2019 gruodžio 9 d. pirmadienis, 16:44
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Įgyvendinti projektai reprezentuoja aukštą darbų kokybę

Irena DIRGĖLIENĖ      2014-09-24 07:34
UAB „Irdaiva“ užsiima projektavimo, bendraisiais statybų darbais bei teikia generalinės rangos paslaugas. „Galime pasiūlyti gerą kainą, sugebame kokybiškai atlikti darbus, todėl esame vertinami privačių užsakovų“, – sako jos generalinis direktorius Irmantas Kubilius.
nuotrauka
Bendrovė "Irdaiva" Vilniuje rekonstravo lazerių gamyklą, kuri priskiriama prie ypatingai svarbių statinių. Bendrovės nuotr.


2005 m. įkurtoje, visoje Lietuvoje statybų paslaugas teikiančioje įmonėje dirba daugiau kaip du šimtai atestuotų darbų vadovų ir aukštos kvalifikacijos specialistų. Sėkmingai statybų sektoriuje dirbanti įmonė pelnė tarptautinį pripažinimą pasaulio verslo apdovanojimuose „Stewie Awards“. Įmonės lankstumas, augimas ir pelningumas įvertintas ir Lietuvoje – ji net du kartus pelnė „Gazelės“ apdovanojimą, įmonės apdovanojimų sąrašą papildo ir „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalis.

UAB „Irdaiva“ stato, renovuoja, rekonstruoja, restauruoja įvairios paskirties pastatus, projektuoja. Paprasčiau kalbant, atlieka visus su statybomis susijusius darbus nuo projekto patvirtinimo iki vidaus apdailos.

Įmonė gali pasigirti sėkmingai įgyvendinusi daugybę projektų, reprezentuojančių aukštą darbų kokybę.

Bendrovei teko įgyventi ne vieną išskirtinį projektą. Vienas tokių – tai lazerių gamybos pradininkės ir pasaulinės lyderės UAB „Šviesos konversija“ gamybinio pastato rekonstrukcija. Įgyvendinant projektą buvo nugriautas senas ir pastatytas naujas gamybinis pastatas, kuriame įrengtos modernios patalpos.

Pramoninių safyrų gamyklos UAB „Rokor“ statybos projektas iš kitų išsiskiria inovatyvumu. Įgyvendindama šį projektą bendrovė pastatė gamybinį pastatą su administracinėmis patalpomis. Čia pagal naujausias technologijas sukomplektuota safyrų auginimo ir apdirbimo įranga, neturinti analogų Lietuvoje.

Pasak generalinio direktoriaus I. Kubiliaus, bendrovė sėkmingai įgyvendina ir užsienio įmonių projektus Lietuvoje. Vienas iš tokių projektų – Vokietijos automobilių koncerno „Volkswagen“ Lietuvoje atstovo „Moller Auto“ automobilių prekybos ir aptarnavimo salono Vilniuje statyba. Privataus tarptautinio verslo pasitikėjimas bendrove rodo, kad ji yra vertinama kaip savo srities profesionalė.

UAB „Irdaiva“ turi didelę kultūros paveldo objektų atstatymo, restauravimo ir rekonstravimo patirtį, todėl buvo samdoma atlikti daugelio valstybei strategiškai ar kultūriškai svarbių objektų statybos ar atnaujinimo darbus.

Įmonė yra viena iš sėkmingai dirbančių bendrovių Lietuvos statybų rinkoje. Jos sėkmę lėmė užsakovų poreikių analizavimas, atsakingas požiūris į darbą, orientacija į privačius objektus, lanksti kainų politika ir kokybė.

Įmonės patikimumo ir profesionaliai atliekamo darbo įrodymas – daug sėkmingai įgyvendintų projektų, teigiami užsakovų atsiliepimai. Įmonės veiklos kryptingumą ir plėtrą liudija tai, kad UAB „Irdaiva“ dirba įvairiose statybos srityse. „Bendrovės veiklos centre yra ir naujos statybos projektai, ir viešųjų erdvių tvarkymas, ir pastatų atnaujinimas: daugiabučių namų modernizavimas, viešosios paskirties pastatų atnaujinimas, remontas, kultūros paveldo objektų tvarkymas. Projektavimo darbai, bendrieji ir specialieji statybos darbai, generalinės rangos paslaugos – visa tai gali pasiūlyti mūsų bendrovė“, – sako UAB „Irdaiva“ generalinis direktorius I. Kubilius.
Bendrovės nuotr.
 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2019-12-05 13:53
Didžiausiame šalyje – Vilniaus oro uoste – pradeda veikti moderni daugiafunkcė automobilių stovėjimo aikštelė. Joje įrengta beveik 1 000 naujų stovėjimo vietų, baigiamas įkurtas automobilių nuomos centras, veikia elektromobilių įkrovos aikštelės.
nuotrauka
2019-12-04 15:08
Šiandien, gruodžio 4 d., Vilniaus miesto taryboje po pateikimo pritarta koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos, kuriame numatytas ir nacionalinis stadionas.
nuotrauka
2019-12-04 07:15
Sostinės Naujosios Vilnios mikrorajone pradedamas rekonstrukcijos projektas. Čia atnaujinamos automobilių techninės patikros paslaugas teikiančios įmonės „Tuvlita“ patalpos. Linksmojoje gatvėje esančios techninės apžiūros stoties rekonstrukcijos darbus vykdo statybų ir darnios miestų plėtros bendrov...
nuotrauka
2019-11-28 10:21
Investicijų valdymo bendrovės „Lighthouse asset management“ valdomas fondas „Lighthouse alternative fund“ įsigijo statybų bendrovę UAB „Viremida“ ir pakeitė jos vardą į „Lighthouse contracting“.
nuotrauka
2019-11-27 11:42
Danielius Makulavičius, bendrovės „Milsa“ įkūrėjas, sako, kad 1995–2003 m. įsigyti „Granito“, „Granitinės skaldos“ ir „Klovainių skaldos“ kontrolinius akcijų paketus buvo logiškas sprendimas. Įmones siejo ir panaši veikla – granito ir dolomito skaldos gamyba, ir tie patys klientai. Danieliaus Makula...
nuotrauka
2019-11-27 09:54
Nemenkstanti gyvenamojo būsto paklausa didžiuosiuose šalies miestuose ir toliau lemia augančius naujų butų pardavimus bei tolimesnę NT projektų plėtrą. Statybų ir darnios miestų plėtros bendrovės „YIT Lietuva“ būstų pardavimai per pirmuosius tris šių metų ketvirčius šoktelėjo 76 proc., lyginant su t...
nuotrauka
2019-11-25 07:36
Dr. Robertas Šertvytis, KŪB „AIVA SISTEMA“ generalinis direktorius, straipsnyje nagrinėja Lietuvos ir užsienio patirtį darbų valdymo automatizavimo srityje. Aprašomi galimi darbų valdymo ir apskaitos automatizavimo sprendimai ir kokią naudą iš to gali gauti statybų bendrovė
nuotrauka
2019-11-22 14:30
Susisiekimo ministerija inicijavo tarpinstitucinį pasitarimą dėl Lietuvos paštui priklausančių centrinių pašto pastatų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tolesnio panaudojimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.
nuotrauka
2019-11-22 07:41
Pasaulyje ekonomika jau daug metų veikia „negalvok – išgauk, gamink, vartok ir išmesk“ principu. Išgaunami gamtos ištekliai naudojami gamybos procese, o gaminiai po tam tikro eksploatavimo laiko tampa atliekomis, kurios kaupiasi sąvartynuose arba mūsų gyvenamoje aplinkoje. Žiedinė ekonomika gali tap...
nuotrauka
2019-11-21 16:04
Investicijų valdymo bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas fondas „Eika Real Estate Fund“ (EREF) už 5,8 mln. EUR įsigijo verslo centrą „Highway“, esantį Savanorių pr. 178A, Vilniuje. Fondas įsigijo 100 proc. UAB „Akvilas“, kuriai priklauso verslo centras „Highway“, akcijų iš AB „Invald...
nuotrauka
2019-11-21 11:37
Kiekvienais metais vis labiau tobulėjant dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi galimybėmis tam turi ruoštis ir statybos sektoriaus įmonės – nuo didžiausių ir daugiausia darbuotojų turinčių iki vos kelių žmonių startuolių. Tuo įsitikinę Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros f...
nuotrauka
2019-11-20 09:01
Vilniuje, Pašilaičių rajone, duris atvers naujas lopšelio-darželio „Gabijėlė“ modulinis priestatas, kurį nuo gruodžio 2 d. pradės lankyti 105 mažieji vilniečiai. Modulius tiekė ir montavo UAB „HSC Baltic“ ir UAB „Ryterna Modul“.
nuotrauka
2019-11-11 16:24
Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu, SĮ „Vilniaus planas“ suprojektavo naują požeminį tunelį Zuikių gatvėje po geležinkeliu.
nuotrauka
2019-11-11 13:12
Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – lapkričio 11 d. savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosio...
nuotrauka
2019-11-07 11:37
Vilkaviškyje kyla nauja autobusų stotis. Šį mėnesį jau pradėti darbai pastato viduje, o į naujosios stoties atidarymą tikimasi keleivius pakviesti 2020 metų kovo 1 dieną.
nuotrauka
2019-11-07 11:35
Šį gruodį Latvijoje baigiamos išparduotuvių miestelio „Via Jurmala Outlet Village“ (VJOV) statybos. Pirmasis projekto etapas, kurio parduotuvių plotas sieks 13,500 kv. m., duris atvers jau 2020 metų pavasarį. Čia lankytojų lauks 70 drabužių, avalynės, aksesuarų ir laisvalaikio parduotuvių, kavinės b...
nuotrauka
2019-11-07 10:01
UAB „Merko statyba“ apyvarta per tris 2019 m. ketvirčius pasiekė 45 mln. eurų, buvo parduota 210 iš 500 šiuo metu statomų butų.
nuotrauka
2019-10-29 16:33
Netrukus vietoj uždarosios akcinės bendrovės EIKA veiks dvi įmonės: EIKA ir veiklą pradės naujai įsteigta įmonė UAB AVI INVEST LT, praneša EIKA.
nuotrauka
2019-10-28 07:56
Šiuolaikiški pastatai turi būti saugūs ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu. Dažnai jie turi tenkinti ir kitas papildomas sąlygas, pavyzdžiui, bent jau akustinio komforto. Norint tai pasiekti, geriausia naudoti aukštos kokybės ir ilgaamžius termoizoliacinius gaminius iš akmens vatos. Tai, kas g...
nuotrauka
2019-10-24 11:12
Ignas Rėksnys – vilnietis verslininkas, jau daugiau kaip 20 metų parduodantis interjero sprendimus. Tiesa, jis ir savo paties namams kurti skyrė ypatingai daug dėmesio, tad posakis „batsiuvys be batų“ jam negalioja.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos