2020 rugsėjo 18 d. penktadienis, 19:20
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Antri namai kopose: po pieva paslėpti automobiliai ir gydytojų bendruomenė

2016-04-30 08:56
Vienoje iš statybų bei remonto parodos „RESTA“ salių pristatomi šiuo metu vystomi nekilnojamojo turto projektai. Viename iš stendų bendrovė „Nuova“ pristatinėjo jau visai prie statybų pabaigos artėjančius antruosius namus tarp Šventosios ir Palangos. Unikalus projektas, pasak bendrovės atstovų žavi jaunus aktyvaus vandens sporto mėgėjus ir … gydytojus.
nuotrauka
Projekto „Apartamentai kopose“ vizualizacija. Bendrovės „Nuova“ nuotr.


„Objekto baigtumas yra 86 procentai“, – pranešė bendrovės „Nuova“ marketingo vadybininkė Gabrielė Palubeckytė.

Naujame tarp Šventosios ir Palangos pastatytame kvartale pirmieji naujakuriai jau svarsto apie butų interjerą. G. Palubeckytė, dalyvavusi dviejose parodose Vilniuje ir Kaune pastebi, jog vis tik šiais būstais labiau domisi sostinės gyventojai.

„Švarus, šviesus objektas, turintis daug langų, balkonų. Mus su Skandinavija sieja tai, jog turime specialius langus, atgabentus iš Norvegijos, ir tai yra jūriniam klimatui skirti langai. Tokių nerasite nei Vilniuje, nei Kaune“, – pabrėžė pašnekovė.

Šio projekto vystytojai įdomiai išsprendė automobilių parkavimo klausimą – jų idėja jau atsispindi ir naujausioje projekto vizualizacijoje. Priešais daugiabučius bus sukurta dirbtinė kalva, apželdinta įvairiais augalais. Būtent po šia kalva ir „slėpsis“ visų poilsiautojų automobiliai. Taigi, kiemas nė iš tolo neprimins transporto priemonėmis užgrūsto sostinės daugiabučio kiemo vaizdo.

„Tai – parkavimosi stoginės. Žmonės per savo langus matys ne stovėjimo aikštelę, o gražų vaizdą: kalvą, takelius, viskas bus reikiamai apšviesta“, – sakė bendrovės marketingo vadybininkė G. Palubeckytė.

Nesusilaikęs butą šiame objekte įsigijo ir pats bendrovės projektų vadovas Pranas Sindaravičius.

„Kolega augina du vaikus ir nori jiems suteikti vietą, kur būtų ramu, būtų galima daug laiko leisti lauke. Vaikams tai išties yra tobula vieta“, – pastebėjo pašnekovė.

Kartu su „Nuova“ projektų vadovu, daugiabutyje kuriasi vandens sporto mėgėjai (daugiausia – gyventojai iki 30-ies etų) ir, kažkodėl, gydytojai.
Vandens sporto mėgėjai šį projektą atrado todėl, kad netoliese (vos už 5 min kelio) yra Šventosios uostas, čia patogu laikyti vandens transporto priemones.

„Šis projektas pildosi dėl rekomendacijų poveikio. Žmonės rekomenduoja įsigytus butus pažįstmiems, kaimynams ar draugams. Dėl šios priežasties, tuose namuose jau kuriasi savotiška bendruomenė. Pažiūrėjome, jog didesnė banga šiuo metu yra gydytojų. Nes juokaujame – „gydytojų namai“, – sakė bendrovės „Nuova“ marketingo vadybininkė.

Tuo metu vyresniosios kartos atstovams Šventosios kurortas siejasi su nostalgiškais vaikystės prisiminimais – jie renkasi įprasminti šiuos prisiminimus turėdami antruosius namus šalia savo vaikystės kurorto.
Projekto vystytojus nustebino tai, jog viena Klapėdo regiono gyventoja butą išsirinko ir kaip pagrindinį savo būstą.

„Yra žmonių, kurie siekia, kad visas jų laikas būtų tarsi atostogos“, – sakė  G. Palubeckytė.                                                                                                                                                                                                         

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnu atveju linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...