2019 rugsėjo 21 d. šeštadienis, 18:20
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Cat“ ekskavatorinis krautuvas – didina darbo efektyvumą ir taupo klientų lėšas Fotogalerija

2015-09-14 14:47
Pažaislio vienuolyno pašonėje pristatyta pasaulyje lyderiaujančio statybinės technikos gamintojo „Caterpillar“ nauja ekskavatorinių krautuvų karta.
nuotrauka
Technikos pristatymo renginys vyko Kaune, šalia Pažaislio vienuolyno. Susirinkę svečiai galėjo ne tik apžiūrėti naująsias mašinas, bet ir išbandyti jų valdymą. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Avesco Lithuania (buvusi „Witraktor“), UAB

Visame pasaulyje „Cat“ prekės ženklas plačiai žinomas dėl kokybiškos statybinės technikos. Vienas iš „Caterpillar“ gaminių – ekskavatorinis krautuvas – skaičiuoja jau 30-us gamybos metus.

F2 – jau septintoji „Cat“ ekskavatorinių krautuvų karta. „Naujos technikos serijos yra neišvengiamai reikalingos – tai galimybė tobulinti produktą. Be to, kiekvienais metais technologijos sparčiai tobulėja, svarbu jas integruoti į statybinę techniką, nes tik taip galima didinti darbo efektyvumą ir taupyti klientų lėšas“, – teigė „Cat“ mažosios statybinės technikos produktų vadovas Baltijos šalyse Mindaugas Lapienis.

Vienas iš pagrindinių naujųjų „Cat“ ekskavatorinių krautuvų pranašumų – ženkliai sumažintas triukšmo lygis technikos kabinoje. Garso lygis kabinos viduje sumažintas nuo 80 dB(A) iki 74 dB(A). Šiame kontekste 3 dB(A) reiškia 50 proc. triukšmo sumažinimą, taigi 6 dB(A) – net 75 proc. tylesnė ekskavatorinio krautuvo kabina.

„Technikos triukšmingumo rodiklis labai svarbus, kadangi nuo jo priklauso, kiek operatorius darbo metu pavargsta. Kad ir kokia puiki statybinė technika, jei joje dirbantis žmogus nesijaus patogiai, nuolat jaus nuovargį – darbas nevyks našiai“, – komentavo UAB „Witraktor“ atstovas M. Lapienis (nuotraukoje).

Naujos serijos „Cat“ ekskavatorinių krautuvų seriją sudaro 5 modelių mašinos, pradedant „Cat 427F2“, baigiant galingiausia „Cat 444F2“. Visos šios mašinos turi ne tik atnaujintą ergonomišką technikos kabiną, bet ir atitinka aukščiausius išmetamųjų dujų emisijos reikalavimus – EURO IV etapą. Be to, į šiuos ekskavatorinius krautuvus įdiegtas ECO režimas. Ankstesniuose modeliuose šios funkcijos nebuvo.

ECO režimas reiškia, kad nuspaudus mygtuką apribojamos technikos variklio apsukos, todėl mašina dirba nepilnu pajėgumu ir taupo kurą. Šis sprendimas buvo sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikį kartais naudoti ne visą technikos galingumą.

Pagrindiniai naujųjų „Cat“ ekskavatorinių krautuvų bruožai: mažesnis svoris, atnaujinta technikos kabina, padidintas hidraulinis srautas, sumažintas išmetamųjų dujų kiekis, sukurtas ECO režimas, visiškai įdiegtos nuotolinio technikos darbo stebėjimo technologijos.

„Didžiuojamės Lietuvos rinkai pristatę tokį kokybišką produktą. Ekskavatorinis krautuvas dėl savo universalumo ypač populiarus Lietuvoje. Remiantis 2014-ų metų pardavimų statistika, džiaugiamės, kad iki šiol Lietuvoje kas trečias įsigyjamas ekskavatorinis krautuvas – „Cat“. Ši statistika lenkia net pasaulinę, pagal kurią „Cat“ – kas penktas parduodamas ekskavatorinis krautuvas. Lietuvoje sparčiai daugėja klientų, vertinančių technikos ilgaamžiškumą, patvarumą – o tai teigiamas signalas statybų rinkai, kurioje didėjantis kokybiškos technikos skaičius leis greičiau ir sklandžiau įgyvendinti projektus“, – teigė R. Valaitis.

Technikos pristatymo renginys vyko Kaune, šalia Pažaislio vienuolyno. Susirinkę svečiai galėjo ne tik apžiūrėti naująsias mašinas, bet ir išbandyti jų valdymą.

„Stengėmės, kad renginio dalyviai pajustų, kaip paprasta valdyti naujus ekskavatorinius krautuvus, todėl suteikėme jiems iššūkį – įmesti krepšinio kamuolį į krepšį su technikos kaušu“, – pasakojo M. Lapienis. Pakartotinis technikos pristatymas vyks rugsėjo 17 d. Vilniaus Televizijos bokšte.

Peržiūrėkite vaizdo siužetą apie naujuosius F2 serijos ekskavatorinius krautuvus: 

Bendrovės informacija

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka
2019-09-12 11:48
„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai montuojamos.
nuotrauka
2019-08-17 09:02
Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir ...
nuotrauka
2019-07-30 10:06
Chaotiška miestų plėtra turi neigiamos įtakos natūralioms ekosistemoms. Integruotas požiūris į urbanizaciją, saugant gamtinius išteklius, skatina investuoti į ekosistemų atkūrimą, taip padeda padidinti miestų atsparumą gamtinėms nelaimėms, mažinti oro taršą ir kitą miestų neigiamą poveikį aplinkai b...
nuotrauka
2019-07-19 13:00
Praėjusiais metais apgyvendinimo įstaigos sulaukė 11 proc. daugiau turistų. Skaičiuojama, kad poilsiautojų skaičius sparčiausiai auga kurortuose – greičiau nei didmiesčiuose. Per pastaruosius 3 metus turistų skaičius kurortiniuose miestuose išaugo beveik dvigubai – 45 proc., rodo NT konsultacijų ben...
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...
nuotrauka
2019-07-05 07:50
Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško naujų būdų maksimaliai padidinti darbo našumą ir sutrumpinti statybos aikštelėse praleistą laiką.
nuotrauka
2019-05-22 07:30
Jei prieš daugelį metų mūsų tėvų ar senelių namuose esančios palėpės buvo skirtos sandėliavimui, nereikalingiems daiktams ar instrumentams susidėti, tai šiais laikais ši patalpa įgavo visai kitokią paskirtį. Palėpės tapo madingomis, o jų poreikis ir toliau pastebimai didėja. Tačiau reikia žinoti, ka...
nuotrauka
2019-05-20 11:47
Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separatorius, pneumotransporto ortakius bei vakuuminio ištraukimo sistemas gaminanti bendrovė savo produktus pristato...
nuotrauka
2019-05-14 10:02
Belgų prekinio ženklo „Ciranova“ produktai medienos paviršių apdailai ir priežiūrai gaminami jau 89-erius metus. Lauko ir vidaus mediniams paviršiams skirti produktai į Lietuvą pradėti tiekti prieš porą metų. Šių metų pavasarį pristatytas atnaujintas šio prekinio ženklo produktas „HARDWAXOIL TITAN“.
nuotrauka
2019-05-07 08:53,      papildyta 2019-05-07 08:54, Atnaujinta informacija
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vai...
nuotrauka
2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „C...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
2018-10-22 17:16
RAVAK – čekų įmonė, įkurta 1991 metais, – yra viena iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. UAB „Ravak Baltic“ – įmonė, kuri RAVAK prekės ženklui Lietuvoje atstovauja nuo 2000-ųjų.
nuotrauka
2018-10-17 15:56
Lietuvą ištiko paradoksas. Modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs suteikti komfortiškas gyvenimo sąlygas, iš tiesų sukūrė naujų problemų.
nuotrauka
2018-10-17 07:30
Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vis aktualesnis. Sveikas patalpų mikroklimatas leidžia žmonėms geriau jaustis ir produktyviau dirbti bet kuriuo ...
nuotrauka
2018-10-09 07:35
Bendrovė „Saint-Gobain statybos gaminiai“ Lietuvoje jungia Lietuvos statybos rinkai gerai žinomus produktus. „FIBO“, „GYPROC“, „RIGIPS“, „ISOVER“, „WEBER“, „ECOPHON“ – statybų profesionalams puikiai žinomi prekiniai ženklai. Pastaraisiais metais įmonė rinkai pristatė keletą naujų gaminių, kurie page...
nuotrauka
2018-10-08 15:05
UAB „Kauno šilas“ – pirmasis Lietuvos polistireninio putplasčio gamintojas. Bendrovė nebijo naujovių ir inovacijų – kartu su kompanija „Basf“ pirmoji Lietuvoje pirkėjams pasiūlė ir „Neoporą“ – pilkąjį polistireninį putplastį. Ši medžiaga turi puikias izoliacines savybes – tai Lietuvoje tampa vis akt...
nuotrauka
2018-09-24 15:13,      papildyta 2018-09-25 08:30, Papildyta nuotraukomis
45, 25 ir 15 proc. Tai yra trys skaitmenys, kuriems neliko abejingi Žemaitijos verslininkai, dalyvavę naujos kartos „Caterpillar“ mašinų – 20 tonų klasės ekskavatorių „Cat“ 320 GC, 320 ir 323 – pristatyme Palangoje. „Dirbant su tokia technika, darbo našumas...
nuotrauka
2018-09-21 09:27
Profesinę statybininkų šventę įmonė „PP Baltic“ pasitiko džiugiomis nuotaikomis. „Viskas juda pirmyn, per trumpą laiką mums sėkmingai pavyko rinkai pasiūlyti naują produktą, užsakovai, projektuotojai, inžinieriai tampa atviresni naujovėms, ryžtasi naujiems iššūkiams“, – sako įmonės vadovas Andrius K...

Statybunaujienos.lt » Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...