2020 vasario 28 d. penktadienis, 3:38
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„East Capital“ pristatė plėtros planus Vilniaus biurų rinkoje

2014-12-15 09:43
Neseniai įsigijusi biurų kompleksą „Vilniaus verslo uostas“ Švedijos investicijų bendrovė „East Capital“ pervadino jį į verslo centrą „3 Burės“ ir paskelbė naujausius plėtros planus Lietuvos sostinėje.
nuotrauka
„East Capital“ Vilniuje, dešiniajame Neries upės krante susiformavusiame verslo centrų kvartale, rengiasi statyti dar vieną daugiaaukštį biurų pastatą, kuriame bus pasiūlyta 13 tūkst. kv. m ploto A klasės biurų patalpų. „East Capital“ iliustr.


„East Capital“ Vilniuje, dešiniajame Neries upės krante susiformavusiame verslo centrų kvartale, rengiasi statyti dar vieną daugiaaukštį biurų pastatą, kuriame bus pasiūlyta 13 tūkst. kv. m ploto A klasės biurų patalpų. Tai bus modernus 23 aukštų pastatas, o didžioji dalis patalpų skirta biurams.

Pasak biurų kompleksą „3 Burės“ valdančios bendrovės „East Capital“, šiame projekte kompanija mato dideles perspektyvas, nes A klasės biurų paklausa Vilniuje nepaliaujamai kyla.

„Įžvelgiame puikų potencialą toliau plėtoti savo veiklą, tad numatėme daugelį pokyčių, kurie atneš reikšmingų naujovių sostinės nekilnojamo turto rinkoje. Pokyčius sudaro ne tik naujas pavadinimas, bet ir nauja, skandinaviškomis vertybėmis paremta vadyba, efektyvus administravimas bei dideli plėtros planai“, - sakė naujoji verslo komplekso „3 Burės“ vadovė Rūta Narutavičė.

Naująjį biurų pastatą verslo centre „3 Burės“ numatoma pastatyti ik 2017 metų, o investicijų apimtys paaiškės po to, kai bus parengtas naujojo pastato techninis projektas ir parinkti rangovai.

Trečiąją burę verslo centre „3 Burės“ projektavo architektas Leonidas Merkinas, projektavęs tokius objektus, kaip „Helios city“ kompleksas, Vilniaus CUP ir Vilniaus viešbučio rekonstrukcijos, rengęs projektinius pasiūlymus Varšuvos centro išvystymui, Stočių aikštei Zalcburge ir Bastilijos operos teatrui Paryžiuje. Anot architekto, naujasis daugiaaukštis pastatas harmoningai įsilies į burių siluetus atkartojančių pastatų kompleksą, atspindės veržlų, modernų, inovatyvų, urbanistinį stilių.

Biuro pastatų kompleksas „3 Burės“ buvo pastatytas 2008 m., dabar nuomojamas jo plotas sudaro 28.415 kv.m. Visos biurų komplekso patalpos šiuo metu yra išnuomotos. Tarp biurų centro nuomininkų – bendrovės TEO LT, „Aviva“, „Nasdaq OMX Vilnius“, „Visma“, DNB, „Nordea Finance“, Finansų ministerija, Registrų centras. Bendrovė „East Capital“ į šį verslo centro ir šalia esančio sklypo įsigijimą šiemet investavo 61,6 mln. eurų.

„East Capital“ yra Švedijos investicijų valdymo bendrovė, įkurta 1997 m. „East Capital“ valdo maždaug 2,9 milijardo eurų viešojo ir privataus kapitalo fondų. Bendrovės būstinė yra Stokholme, biurai įsikūrę Honkonge, Kijeve, Liuksemburge, Maskvoje, Osle, Paryžiuje ir Taline.

„East Capital“ informacija ir iliustracijos

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-02-25 08:46
Neilgai trukus Šventojoje prasidės modernaus viešbučio su gydomuoju SPA centru statybos.
nuotrauka
2020-02-21 09:01
Bendrovė „Baltisches Haus“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė paramos sutartį, pagal kurią bendrovė finansuos naujos autobusų stoties techninį projektą ir užtikrins statybų vykdymo priežiūros paslaugas. Bendra paramos suma – 123 tūkst. eurų.
nuotrauka
2020-02-19 10:44
Penktoji Interchemie werken „De Adelaar“ gamykla, įsikūrusi Kauno LEZ, gamybinę veiklą pradės vasario mėnesį. 1500 kv. m ploto patalpose sumontuotos dvi gamybos linijos: tirpiųjų ir geriamųjų produktų, galinčios per parą pagaminti iki 6 tonų produkcijos. Tiek technologijomis, tiek įranga Kauno padal...
nuotrauka
2020-02-19 09:15
UAB Merko statyba apyvarta 2019 metais pasiekė 59,5 mln. eurų, lyginant su ankstesniais metais ji išaugo 56 proc. Bendrovės pelnas prieš mokesčius buvo 1,8 mln. eurų.
nuotrauka
2020-02-18 15:49
Vasario 18 d., antradienį, Kauno kogeneracinėje jėgainėje (KKJ) šiluma paverstos pirmosios atliekos, o šilumos energija patiekta į Kauno miesto centrinio šildymo sistemą. Planuojama, kad KKJ vasario mėnesį Kaunui patieks 22600 MWh šiluminės energijos. Tai turėtų sudaryti apie 12% Kauno miesto vasari...
nuotrauka
2020-02-18 11:02
Prieš metus Klaipėdoje duris atvėrė viena didžiausių Baltijos šalyse bendradarbystės (angl. coworking) erdvė su integruota gyvenamąja vieta (angl. coliving). Šis projektas – tai Klaipėdoje kuriamo technologijų parko „Baltic Tech Park“ dalis. Sausio pabaigoje „Light House“ atšventė pirmąjį veiklos gi...
nuotrauka
2020-02-18 09:49
EIKA plėtotam biurų pastatui Gedimino prospekte „Live Square“ suteiktas „BREEAM In Use“ „Excellent“ įvertinimas. Tai vienas aukščiausių įvertinimų, skiriamų pastatui už efektyviai pritaikytus tvarumo sprendimus.
nuotrauka
2020-02-17 10:02
Prieš kelerius metus pradėto statyti Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybos bus tęsiamos įgyvendinant viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektą. Tokiam Teisingumo ministerijos siūlymui buvo pritarta Vyriausybės pasitarime.
nuotrauka
2020-02-13 09:16
Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Synergy Solutions“, projektuosiančia Gargždų daugiafunkcį centrą. Savivaldybė rangovui kelią užduotį suprojektuoti modernią, šiuolaikišką ir funkcionalią sporto bei laisvalaikio erdvę mieste. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 79 tūkst. eurų, o p...
nuotrauka
2020-02-12 11:37
Įrangos nuomos paslaugų teikimo bendrovė – „Cramo“ neseniai paskelbė apie susijungimą su įrankių ir technikos nuomos rinkos žaidėju „Boels Rental“.
nuotrauka
2020-02-12 10:14
Į Kauno kogeneracinę jėgainę (KKJ) trečiadienį pradėtos vežti pirmosios atliekos. Šios mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginiuose atrūšiuotos, netinkamos perdirbti ir energetinę vertę turinčios komunalinės atliekos kartu su nepavojingomis pramoninėmis atliekomis jėgainėje bus naudojamos kai...
nuotrauka
2020-02-11 13:18
Užbaigus projektavimo darbus ir gavus statybos leidimą, UAB „Merko statyba“ Kaune, Radvilėnų plente pradeda Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybas. Darbus planuojama baigti 2022 metų pradžioje.
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-10 11:35
Lietuvių ir vokiečių mokslininkai, kartu kuriantys tandeminius saulės elementus, pasiekė naują efektyvumo rekordą – jų sukurtas saulės elementas elektros energija paverčia 29,15 proc. krintančios šviesos. (Šiandien rinkoje paplitusių monokristalinio silicio elementų efektyvumas tesiekia 20 proc.) Re...
nuotrauka
2020-02-10 09:13
Procesų automatizaciją taiko kone kiekvienas Lietuvoje veikiantis užsienio kompanijų verslo ir IT paslaugų centras, tačiau stinga platesnio kalbėjimo apie robotizacijos poveikį visos šalies ekonomikai, tvirtina specialistai. Iki šiol nėra daug galimybių dalintis savo patirtimi bei sėkmės istorijomis...
nuotrauka
2020-02-06 14:04
Siūloma prie mokyklų papildomai įrengti modulines sporto sales, kuriose, pasirinkę įvairias sporto šakas, sportuotų vaikai, ypač jaunesnio amžiaus. Tokią iniciatyvą pristatė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas (LKF) Arvydas Sabonis, LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas, Li...
nuotrauka
2020-02-06 09:59
Šią savaitę Kauno kogeneracinėje jėgainėje baigti prancūzų kompanijos LAB dūmų valymo sistemos paskutinio technologinio elemento – rankovinio filtro – montavimo darbai.
nuotrauka
2020-02-04 09:57
Keturių aukštų, 12 000 kv. m ploto pastatas, pritaikytas 1000 moksleivių, kurių ugdymui suplanuotos 88 klasės ir ne viena sporto salė – Tolminkiemio gimnazija jau ne tik architektūros studijos „DO architects“ komandos ir Vilniaus miesto savivaldybėje periodiškai susirenkančios darbo grupės eskizuose...
nuotrauka
2020-02-04 07:51
Standartiniu būdu pagaminto betono struktūra yra akyta, su daugybę kapiliarų ir mikroskopinių įtrūkių. Betono poros, kapiliarai ir įtrūkiai susidaro dėl kelių veiksnių: garuojant vandeniui, kai betonas kietėja; esant nepakankamam betono sutankinimui liejimo metu; dėl betono suslūgimo rišantis, susid...
nuotrauka
2020-01-31 15:46
Lukiškių komplekso transformacija suteikia unikalią galimybę gauti didžiausią naudą valstybei, privatiems investuotojams ir visuomenei. Diskusijos apie Lukiškių kalėjimo konversijos galimybes pereina į analizės ir realių perspektyvų vertinimo stadiją.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos