2019 spalio 14 d. pirmadienis, 23:09
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

UAB „Rockwool“ stendo RESTOJE akcentas – aplinkosauga

2015-04-24 18:01
Akmens vata yra naudojama daugelyje šiuolaikinės pramonės šakų, nes išskirtinės savybės suteikia galimybes ją panaudoti tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarumas, apsauga nuo gaisro bei akustinio komforto reikalavimai. Ši universali medžiaga naudojama gyvenamųjų, visuomeninių, komercinės ir gamybinės paskirties pastatų šilumos, akustinei ir priešgaisrinei izoliacijai.
nuotrauka
Kaip teigia įmonės atstovai A. Buska ir E. Novicki - Bittner, akmens vata – tai medžiaga, kuri gerina gyvenimo kokybę ir padeda sumažinti aplinkosaugos problemas. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
ROCKWOOL, UAB
RESTA 2015,
Norėdami sužinoti, kokias naujienas įmonė „Rockwool“ pristato šioje parodoje, pakalbinome jos techninį vadovą Andrių Buską. „Šiais metais savo koncepcijoje didžiausią dėmesį skiriame aplinkosaugai. Pagrindinė mintis – apšiltinę būstą mes pajusime ne tik tiesioginę naudą, t. y turėsime komfortiškus namus ir aplinką, mažiau mokėsime už šildymą, bet tuo pačiu ir darysime teigiamą įtaką planetai, nes kuo daugiau apšiltinsime būstą, tuo mažiau sunaudosime iškastinio kuro ir taip mažiau teršime aplinką“, – teigė A. Buska.

Sužinoję, kad parodoje RESTA jis dalyvauja jau penkioliktus metus, pasiteiravome, kokius pokyčius šioje parodoje jis pastebi.

„Prisiminus ankstesnius metus, dalyvių stendai būdavo tikrai kuklesni, be to, prisistatydavo daugiau mažesnių kompanijų. Kuo toliau, tuo labiau viskas modernėja – tiek vizualine prasme, tiek pristatymais, medžiagomis ir sprendimais. Aišku, ne paskutinės ir išmaniosios technologijos – didieji ekranai, nuotolinės sistemos, kurias ir galite pamatyti mūsų stende“, – RESTOS pokyčius įvardino UAB „Rockwool“ techninis vadovas.

Kompanijos stende sutiktos marketingo vadovės Baltijos šalims Eugenija Novicki-Bittner pasiteiravome, kokią reikšmę ši, didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda, turi jų įmonei.

„Čia susirenka visų statybos sričių profesionalai – nuo projektuotojų iki statybininkų, nuo didelių iki mažų įmonių, kurios pristato savo produkciją, koncepcijas. Taigi tai yra erdvė pristatyti tiek save, tiek pamatyti, ką gamina kolegos. Tokiai įmonei kaip mums, kai jau žinome rinkos dalyvius, o jei žino mus, kontaktų mezgimas čia nėra esminis. Didžiausias dėmesį RESTOJE mes skiriame privatiems vartotojams, namų savininkams, bendrijų atstovams, kurie čia ateina sužinoti, kaip apšiltinti namus. Visą informaciją jie sužino iš pačių gamintojų, kurie suteikia pirminę, neiškraipytą kitų rinkos dalyvių, informaciją. Tai ir yra svarbiausia“, – teigė E. Novicki-Bittner ir vylėsi, kad lankytojai įvertins profesionalų konsultacijas. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...