2020 rugsėjo 30 d. trečiadienis, 18:45
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Gyvenimas Burbiškėse: atostogų ramybė prie namų durų

2017-04-13 08:41
Naujo būsto ieškantys miesto gyventojai, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar šeimyninės padėties, būsimų namų aplinkai ir lokacijai dažniausiai turi tuos pačius pageidavimus. Svarbu, kad namo teritorija būtų saugi, kaimynystė – rami, o susisiekimas su kitais mikrorajonais – patogus. Jeigu arti yra miškas ar parkas, aktyviam laisvalaikiui pritaikyta aplinka, tuomet variantą galima vadinti kone tobulu.
nuotrauka
Projekto „Fontanų namai“ vizualizacija


Minimos įmonės
E47, UAB

Tiesa, dauguma būstą planuojančių pirkti žmonių galvoja, kad, tokių pageidavimų sąraše, prie kiekvieno punkto sužymėti varneles yra misija neįmanoma. Tačiau šią nuomonę kaipmat paneigia Vilniuje, Burbiškėse sparčiai kuriamas nekilnojamo turto projektas „Fontanų namai“. Netoliese esančiuose, gana neseniai pastatytuose „Venecija.lt“ ir „Burbiškių kalvų“ namuose įsikūrę gyventojai galėtų patvirtinti, kad besiplečianti Burbiškių gyvenvietė pateisina visus aukščiau išvardintus lūkesčius.

Vilniaus pietinėje dalyje – privatumo ir poilsio oazė

„Fontanų namai“ – tai jaukių, nedidelės kvadratūros (18-64 kv. m) gyvenamųjų butų, komercinių patalpų (prekybinių bei administracinių biurų) ir negyvenamųjų apartamentų kvartalas šalia Burbiškių draustinio, garsėjančio nepaliesta gamta, miškais, ledynų išraižytais slėniais ir ramybe. Visai šalia yra du parkai su pasivaikščiojimų takais, sporto aikštelėmis, lauko treniruokliais, lauko virtuve, pavėsinėmis ir netgi gyvūnų kampeliu. Taigi, kiekvienas čia įsikūręs turės ir priežastį daugiau judėti, sportuoti ar kitaip palaikyti sveiką gyvenimo būdą, ir galimybę po sunkių savaitės darbų atsipalaiduoti ramioje atmosferoje, tiesiog stebint kerinčią, sezonų kaitos puošiamą gamtą.

Galvojantiems apie laisvalaikio praleidimą lauke, smarkiai nenutolstant nuo namų, kiemo aplinka yra ypatingai svarbi. Tvarkingas, atsipalaidavimui suprojektuotas kiemas, vaikų linksmybėms skirtos aikštelės, aptverta ir dieną-naktį apsaugos kameromis stebima teritorija, beveik ranka pasiekiama gamta – tokiais privalumais džiaugiasi „Venecija.lt“ ir „Burbiškių kalvų“ gyvenvietėse būstus įsigyti spėję pirkėjai. Šių projektų tęsinio, „Fontanų namų“ aplinkoje tokie sprendimai taip pat bus įgyvendinti, tačiau visą poilsio oazės paveikslą papuoš dar keli ypatingi elementai. Vos išėjus iš namų, apželdintame kieme dėmesį patrauks tikrų tikriausi fontanai.

Viskas, ko reikia šeimos nariams – arti namų

Į būsto paieškas pasinėrusioms šeimoms, kurios turi mažamečių vaikų ar juos planuoja bei apgalvotai žvelgia į ateitį, pravartu žinoti, kad vos už kelių šimtų metrų nuo „Fontanų namų“ – jau projektuojamas vaikų darželis. Beje, šeimos ir namų aprūpinimas taip pat nesukels nepatogumų: po kelių minučių, važiuojant automobiliu, pasiekti galima „IKEA“, „NORDIKA“, „Hyper Rimi“ ir „Senukų“ prekybos centrus. Jei įprasta naudotis autobusu – netoliese esančias viešojo transporto stoteles, užtikrinančias patogų ir greitą susisiekimą su kitais Vilniaus mikrorajonais, pastebėti bus nesunku. O sostinės centrą galima pasiekti per keliolika minučių net ir spūsčių metu: iki senamiesčio – vos 4,5 km.

Keliaujantiems, dažnai sulaukiantiems svečių iš užsienio ar planuojantiems nuomoti Burbiškėse esantį būstą artimam draugui, kuriam kelionės lėktuvu pasitaiko kone taip pat dažnai kaip taksi ar troleibusu, geresnę vietą nei „Fontanų namų“ nuolatiniam būstui rasti išties būtų sunku. Iki Vilniaus oro uosto vos keli kilometrai, tačiau lėktuvų beveik negirdėti: jų skrydžio trajektorija šio rajono nesiekia.

Taigi, visi išvardinti faktai rodo, jog sparčiai besiplečianti pietinė Vilniaus dalis pasižymi nekilnojamojo turto vertės augimo potencialu. Ir, nors būsto įsigijimas tokioje lokacijoje turėtų tapti atsiperkančia investicija, itin svarbu, kad čia bei dabar gyventi „Fontanų namuose“ būtų gera, saugu ir patogu. Projekto savybės kalba pačios už save, tad dėl privatumo, išskirtinės atmosferos, ramybės ir būsto kokybės neturėtų kilti jokių abejonių. O viskas tik tam, kad sostinėje gyventų daugiau laimingų žmonių.

Įmonės vizualizacijos 

Statybunaujienos.lt



Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


NT projektai

nuotrauka
2020-09-30 11:59
„Newsec“ atstovavo Skandinavijos ir Baltijos šalių telekomunikacijų įmonei „Telia“ sudarant biurų nuomos sandorį su verslo centro „Prime“ vystytojais UAB „Prime biurai“. Tai didžiausias biurų nuomos sandoris Kauno komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinkoje šiais metais.
nuotrauka
2020-09-24 09:46
Kaune, dešiniajame Neries krante, toliau aktyviai kuriasi modernus Piliamiesčio gyvenamųjų namų kvartalas. Projekto vystytoja, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“, kitapus Kauno Senamiesčio baigė jau aštuntojo Piliamiesčio daugiabučio statybas.
nuotrauka
2020-09-23 09:52
Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad šių metų antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, būsto kainos Lietuvoje augo 7 proc. Nekilnojamojo turto ekspertas Remigijus Pleteras teigia, kad nors kainų augimas ir atspindi pokyčius rinkoje, galimybių įsigyti prieinamą būstą vi...
nuotrauka
2020-09-18 10:25
„Omberg“ anksčiau nei planuota užbaigė Vilniuje, Pašilaičiuose, 2017 m. pradėtą statyti gyvenamojo būsto projektą „Grigalaukio dominija“, kurį sudarė 4 statybų etapai.
nuotrauka
2020-09-15 10:07
„Realinija“ pabaigė projekto „Sierakausko 25“ Vilniuje pirmąjį statybų etapą, kurio metu buvo pastatyti 3 keturaukščių gyvenamųjų namų korpusai. Juose įkurti 52 butai, o bendras pastatytas gyvenamasis plotas yra didesnis nei 4000 kv. m.
nuotrauka
2020-09-09 08:53
Bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 1,5 mln. eurų į pirmuosius loftus Karoliniškėse. Konversijos projektas „Cosmo lofts“ įsikurs V. Maciulevičiaus gatvėje, pirkėjams bus pasiūlyti 39 loftai su uždara automobilių stovėjimo aikštele.
nuotrauka
2020-09-07 13:29
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė statybų generalinės rangos sutartį su bendrove „Monolitus“, kuri įgyvendins gyvenamojo projekto „Namai-Kintai“ statybas Vilniaus Šnipiškių rajone.
nuotrauka
2020-09-04 11:12
Po karantino laikotarpio fiksuoto kluptelėjimo vasarą atsitiesianti nekilnojamojo turto (NT) rinka šiltąjį metų laikotarpį užbaigė aktyviai. Rugpjūčio rezultatas buvo geresnis nei prieš metus ir tai padėjo dar labiau sumažinti šių metų atotrūkį nuo 2019-aisiais matytų skaičių, teigia įregistruotų NT...
nuotrauka
2020-08-27 10:23
Šių metų antrąjį ketvirtį buvo galima plika akimi matyti su kokiais iššūkiais susiduria visas prekybos ir prekybinių patalpų sektorius Lietuvoje. Iš esmės pilnai uždaryti didieji prekybos centrai, ištuštėjusios miestų gatvės ir duris užvėrę smulkieji prekybininkai. Buvo išties keista stebėti, kaip d...
nuotrauka
2020-08-26 11:27
„Build Me“ atnaujina Vilniuje, Pilies gatvėje, esantį pastatą. Projekte „Pilies 10" bus įrengti ir rinkai pasiūlyti išskirtiniai apartamentai bei komercinės patalpos. Investicijos į XVI amžiaus pastato atnaujinimą sieks daugiau kaip 5 mln. eurų.
nuotrauka
2020-08-21 13:55
Įmonės EIKA valdomoje daugiabučių namų gyvenvietėje „EIKA namai Pilaitėje“, Karaliaučiaus g., statomas paskutinis gyvenamasis namas bei projektuojama maisto parduotuvė.
nuotrauka
2020-08-18 11:45
Nepaisant dabartinės pandemijos atneštų iššūkių visai šalies ekonomikai ir tuo pačiu nekilnojamojo turto (NT) rinkai, Lietuvos didmiesčių modernių biurų sektorius šių metų pirmąjį pusmetį esminių pokyčių nepatyrė, skelbiama „Ober-Haus“ parengtoje 2020 metų pirmojo pusmečio Vilniaus, Kauno ir Klaipėd...
nuotrauka
2020-08-17 10:48
Centrinėje Vilniaus dalyje, Naujamiestyje, planuojamas mini kvartalas, kurio gyventojams kuriama žalia, rami ir jauki oazė miesto vidury. Projekto adresas – T.Ševčenkos g. 25. Esamų penkiaaukščių gyvenamųjų namų vidiniame kieme vietoje administracinių pastatų projektuojami trys nedideli 5 aukštų nam...
nuotrauka
2020-08-10 10:28
„Ober-Haus“ Lietuvos butų kainų indekso (OHBI), fiksuojančio butų kainų pokyčius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), 2020 metų liepos mėnesio reikšmė išaugo 0,1% (2020 metų birželį buvo fiksuojamas 0,2% augimas). Bendras butų kainų lygi...
nuotrauka
2020-08-04 09:15
Nekilnojamo turto vystymo bendrovė „Rinvest“ skelbia apie kotedžų kvartalo „Pavilnio parkas“ statybų pabaigą. Sostinės Pavilnių regioninio parko pakraštyje iškilusiame kvartale iš viso pastatyti 59 kotedžai, bendra investicijų suma siekia 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2020-08-03 10:38
EIKA pradėjo plėtoti du naujus daugiabučius namus antrajame „Bajorų alėjų“ kvartale Vilniuje, Bajoruose, Salaspilio gatvėje. Tai yra pirmasis antrojo kvartalo etapas, kuriuo planuojama pastatyti du keturių aukštų daugiabučius gyvenamuosius namus „Beržus“, juose – 54 butus. Numatytų investicijų suma ...
nuotrauka
2020-07-29 11:08
Dalinė būsto apdaila paprastai suvokiama kaip „daugiau nei plikos sienos“. Tačiau kas konkrečiai turėtų ją sudaryti, nėra apibrėžta jokiame dokumente. Taigi tai atveria rankas nekilnojamojo turto vystytojams žongliruoti įvairiomis sąvokomis, paslėpti nepabaigtus darbus, o pirkėjas, įsigijęs pigiau k...
nuotrauka
2020-07-29 11:00
Kauno komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinka toliau smarkiai auga – per 2020 m. pirmąjį pusmetį nuomai siūlomų biurų patalpų plotas padidėjo 12 proc., o per metus net 33 proc. Toks spartus biurų augimas šiuo metu atveria plačias pasirinkimo galimybes nuomininkams, tačiau šis laikotarpis ilgai nes...
nuotrauka
2020-07-24 13:02
UAB „Eika“ savo vystomuose projektuose pradeda pardavinėti butus su saulės elektros energija, o „Antakalnio panorama“ – pirmasis projektas, kurio klientai, įsigiję butus iki rudens, kartu taps ir nutolusios saulės elektrinės bendrasavininkais. „Žalioji“ elektros energija jiems bus tiekiama iš saulės...
nuotrauka
2020-07-23 10:02
Šiuo metu skelbiami naujausi tarptautinių kompanijų duomenys ir apklausos rodo, skelbia „Ober-Haus“, kad pandemijos akivaizdoje komercinio nekilnojamojo turto (NT) investicinių sandorių rinkos globaliu mastu patiria didesnius ar mažesnius neigiamus pokyčius.

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...