2020 rugpjūčio 5 d. trečiadienis, 7:20
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Aukcione – administraciniai bankų pastatai ir sklypai

2019-08-22 14:58
Prasidėjo registracija į nekilnojamojo turto objektų aukcioną, kurį organizuoja „Newsec“. Rugsėjo 26 dieną įvyksiančiame aukcione parduodamų 26 objektų bendra kaina viršija 3 mln. eurų (be PVM). Brangiausių trijų parduodamų objektų kaina sudaro daugiau nei pusę šios sumos, o kai kurie iš jų šįkart siūlomi sumažintomis kainomis – dalis jų net 15 proc. Be to, yra galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios.
nuotrauka
Rugsėjo 26 dieną įvyksiančiame aukcione parduodamų 26 objektų bendra kaina viršija 3 mln. eurų. „Newsec“ nuotr.


Pats vertingiausias aukciono objektas – 2007 m. rekonstruotas 4650 kv. m ploto gamybinės paskirties kompleksas, esantis Lingailių g. 5, Šiauliuose, kuris yra pritaikytas gamybinei veiklai su administracinėmis ir sandėliavimo patalpomis.

„Pramoniname kvartale šalia Rėkyvos ežero esančio komplekso vieno kvadratinio metro kaina siekia vos 155 eurus (neįskaitant PVM) – statyti tokio tipo naują pastatą kainuotų daugiau. Be to, dėl gero suplanavimo objektą galima lengvai pritaikyti savo poreikiams. Tai puiki investicija ir dėl to, kad objektas išnuomotas ir generuoja nuolatinį pinigų srautą“, – pranešime cituojama Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė. 

Taip pat vienas iš aukcione brangesnių siūlomų objektų yra 1000 kv. m bendro ploto rekreacinės paskirties objektas vaizdingoje vietoje Molėtų rajone, vos valanda automobiliu nuo Vilniaus. Poilsio namai su teniso kortais yra šalia Siesarties ežero ir Mindūnų apžvalgos bokšto, parduodami už 313 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) pradinę kainą.

Parduodami ir administraciniai pastatai, ir naujos statybos butai

Pirkėjams bus pasiūlyti ir dar keli administracinės paskirties, komercinei veiklai tinkantys pastatai įvairių šalies miestų centrinėse vietose. Patraukliausia kaina bus pasiūlytas buvęs banko pastatas Molėtuose, Vilniaus g. 47, kuris yra parduodamas už 72 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) pradinę kainą. Geroje Švenčionių vietoje, Gedimino g. 5, įsikūręs 116 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis 715,43 kv. m administracinis pastatas su garažu ir dviem ūkio pastatais.

Taip pat parduodamas ir 1234,90 kv. m ploto 1933 metais statytas buvęs banko pastatas su garažu Utenoje, J. Basanavičiaus g. 61, kurio kaina siekia 259 tūkst. eurų (neįskaitant PVM). Brangiausias iš jų – 393 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis 1930 metais statytas istorinis, išskirtinės architektūros 1021,13 kv. m banko pastatas Respublikos g. 56, Panevėžyje.

Kaip teigia „Newsec“ atstovė, didelę dalį aukcione parduodamo turto sudaro ir gyvenamosios paskirties objektai Vilniuje bei Marijampolėje.
Aukcione bus pasiūlytas erdvus, 107 kv. m ploto trijų kambarių išskirtinis butas šalies sostinės Žirmūnų mikrorajone, M. Katkaus g. 5A. Jis yra viršutiniame pastato aukšte, tad pro langus atsiveria vaizdinga panorama. Pradinė buto kaina – 120 tūkst. eurų (neįskaitant PVM). Tuo tarpu didžiausiame Suvalkijos mieste bus siūlomi net keturi butai Kosmonautų ir Užtvankos g. 2009 m. statytuose namuose. Jų dydis svyruoja nuo 60,8 iki 67,47 kv. m, o kaina – nuo 25,1 iki 27,8 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Sklypai vystytojams

Aukciono dalyvių laukia ir skirtingo dydžio žemės sklypų ir jų masyvų, tinkamų gyvenamosios paskirties projektų vystymui, nuosavų namų statybai. 

Vienas iš tokių – prie Žaliųjų ežerų įsikūrusiuose Mažuosiuose Gulbinuose, Vilniuje, esantis 5,4 ha dydžio 57 žemės sklypų masyvas. Tai sparčiai auganti, viena paklausiausių gyvenviečių Vilniuje, kur vieno aro kaina aukcione siekia tik 1000 eurų (neįskaitant PVM). Beje, šioje teritorijoje pagal patvirtintą detalųjį planą jau numatyta mažaaukščių statinių statyba.

„Vos už kelių kilometrų nuo Mažųjų Gulbinų galima rasti visą reikiamą miesto infrastruktūrą: mokyklas, darželius, gydymo įstaigas, prekybos centrus ir t. t. Tad ši vieta yra itin patraukli dirbančiam mieste, bet norinčiam gyventi ramioje, apsuptoje gamtos vietoje“, – apie objektą kalba pranešime cituojama J. Šilaikytė.

Panašus, bet kur kas mažesnis toje pačioje gyvenvietėje parduodamas objektas gyvenamųjų namų statybai – Butigeidžio g. esantis beveik 1,5 ha 14 žemės sklypų masyvas su detaliuoju planu. Patraukli ir objekto kaina, kuri siekia vos 816 eurų (neįskaitant PVM) už arą. 

Šiame aukcione siūlomų gyvenamiesiems namams statyti tinkamų žemės masyvų yra ir kitose Lietuvos vietose. Pavyzdžiui, Vakarų Lietuvoje siūlomas Vakaro g. 4, Palangoje esantis 1,06 ha ploto žemės sklypas. Taip pat – 26 sklypų masyvas Klaipėdos rajono Dargužių kaime, kurio sklypų plotai svyruoja nuo 17 iki 81 a, o bendras plotas siekia 6 ha. Šių dviejų objektų kaina – atitinkamai 45 ir 42 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Dar du objektai – šalia Šiaulių esančiame Dainų kaime. Vienas jų sudarytas iš trijų žemės masyvų, kurių bendras plotas – 1,19 ha, kitas – iš keturių, 0,43 ha bendro ploto. Abiejų parduodamų objektų kaina nesiekia nei 10 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Pasak J. Šilaikytės, šiame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto kainos yra tikrai patrauklios. Objektai, kurie bus pasiūlyti aukcione, yra likusi NT portfelio dalis – per prieš tai vykusius tris aukcionus buvo parduotas 41 objektas už 4,24 mln. eurų (neįskaitant PVM)“, – aukcionų rezultatus vertina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Registracija į aukcioną tęsis iki rugsėjo 25 dienos.

 
Statybunaujienos.lt
Žymės  AukcionasRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2020-08-04 17:27
Šiais metais suplanuotos Klimato kaitos programos lėšos naujoms priemonėms įgyvendinti siekia 170,7 mln. eurų. Dalis paramos, kaip pranešė Aplinkos ministerija, skiriama energijos vartojimo efektyvumo didinimui.
nuotrauka
2020-08-04 14:28
Nacionalinė teismų administracija pranešė apie praėjusią savaitę nutrauktą teismų pastato Šeimyniškių g. 28, Vilniuje, statybos rangos darbų konkursą. Priežastis – visų gautų pasiūlymų kainos viršijo numatytą projekto biudžetą.
nuotrauka
2020-08-04 10:51
Birželio 30 d. Užimtumo tarnybos direktorius patvirtino naują Trūkstamų profesijų sąrašą. Šis sąrašas galios iki 2020 m. pabaigos. Sąrašas yra suskirstytas į tris sektorius: statybos, pramonės ir paslaugų. Kaip praktikoje atrodo trečiųjų šalių piliečių iš Trūkstamo profesijų sąrašo įdarbinimas Lietu...
nuotrauka
2020-08-04 10:07
Pasaulį kausto COVID-19 virusas. Pastarosiomis dienomis vis garsiau kalbama apie antrąją jo bangą. Jei blogiausias scenarijus pasitvirtins – valstybės galimai užvers sienas, bus skelbiamas karantinas, darbuotojai, jei tik yra galimybė, bus skatinami dirbti iš namų. Įvairių įmonių darbuotojai įrodė, ...
nuotrauka
2020-08-03 16:03
Šiaulių apygardos teismas paliko nepakeistą Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų birželio pradžioje priimtą nutartį, kuria Šiaulių apylinkės teismas paliko galioti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos nutarimą dėl 220 eurų administracinės nuobaudos skyrimo bendrovės vadovui R. Š...
nuotrauka
2020-08-03 10:14
Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas mažajai renovacijai. Nuo š. m. rugpjūčio 3 d. priimamos paraiškos daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui bei įrenginių, skirtų karštam vandeniui ruošti iš atsinaujinančių energijos ište...
nuotrauka
2020-08-03 09:57
Rugpjūčio 3 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė 3 naujus kvietimus teikti paraiškas pagal Klimato kaitos programoje suplanuotas priemones. Pagrindinis šių priemonių tikslas – mažinti šiltnamio efektą sukeliančias dujas, tačiau šios priemonės taip pat prisideda ir prie darbo vietų k...
nuotrauka
2020-07-31 13:59,      papildyta 2020-07-31 19:28, papildyta „Galio Group“ komentaru
Tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ pirkimo komisija patvirtino, kad bendrovės organizuoto biuro nuomos konkurso laimėtojas nustatytas tinkamai ir tolesnės procedūros su „Business Garden Vilnius“ projektą Lazdynuose plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“ gali būti tęsiamos.
nuotrauka
2020-07-31 11:38
Didžiųjų duomenų (angl. Big Data) nauda jau niekas neabejoja. Tiek verslo gigantai, tiek ir mažesnės įmonės investuoja į didžiųjų duomenų valdymą. Bet kaip tuos duomenis valdyti ir kokius metodus pasitelkti? Ar dirbtinio intelekto (DI) technologijos yra panacėja norint tapti rinkos lyderiu? Apie tai...
nuotrauka
2020-07-31 10:23
Lietuvos ekonomika, paveikta pandemijos sukeltų pasekmių, antrąjį ketvirtį susitraukė 5,1 proc. Naujausi ekonominiai rodikliai liudija, kad šalies ūkis jau atsigauna, nors ir labai netolygiai.
nuotrauka
2020-07-31 09:00
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) primena, kad Pirkimų vykdytojai privalo atidžiai vertinti gautus pasiūlymus. Būtina vertinti pateiktų dokumentų turinį, juose nurodomą informaciją, jos atitiktį pirkimo dokumentuose nustatytiems reikalavimams, kituose pasiūlymo dokumentuose nurodytiems duomenims bei įsi...
nuotrauka
2020-07-30 14:30
Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realybe. Dar daugiau. Kaip sako Nerijus Paklonskas, įmonės EST LT rinkodaros vadovas, sureguliavus gaminamos ir suv...
nuotrauka
2020-07-30 11:37
Statistikos departamento duomenimis, apie 82 proc. įmonių Lietuvoje yra labai mažos, tai reiškia, kad jose dirba iki 9 darbuotojų. Iki šiol tokios įmonės negalėjo darbuotojų įdarbinti pagal pameistrystės darbo sutartį.
nuotrauka
2020-07-30 10:33
Jurbarko rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo su rangos darbų konkursą laimėjusia „Sūduvos statyba“. Tačiau paaiškėjo, kad įmonė šiemet nepajėgi atlikti darbų.
nuotrauka
2020-07-30 10:16
Aplinkos ministerija parengė Viešųjų pirkimų įstatymo Nr. I-1491 35, 87 ir 88 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą ir kviečia su juo susipažinti visuomenę, suinteresuotas institucijas ir organizacijas. Pastabas ir pasiūlymus galima teikti iki rugpjūčio 12 d.
nuotrauka
2020-07-30 10:13
Statybos sąnaudų elementų kainos 2020 m. birželį, palyginti su geguže, skelbia Statistikos departamentas, padidėjo 0,2 proc.
nuotrauka
2020-07-30 09:13,      papildyta 2020-07-30 11:35, papildyta naudinga informacija dėl komandiruotų darbuotojų
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad nuo liepos 30 d. keičiasi darbuotojų komandiravimo į Lietuvą tvarka. Pakeitimai aktualūs Lietuvoje įregistruotoms įmonėms, įdarbinančioms kitų šalių laikinuosius darbuotojus, bei juos komandiruojančioms į kitas valstybes.
nuotrauka
2020-07-29 11:54
Notarams bus suteikta teisė rengti turto pardavimo ir nuomos viešuosius aukcionus internete. Žmonės galės pasirinkti šią elektroninę paslaugą iš platesnio teikėjų rato ir patogiai bei greitai tvarkyti savo nuosavybės reikalus.
nuotrauka
2020-07-29 09:00
AB „Lietuvos geležinkelių infrastruktūra“ („LTG Infra“) ir UAB „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį, pagal kurią, vietoje probleminės vieno lygio pervažos, bus įrengtas tunelis automobiliams su pėsčiųjų taku. Naują tunelį, už beveik 5,8 mln. eurų, planuojama suprojektuoti ir pastatyti per kiek daugiau nei...
nuotrauka
2020-07-28 16:09
Šiandien, liepos 28 d., Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atlieka kratas, dokumentų poėmius bei kitus būtinus proceso veiksmus Druskininkų miesto savivaldybėje, Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje bei kitose vietose.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Nutolusi saulės elektrinė. Kaip nemokėti už elektros energiją arba mokestį sumažinti iki minimumo

Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realy...