2020 rugpjūčio 15 d. šeštadienis, 10:42
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Edmundas Juškevičius senose pašto dėžutėse randa ne tik laiškų iš praeities, bet ir ištuštintų piniginių  2

Irena DIRGĖLIENĖ      2014-12-16 12:40
Pašto dėžučių prekyba bei montavimu besiverčiančios uždarosios akcinės bendrovės „Edmundo metalo gaminiai“ metinė apyvarta siekia pusę milijono litų, o jos savininkas Edmundas Juškevičius įsitikinęs, kad kitąmet ji bus dvigubai didesnė. Verslininkas dirba vienas, tačiau ateinančiais metais planuoja priimti naujų komandos narių ir įkurti filialą Klaipėdoje, o jei gerai seksis – tai ir Rygoje (Latvija).
nuotrauka
„Esu tik už kokybiškas pašto dėžutes. Nenoriu, kad po trejų metų jos būtų aprūdijusios, o ir aptarnavimo garantiją suteikiu penkeriems metams“, – sako E. Juškevičius.. Pašnekovo nuotr.


Minimos įmonės
Edmundo metalo gaminiai, UAB

Verslo kelias – nuo šašlykų kepimo prie metalo gaminių

E. Juškevičius pasakoja, kad visą gyvenimą dirbantis sau. „Darbai geriau sekasi, kai dirbi su meile, o kai esi pats sau šeimininkas, tai darbui sugaištų valandų neskaičiuoji“, – sako verslininkas. Į pirmuosius verslus investuodavo nedaug. Prieš keliolika metų klaipėdiečiai buvo itin pamėgę verslininko šašlykus, o verslui plėtoti pakako pievos priemiestyje, senovinės lauko tualeto būdelės bei keleto kibirų mėsos vakarui. Pavargę nuo miesto triukšmo žmonės pulkais važiuodavo į E. Juškevičiaus pievą ir susėdę ant žolės vakarodavo. Kitų, prašmatnesnių užeigų, savininkai stebėdavosi, kodėl pas juos lankytojų ne taip gausu, o paklaususiems E. Juškevičius atsakydavo: „Žmonėms trūksta paprastumo, nuoširdumo ir ramybės, būtent tai jie ir gauna atvykę į mano valdas.“

Techniko – mechaniko specialybę turintį vyrą visada traukė technika, inovacijos, todėl artimųjų nenustebino E. Juškevičiaus prieš 15 metų priimtas sprendimas imtis prekybos metalo gaminiais. Prieš pusantrų metų verslininko dėmesį patraukė pašto dėžutės, juk tai, pasak jo, vizitinė namo kortelė. Verslininkas sako, kad prekyba pašto dėžutėmis ir jų montavimas, kaip tik tokia veikla, kokios reikalauja jo prigimtis. „Negalėčiau visą dieną sėdėti biure ir popierius kilnoti. Man reikia judėjimo, bendravimo su žmonėmis, o bendraujant ir klientų ratas plečiasi“, – tikina vietoje nenustygstantis bendrovės savininkas.

Laiškai iš praeities ir džiugina, ir pravirkdo

E. Juškevičius dirba visoje Lietuvoje, o bendrauja su žmonėmis ne tik tada, kai tai būtina. Nemaloniausia darbo dalis – nuėmus senas pašto dėžutes nuvalyti sieną, bet užtat radinių būna visokių: ir gąsdinančių, ir džiuginančių. Ypač saugotis reikia narkomanų užmestų švirkštų, randa ir krūvas vagių ištuštintų piniginių, tų, kuriose yra dokumentų ar banko kortelių, nepatingi perduoti policijos pareigūnams.

Įdomiausi radiniai – laiškai iš praeities. Pastaruosius grąžina adresatams. Smalsu pamatyti, kaip sureaguos žmogus, gavęs prieš 50 metų jam rašytą laišką. Paskambina į duris, atiduoda laišką savininkui, o po keliolikos minučių ateina žmogus ir pasipasakoja. Įdomu klausytis močiutės, gavusios laišką iš žmogaus, kurio jau nebėra, pasakojimų apie tai, koks tai buvo geras ir nuoširdus draugas. Smalsu stebėti, kaip ašarą nubraukia vyriškis gavęs prieš keliasdešimt metų rašytą mylimosios laišką. Žmonės dėkoja už grąžintus gražius prisiminimus, o verslininkas džiaugiasi galėjęs pabendrauti, išklausyti.

Dažniausiai žmonės būna malonūs, džiaugiasi jo atliktais darbais, bet beveik visada apie 10 procentų namo gyventojų nenori nieko keisti, tad būna nepatenkinti, priešiškai nusiteikę – tokie burnoja, kartais net policijos pareigūnus iškviečia.

Sėkmingo verslo paslaptys – kokybė, greitis ir tesėti pažadai

Malonus bendravimas – tik viena iš sėkmingo E. Juškevičiaus verslo paslapčių. Verslininkas žino, kad tik kokybiška prekė, greitas ir tvarkingas darbas bei ištesėti pažadai padeda užsitarnauti gerą vardą. Bendrovės savininkas pats pašto dėžučių negamina, sako, kad tai pareikalautų pernelyg didelių investicijų. Produkciją jis perka Lenkijoje ir Čekijoje, atsiveža ją pats, pats ir montuoja. Lietuvos gamintojai nori produktą sukurti greitai, kuo mažiausiomis laiko sąnaudomis ir rinktis pigesnes žaliavas, todėl E. Juškevičius ir pasirinko užsienio tiekėjus. Čekijos ir Lenkijos gamintojai atsižvelgia į užsakovo norus – gamina iš storesnio metalo dėžutes. E. Juškevičius neslepia, kad Lietuvoje specialieji reikalavimai pašto dėžutėms keliami tik formaliai, niekas realiai netikrina, ar jos atitinka ES keliamus standartus.

„Nors niekas to nereikalauja, visada rekomenduoju daugiabučių namų savininkams kabinti pašto dėžutes tarp pirmojo ir antrojo aukšto. Aukštį stengiuosi padaryti tokį, kad patogu pasiekti būtų ir laiškanešiui, ir gyventojams“, – pasakoja verslininkas.

Paklaustas, ar klientams tenka ilgai laukti užsakytų pašto dėžučių, E. Juškevičius pasakoja, kad užsakymus vykdo greitai, mat sandėliuose visada turi apie du – tris tūkstančius gaminių, tik dėl užsakymų gausos kartais nespėja, tada gali tekti palaukti porą savaičių.
Daugiabučių bendrijų pirmininkai, kuriems teko bendradarbiauti su E. Juškevičiumi, tikina, kad jiems geriau, kai už viską atsakingas vienas žmogus, tada iškilus problemoms žinai, kur kreiptis, o ir penkerių metų garantinio aptarnavimo terminas nemažas. Džiaugiasi jo paslaugomis ir privačių namų savininkai.

Svarbu ir kokybė, ir dizainas

E. Juškevičius sako, kad gamintojai kartais pašmaikštauja, jog jis kreipia pernelyg didelį dėmesį į gaminio kokybę. Esą Vokietijoje pašto dėžutės keičiamos kas trejus metus ir šios šalies gyventojams nėra svarbu, kad jos būtų pagamintos iš nerūdijančios, patvarios medžiagos. E. Juškevičius nenusileidžia, nes žino, kad Lietuvoje pašto dėžučių niekas nekeis dvidešimt metų, tad jos turi būti patvarios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, o pastaruoju metu verslininkas atkreipia dėmesį dar ir į tai, kad dizainas būtų patrauklus.

„Esu tik už kokybiškas pašto dėžutes. Nenoriu, kad po trejų metų jos būtų aprūdijusios, o ir aptarnavimo garantiją suteikiu penkeriems metams“, – pasakoja E. Juškevičius.

E. Juškevičiaus planuose – naujo asortimento pateikimas: šiukšliadėžės, dekoruotos raktų dėžutės, skelbimo lentos, vėliavų laikikliai, stovai, stiebai, stulpai, gatvių pavadinimų lentelės, namo numeriai, šašlykinės, griliai, dviračių stovai, suolai. E. Juškevičius mano, kad bendrijų pirmininkus turėtų sudominti tokios kompleksinės paslaugos.

Reklama

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

Anželika Gadiševa
2016-03-04 19:46
Norime padėkoti UAB „Edmundo metalo gaminiai“ gerb. p. Edmundui už puikiai atliktą darbą, atliekant pašto dėžučių pakeitimą, dabar puošia mūsų įėjimą. Noriu padėkoti ir 849-ąjai daugiabučio namo savininkų bendrijai Skroblų g. 5 valdybos nariams ir Aleksandrui Petunovui už pastangas puošiant mūsų gerbuvį.
192 DNB Pirmininkė Vida Ramanauskienė
2015-01-03 11:13
Kauno 192 DNB gyventojai dėkoja UAB "Edmundo metalo gaminiai'' už įrengtų pašto dėžučių puikią kokybę, estetinį vaizdą ir malonų aptarnavimą. Rekomenduosime ir kitoms gyvenamųjų namų bendrijoms Jūsų kokybiškus gaminius.

Sprendimai

nuotrauka
2020-07-20 07:34
Žmogus siekia gyventi ir dirbti komfortiškomis sąlygomis. Ką daryti, kad vasarą nekamuotų tvankuma, o žiemą nereikėtų drebėti nuo šalčio? Racionalūs žmonės siekia dar daugiau – kaip padaryti, kad ta pati sistema ir vėsintų, ir šildytų, o įrenginiai nedarkytų interjero? Išeitis – kapiliarinė vėsinimo...
nuotrauka
2020-07-14 07:30
Lietūs ir klimato atšilimas grasina nepageidautina drėgme, kuri sukuria sąlygas pelėsiui, įvairioms bakterijoms atsirasti. Todėl kuriant statybos produktus, taip pat ir dažus, būtina rasti sprendimus, kurie produktus darytų atsparius gamtos sąlygoms.
nuotrauka
2020-06-30 10:10
Rinkoje yra labai daug ir įvairių dažų, skirtų fasadams. Kaip nepasiklysti renkantis, kad rezultatas atitiktų ir pranoktų lūkesčius? Apie tai – UAB „Topcolor“ ekspertai.
nuotrauka
2020-02-13 09:08
Betono gaminių aplinkotvarkai gamintoja bendrovė „Betono mozaika“ Lietuvoje valdo keturias gamyklas. 2019-ieji įmonei tapo „premium“ gaminių augimo metais: lyginant su 2018 m. jų pardavimai ir gamyba augo daugiau nei 20 procentų.
nuotrauka
2019-11-22 14:03
Visame pasaulyje vykstantys masiniai protestai prieš klimato atšilimą, išaugęs žmonių rūpestis aplinkos apsaugos klausimais ir vis atsakingesnis vartojimas neaplenkia ir nekilnojamo turto, statybų sektoriaus. Vilniečių įkurta įmonė „Ecococon“ sukūrė unikalią šiaudinių namų sienų technologiją ir jau ...
nuotrauka
2019-10-08 10:56
Namo statybos – sudėtinga, daug laiko ir piniginių investicijų reikalaujanti tema. Tačiau kartu tai svarbus žingsnis kokybiško gyvenimo link, kurį privalu žengti teisinga linkme. Apie namo statybas ir brangiausiai kainuojančias klaidas namų apdailos centre „Unideco“ vykusiame seminare pasakojo „ABC ...
nuotrauka
2019-08-23 08:20
Siekiant didesnio pastatų energinio efektyvumo ir sveikesnės, patogesnės gyvenamosios aplinkos, neišvengiamai tenka spręsti šilumos nuostolių mažinimo klausimus tiek statant naujus būstus, tiek ir renovuojant senus. Kad pasiektume norimą rezultatą ir gyventume šiltuose jaukiuose namuose, reikėtų atk...
nuotrauka
2019-06-07 07:51
Šlaitiniai stogai yra populiariausi mažaaukštėje gyvenamojoje statyboje. Dažniausiai tai yra apšiltinti stogai, nes leidžia išnaudoti erdvę po stogu gyvenamosioms patalpoms įrengti.
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-23 14:30
Visas grindis, iš kokios medienos jos bebūtų, teks plauti, siurbti iš lauko prineštą žvyrą, kad juo nebraižytumėte ir negadintumėte paviršiaus. Kad grindys džiugintų akį, rekomenduojama kartą per metus jas atsinaujinti – padengti atnaujinančia alyva. Tas pat ir su baldais: jei ant stalviršio, medini...
nuotrauka
2018-11-12 13:15
Liūdnai nuskambėjęs per Europos Sąjungą daugiaaukščio „Grenfell Tower“ Londone gaisras paskatino visą pasaulį nauju, priekabesniu žvilgsniu pažvelgti į fasadų šiltinimo sistemas. Ir pradėti vertinti ne tik jų šilumines, bet ir priešgaisrines savybes.
nuotrauka
2018-10-19 07:30
Norintiems namuose jaustis komfortiškai ir jaukiai, svarbu stilingai ir funkciškai įrengti ne tik interjerą, bet ir eksterjerą. Daugeliu atvejų eksterjero apšvietimo įrengimas paliekamas statybų pabaigai, projektuojamas atsainiai ir todėl pridaroma klaidų, kurios po to sunkiai ištaisomos. Šiame stra...
nuotrauka
2018-07-13 15:00
Pastato fasadai atlieka svarbų vaidmenį kuriant miesto kraštovaizdį, o šiuolaikiški saulės kontrolės funkciją atliekantys fasado sprendimai padeda ne tik sukurti modernų pastato architektūrinį veidą, bet ir padeda efektyviai sumažinti pastato energijos suvartojimą. Tiek Europoje, tiek Lietuvoje arch...
nuotrauka
2018-06-19 13:28
Pasinerti į mėgstamos knygos puslapius, padūkti su vaikais ar surengti nedidelę iškylą draugams. Kaip išnaudoti terasą mieste ir paversti ją poilsio erdve? Nekilnojamojo turto ekspertų teigimu, terasos ypač padidina būsto vertę ir pirmų aukštų nepatrauklumą paverčia pagrindiniu privalumu. „Terasų g...
nuotrauka
2018-05-28 08:23
Pavasarį ir visą šiltąjį metų laiką tampa aktualūs aplinkos tvarkymo darbai. Betono gaminiais dengti paviršiai praktiški ir patvarūs. Trinkelių grindinys tampa puikiu fonu želdiniams, mažosios architektūros elementams, ant jo galima kurti jaukias erdves, tinkančias tiek miesto, tiek kaimo namų, sody...
nuotrauka
2018-05-07 09:18
Kokį šildymo katilą pasirinkti, kad būstas būtų šiltas, sąnaudos – ekonomiškos, o priežiūra minimali? Tai yra klausimai, aktualūs ir naujakuriui, ir remontuojamo namo savininkui.
nuotrauka
2018-04-20 12:54
Statybų rinkoje sėkmingai kelią skinasi naujovė, suteikianti galimybę statinių fasadus sumontuoti per rekordiškai trumpą laiką ir sutaupyti darbo sąnaudų. Nuo 2017 m. įmonė „Royal facade“ Lietuvoje gamina ir į rinką tiekia apšildomąsias daugiasluoksnes plokštes su dekoru.
nuotrauka
2018-04-19 08:47
Bendrovės „Domus Lumina“ marketingo specialistė Jovita Apanavičienė sako, jog prieš įrengiant būstą labai svarbu įvertinti, kaip dengsime langus, nes langų uždengimai atlieka ne tik dekoro ir puošybos funkciją, tačiau ir apsaugo namus nuo kaitros ar šalčio, sklindančio per langus, taupo energijos są...
nuotrauka
2018-04-16 16:59
Tyla ir ramybė yra ta didžioji vertė, kurios siekia kiekvieno būsto gyventojai. Tačiau kaip tik svetimi garsai, iš kaimynų buto sklindantis triukšmas yra viena iš didžiausių problemų, dėl kurių skundžiasi žmonės. Ir ne tik senos statybos namų gyventojai. Kaip pastebi „Knauf“ specialistai, kone kas a...
nuotrauka
2018-04-15 08:32
Kas galėtų ginčytis, kad medinės grindys yra vienas iš pačių geriausių pasirinkimų? Tačiau grindų žinovas, bendrovės „Landero“ generalinis direktorius Ramūnas Beinorius neatmeta ir kitos galimybės, kurią vadina ateitimi, – vinilinių grindų dangų. Visa lemia tik žmogaus apsisprendimas, kokias ir kur ...

Statybunaujienos.lt » Sprendimai

nuotrauka

Nutolusi saulės elektrinė. Kaip nemokėti už elektros energiją arba mokestį sumažinti iki minimumo

Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realy...