2019 gruodžio 11 d. trečiadienis, 14:24
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Grinduva“. Patirtis atėjo dirbant, besidomint ir tariantis

2014-09-28 15:08
Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ – specializuota grindų įrengimo įmonė, atliekanti poliuretaninių, epoksidinių, glaistyto betono ir smulkiagrūdžio betono grindų įrengimo darbus visoje Lietuvoje. Įgudę darbuotojai, atestuoti inžinieriai, profesionali įranga leidžia pasiekti puikių rezultatų ir pelnyti užsakovų pasitikėjimą.
nuotrauka
Siekdama patenkinti užsakovų poreikius ir užtikrinti darbų kokybę, „Grinduva“ bendradarbiauja su akademine bendruomene, patirties važiuoja į užsienį. bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Grinduva, UAB

Ėmėsi naujų grindų dangos įrengimo tipų

Įmonė ne tik kloja naujas grindis, bet ir puikiai atnaujina senas, jas apsaugodama nuo dilimo, dulkėjimo bei kitų nusidėvėjimui būdingų procesų.

„Praėjusiais metais bendrovei pavyko sėkmingai įsisavinti naujus grindų dangos įrengimo tipus. Tai yra trijų komponentų poliuretaninė danga ir spalvoto betono grindys“, – sako Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ direktorius Tomas Vailionis.

Darbavosi svarbiuose Lietuvos objektuose

Ilgametę patirtį turintys bendrovės darbuotojai yra dirbę daugelyje Lietuvos ūkiui svarbių objektų – Kėdainių arenoje, akcinėje bendrovėje „Lifosa“, Airijos skrydžių bendrovės „Ryanair“ orlaivių angare Karmėlavoje, AB Alytaus mašinų gamykloje „Astra“.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė“, pelnyta jau septintąjį kartą per 17 veiklos metų, rodo įmonės brandą, naujų technologijų įgyvendinimą ir mokėjimą prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų.

Bendradarbiauja su mokslininkais

Siekdama patenkinti užsakovų poreikius ir užtikrinti darbų kokybę, Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universiteto statinių, konstrukcijų ir mokslo laboratorija bei gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų katedra. Kai bendrovei tenka imtis darbų, kurie yra nauji, pažįstami tik iš toliau, skiriama laiko pasirengimui. Bendrovės specialistai važiuoja patirties semtis ir į užsienį, kur taikomos technologijos, kurių ketina imtis „Grinduva“, kur jiems suteikiamos konkrečios rekomendacijos.

„Įrengdami įvairios paskirties objektų grindų, aikštelių dangas, panaudojome visą surinktą informaciją“, – sako bendrovės konsultantas Antanas Minkevičius.

Mažiausia kaina konkursuose vis dar yra didžiulė rangovų problema. Tačiau pastaruoju metu bendrovei „Grinduva“ pavyko laimėti konkursų nebe mažiausiomis kainomis. Užsakovai įvertino jų profesionalumą ir atsakingumą. Pasak A. Minkevičiaus, yra užsakovų, kurie suvokia, kad jų pasiūlyta kaina nebuvo maža, tačiau darbai ir technologijos yra verti tos kainos.

Kartų kaita 

Antanui Minkevičiui (kairėje), bendrovės įkūrėjui ir vadovui, vasarą suėjo 75-eri. Šį pavasarį, balandžio mėnesį, vadovavimą verslui jis perdavė savo anūkui – Tomas Vailionis (dešinėje) tapo bendrovės direktoriumi.

Jo anūkas bendrovėje dirba jau 11-ti metai. Kol studijavo, dirbo darbininku, baigęs mokslus – gamybos meistru, vadovu, o nuo balandžio eina bendrovės direktoriaus pareigas. Jausdamas atsakomybę už savo bendrovę ir vadovu tapusį savo anūką, įvertindamas pastaruoju metu vykdomų projektų svarbą, A. Minkevičius bendrovėje liko dirbti konsultantu.

Maža, bet šiuolaikiška, profesionali grindų įrengimo įmonė pasiryžusi ir toliau sparčiai bei kokybiškai dirbti ir būti pirmaujančių mažų įmonių gretose. Bendrovės „Grinduva“ devizas – kokybė, pagarba partneriams ir dėmesys savo darbuotojams, kurių dėka bendra Lietuvos ir Čekijos bendrovė pasiekia puikių gamybinių rezultatų.

Dešimt kartų pamatuoti ir tik sykį pjauti – tokio pricipo laikosi „Grinduva“.

Nuo 2004 metų įmonė yra Lietuvos statybininkų asociacijos narė. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2019-12-11 10:15
Kad ir kokios paskirties pastatas bebūtų kuriamas – verslo centras ar individualus būstas – architektams, dizaineriams, projektuotojams ir statybininkams tenka įgyvendinti daugybę užsakovo suformuotų užduočių: suprojektuoti būsimą statinį, jį vizualizuoti, suplanuoti biudžetą ir galiausiai – parodyt...
nuotrauka
2019-12-05 13:53
Didžiausiame šalyje – Vilniaus oro uoste – pradeda veikti moderni daugiafunkcė automobilių stovėjimo aikštelė. Joje įrengta beveik 1 000 naujų stovėjimo vietų, baigiamas įkurtas automobilių nuomos centras, veikia elektromobilių įkrovos aikštelės.
nuotrauka
2019-12-04 15:08
Šiandien, gruodžio 4 d., Vilniaus miesto taryboje po pateikimo pritarta koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos, kuriame numatytas ir nacionalinis stadionas.
nuotrauka
2019-12-04 07:15
Sostinės Naujosios Vilnios mikrorajone pradedamas rekonstrukcijos projektas. Čia atnaujinamos automobilių techninės patikros paslaugas teikiančios įmonės „Tuvlita“ patalpos. Linksmojoje gatvėje esančios techninės apžiūros stoties rekonstrukcijos darbus vykdo statybų ir darnios miestų plėtros bendrov...
nuotrauka
2019-11-28 10:21
Investicijų valdymo bendrovės „Lighthouse asset management“ valdomas fondas „Lighthouse alternative fund“ įsigijo statybų bendrovę UAB „Viremida“ ir pakeitė jos vardą į „Lighthouse contracting“.
nuotrauka
2019-11-27 11:42
Danielius Makulavičius, bendrovės „Milsa“ įkūrėjas, sako, kad 1995–2003 m. įsigyti „Granito“, „Granitinės skaldos“ ir „Klovainių skaldos“ kontrolinius akcijų paketus buvo logiškas sprendimas. Įmones siejo ir panaši veikla – granito ir dolomito skaldos gamyba, ir tie patys klientai. Danieliaus Makula...
nuotrauka
2019-11-27 09:54
Nemenkstanti gyvenamojo būsto paklausa didžiuosiuose šalies miestuose ir toliau lemia augančius naujų butų pardavimus bei tolimesnę NT projektų plėtrą. Statybų ir darnios miestų plėtros bendrovės „YIT Lietuva“ būstų pardavimai per pirmuosius tris šių metų ketvirčius šoktelėjo 76 proc., lyginant su t...
nuotrauka
2019-11-25 07:36
Dr. Robertas Šertvytis, KŪB „AIVA SISTEMA“ generalinis direktorius, straipsnyje nagrinėja Lietuvos ir užsienio patirtį darbų valdymo automatizavimo srityje. Aprašomi galimi darbų valdymo ir apskaitos automatizavimo sprendimai ir kokią naudą iš to gali gauti statybų bendrovė
nuotrauka
2019-11-22 14:30
Susisiekimo ministerija inicijavo tarpinstitucinį pasitarimą dėl Lietuvos paštui priklausančių centrinių pašto pastatų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tolesnio panaudojimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.
nuotrauka
2019-11-22 07:41
Pasaulyje ekonomika jau daug metų veikia „negalvok – išgauk, gamink, vartok ir išmesk“ principu. Išgaunami gamtos ištekliai naudojami gamybos procese, o gaminiai po tam tikro eksploatavimo laiko tampa atliekomis, kurios kaupiasi sąvartynuose arba mūsų gyvenamoje aplinkoje. Žiedinė ekonomika gali tap...
nuotrauka
2019-11-21 16:04
Investicijų valdymo bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas fondas „Eika Real Estate Fund“ (EREF) už 5,8 mln. EUR įsigijo verslo centrą „Highway“, esantį Savanorių pr. 178A, Vilniuje. Fondas įsigijo 100 proc. UAB „Akvilas“, kuriai priklauso verslo centras „Highway“, akcijų iš AB „Invald...
nuotrauka
2019-11-21 11:37
Kiekvienais metais vis labiau tobulėjant dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi galimybėmis tam turi ruoštis ir statybos sektoriaus įmonės – nuo didžiausių ir daugiausia darbuotojų turinčių iki vos kelių žmonių startuolių. Tuo įsitikinę Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros f...
nuotrauka
2019-11-20 09:01
Vilniuje, Pašilaičių rajone, duris atvers naujas lopšelio-darželio „Gabijėlė“ modulinis priestatas, kurį nuo gruodžio 2 d. pradės lankyti 105 mažieji vilniečiai. Modulius tiekė ir montavo UAB „HSC Baltic“ ir UAB „Ryterna Modul“.
nuotrauka
2019-11-11 16:24
Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu, SĮ „Vilniaus planas“ suprojektavo naują požeminį tunelį Zuikių gatvėje po geležinkeliu.
nuotrauka
2019-11-11 13:12
Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – lapkričio 11 d. savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosio...
nuotrauka
2019-11-07 11:37
Vilkaviškyje kyla nauja autobusų stotis. Šį mėnesį jau pradėti darbai pastato viduje, o į naujosios stoties atidarymą tikimasi keleivius pakviesti 2020 metų kovo 1 dieną.
nuotrauka
2019-11-07 11:35
Šį gruodį Latvijoje baigiamos išparduotuvių miestelio „Via Jurmala Outlet Village“ (VJOV) statybos. Pirmasis projekto etapas, kurio parduotuvių plotas sieks 13,500 kv. m., duris atvers jau 2020 metų pavasarį. Čia lankytojų lauks 70 drabužių, avalynės, aksesuarų ir laisvalaikio parduotuvių, kavinės b...
nuotrauka
2019-11-07 10:01
UAB „Merko statyba“ apyvarta per tris 2019 m. ketvirčius pasiekė 45 mln. eurų, buvo parduota 210 iš 500 šiuo metu statomų butų.
nuotrauka
2019-10-29 16:33
Netrukus vietoj uždarosios akcinės bendrovės EIKA veiks dvi įmonės: EIKA ir veiklą pradės naujai įsteigta įmonė UAB AVI INVEST LT, praneša EIKA.
nuotrauka
2019-10-28 07:56
Šiuolaikiški pastatai turi būti saugūs ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu. Dažnai jie turi tenkinti ir kitas papildomas sąlygas, pavyzdžiui, bent jau akustinio komforto. Norint tai pasiekti, geriausia naudoti aukštos kokybės ir ilgaamžius termoizoliacinius gaminius iš akmens vatos. Tai, kas g...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos