2019 rugsėjo 21 d. šeštadienis, 18:03
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Aukcione – administraciniai bankų pastatai ir sklypai

2019-08-22 14:58
Prasidėjo registracija į nekilnojamojo turto objektų aukcioną, kurį organizuoja „Newsec“. Rugsėjo 26 dieną įvyksiančiame aukcione parduodamų 26 objektų bendra kaina viršija 3 mln. eurų (be PVM). Brangiausių trijų parduodamų objektų kaina sudaro daugiau nei pusę šios sumos, o kai kurie iš jų šįkart siūlomi sumažintomis kainomis – dalis jų net 15 proc. Be to, yra galimybė norimą objektą įsigyti ir nelaukiant aukciono pradžios.
nuotrauka
Rugsėjo 26 dieną įvyksiančiame aukcione parduodamų 26 objektų bendra kaina viršija 3 mln. eurų. „Newsec“ nuotr.


Pats vertingiausias aukciono objektas – 2007 m. rekonstruotas 4650 kv. m ploto gamybinės paskirties kompleksas, esantis Lingailių g. 5, Šiauliuose, kuris yra pritaikytas gamybinei veiklai su administracinėmis ir sandėliavimo patalpomis.

„Pramoniname kvartale šalia Rėkyvos ežero esančio komplekso vieno kvadratinio metro kaina siekia vos 155 eurus (neįskaitant PVM) – statyti tokio tipo naują pastatą kainuotų daugiau. Be to, dėl gero suplanavimo objektą galima lengvai pritaikyti savo poreikiams. Tai puiki investicija ir dėl to, kad objektas išnuomotas ir generuoja nuolatinį pinigų srautą“, – pranešime cituojama Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė. 

Taip pat vienas iš aukcione brangesnių siūlomų objektų yra 1000 kv. m bendro ploto rekreacinės paskirties objektas vaizdingoje vietoje Molėtų rajone, vos valanda automobiliu nuo Vilniaus. Poilsio namai su teniso kortais yra šalia Siesarties ežero ir Mindūnų apžvalgos bokšto, parduodami už 313 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) pradinę kainą.

Parduodami ir administraciniai pastatai, ir naujos statybos butai

Pirkėjams bus pasiūlyti ir dar keli administracinės paskirties, komercinei veiklai tinkantys pastatai įvairių šalies miestų centrinėse vietose. Patraukliausia kaina bus pasiūlytas buvęs banko pastatas Molėtuose, Vilniaus g. 47, kuris yra parduodamas už 72 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) pradinę kainą. Geroje Švenčionių vietoje, Gedimino g. 5, įsikūręs 116 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis 715,43 kv. m administracinis pastatas su garažu ir dviem ūkio pastatais.

Taip pat parduodamas ir 1234,90 kv. m ploto 1933 metais statytas buvęs banko pastatas su garažu Utenoje, J. Basanavičiaus g. 61, kurio kaina siekia 259 tūkst. eurų (neįskaitant PVM). Brangiausias iš jų – 393 tūkst. eurų (neįskaitant PVM) kainuojantis 1930 metais statytas istorinis, išskirtinės architektūros 1021,13 kv. m banko pastatas Respublikos g. 56, Panevėžyje.

Kaip teigia „Newsec“ atstovė, didelę dalį aukcione parduodamo turto sudaro ir gyvenamosios paskirties objektai Vilniuje bei Marijampolėje.
Aukcione bus pasiūlytas erdvus, 107 kv. m ploto trijų kambarių išskirtinis butas šalies sostinės Žirmūnų mikrorajone, M. Katkaus g. 5A. Jis yra viršutiniame pastato aukšte, tad pro langus atsiveria vaizdinga panorama. Pradinė buto kaina – 120 tūkst. eurų (neįskaitant PVM). Tuo tarpu didžiausiame Suvalkijos mieste bus siūlomi net keturi butai Kosmonautų ir Užtvankos g. 2009 m. statytuose namuose. Jų dydis svyruoja nuo 60,8 iki 67,47 kv. m, o kaina – nuo 25,1 iki 27,8 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Sklypai vystytojams

Aukciono dalyvių laukia ir skirtingo dydžio žemės sklypų ir jų masyvų, tinkamų gyvenamosios paskirties projektų vystymui, nuosavų namų statybai. 

Vienas iš tokių – prie Žaliųjų ežerų įsikūrusiuose Mažuosiuose Gulbinuose, Vilniuje, esantis 5,4 ha dydžio 57 žemės sklypų masyvas. Tai sparčiai auganti, viena paklausiausių gyvenviečių Vilniuje, kur vieno aro kaina aukcione siekia tik 1000 eurų (neįskaitant PVM). Beje, šioje teritorijoje pagal patvirtintą detalųjį planą jau numatyta mažaaukščių statinių statyba.

„Vos už kelių kilometrų nuo Mažųjų Gulbinų galima rasti visą reikiamą miesto infrastruktūrą: mokyklas, darželius, gydymo įstaigas, prekybos centrus ir t. t. Tad ši vieta yra itin patraukli dirbančiam mieste, bet norinčiam gyventi ramioje, apsuptoje gamtos vietoje“, – apie objektą kalba pranešime cituojama J. Šilaikytė.

Panašus, bet kur kas mažesnis toje pačioje gyvenvietėje parduodamas objektas gyvenamųjų namų statybai – Butigeidžio g. esantis beveik 1,5 ha 14 žemės sklypų masyvas su detaliuoju planu. Patraukli ir objekto kaina, kuri siekia vos 816 eurų (neįskaitant PVM) už arą. 

Šiame aukcione siūlomų gyvenamiesiems namams statyti tinkamų žemės masyvų yra ir kitose Lietuvos vietose. Pavyzdžiui, Vakarų Lietuvoje siūlomas Vakaro g. 4, Palangoje esantis 1,06 ha ploto žemės sklypas. Taip pat – 26 sklypų masyvas Klaipėdos rajono Dargužių kaime, kurio sklypų plotai svyruoja nuo 17 iki 81 a, o bendras plotas siekia 6 ha. Šių dviejų objektų kaina – atitinkamai 45 ir 42 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Dar du objektai – šalia Šiaulių esančiame Dainų kaime. Vienas jų sudarytas iš trijų žemės masyvų, kurių bendras plotas – 1,19 ha, kitas – iš keturių, 0,43 ha bendro ploto. Abiejų parduodamų objektų kaina nesiekia nei 10 tūkst. eurų (neįskaitant PVM).

Pasak J. Šilaikytės, šiame aukcione parduodamo nekilnojamojo turto kainos yra tikrai patrauklios. Objektai, kurie bus pasiūlyti aukcione, yra likusi NT portfelio dalis – per prieš tai vykusius tris aukcionus buvo parduotas 41 objektas už 4,24 mln. eurų (neįskaitant PVM)“, – aukcionų rezultatus vertina „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Registracija į aukcioną tęsis iki rugsėjo 25 dienos.

 
Statybunaujienos.lt
Žymės  AukcionasRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2019-09-19 15:01
Energetika – ypatingą reikšmę valstybei turinti ūkio sfera, todėl specialistų poreikis čia itin didelis. Šiandien, kai visame pasaulyje vystomos įvairios atsinaujinančių energijos šaltinių technologijos, o rinkoms siūlomi nauji sprendimai, ypač reikia specialistų, turinčių naujausių žinių ir gebėjim...
nuotrauka
2019-09-19 10:58
Skandinavų nekilnojamojo turto (NT) plėtros AB „Bonava“, įsteigusi savo bendrovę Lietuvoje, skelbia pradedanti pirmųjų žemės sklypų Vilniuje paiešką. Kaip greitai tikimasi sudaryti pirmuosius sandorius – kol kas neatskleidžiama. Esą tai priklausys nuo to, ar šiuo metu rinkoje siūlomi žemės sklypai a...
nuotrauka
2019-09-19 10:38
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) darbdaviams, nesilaikantiems Darbo kodekso nuostatos, reikalaujančios darbo skelbimuose nurodyti siūlomą darbo užmokestį, pastarosiomis dienomis jau išsiuntė per 150 elektroninių laiškų, primindama naują prievolę – skelbimuose įrašyti atlyginimo dydį.
nuotrauka
2019-09-18 13:15
Po ilgo kūrimo proceso skulptorius Andrius Labašauskas kitą savaitę Lukiškių aikštėje pastatys Laisvės kalvos realaus dydžio bandinius. Du segmentai leis pamatyti mažą dalį visos būsimos Laisvės kalvos, skirtos įamžinti ir pagerbti kovojusiųjų ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą. Dvi savaites a...
nuotrauka
2019-09-18 13:14
2019 m. antrąjį ketvirtį, palyginti su 2019 m. pirmuoju ketvirčiu, būsto kainos padidėjo 1,5 proc., praneša Lietuvos statistikos departamentas.
nuotrauka
2019-09-18 12:56
„Agrochema“ plečia skystų trąšų talpyklų tinklą. Iki lapkričio pabaigos bendrovė Kėdainiuose planuoja įrengti 4 naujas KAS-32 trąšų saugyklas su iškrovimo ir pakrovimo stotimi. Talpyklos, kurių bendra talpa sieks 12 tūkst. tonų, bus įrengtos „Agrochema“ Kėdainių elevatoriaus teritorijoje Pramonės ga...
nuotrauka
2019-09-18 12:49
Lietuva per du dešimtmečius pagal darbo našumo didėjimą buvo viena sparčiausiai augusių Europos Sąjungos (ES) valstybių narių, rašoma Vyriausybės pranešime. Atsižvelgiant į perkamosios galios paritetą, 2017 metais darbo našumas Lietuvoje siekė 75 proc. ES vidurkio. Tai rodo pirmasis Lietuvos darbo n...
nuotrauka
2019-09-18 09:03
Kauno kogeneracinei jėgainei skirto įrenginio – kamino, dar vadinamu skruberiu, transportavimą Alytaus bendrovei „Traidenis“ teko atidėti kelioms paroms. Pradėjus krovimo procesą ir įvertinus prastas oro sąlygas, išaiškėjo, jog tam, kad specialus įrenginys būtų pakrautas saugiai ir būtų išlaikytos v...
nuotrauka
2019-09-16 10:07
Kauno apylinkės teisme prokuroro pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu buvo perduota baudžiamoji byla, kurioje A. J., kaip įmonės vadovas, kaltintas pažeidęs darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, dėl ko statybvietėje, darbo metu, žuvo A. U, nuteistas baudos bausme.
nuotrauka
2019-09-13 12:35
Gerinant eismo sąlygas magistralėje „Via Baltica“, baigtas rekonstruoti apie 22 km ilgio Panevėžio aplinkkelis. Jis praplatintas nuo 2 iki 3 eismo juostų, dėl reversinio eismo organizavimo sudarytos greitkeliui artimos eismo sąlygos.
nuotrauka
2019-09-13 11:22
Šiemet Klaipėdoje vykusioje jau tradicinėje Statybininkų olimpiadoje Lietuvos statybininkų asociacijos Prezidento taurei laimėti rungėsi 15-ka komandų ir 75 dalyviai.
nuotrauka
2019-09-13 11:09
Rytoj šalies statybos sektoriaus bendruomenė pažymės savo profesinę šventę. Statybininkų diena Lietuvoje švenčiama kasmet antrąjį rugsėjo šeštadienį nuo 2000-ųjų.
nuotrauka
2019-09-11 09:50
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informavo, viena tikrinama įmonė laiku nepateikė informacijos apie beveik 2 mln. eurų vertės NT pardavimo sandorius ir viešai deklaravo dirbanti nuostolingai. Po VMI atliktos duomenų analizės įmonė dėl pavėluotai deklaruotų NT pardavimo sandorių papildomai deklar...
nuotrauka
2019-09-10 15:32
Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje statybos darbais užsiimančios mažosios bendrijos vadovas Š. Š. už papirkimą nuteistas 10 000 eurų bauda. Baudžiamojon atsakomybėn dėl papirkimo buvo patraukta ir pati bendrija, tačiau teismas nusprendė bendriją atleisti nuo bau...
nuotrauka
2019-09-10 10:46
Plungės rajono savivaldybės administracija vykdė viešąjį pirkimą „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso, Mendeno g. 1C, Plungėje, statybos darbai“.
nuotrauka
2019-09-09 13:35
Paaiškėjo, kaip turėtų atrodyti vietoje „Kolegų“ kavinės iškilsiantis unikalus tarpdisciplininis prototipavimo laboratorijų centras KTU „M-Lab“. Pirmąją vietą architektūriniame pastato konkurse užėmė KTU „Santakos“ slėnį projektavusi „G. Janulytės-Bernotienės studija“, pasiūliusi tvarios architektūr...
nuotrauka
2019-09-09 10:04
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susitiko su asociacijos „Lietuvos keliai“ atstovais ir aptarė aktualius kelių infrastruktūros plėtros klausimus.
nuotrauka
2019-09-09 09:20,      papildyta 2019-09-09 10:20, pildoma nuotraukomis
Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje įvyko jau 20-oji Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojama Statybininkų dienos šventė, pritraukusi beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos.
nuotrauka
2019-09-06 09:05
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kad jau daugiau nei mėnesį galioja reikalavimas darbo skelbimuose nurodyti siūlomo darbo užmokesčio dydį. Darbdavys gali pasirinkti, ar skelbti tik siūlomo bazinio darbo užmokesčio dydį, ar nurodyti tik dydžio intervalą, ar į darbo skelbimą įtraukti ir dydį...
nuotrauka
2019-09-05 10:53
Lietuvos įmonėms vėl atsiveria galimybė pasinaudoti Europos Sąjungos (ES) fondų investicijomis eksportuojamiems gaminiams ir paslaugoms sertifikuoti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia trečiąjį kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti pagal ES investicijų priemonę „Expo sertifikatas LT“...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...