2021 balandžio 14 d. trečiadienis, 20:09
Reklama  |  facebook

Kaunas. Raudondvario plente užfiksuotus nedidelius defektus turės sutvarkyti rangovas

2015-09-14 10:47
Kauno miesto savivaldybės samdomi techniniai prižiūrėtojai naujai sutvarkytame Raudondvario plente užfiksavo tris nedideles atkarpas, kuriose pastebėti defektai. Juos turės sutvarkyti darbus vykdę kelininkai, darbams suteikę 3 metų garantiją.
nuotrauka
Kauno miesto savivaldybė su AB „Kauno tiltų“ specialistai atsiradusias kelio pažaidas įvertins šių metų spalio pabaigoje. Kauno m. sav. nuotr.


Minimos įmonės
Kauno tiltai, AB
„Vykdydami gatvių tvarkymą, mes didelį dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybės užtikrinimui. Kelininkų darbą prižiūri ir nuolat tikrina mūsų samdomi licencijuoti techniniai prižiūrėtojai. Už nekokybiškai atliktus darbus mes tikrai nemokėsime“, – akcentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

Defektai užfiksuoti pačioje Raudondvario plento pabaigoje, gatvės atkarpoje tarp „Regitros“ ir Kauno miesto ribos. Bendrovės „Kauno tiltai“ Techninio direktoriaus Vitalijaus Popovo teigimu, Raudondvario plente atsiradę kelio nelygumai kelininkų tarpe kitaip dar yra vadinami kelio pažaidomis.

„Tai nėra brokas. Tokio tipo kelio pažaidos atsirado organizuojant intensyvų eismą ir kartu vykdant kelio darbus Raudondvario plente. Rekonstruojant gatvę milžiniški transporto srautai šioje miesto arterijoje galėjo būti organizuojami tik viena kryptimi. Tam iš vienos pusės eismas buvo stabdomas ir leidžiamas iš kitos pusės, vėliau pakartojant procesą iš kitos pusės. Per tokį vieną sustabdymo ciklą visos transporto priemonės stovėdavo apie 4 minutes, o dienos bėgyje ciklai vis kartojosi tose pačiose vietose. Todėl esant karštai temperatūrai ir esant didėlėms automobilių apkrovoms, kelio dangoje atsirado tokio tipo pažaidos“, – situaciją komentavo AB „Kauno tiltai“ atstovas.

Pasak kelininkų, tokios pažaidos atsiranda ne tik remontuojant gatves ar vietinės reikšmės kelius - jos gali atsirasti ir dirbant magistraliniuose keliuose, kuomet yra pilnai sustabdomas eismas, o danga nuo aukštos temperatūros ir tiesioginių saulės spindulių įkaista. Tačiau bėgant laikui ir esant šiltam orui bei saulėtoms dienoms jos mažėja – kol galų gale jos sulyginamos važiuojančio transporto.

AB „Kauno tiltai” prašė laiko, siekiant įrodyti atsiradimo priežastis ir tai, kad tas pats transportas, kuris iššaukė pažaidų atsiradimą, jas laikui bėgant ir panaikins. Kauno miesto savivaldybė su AB „Kauno tiltų“ specialistai atsiradusias kelio pažaidas įvertins šių metų spalio pabaigoje.

„Jos iki spalio mėnesio visiškai neišnyks, tačiau pažaidų turėtų sumažėti. Esame įsitikinę visu 100 procentu, kad jos pilnai pasišalins vėliausiai iki kitų metų liepos mėnesio, kai kelias gaus pakankamai šilumos ir saulės, ir juo judės nepertrūkstamas transporto eismas. Visgi jei mūsų teorija ir praktika nepasitvirtins iki kitų metų liepos mėnesio, mes kelią sutvarkysime kaip ir numatyta pasirašytoje sutartyje dėl garantinio laikotarpio“, – sakė AB „Kauno tiltai“ Techninis direktorius, praneša Kauno miesto savivaldybė. 
Statybunaujienos.lt
Miestiečiai

nuotrauka
2021-04-14 11:38
Sostinės 9 ha teritorija, kurioje dabar įsikūręs Verkių autobusų parkas, artimiausiais metais taps didžiausia pokyčių erdve visame mieste. Planuojama, kad dabartinis autobusų parkas iš teritorijos išsikels 2023-iaisiais, todėl jau svarstoma, kokią didžiausią vertę miestui sukurtų šios teritorijos ko...
nuotrauka
2021-04-14 10:46
Kilus diskusijų dėl kelio Balsiuose ir Ožkiniuose bei tilto per Nerį statybų, sostinės savivaldybė sako, kad informacija buvo paskelbta „savivaldybės nė nepasiteiravus apie miesto planus“.
nuotrauka
2021-04-12 11:53
Būstą ar kitą savo nekilnojamo turto objektą parduoti nutarę žmonės susiduria su klausimu: pardavinėti pačiam ar kreiptis į profesionalą? Dažnas, pasirinkęs būstą parduoti savo jėgomis, tikisi tai atlikti greitai, be vargo ir sutaupyti mokestį, kurį už paslaugas sumokėtų brokeriui.
nuotrauka
2021-04-06 07:51
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo () išplėstinė teisėjų kolegija ištyrė Pastato šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūros tvarkos aprašo, patvirtinto energetikos ministro 2009 m. lapkričio 26 d. įsakymu „Dėl Pastato šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūros tvarkos aprašo patvirtin...
nuotrauka
2021-04-02 11:36
Prasideda naujas paramos teikimo etapas gyventojams, norintiems įsirengti nedidelės galios (iki 10 kW) saulės elektrines arba jas įsigyti iš elektrinių parko, o taip pat seniems šildymo katilams pasikeisti. Teikti paraiškas bus galima visą mėnesį – nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d.
nuotrauka
2021-04-01 16:58
Ketvirtadienį, balandžio 1 d., įsigalioję aplinkos ministro įsakymai daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkams suteikia daugiau galimybių priimant sprendimus. Nuo šiol gyventojai galės naudotis papildomu balsavimo kanalu – biuletenį pildyti ir pateikti elektroninio ryšio priemonėmis, pavyzdž...
nuotrauka
2021-03-31 16:29
Būsto pirkimas – viena didžiausių gyvenimo investicijų. Todėl prieš priimant galutinį sprendimą įsigyti patalpą (butą) naujai pastatytame ar dar nebaigtame statyti pastate, būtina atidžiai ir rūpestingai įvertinti visas su pirkiniu susijusias sąlygas.
nuotrauka
2021-03-31 13:46
Vyriausybė pritarė Ilgalaikei renovacijos strategijai, pagal kurią iki 2050 m. visi Lietuvos vieši ir privatūs pastatai bei gyvenamieji namai turės tapti visiškai nepriklausomi nuo iškastinio kuro, o jų anglies dvideginio pėdsakas būti lygus nuliui.
nuotrauka
2021-03-29 11:31
Norint pasiskolinti pinigų, į banką vykti nebereikia – Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, šiuo metu jau daugiau kaip 90 proc. atvejų tiek konsultacijos dėl būsto paskolos, tiek sutarties pasirašymas vyksta nuotoliniu būdu. Šiemet liepą įsigaliojus Notariato įstatymo pataisoms, kurios sutei...
nuotrauka
2021-03-25 11:03
Būsto rinkai šalies didmiesčiuose nemažinant apsukų vis daugiau gyventojų siekia įsigyti savo svajonių namus. Visgi nusipirkti būstą – tai ne tas pats, kas naujus batus ar televizorių. Dėl to tokį pirkinį planuojantiems gyventojams paprastai kyla nemažai klausimų ar sunkumų.
nuotrauka
2021-03-22 12:06
Balsavimas raštu ir susirinkimai „online“ – nauja renovacijos kasdienybė. Šiuo metu nemažai daugiabučių rengiasi teikti paraiškas renovacijai. Valstybės paramos sąlygos ir energinio efektyvumo didinimo priemonės gerai pažįstamos, tačiau sprendimo priėmimo procedūros pasikeitė.
nuotrauka
2021-03-17 08:41
309 – tiek daugiabučių namų pernai atsisakė maisto gaminimui naudojamų dujų balionų, naudodamiesi valstybės teikiama parama. Suteiktos paramos suma – 4,3 mln. eurų. Aktyviausiai ja naudojosi Elektrėnų, Kupiškio, Joniškio gyventojai, kur dujų balionų buvo atsisakyta visuose arba didžiojoje dalyje dau...
nuotrauka
2021-03-16 11:20
Miesto centre, Konstitucijos prospekte stovintis sovietmečiu statytas daugiaaukštis namas daugeliui vilniečių ir miesto svečių „užkliūdavo" ne tik dėl savo kaimynystėje stovinčių modernių stiklinių dangoraižių, bet ir prastos, remonto nuo pastatymo nemačiusios fasado būklės.
nuotrauka
2021-03-16 10:06
Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje, kurioje buvo sprendžiamas ginčas tarp namo bendrijos ir atnaujinimo darbus atlikusios įmonės, pripažino bendrijos teisę ginti namo savininkų interesus.
nuotrauka
2021-03-12 10:45
Kauno mieste centralizuotai tiekiamos šilumos gamybos kaina per pastaruosius 12 mėnesių reikšmingai sumažėjo, o atskirais mėnesiais sumenko dvigubai ar net daugiau. Prie to svariai prisidėjo ir jau visus metus šilumos energiją gaminanti bei į Kauno miesto centralizuoto šilumos tiekimo sistemą tiekia...
nuotrauka
2021-03-09 09:27
Vilniuje pirmadienio vakarą daugiabučio Gabijos g. 30 gyventojai buvo evakuoti ir naktį praleido savivaldybės užsakytame viešbutyje arba pas artimuosius. Evakuacija pradėta pastebėjus, kad namo sienose atsirado įtrūkimų. Vis dėlto atlikus ekspertizę nustatyta, kad pastatas yra saugus eksploatuoti.
nuotrauka
2021-03-05 11:21
Įsigijusiems naują būstą ar nusprendusiems perplanuoti esamą, norintiems didesnės ir šviesesnės erdvės bei kuo mažiau nenaudingo ploto, neretai iškyla poreikis išgriauti patalpas skiriančias sienas.
nuotrauka
2021-03-04 09:09
Lietuvos gyventojai, prašydami kredito davėjo pakoreguoti kurią nors būsto paskolos sutarties sąlygą, turėtų žinoti tai, kad kredito davėjas turės teisę kartu pasiūlyti pakeisti ir kitas sutarties sąlygas.
nuotrauka
2021-03-03 08:09
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi nebuitinio vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius” (ESO) ginčą, įpareigojo operatorių perskaičiuoti priskirtą apmokėti elektros energijos kiekį už laikotarpį, kai netinkamai veikė apskaitos prietaisas.
nuotrauka
2021-03-02 09:43
Nekilnojamojo turto paveldėtojai, dėl didelių Registrų centro įkainių iki šiol atidėlioję paveldėto turto registravimą, nuo kovo 1-sios įsigaliojus atnaujintam įregistravimo kainų skaičiavimui, gali vėl kreiptis į notarus ir tapti visateisiais paveldėto turto valdytojais.

Statybunaujienos.lt » Miestiečiai