2020 balandžio 9 d. ketvirtadienis, 16:31
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Atskleidė, ko reikia, kad RESTA būtų sėkminga

2016-04-28 10:56
Vilniuje prasidėjo tradicinė paroda RESTA, kuri yra ideali proga statybų pasaulio žmonėms ne tik parodyti save, bet tuo pačiu ir pabendrauti su kolegomis bei klientais. Tradiciškai parodoje dalyvauja ir šildinimo sprendimų gamintojas „ROCKWOOL“, kurio techninis vadovas Andrius Buska sako, jog RESTA yra tarsi naujo statybų sezono atidarymo šventė.
nuotrauka
Kai pavyksta pritraukti daug žmonių, tos keturios parodos dienos prabėga labai greitai. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
ROCKWOOL, UAB
„Taip jau tradiciškai susiklostė, kad RESTA medžiagų gamintojams bei tiekėjams tampa tokiu sezonu startu. Tai vienas iš tų veiksmų, apie kurį intensyviai galvojame ir ruošiamasi gerokai iš anksto. Nieko keisto, kad kelinti metai čia vis dalyvaujame ir stengiamės pristatyti kažką naujo. Pavyzdžiui, pernai orientavomės į aplinkosaugą. Šiemet labiausiai norime pristatyti kelis naujus savo gaminius“, – kalbėjo A. Buska. (Portalo nuotraukoje apačioje)

„ROCKWOOL“  techninis vadovas teigia,kad kaip ir kiekvienais metais, visa bendrovės produkcija yra orientuota į energijos panaudojimo efektyvumą. „Kalba eina tiek apie energiškai efektyvių namų statybą, tiek apie tinkamų sprendimų diegimą. Turime du gaminius, kurie tam ir skirti. Visų pirma, tai yra REDAir LINK sistema, kuri skirta langų montavimui. Kita naujovė, mūsų iš pagrindų atnaujinta gaminių grupė skirta plokštiems stogams. Tai dvi gaminių grupės, kurias šiemet labiausiai norisi pristatyti“, – teigė jis.

Pašnekovas sako, kad tokiose parodose yra svarbu surasti balansą tarp dėmesio savo kolegoms iš verslo pasaulio, ir galutiniams vartotojams. „Mums svarbūs ir tie, ir tie. Dažniausiai žmogus, kuris galvoja kažką statyti, apėjęs visą parodą tikrai visko neprisimins. Svarbiausia, kad jam užsifiksuotų koks nors akcentas. Tada, kai ateis laikas, jis jau mus prisimins. Todėl paprastus lankytojus ir siekiame taip užkabinti. Kalbant apie mūsų kolegas, tai didžiąją jų dalį pažįsti iš veidų. Tai gera proga su jais pasidalinti žiniomis“, – sakė A. Buska.

Žinoma, RESTOS parodos dydis tuo pačiu yra ir išbandymas. Juk tokioje gausoje labai nesunku pasimesti. Todėl kiekvieno stendo šeimininkai turi pademonstruoti ir tam tikrą išmonę, jeigu nori būti pamatyti.

„Turi būti kažkas panašaus į raziną batone. Keletą metų iš eilės mes turėjome tokių „razinų“. Pavyzdžiui, vienais metais dalinome kibirus. Buvo didelis ažiotažas. Pernai norėjome parodyti kaip gaminama akmens vata ir kaip pavyzdį savo stende gaminome cukraus vatą. Tokie dalykai žmonėms įsimena. Vėliau tave atsimena ir kitais metais. Išprotėję dalykai padeda įsiminti“, – kalbėjo  „ROCKWOOL“ techninis vadovas.

Kai iš tikrųjų pavyksta pritraukti daug žmonių, tos keturios parodos dienos prabėga labai greitai. „Sėkminga RESTA mums būna tada, kai nėra laiko gerti kavą, žiūrėti į telefoną. Norisi, kad nuolatos būtų su kuo kalbėti. Apie pasisekimą labai gerai galima nuspręsti iš to, kiek turto reikia parsivežti atgal į biurą. Jeigu dėžės tuščios, tai reiškia viskas buvo gerai. Jeigu dėžės pilnos, reiškia, kad kitąmet reikai labiau pasistengti“, – sakė A. Buska.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA