2020 balandžio 7 d. antradienis, 13:05
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Baltled“ pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ – dar vienas inovatyvus pasiūlymas  1 Fotogalerija

2017-02-07 08:24
Efektyvus, inovatyvus ir patikimas apšvietimas. Šios rinkoje itin vertinamos savybės būdingos bendrovės „Baltled“ pramoninių šviestuvų serijai „Fulmar“, įvertintai aukso medaliu konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“.
nuotrauka
„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Baltled“ iliustr.


Minimos įmonės
Baltled, UAB
Auksą pelniusi šviestuvų serija jau užsitarnavo kompanijos klientų palankumą ir pasitikėjimą. Bendrovės „Vilma“, kompanijos LED šviestuvus naudojančios jau daugiau kaip dvejus metus, vyr. energetikas Stanislovas Karalkevičius kaip vieną iš pranašumų mini tai, kad nebereikia šviestuvų aptarnauti keičiant lempas ar droselius. Specialistas pažymi, kad sandėliams, gamybiniams cechams ir ekspozicijų salei bei koridoriams naudojami šviestuvai skleidžia tolygų, nemirgantį ir darbui netrukdantį apšvietimą.

Jam pritaria ir bendrovės „Girteka“ NT valdymo skyriaus vadovas Gytis Janušauskas, tikindamas, kad daugiau nei metus bendradarbiaujant su „Baltled“ komanda pavyko įgyvendinti ne vieną didelį projektą ir pritaikyti ekonomiškai naudingus apšvietimo sprendimus. Įvertinusi techninius ir ekonominius įvairių galimų sprendimų rodiklius, savo sandėlio apšvietimui modernizuoti kompanija pasirinko naująją „Fulmar“ šviestuvų liniją.

Švies 60 tūkst. valandų

„Fulmar“ šviestuvų serija pasižymi tuo, kad yra efektyvi, tolygiai apšviečia ir todėl patikimai gerina darbo sąlygas. „Išskirtiniai energiją taupantys ir ilgaamžiai šviestuvai – patikimas ir ekonomiškas būdas apšviesti komercines ir pramonines patalpas, pradedant automobilių stovėjimo aikštelėmis, autobusų, traukinių stotimis, oro uostais, baigiant stadionais, sandėliais, degalinėmis ir kitais objektais“, – sako bendrovės „Baltled“ direktorius Kęstutis Lukoševičius. 

Sumažinti ir kontroliuoti elektros sąnaudas leidžia DALI valdymo galimybės. Dėl aukšto spindėjimo-elektros santykiо (120 Lm/W) šie šviestuvai sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam šviesos srautui sukurti. Šviestuvų gamintojai šio produkto veikimui, šviesos intensyvumui ir atspalviui suteikia penkerių metų garantiją. „Fulmar“, gamintojų tvirtinimu, tarnauja 60 tūkst. valandų ir atsiperka greičiau nei analogiški produktai.

Ši šviestuvų serija turi funkciją, kuri sudaro galimybes jungtis į bendrą išmanųjį apšvietimo tinklą, tokiu būdu niekada nebus švaistomi pinigai nereikalingam apšvietimui. Natūraliai dienos šviesai sklindant pro langus į patalpą, kurioje įdiegta tokia „Fulmar“ šviestuvų funkcija, šie pritems iki komfortiško lygio. O saulei nusileidus, pasislėpus ar pasisukus, šviesos ryškumas vėl padidės. Tokiu būdu patalpose galima nuolat palaikyti vienodą apšvietimo lygį. Kai iš patalpos, kurioje naudojama ši išmanioji apšvietimo sistema, išeis žmonės, šviestuvai kaipmat nustos švietę.

„Fulmar“ yra keturių skirtingų ilgių: 0,5; 1; 1,5 ir 2 m, tad juos galima pasirinkti pagal patalpų plotą, jų išdėstymą.

Išskirtinumas – sistemos funkcionalumas

„Fulmar“ šviestuvų linija pasižymi ir aukštu atsparumu (IP65 atsparumo klasė) aplinkos veiksniams – temperatūrų svyravimams, dulkėms. Rekomenduojama darbinė temperatūra – nuo –25 iki +50 laipsnių Celcijaus. Ilgaamžiškumo prideda ir patikima, tvirta aliuminio konstrukcija. Šviestuvus lengva montuoti ant lubų, sienų arba juos nuleidžiant. Naudojami „LG“, „Samsung“, LED diodai. „Fulmar“ serija buvo baigta kurti ir išleista į rinką 2016 m. pradžioje. UAB „Baltled“ profesionalų komanda šią pramoninių šviestuvų liniją pristatė po daugiau kaip pusantrų metų trukusių tyrimų ir eksperimentinės plėtros.

Iš kairės: ūkio ministras M. Sinkevičius, „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius ir LPK prezidentas R. Dargis

„Pramoninių šviestuvų seriją „Fulmar“ kūrėme, norėdami padėti savo klientams nešvaistyti pinigų elektros energijai“, – sako K. Lukoševičius. 

„Fulmar“ išskirtinumą lemia sistemos funkcionalumas: vienodo minimalistinio dizaino šviestuvai tinka apšviesti patalpoms su įvairaus aukščio lubomis – nuo 2 iki 30 metrų – skirtingomis aplinkos sąlygomis. Tačiau svarbiausi yra optiniai sprendimai. „Naudojant šešias skirtingas optikas, galima tolygiai ir nešvaistant šviesos ten, kur jos nereikia, apšviesti patalpas, kurių lubų aukštis siekia net iki 30 metrų, – pasakoja bendrovės direktorius K. Lukoševičius. – Visa šviestuvų serija yra vientisa, keičiasi tik šviestuvo ilgis, galia ar optinės spindėjimo savybės.“

Šių šviestuvų Lietuvoje ir užsienyje jau yra parduota daugiau nei 2000 vienetų.

Apšviečia patalpas itin aukštomis lubomis

Pramoninių šviestuvų „Fulmar“ seriją sudaro penki bendro dizaino modeliai. 

Šviestuvas „Fulmar 25“ yra sukurtas patalpoms su labai aukštomis lubomis – nuo 16 iki 25 metrų – apšviesti. Tai yra vidutinio šviesos kampo šviestuvas (25 laipsnių) su įmontuotais LG LED diodais. Efektyviai atviras erdves apšviesti „Baltled“ inžinieriai sukūrė „Fulmar 60“ modelį. Jis tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis, kai nėra tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Tai yra plataus šviesos kampo šviestuvas su įmontuotais LG LED diodais. Labai plataus šviesos kampo (95 laipsnių) „Fulmar 60“ šviestuvas skirtas patalpoms, kurių lubos nuo 6 iki 12 m aukščio. Jis sukurtas efektyviai apšviesti ne tik aukštalubes patalpas, bet ir išorines erdves.

Kai reikia apšviesti sandėlius su aukštais stelažais, puikus pasirinkimas gali būti „Fulmar 30x105“. Dėl dvilypės optikos šie šviestuvai paskirsto šviesą taip, kad tolygiai apšviestų tiek aukštai esančias lentynas ar stelažus, tiek praėjimą tarp jų. Rekomenduojamas montavimo aukštis – nuo 8 iki 16 metrų. „Fulmar 130“ šviestuvas sukurtas tolygiai apšviesti atskiras vietas iki 6 m aukščio.

Kuria vienoje iš pažangiausių laboratorijų Europoje

Naujausios serijos šviestuvai, kaip ir visi kompanijos produktai, kuriami, tobulinami ir gaminami nuosavoje „Baltled“ šviesos laboratorijoje, kuri yra viena iš pažangiausių Europoje. Nauji technologiniai sprendimai kruopščiai testuojami. Kompanijos šviesos laboratorijoje dirba aštuoni inžinieriai, kasdien tobulinantys ir kuriantys naujus produktus, kurie sudarytų sąlygas kuo efektyviau panaudoti apšvietimo resursus. Taip prisidedama ne tik prie energijos tausojimo, bet ir prie gamtos saugojimo. Tam įmonės komanda naudoja 11 įvairių įrenginių, kuriais galima atlikti per 100 įvairiausių šviesos parametrų testų. Iki šiol „Baltled“ jau pavyko sukurti ir įgyvendinti daugiau kaip 20 įvairių naujų technologinių sprendimų ir produktų.

