2021 kovo 1 d. pirmadienis, 21:20
Reklama  |  facebook

Ekspertų verdiktas: dėmesio verti NT projektai Vilniuje

2021-02-05 13:28
Į ilgametę patirtį turinčių „Capital“ NT brokerių Arūno Pranevičiaus, Justo Pranskaičio ir Manto Sladkevičiaus akiratį pateko šiuo metu Vilniuje populiariausi pirminės rinkos projektai. Ekspertai pateikė savo profesionalų vertinimą bei pasidalino asmeniniais bei pirkėjų įspūdžiais.
nuotrauka
Ntnaujienos.lt (istockphoto.com) iliustr.


Straipsnyje aptariami projektai, kuriuose butai parduodami su pilna daline apdaila – įrengta rekuperacija, šildymo sprendimais, išvedžiota elektros instaliacija ir vamzdynais.

„Linkmenų ežerai“ Šnipiškėse

Tai trijų sėkmingai įgyvendintų etapų projektas netoli Ozo gatvės, dabar sėkmės sulaukiantis ir antrinėje NT sostinės rinkoje. Privalumai – greta tvarkomas Neries Senvagės parkas, dėl kurio aplinka gražėja ir patrauklėja naujakuriams. Pagyrimai vystytojams nuo NT ekspertų keliauja ir iš už esmės pakeistą vietos veidą, gerus butų išplanavimus ir patrauklias kainas. Brokerių vertinimu, trūkumas – rekuperacinės sistemos nebuvimas (atsirado tik trečiajame etape), ir dideli radiatoriai prie vitrininių langų.

„Centro rezidencija“ Žirmūnuose

Tai gero išplanavimo būstai buvusio Žalgirio stadiono apylinkėse, netoli centro. Privalumas – sėkminga viso kvartalo konversija su integruotomis gyvenamosios paskirties, komercinės ir laisvalaikio funkcijomis. Gyventojai projektą vertina dėl centrinės lokacijos – naujasis miesto centras ir senamiestis nuo čia pasiekiami per kelias minutes. Perkančius būstą čia NT ekspertai ragina atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kaip garso izoliacija, bendrųjų patalpų įrengimas, kadangi aukštesnė kv.m. kaina diktuoja ir aukštesnius kokybinius reikalavimus.

„Žvėryno panoramos“ Šeškinėje

Dar vienas projektas Vilniuje, sulaukęs didelio populiarumo tarp pirkėjų. Šiuo metu jame likę tik didesnio ploto butai. Privalumai – projektas baigtas ne etapais, o vystytas ir baigtas vienu metu. Kai kurie butai su erdviomis terasomis gali didžiuotis unikaliais vaizdais, ypač į pietinę pusę. Nors projektas sulaukė Šeškinės (projektas yra būtent šiame rajone) bendruomenės pasipriešinimo, į rajono vaizdą jis įsiliejo sėkmingai ir darniai. Puikūs butų išplanavimai, individuali rekuperacija vertinami kaip šio projekto privalumai, nedidelis minusas – šildomų grindų nebuvimas. Iš pradžių projektas viliojo gana draugiška kainodara, tačiau įsibėgėjant prekybai kainos pakilo.

„Baltas lapas“ Naujamiestyje


Tai vienas populiariausių projektų Naujamiestyje, kurio pirmieji du etapai jau beveik sėkmingai baigti, o laisvų butų juose irgi liko nedaug. Brokerių įvertinimo, nepaisant nemažos kainos už kv. m., projektas sulaukė dėl bendros statybos darbų kokybės, architektūrinės estetikos, jaukaus vidinio kiemo. Atskirų pagyrimų vertas ir projekto marketingo komandos darbas – pavyzdžiui, kiekvienas butas turėjo savo virtualios realybės sprendimą, leidusį pamatyti ir suvokti jo vidaus erdves, negi saulės judėjimą už langų. Tačiau perkant butą šiame projekte ne visiems gali patikti jo tankus užstatymas, ribotas matomumas.

„Naujasis Skansenas“ Šnipiškėse


Tai naujas didelis šiuo metu vystomas projektas, kuris rajono urbanistiniame vaizde išsiskirs savo vientisumu. Naująjį projektą tarp Linkmenų ir Žalgirio gatvių patikėta projektuoti trims architektų komandoms, tarp kurių – ir Algirdo Kaušpėdo vadovaujamai studijai. Tai patikimo vystytojo dar vienas kokybiškas projektas rajone, kuris kol kas stokoja vientiso vystymosi ir bendros vizijos.

„Verkių sodas“ Žirmūnuose

Vilniečių mėgiamas, sėkmingai parduodamas projektas. Šiuo metu vyksta antro etapo pardavimai. Lyginant su pirmuoju, šio etapo butai, NT ekspertų skaičiavimu, pabrango 4-6 tūkst. eurų. Privalumai – apgalvoti butų išplanavimai, gera lokacija netoli Verkių ir Šiaurės miestelio, pavadinime duotą pažadą išpildo kieme įrengtas sodas. Be to, projektas patrauklus ieškantiems buto investicijai – dėl netoli esančių universitetų butą būtų nesunku išnuomoti studentams. Trūkumai – rekuperacija ne visuose butuose, nėra grindinio šildymo. Klausimų kelia eismas link projekto ir iš jo piko metu – dėl nuolat užsikemšančios Kareivių ir Žirmūnų g. sankryžos, Verkių g. žiedo.

„Miško ardai“ Burbiškėse


Burbiškių miško apsuptyje iškilę namai, kuriuose beveik iš kiekvieno buto galima mėgautis miško vaizdu, ir visa tai – miesto ribose. Baigus pirmą etapą, jau džiugina kokybė ir vystytojo parinkti sprendimai, šviesios laiptinės, mažaaukštė statyba, didelės terasos arba balkonai. Visuose butuose – aukštos lubos, siekiančios netgi tris metrus. Nors projekto pridavimas kiek vėlavo, jį įsigijęs vienas iš laidos kūrėjų sako, kad laukti buvo verta. Vienas iš projekto trūmumų – susisiekimas viešuoju transportu.

„Andrum Metropolis“ Šnipiškėse

Gera centrinė lokacija, geras kainos ir gaunamos vertės santykis. Šiuo metu likę apie šeštadalis neparduotų būstų. Butai bus šildomi grindiniu šildymu, turės individualią rekuperaciją, aukštesnes lubas. Vertinant vizualizacijas, projektas nestebina fasado sprendimais, tačiau atitiks mokamą kainą. Renkantis būstą kai kuriems gali kliūti atstumai iki artimiausių statinių – tiek daugiabučių, tiek Šnipiškių medinukų.

„Aitvarų namai“ Lazdynėliuose

Mažaaukštė statyba, daug erdvės tarp statinių ir daug žalumos. Dideli įstiklinti balkonai, grindinis šildymas, individuali rekuperacija – malonios detalės, kurios daro buitį gyvenant bute patogesnę. Trūkumai – gandai dėl kvapų iš apylinkėse veikiančių nuotekų valymo įrenginių, tačiau, pasak brokerių, ši problema nėra aktuali naujakuriams, nes jau yra išspręsta. 
ntnaujienos.lt
Žymės  NT rinka
NT projektai

