2020 vasario 24 d. pirmadienis, 4:09
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Cat“ ekskavatorinis krautuvas – didina darbo efektyvumą ir taupo klientų lėšas Fotogalerija

2015-09-14 14:47
Pažaislio vienuolyno pašonėje pristatyta pasaulyje lyderiaujančio statybinės technikos gamintojo „Caterpillar“ nauja ekskavatorinių krautuvų karta.
nuotrauka
Technikos pristatymo renginys vyko Kaune, šalia Pažaislio vienuolyno. Susirinkę svečiai galėjo ne tik apžiūrėti naująsias mašinas, bet ir išbandyti jų valdymą. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Avesco Lithuania (buvusi „Witraktor“), UAB

Visame pasaulyje „Cat“ prekės ženklas plačiai žinomas dėl kokybiškos statybinės technikos. Vienas iš „Caterpillar“ gaminių – ekskavatorinis krautuvas – skaičiuoja jau 30-us gamybos metus.

F2 – jau septintoji „Cat“ ekskavatorinių krautuvų karta. „Naujos technikos serijos yra neišvengiamai reikalingos – tai galimybė tobulinti produktą. Be to, kiekvienais metais technologijos sparčiai tobulėja, svarbu jas integruoti į statybinę techniką, nes tik taip galima didinti darbo efektyvumą ir taupyti klientų lėšas“, – teigė „Cat“ mažosios statybinės technikos produktų vadovas Baltijos šalyse Mindaugas Lapienis.

Vienas iš pagrindinių naujųjų „Cat“ ekskavatorinių krautuvų pranašumų – ženkliai sumažintas triukšmo lygis technikos kabinoje. Garso lygis kabinos viduje sumažintas nuo 80 dB(A) iki 74 dB(A). Šiame kontekste 3 dB(A) reiškia 50 proc. triukšmo sumažinimą, taigi 6 dB(A) – net 75 proc. tylesnė ekskavatorinio krautuvo kabina.

„Technikos triukšmingumo rodiklis labai svarbus, kadangi nuo jo priklauso, kiek operatorius darbo metu pavargsta. Kad ir kokia puiki statybinė technika, jei joje dirbantis žmogus nesijaus patogiai, nuolat jaus nuovargį – darbas nevyks našiai“, – komentavo UAB „Witraktor“ atstovas M. Lapienis (nuotraukoje).

Naujos serijos „Cat“ ekskavatorinių krautuvų seriją sudaro 5 modelių mašinos, pradedant „Cat 427F2“, baigiant galingiausia „Cat 444F2“. Visos šios mašinos turi ne tik atnaujintą ergonomišką technikos kabiną, bet ir atitinka aukščiausius išmetamųjų dujų emisijos reikalavimus – EURO IV etapą. Be to, į šiuos ekskavatorinius krautuvus įdiegtas ECO režimas. Ankstesniuose modeliuose šios funkcijos nebuvo.

ECO režimas reiškia, kad nuspaudus mygtuką apribojamos technikos variklio apsukos, todėl mašina dirba nepilnu pajėgumu ir taupo kurą. Šis sprendimas buvo sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikį kartais naudoti ne visą technikos galingumą.

Pagrindiniai naujųjų „Cat“ ekskavatorinių krautuvų bruožai: mažesnis svoris, atnaujinta technikos kabina, padidintas hidraulinis srautas, sumažintas išmetamųjų dujų kiekis, sukurtas ECO režimas, visiškai įdiegtos nuotolinio technikos darbo stebėjimo technologijos.

„Didžiuojamės Lietuvos rinkai pristatę tokį kokybišką produktą. Ekskavatorinis krautuvas dėl savo universalumo ypač populiarus Lietuvoje. Remiantis 2014-ų metų pardavimų statistika, džiaugiamės, kad iki šiol Lietuvoje kas trečias įsigyjamas ekskavatorinis krautuvas – „Cat“. Ši statistika lenkia net pasaulinę, pagal kurią „Cat“ – kas penktas parduodamas ekskavatorinis krautuvas. Lietuvoje sparčiai daugėja klientų, vertinančių technikos ilgaamžiškumą, patvarumą – o tai teigiamas signalas statybų rinkai, kurioje didėjantis kokybiškos technikos skaičius leis greičiau ir sklandžiau įgyvendinti projektus“, – teigė R. Valaitis.

Technikos pristatymo renginys vyko Kaune, šalia Pažaislio vienuolyno. Susirinkę svečiai galėjo ne tik apžiūrėti naująsias mašinas, bet ir išbandyti jų valdymą.

„Stengėmės, kad renginio dalyviai pajustų, kaip paprasta valdyti naujus ekskavatorinius krautuvus, todėl suteikėme jiems iššūkį – įmesti krepšinio kamuolį į krepšį su technikos kaušu“, – pasakojo M. Lapienis. Pakartotinis technikos pristatymas vyks rugsėjo 17 d. Vilniaus Televizijos bokšte.

Peržiūrėkite vaizdo siužetą apie naujuosius F2 serijos ekskavatorinius krautuvus: 

Bendrovės informacija

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-02-21 09:01
Bendrovė „Baltisches Haus“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė paramos sutartį, pagal kurią bendrovė finansuos naujos autobusų stoties techninį projektą ir užtikrins statybų vykdymo priežiūros paslaugas. Bendra paramos suma – 123 tūkst. eurų.
nuotrauka
2020-02-19 10:44
Penktoji Interchemie werken „De Adelaar“ gamykla, įsikūrusi Kauno LEZ, gamybinę veiklą pradės vasario mėnesį. 1500 kv. m ploto patalpose sumontuotos dvi gamybos linijos: tirpiųjų ir geriamųjų produktų, galinčios per parą pagaminti iki 6 tonų produkcijos. Tiek technologijomis, tiek įranga Kauno padal...
nuotrauka
2020-02-19 09:15
UAB Merko statyba apyvarta 2019 metais pasiekė 59,5 mln. eurų, lyginant su ankstesniais metais ji išaugo 56 proc. Bendrovės pelnas prieš mokesčius buvo 1,8 mln. eurų.
nuotrauka
2020-02-18 15:49
Vasario 18 d., antradienį, Kauno kogeneracinėje jėgainėje (KKJ) šiluma paverstos pirmosios atliekos, o šilumos energija patiekta į Kauno miesto centrinio šildymo sistemą. Planuojama, kad KKJ vasario mėnesį Kaunui patieks 22600 MWh šiluminės energijos. Tai turėtų sudaryti apie 12% Kauno miesto vasari...
nuotrauka
2020-02-18 11:02
Prieš metus Klaipėdoje duris atvėrė viena didžiausių Baltijos šalyse bendradarbystės (angl. coworking) erdvė su integruota gyvenamąja vieta (angl. coliving). Šis projektas – tai Klaipėdoje kuriamo technologijų parko „Baltic Tech Park“ dalis. Sausio pabaigoje „Light House“ atšventė pirmąjį veiklos gi...
nuotrauka
2020-02-18 09:49
EIKA plėtotam biurų pastatui Gedimino prospekte „Live Square“ suteiktas „BREEAM In Use“ „Excellent“ įvertinimas. Tai vienas aukščiausių įvertinimų, skiriamų pastatui už efektyviai pritaikytus tvarumo sprendimus.
nuotrauka
2020-02-17 10:02
Prieš kelerius metus pradėto statyti Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybos bus tęsiamos įgyvendinant viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektą. Tokiam Teisingumo ministerijos siūlymui buvo pritarta Vyriausybės pasitarime.
nuotrauka
2020-02-13 09:16
Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Synergy Solutions“, projektuosiančia Gargždų daugiafunkcį centrą. Savivaldybė rangovui kelią užduotį suprojektuoti modernią, šiuolaikišką ir funkcionalią sporto bei laisvalaikio erdvę mieste. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 79 tūkst. eurų, o p...
nuotrauka
2020-02-12 11:37
Įrangos nuomos paslaugų teikimo bendrovė – „Cramo“ neseniai paskelbė apie susijungimą su įrankių ir technikos nuomos rinkos žaidėju „Boels Rental“.
nuotrauka
2020-02-12 10:14
Į Kauno kogeneracinę jėgainę (KKJ) trečiadienį pradėtos vežti pirmosios atliekos. Šios mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginiuose atrūšiuotos, netinkamos perdirbti ir energetinę vertę turinčios komunalinės atliekos kartu su nepavojingomis pramoninėmis atliekomis jėgainėje bus naudojamos kai...
nuotrauka
2020-02-11 13:18
Užbaigus projektavimo darbus ir gavus statybos leidimą, UAB „Merko statyba“ Kaune, Radvilėnų plente pradeda Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybas. Darbus planuojama baigti 2022 metų pradžioje.
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-10 11:35
Lietuvių ir vokiečių mokslininkai, kartu kuriantys tandeminius saulės elementus, pasiekė naują efektyvumo rekordą – jų sukurtas saulės elementas elektros energija paverčia 29,15 proc. krintančios šviesos. (Šiandien rinkoje paplitusių monokristalinio silicio elementų efektyvumas tesiekia 20 proc.) Re...
nuotrauka
2020-02-10 09:13
Procesų automatizaciją taiko kone kiekvienas Lietuvoje veikiantis užsienio kompanijų verslo ir IT paslaugų centras, tačiau stinga platesnio kalbėjimo apie robotizacijos poveikį visos šalies ekonomikai, tvirtina specialistai. Iki šiol nėra daug galimybių dalintis savo patirtimi bei sėkmės istorijomis...
nuotrauka
2020-02-06 14:04
Siūloma prie mokyklų papildomai įrengti modulines sporto sales, kuriose, pasirinkę įvairias sporto šakas, sportuotų vaikai, ypač jaunesnio amžiaus. Tokią iniciatyvą pristatė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas (LKF) Arvydas Sabonis, LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas, Li...
nuotrauka
2020-02-06 09:59
Šią savaitę Kauno kogeneracinėje jėgainėje baigti prancūzų kompanijos LAB dūmų valymo sistemos paskutinio technologinio elemento – rankovinio filtro – montavimo darbai.
nuotrauka
2020-02-04 09:57
Keturių aukštų, 12 000 kv. m ploto pastatas, pritaikytas 1000 moksleivių, kurių ugdymui suplanuotos 88 klasės ir ne viena sporto salė – Tolminkiemio gimnazija jau ne tik architektūros studijos „DO architects“ komandos ir Vilniaus miesto savivaldybėje periodiškai susirenkančios darbo grupės eskizuose...
nuotrauka
2020-02-04 07:51
Standartiniu būdu pagaminto betono struktūra yra akyta, su daugybę kapiliarų ir mikroskopinių įtrūkių. Betono poros, kapiliarai ir įtrūkiai susidaro dėl kelių veiksnių: garuojant vandeniui, kai betonas kietėja; esant nepakankamam betono sutankinimui liejimo metu; dėl betono suslūgimo rišantis, susid...
nuotrauka
2020-01-31 15:46
Lukiškių komplekso transformacija suteikia unikalią galimybę gauti didžiausią naudą valstybei, privatiems investuotojams ir visuomenei. Diskusijos apie Lukiškių kalėjimo konversijos galimybes pereina į analizės ir realių perspektyvų vertinimo stadiją.
nuotrauka
2020-01-31 13:00
LR Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo bendrovės „Intersurgical“ statybų pradžios paminėjimo renginyje ir įkasė kapsulę su palinkėjimu ateities kartoms. Įmonė „Intersurgical“ kuria ir gamina medicinos prietaisus, susijusius su kvėpavimo sistemos palaikymu.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos