2019 spalio 15 d. antradienis, 0:18
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

UAB „Veikmė“ akcentas RESTOJE – gyvenimo komforto paketas

2015-04-25 13:53
UAB „Veikmė“ – tai didžiulę patirtį turinti statybos bendrovė, įkurta 1955 m. Per 60-imt veiklos metų „Veikmė“ yra pastačiusi virš 1,5 milijono kvadratinių metrų bendrojo ploto gyvenamųjų, visuomeninės bei pramoninės paskirties pastatų.
nuotrauka
„Mūsų pagrindinis orientavimasis yra į gyvenimo komforto paketą“, – sakė UAB „Veikmė“ direktorius Eugenijus Zaremba. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Veikmė, UAB
RESTA 2015,
Paskaičiuota, kad kas penktas vilnietis gyvena arba dirba „Veikmės“ pastatytuose būstuose, o daugelis „Veikmės“ suprojektuotų ir pastatytų pastatų jau tapo Vilniaus identiteto bei atpažįstamumo simboliais. Tai – Vilniaus planetariumas, pirmasis sostinės dangoraižis viešbutis „Lietuva“ (dabar „Radisson Blu Hotel Lietuva“), Dailės akademijos rūmai, Centrinė universalinė parduotuvė, Studentų miestelis Saulėtekyje ir gausybė kitų visuomeninės bei gyvenamosios paskirties pastatų.

Parodoje RESTA UAB „Veikmė“ dalyvauja kaip nekilnojamojo turto projektų plėtotojai (UAB „Veikmės statyba“ užsiima generalinio rangovo paslaugomis, statybos, rekonstrukcijos ir renovacijos darbais, o UAB „Veikmės projektai“ – visų tipų pastatų ir teritorijų projektavimu, energiškai efektyvių ir pasyvių pastatų projektavimu). Norėdami sužinoti, į ką dabar orientuojasi ši, įspūdingą jubiliejų švenčianti įmonė, pakalbinome jos direktorių Eugenijų Zarembą. „Mūsų įmonė, kuriai šiemet sukanka 60 metų, visą laiką nuosekliai dirbo statybų sektoriuje. Keičiasi žmonės, bet veiklą vykdome tą pačią. Dabar daugiau pasukome į gyvenimo komforto paketo formavimą gyventojui. Mes siūlome ne nuolaidas, nedovanojam dviračių įsigyjantiems būstus, nekepame dešrelių per atvirų durų dienas, o siūlome vertę ir koncentruojamės į jos didinimą. Pastatėme pirmuosius individualius pasyviuosius namus, tada B klasės su aukštais rodikliais daugiabučius namus, vėliau pirmą daugiabutį Lietuvoje, kur išmatuotas 100 proc. sandarumas, dabar statome keturis A klasės daugiabučius namus. Koncentruojamės į garantinį aptarnavimą ir vieno langelio principą, kad namo, buto savininkui nereikėtų atskirai ieškoti kas langus, sienas darė, viską jis gauna pas mus, vienoje vietoje. Taigi mūsų pagrindinis orientavimasis yra į gyvenimo komforto paketą“, – sakė E. Zaremba.

Sužinojus, kad įmonė RESTOJE dalyvauja jau septintus metus, pasiteiravome ir kaip jie vertina šią parodą. „Labai pasigendame iš „Litexpo“ akcentų parodos pristatyme. Mes įsivaizduojame, kad nekilnojamas turtas statybų sektoriuje sudaro labai didelę dalį, nes tai yra ne tik butai ar gyvenamieji namai, bet ir biurai, investicijos į logistikos centrus. Iš „Litexpo“ to suvokimo labai pasigendame, sąlygos plėtotojams yra netinkamos. Dėl to parodoje šiemet dalyvauja tik keturi nekilnojamojo turto plėtotojai, nes jiems čia tiesiog nėra sudaromos sąlygos, parodos viešieji ryšiai visiškai tam neskiria dėmesio“, – savo nusivylimo neslėpė „Veikmė“ direktorius ir vylėsi, kad parodos organizatoriai atsižvelgs į parodos dalyvių pastabas. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...