nuotrauka
2021-03-01 09:23
Vilniaus būsto rinka toliau stebina: išankstiniai „Citus“ rinkos duomenys rodo, kad vasaris sostinėje pažymėtas dar vienu rekordu. Net ir atėmus galimus „sukritimus“ (tikėtina, anksčiau įvykusias rezervacijas) antrąjį metų mėnesį buvo rezervuota net 720 naujų būstų (butų ir kotedžų).
nuotrauka
2021-03-01 08:00
2021-aisiais 100 metų gimtadienį švenčianti didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ įkasė kapsulę į naujai statomų pastatų komplekso pamatus Vilniaus centre, Basanavičiaus gatvėje. Dėl pandemijos, kapsulės įkasimas buvo įgyvendintas be tradicinio susibūrimo, įvykis fiksuotas dronais...
nuotrauka
2021-02-26 14:44
Vakarinis aplinkkelis suteikė naujos gyvybės jo kaimynystėje esantiems seniai suformuotiems sostinės mikrorajonams. Justiniškėse, Talino g., 2,84 ha sklype suprojektuotas modernus 5-6 aukštų daugiabučių kvartalas. Jį projektuoja NT plėtros kompanija REWO.
nuotrauka
2021-02-15 12:46
Bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 4 mln. eurų į dviejų mažaaukščių gyvenamųjų namų projektą Naujininkuose. Naujos statybos projektas „Ramu Du“ įsikurs Brolių g. 16 ir nekilnojamojo turto rinką Vilniuje papildys 56 butais.
nuotrauka
2021-02-11 09:07
Nekilnojamo turto plėtros įmonės „Eika“ plėtojamame projekte „Mindaugo Baltas lapas“ (Vilniuje) pradedami III etapo butų pardavimai. Pirmajame etape pardavus visus butus, o ir antrajame likus nedideliam butų kiekiui, III projekto etapas pasiūlą Naujamiestyje papildys dar 51 butu.
nuotrauka
2021-02-10 11:36
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros sektoriuje veikiantiems verslams dabar itin tinkamas metas imtis drąsių pokyčių: keisti pastatų funkcijas, diegti inovacijas, plėsti tvarumo projektus. Tuo tarpu geriausia valdžios pagalba šiuo metu būtų tiesiog galimybė veikti. Tokiomis įžvalgomis dalinasi Lietuvos ...
nuotrauka
2021-02-02 14:56
Sostinės Naujamiesčio laukia permainos – Algirdo g. esančiame tuščiame sklype netrukus pradės kilti unikalus gyvenamasis pastatas. Vilniaus miesto savivaldybei viešinimui pateikti šio statinio projektiniai pasiūlymai. Beveik 0,5 ha ploto sklype suprojektuotame daugiabutyje planuojama įrengti 96 butu...
nuotrauka
2021-02-02 13:17
„Rinvest“ Vilniaus Lazdynėlių rajone pradeda antrąjį kotedžų ir daugiabučių komplekso „Riverland“ statybų etapą. Projektas išsiskirs laisvalaikio erdvėmis ir sieks atliepti pasikeitusius rinkos poreikius – atlikta apklausa rodo, kad kas trečias vilnietis, rinkdamasis naujus namus, pirmiausia atkreip...
nuotrauka
2021-02-02 08:56
SEB banko duomenimis, pernai gyventojams būstui suteiktų paskolų suma padidėjo 7 proc., o paskolų skaičius ūgtelėjo 3 procentais. Pandeminiais metais būsto paskolų smukimas buvo pastebimas tik pavasarį, pirmojo karantino metu. Antrasis karantinas rudenį ir vėlesnis jo sugriežtinimas pastebimos įtako...
nuotrauka
2021-02-01 12:24
„Citus“ analitikų išankstiniais duomenimis, šių metų sausio mėnuo Vilniuje „uždarytas“ su daugiau nei 700 rezervuotų naujų būstų (butų ir kotedžų) pirminėje rinkoje. Palyginimui, rekordiniu greičiu startavusiais 2020 m. sausį rezervuota 556, sėkmingiausiais, vertinant visus metus, 2019–aisiais – 507...
nuotrauka
2021-01-26 08:11
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros UAB „Omberg“ Vilniuje suplanavo naują gyvenamųjų dangoraižių tipo modernų projektą „Skylum“, į kurį investuoja 28,5 mln. eurų. Pagal geriausius užsienio pavyzdžius plėtojami du 20-ies aukštų išskirtinės architektūros daugiabučiai prisidės prie naujo Vilniaus dangorai...
nuotrauka
2021-01-14 14:38
Bendrovė „Newsec“ tarpininkavo sudarant biuro nuomos sandorį – sparčiai augantis žaidimų startuolis „Eneba“ nuomosis biuro patalpas Kaune iš bendrovės „Inoversa“. Pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis, objekto ploto nuoma bus vykdoma etapais.
nuotrauka
2021-01-14 14:21
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ gavo statybos leidimą daliai gyvenamojo projekto „Jomanto parkas“ Vilniaus Baltupių rajone ir pradėjo pirmojo etapo statybos darbus. Šiame projekte iš viso bus įrengti 236 butai, investicijos į jį sieks 16.5 mln. eurų.
nuotrauka
2021-01-07 13:05
Pasibaigę 2020-ieji nekilnojamojo turto (NT) rinkai buvo palyginti aktyvūs - bendras įregistruotų pirkimo-pardavimo sandorių skaičius nedaug atsiliko nuo ganėtinai aktyvių 2019 metų, o atskirose NT objektų kategorijose netgi fiksuotas išaugęs sandorių skaičius, skelbia Registrų centras. Bendra gyven...
nuotrauka
2021-01-07 10:32
Kylant pragyvenimo lygiui, sostinėje auga ne tik nekilnojamojo turto (NT) pirkėjų galimybės, bet ir poreikiai – besirenkantys ekonominės klasės būstą neretai reikalauja prestižiniams projektams būdingų sprendimų. Tai trina ribas tarp būsto klasių, kurias aiškiau identifikuoja nebent kaina.
nuotrauka
2021-01-06 10:34
Dešiniojoje Vilniaus Neries krantinėje, šalia sostinės senamiesčio, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigė antrąjį „Raitininkų sodo“ namų statybų etapą, kuriuo užbaigiamas šiuolaikiškas miesto centre įsikūręs, tačiau gamtos supamas gyvenamųjų namų projektas. Išskirtinio gyv...
nuotrauka
2021-01-06 09:39
Sostinėje statomam 62 tūkst. kvadratinių metrų ploto prekybos centrui „Vilnius OUTLET“ bankas „Luminor“ ir Šiaulių bankas skolina 44 mln. eurų. Sindikuotos paskolos sutartį bankai pasirašė su projektą įgyvendinančia įmone „Trečioji kregždė“. Bankai skolina lygiomis dalimis – po 22 mln. eurų. Bendra ...
nuotrauka
2021-01-04 08:44
Pilaitėje, šalia Buivydiškių tvenkinių, REWO pradeda naujo gyvenamųjų namų projekto plėtros darbus. Tai bus butai su atskirais įėjimais ir kiemeliais bei mažaaukščiai, 3 aukštų daugiabučiai, atitinkantys jaunų žmonių ir jaunų šeimų poreikius. Plėtojamos teritorijos plotas - 2,5 ha.
nuotrauka
2020-12-30 10:30
Šeškinė – puikiai išvystyta infrastruktūra išsiskiriantis Vilniaus rajonas, iš kurio greitai ir patogiai pasiekiamas ne tik sostinės centras, bet ir kiti rajonai. Šeškinės rajono patrauklumą dar labiau padidins kitais metais numatomi pradėti Šiaurinės gatvės, sujungsiančios Vakarinį aplinkkelį ir Fa...
nuotrauka
2020-12-23 15:03
Nekilnojamojo turto (NT) rinka 2020 metus dar ilgai prisimins kaip „(ne)linksmuosius kalnelius“ – nuo euforijos metų pradžioje, rinkos stagnacijos pirmojo karantino metu iki optimizmo šuolio vasarą ir atsargios metų pabaigos.

Statybunaujienos.lt » NT projektai