, būtinai sužymėkite jūsų porai svarbiausias datas: pirmasis pasimatymas, pirmasis bučinys, vestuvių metinės ir pan. – toks dėmesingumas jūsų mylimąją tikrai sužavės. Tik nepamirškite pasidaryti atsarginio kalendoriaus ir sau – primindami antrai pusei savo švenčių datas, patys negalite leisti jų pamiršti.

Geriausias draugas/draugė:

Su artimiausiais draugais mus sieja daugybė prisiminimų ir nuotykių – viską sudėkite į kalendorių. Atrinkite smagiausius įvykius, įamžintus nuotraukose, sudėliokite į atitinkamus mėnesius, pagal tai, kada jie vyko. Jei dovanosite kalendorių draugui ar draugei, kurį pažįstate nuo vaikystės, galite pasinaudoti nuotraukų redagavimo programomis ir sudėlioti jų vaikystės nuotraukas sudedami šalia naujausių nuotraukų, arba sujungti jūsų ir draugo ar draugės vaikystės nuotraukas į vieną. Taip pat tai gali būti puikus būdas parodyti šmaikštumą – parinkite nepatogiausias, paaugliškos fazės nuotraukas su linksmais prierašais ar tik jums žinomais vidiniais juokais – tik neįžeiskite artimo draugo, įsitikinkite, kad juokas bus suprastas.

„Žmonės dažnai dovanoja personalizuotus kalendorius savo artimiesiems, nes tokia dovana, su artimųjų, ar jų pačių nuotraukomis, puošiančiomis kiekvieną mėnesį, turi sentimentalią vertę. Nėra dviejų vienodų – kiekvienas savitas, unikalus.“ – sako „IRV spaustuvė“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Bėgantis laikas - ne jūsų pusėje

Norint tokią dovaną suspėti pasigaminti ir laiku įteikti savo artimiesiems – reikėtų paskubėti ir nelaukti paskutinio metų mėnesio, kadangi būtent tada kalendorių paklausa didžiausia, o spaustuvės net dirbdamos dvejomis pamainomis vis tiek nespėja tenkinti klientų užsakymų.

„Kasmet, gruodžio mėnesį būna tas pats – prieš pat didžiąsias šventes visi kaip pašėlę užsakinėja įvairiausius kalendorius. Problema ta, kad šventiniu laikotarpiu, nors ir labai stengiamės, kiekvienam vienetiniam užsakymui skirti pakankamai laiko spėjame tikrai ne visada, tad kartais tenka klientus nuliūdinti ir atsakyti, kad užsakymo atlikti negalėsime...“- pasakoja sostinėje įsikūrusios „IRV spaustuvės“ vadovas Giedrius Vidzbelis.

Spaustuvininko teigimu, verslininkai šią pamoką jau gana gerai išmokę ir užsakymus savo įmonių kalendoriams pateikia dar vasaros pabaigoje, ar rudens pradžioje. Tuo tarpu, privatūs klientai čia dar tik mokosi. Tie, kas pernai susizgribo per vėlai ir turėjo keisti planus, šiemet kalendorius dovanoms jau užsako iš anksto. 

Bendrovės „IRV spaustuvės“ nuotr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2018-12-14 11:32
Ūkio ministerija siūlo 32 mln. eurų Europos Sąjungos investicijų verslui, norinčiam diegti aplinką tausojančias technologines inovacijas. Pasinaudodamos šia priemone bendrovės galėtų užtikrinti ne tik švaresnę, bet ir efektyvesnę gamybą, teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.
nuotrauka
2018-12-14 11:04
Investicijos apdirbamojoje pramonėje 2018 m., palyginti su 2017 m., padidėjo, remdamasis pramonės įmonių vadovų apklausa, praneša Lietuvos statistikos departamentas.
nuotrauka
2018-12-14 09:25
Šiuo, prieššventiniu laikotarpiu, darbų apimtys ir tempai auga, iki metų galo skubama užbaigti turimas užduotis. Intensyvėja veikla prekybos, aptarnavimo srityse, atsiranda su šventiniu periodu susiję, specifinio pobūdžio laikini darbai: vyksta Kalėdinės mugės, prekiaujama eglutėmis, fejerverkais, k...
nuotrauka
2018-12-13 16:02
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdybos tyrėjai išaiškino vienuolikos bendrininkų grupuotę, kuri iš kelių reklamos paslaugas teikiančių bendrovių pasisavino daugiau nei 2 mln. eurų. Įtariama, kad už neteisėtai gautas lėšas buvo įsigytas įvairus nekilnojamasis turtas...
nuotrauka
2018-12-13 11:29
Verslo priežiūros institucijų skaičius nuo 2020 m. sumažės 8 institucijomis – nuo šiuo metu veiklą vykdančių 55 iki 47 priežiūros institucijų. Tokiam Ūkio ministerijos parengtam Ūkio subjektų priežiūrą atliekančių institucijų konsolidavimo ir optimizavimo planui pritarė Vyriausybė. Taip pat plane pa...
nuotrauka
2018-12-13 10:37
Šiemet Vilnius pirmą kartą istorijoje pateko į globalius „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ rinkimus dėl patraukliausių užsienio investicijoms miestų titulo. Vilnius tapo septintu geriausiu vidutinio dydžio pasaulio ateities miestu šalia Ziuricho, Belfasto, Liuksembu...
nuotrauka
2018-12-12 09:36
2018 m. gruodžio 11 d. Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko Net-UBIEP projekto seminaras, skirtas viešojo sektoriaus institucijų, įmonių, inspekcijų, agentūrų ir kitų susijusių organizacijų vadovams ir specialistams, pastatų savininkams, nuomininkams ir pastatų administratoriams.
nuotrauka
2018-12-12 09:18
Užimtumo tarnybos duomenimis, Lietuvoje 2018 m. spalį registruota 188200 bedarbių, tačiau kas trečias darbo ieškantis asmuo gyvena kaimo vietovėse (58 tūkst.) ir dėl žemo mobilumo jiems sunku įsitvirtinti darbo rinkoje. Tipinis bedarbis – vyresnio amžiaus vyras/moteris be išsilavinimo (34,5%) ir dar...
nuotrauka
2018-12-11 10:39
Artėjančios Kalėdos įsuka ir šventinių vakarėlių darbovietėse karuselę. 2018 m. JAV atliktas tyrimas parodė, kad 1 iš 3 darbuotojų per šventinį vakarėlį padaro kažką, dėl ko vėliau gailisi. Žmonių išteklių vadybos ekspertė Lina Girdauskienė šio tyrimo rezultatus vertina su šypsena. Vis dėlto ji skat...
nuotrauka
2018-12-10 16:42
Lietuvos architektų rūmai, siekdami apginti viešąjį interesą, pateikė ieškinį Vilniaus miesto apylinkės teismui dėl Gedimino pr. 27, Vilniuje esančio kultūros paveldo statinio (autoriai architektai Stanislaw Murczynski ir Jerzy Soltan) vertingųjų savybių naikinimo. Rūmai kreipėsi į teismą dėl statyb...
nuotrauka
2018-12-10 12:27
Tokio konkurso sostinė nematė daugiau nei 15 metų – savivaldybė rengiasi tiesti naują ir įspūdingą pėsčiųjų tiltą per Nerį – nuo Vingio parko iki Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo". Tad kviečia Lietuvos ir pasaulio architektus dalyvauti idėjų konkurse. Tikimasi sulaukti įdomių ir unikalių ...
nuotrauka
2018-12-10 11:56
Jau pavasarį Kėdainių rajone bus pradėta kapitaliai tvarkyti apleistus melioracijos griovius. Iš viso jų planuojama atnaujinti apie 50 kilometrų. Dalinant Lietuvai skirtus per 16 mln. Eur atskiroms savivaldybėms, buvo atsižvelgta į melioracijos sistemų kiekį ir jų būklę. Kėdainių rajonas pagal finan...
nuotrauka
2018-12-10 08:02
Magiškos Kalėdos sostinėje džiugina vis įdomesnėmis naujomis pramogomis – savautgalį prie pagrindinės sostinės eglės „Laikas“ susitiko net 6 Kalėdų Seneliai iš visų Lietuvos regionų.
nuotrauka
2018-12-10 07:26
LR Vyriausybė planuoja įvesti kvotų sistemą darbuotojams, atvykstantiems iš trečiųjų šalių. Be to, Užimtumo tarnyba prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (buvusi Darbo birža) planuoja resursus darbuotojų perkvalifikavimui. VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) rengia statinių renov...
nuotrauka
2018-12-07 11:32
2018 m. trečiąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu 2017 m. ketvirčiu, vienos dirbtos valandos darbo sąnaudos pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse (taip pat ir individualiąsias), pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 10,7 proc., iš jų verslo įmonėse – 10,3 proc., praneša Lietuvos statistik...
nuotrauka
2018-12-06 16:25
UAB „Grinda“ viešame aukcione parduoda nebenaudojamą nekilnojamojo turto kompleksą prie Neries krantinės, Žirmūnų gatvėje.
nuotrauka
2018-12-06 16:17
Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas Dalius Gedvilas dalyvavo Europos statybos pramonės federacijos (angl. European Construction Industry Federation, FIEC) metinėje sesijoje, kurioje buvo aptarti Europos statybų sektoriaus rezultatai ir prognozės kitiems metams.
nuotrauka
2018-12-06 15:03
Seimo Energetikos komisijos posėdyje Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) pristatė vandens, šilumos, elektros ir dujų kainų bei tarifų pokyčius. VKEKK akcentuoja, kad kainų augimas yra susijęs su išteklių brangimu rinkoje ir bus minimalus.
nuotrauka
2018-12-06 13:38
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau — VMI) informuoja, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. gyventojai galės susigrąžinti dalį gyventojų pajamų mokesčio (GPM) už savo ar sutuoktinio naudai atliktas paslaugas / darbus: pastatų ir kitų statinių apdailos ir bet kokio remonto; lengvųjų automobilių remonto; ne...
nuotrauka
2018-12-06 12:32
Pastaraisiais metais suaktyvėjęs Kaunas traukia vis daugiau investicijų ir demonstruoja optimistinius augimo rodiklius. Jei sėkmė antrojo Lietuvos miesto neapleis, po kelerių metų galima laukti antrosios augimo bangos. O kol kas sparti komercinio nekilnojamojo turto srities plėtra suteikia daug vilč...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Vonioje – tik „RAVAK“!

RAVAK – čekų įmonė, įkurta 1991 metais, – yra viena iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. UAB „Ravak Baltic“ – įmonė, kuri RAVAK prekės ženklui Lietuvo...
nuotrauka

Ką daryti, kai negalima laukti? Neoporas

UAB „Kauno šilas“ – pirmasis Lietuvos polistireninio putplasčio gamintojas. Bendrovė nebijo naujovių ir inovacijų – kartu su kompanija „Basf“ pirmoji Lietuvoje pirkėjams pasiūlė ir „Neoporą“...
nuotrauka

6 dalykai, padedantys pagerinti statybos projektų finansų kontrolę ir palaikyti juos „sveikus“

Statybos sektoriaus statistika rodo, kad nemažai statybos projektų įgyvendinama viršijant biudžetą. Tai paplitęs „negalavimas“. „Bauwise“ internetinės finansų kontrolės sistemos naudotojai y...