„Aiškiai jutome poreikį pasiūlyti rinkai vienodo dizaino šviestuvų, kuriais būtų galima apšviesti visas komercines ir pramonines patalpas, liniją. „Fulmar“ kūrėme kaip patikimą ir ilgaamžį sprendimą, pasinaudodami visais LED technologijos pranašumais. Šie šviestuvai nepriekaištingai veikia dideliame aukščių ruože, esant skirtingoms aplinkos temperatūroms, drėgmei ir dulkėms“, – naujausio produkto kūrimo užkulisius ir pagrindinius pranašumus atskleidžia bendrovės „Baltled“ direktorius K. Lukoševičius.

Inovatyvių produktų pasiūlo kasmet

Pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ nėra vienintelė efektyvi naujovė, kurią rinkai pasiūlė bendrovės „Baltled“ profesionalai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2015“ aukso medalį pelnė „Baltled“ sukurta LED šviesos diodų panelė. Šis inovatyvusis produktas sunaudoja iki 3 kartų mažiau energijos, yra daug ekonomiškesnis už analogiškus ankstesnės kartos šviestuvus. LED šviesos diodų panelėje nėra kenksmingų medžiagų, šviesa nevargina žmonių akių, ji atrodo solidžiau, o tarnauja kelis kartus ilgiau už įprastus šviestuvus. Biurų, viešbučių bei kitų viešųjų patalpų naudotojai jau įvertino šio gaminio teikiamus privalumus. Ir ne tik dėl paminėtų savybių, bet ir dėl to, jog šias paneles galima montuoti jau esančių senų šviestuvų vietoje neardant lubų.

Kompanija „Baltled“ buvo įkurta prieš daugiau nei 11 metų. Nuo pat įsikūrimo pagrindinis įmonės tikslas buvo LED (šviesos diodų) produktų gamyba bei kūrimas. Dabar įmonėje dirba 43 šviesos profesionalai, kurie kasdien rūpinasi šimtais nuolatinių ir naujų įmonės klientų. Apie 90 proc. kompanijos apyvartos sudaro eksporto sandoriai. „Baltled“ produktai keliauja į daugiau nei 40 pasaulio šalių – nuo Pietų Afrikos iki Japonijos.

Pastaruosius ketverius metus kompanija kasmet pasiekia 30 proc. augimą ir jau įgyvendino daugiau nei 500 tūkst. projektų visame pasaulyje.

Reklama

„Baltled“ iliustr.

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

virgilijus
2017-09-27 08:59
Laba diena, Molėtų progimnazija planuoja pirkti klasių apšvietimui paviršinių 40W 60x60 Led šviesos panelių. klasių kv. vid .50 m2, aukštis 3 m. Būtina išgauti 300Lx. pirktume apie 70 vnt. Ką pasiūlytumėte? Pagarbiai 868724598

Metų nominacijos

nuotrauka
2020-03-09 09:56
Yvonne Farrell ir Shelley McNamara, airių architektės ir „Grafton Architects“ bendrasavininkės, tapo 47-ąja ir 48-ąja Pritzkerio architektūros premijos laureatėmis. Pritzkerio premija – garbingiausias architektūros srities apdovanojimas, prilyginamas Nobelio premijai.
nuotrauka
2020-03-04 12:25
„Reikia atkakliai siekti tikslo, ieškoti būdų įgyvendinti idėją, kuria tiki ir nebijoti“, – sėkmingo verslo paslaptimis dalijasi teisės, buhalterijos, verslo, mokesčių konsultacijų paslaugų įmonės „Justicija“ vadovas Vaidas Šalaševičius. Be darbo savo įmonėje jis įsteigė ne vieną verslininkus vienij...
nuotrauka
2020-03-02 17:18
Europos Komisija įvertino Kauno pastangas darnaus judumo srityje. Kasmetiniuose Europos mobilumo savaitės (angl. European mobility week) apdovanojimuose tarp 36 nominantų iš viso Senojo žemyno Kauno miestas pateko į geriausiųjų trejetuką darnaus judumo planavimo kategorijoje. Dėl tarptautinio įverti...
nuotrauka
2020-02-18 14:16
Iki balandžio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje eksponuojami geriausi 2019 m. Baltijos šalių architektūros mokyklų absolventų – bakalaurų ir magistrų – baigiamieji darbai.
nuotrauka
2020-02-12 15:50
Šiemet „Europos ateities miestų ir regionų“ (angl. European Cities and Regions of the Future 2020/21) reitinguose tarp lyderių – Kauno miestas ir regionas. Tai investicijų reitingas, kurį pateikia „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ kasmet leidžiamas žurnalas „fDi Mag...
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-07 17:01
Apdovanojimas už metų darbą – Klaipėdos miesto vėliava – šiemet bus įteikta vieną didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse bendradarbystės erdvę „Light House“ įkūrusiam Šarūnui Butkui bei visai jo komandai. Tokiam siūlymui šiandien, vasario 7 d., pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos koleg...
nuotrauka
2020-01-31 14:10
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų pelnė Lietuvos statybininkų asociacijos įmonės: LAYHER BALTIC, CRAMO ir SDG.
nuotrauka
2020-01-27 11:57
Modernus biurų dangoraižis „3BURĖ“ po daugiau nei 10 metų pertraukos užbaigė trijų burių verslo kompleksą Vilniaus Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. 2018 m. iškilusi „3BURĖ“ iš kitų verslo centrų išskiria įdiegtais inovatyviais sprendimais ir ypatingu dėmesiu ekologijai.
nuotrauka
2020-01-24 07:31
Vienas įspūdingiausių Lietuvoje iškilusių statinių – pasaulines architektūros madas diktuojančio Danielio Libeskindo suprojektuotas MO muziejus – po metų nuo atidarymo jau įvertintas ne tik Lietuvoje – pelnytas „Lietuvos metų gaminio 2019“ aukso medalis, bet ir tarptautinėje rinkoje – įtrauktas į įv...
nuotrauka
2020-01-14 09:29
Įrengiant bendrovės „Lifosa“ Karbamidinio fosfato UP17-44 trąšų gamybos cechą, generalinis rangovas UAB „Montuotojas“ pagamino ir sumontavo apie 700 tonų metalinių konstrukcijų. Toks konstrukcijų kiekis buvo pagamintas ir sumontuotas per metus. Trumpas terminas tokios apimties darbams kėlė nemažai į...
nuotrauka
2020-01-09 13:19
„Įvertini savo įmonės patirtį ir žengi vieną žingsnį į priekį. Tiek, kiek įmonė turi realaus potencialo, – sako bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys, akcentuodamas, kad tik toks gerai apgalvotas ir įvertintas žingsnis skatina tobulėjimą ir duoda galimybę siekti na...
nuotrauka
2020-01-07 10:57
Bendra Lietuvos ir Čekijos bendrovė „Grinduva“ jau penkerius pastaruosius metus fiksuoja 1–4 proc. metinį augimą. Specializuotų grindų įrengimo srityje veikianti įmonė nuosaikų augimą pasirinko sąmoningai.
nuotrauka
2019-12-16 11:55
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Šiemet Pirklių klube gruodžio 12 d. vykusioje šventėje skambėjo palinkėjimai artėjančių švenčių bei naujųjų metų proga ir...
nuotrauka
2019-12-15 10:02
per iškilmes Varšuvos universitete Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo ir dialogo forumas pagerbė labiausiai dvišalių santykių vystymui nusipelniusius asmenis ir įmones. Verslo kategorijoje, kuriant teigiamus santykius tarp lietuvių ir lenkų verslo įmonių, apdovanota AB „Kauno tiltai“. Bendrovės v...
nuotrauka
2019-12-12 11:38
Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Pirklių klube 23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir...
nuotrauka
2019-12-12 10:57
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šiemet Petro Vileišio vardo nominaciją ir premiją skyrė KTU doktorantui Mantui Lukauskui. Premija apdovanotas jaunasis mokslininkas atlieka tyrimus, siekiant pritaikyti dirbtinį intelektą (DI) vertinant užsienio investicijas veikiančius veiksnius, kuria meto...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-04 15:00
Kauno miesto mokslo premija šiemet skirta KTU profesoriui, Lietuvos mokslo akademijos (LMA) nariui Jurgiui Kazimierui Staniškiui. Pasak profesoriaus, vienas reikšmingiausių jo mokslinės veiklos etapų prasidėjo visai neseniai – jis laimėjo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) konkursą ir tapo šios org...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos