2021 balandžio 14 d. trečiadienis, 19:57
Reklama  |  facebook

Kauno Panemunės tilto statybos – finišo tiesiojoje

2015-04-10 14:59
Panemunę ir Žemuosius Šančius jungiančio tilto darbai vyksta pagal grafiką ir bus baigti laiku. Jau atliktų darbų vertė siekia beveik 23 milijonus eurų. Iki rudens bus pastatytas ne tik naujasis keturių eismo juostų tiltas, bet ir įrengtos bei sutvarkytos šviesoforinės sankryžos, siekiant išvengti eismo spūsčių.
nuotrauka
Iki rudens bus pastatytas ne tik naujasis keturių eismo juostų tiltas, bet ir įrengtos bei sutvarkytos šviesoforinės sankryžos, siekiant išvengti eismo spūsčių. Kauno miesto savivaldybės nuotr.


Minimos įmonės
Kauno tiltai, AB
„Šiuo metu vyksta tilto perdangos įrengimo darbai. Tikslas - kuo greičiau ją „užsibetonuoti“, kad būtų galima vykdyti tolimesnius darbus: kloti asfaltbetonio dangą, įrengti bortus, turėklus. Praėjusiais metais buvo sujungtos metalinės konstrukcijos, šiemet rudenį planuojamas pilnas darbų baigimas ir eismo paleidimas. Kol kas viskas vyksta pagal planą, pagal pasirašytus susitarimus ir turimus finansavimus“, - sakė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Betonuojamos perdangos

„Bendra atliktų darbų vertė šiuo metu siekia apie 23 mln. eurų. Panemunės tilto statyba yra mūsų bendrovės garbės reikalas, todėl su visais iškilusiais sunkumais mes susidorojome pakankamai gerai. Tiek pagal iššūkių skaičių, tiek pagal statybos dydį tai yra vienas rimčiausių projektų“, - teigė AB „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Giedrius Cvilikas.

„Šiai dienai 80 proc. Panemunės tilto darbų jau baigta. Tiltą statančiai bendrovei Kauno miesto savivaldybė šiemet jau yra pervedusi 2,6 mln. eurų, o už ankstesnius darbus jau atsiskaityta. Tvirtinant šių metų valstybės biudžetą buvo sutarta, kad tilto statyboms iš Kelių priežiūros programos bus skirta dar 7,2 mln. Eurų. Iš tiesų matome, kad šie įsipareigojimai bus įgyvendinti. Tikimės, kad kitąmet bendrovei „Kauno tiltai“ bus atsiskaityta už visus padarytus darbus“, - sakė kadenciją baigiantis miesto meras Andrius Kupčinskas.

Įrengs šviesoforines sankryžas

Pasak A. Kupčinsko, naujasis tiltas bus nebe dviejų, o keturių eismo juostų. Atitinkamai bus tvarkoma ir miesto infrastruktūra, esanti šalia tilto: išplečiamos viešojo transporto stotelės, įrengiamos trys šviesoforinės sankryžos, iš kurių dvi tiesiogiai susijusios su Panemunės tiltu, tam kad pervažiavus tiltą būtų išvengiamą eismo spūsčių.

„Atkarpa nuo A. Smetonos alėjos iki Vaidoto gatvės bus įrengta per kitus metus, nestabdant eismo. Taip pat tik už Panemunės tilto atsiras reguliuojama sankryža. Taip pat bus sutvarkyta ir M.K. Čiurlionio ir Kaunakiemio gatvių sankryža“, - pabrėžė A. Pakalniškis.

Kauno miesto savivaldybė ir bendrovė „Kauno tiltai" 2012 metų sausį pasirašė tilto tarp A. Juozapavičiaus pr. ir Tilto g. statybos rangos sutartį, kurios vertė siekia apie 30 mln. eurų, praneša Kauno miesto savivaldybė.
Statybunaujienos.lt
Miestiečiai

nuotrauka
2021-04-14 11:38
Sostinės 9 ha teritorija, kurioje dabar įsikūręs Verkių autobusų parkas, artimiausiais metais taps didžiausia pokyčių erdve visame mieste. Planuojama, kad dabartinis autobusų parkas iš teritorijos išsikels 2023-iaisiais, todėl jau svarstoma, kokią didžiausią vertę miestui sukurtų šios teritorijos ko...
nuotrauka
2021-04-14 10:46
Kilus diskusijų dėl kelio Balsiuose ir Ožkiniuose bei tilto per Nerį statybų, sostinės savivaldybė sako, kad informacija buvo paskelbta „savivaldybės nė nepasiteiravus apie miesto planus“.
nuotrauka
2021-04-12 11:53
Būstą ar kitą savo nekilnojamo turto objektą parduoti nutarę žmonės susiduria su klausimu: pardavinėti pačiam ar kreiptis į profesionalą? Dažnas, pasirinkęs būstą parduoti savo jėgomis, tikisi tai atlikti greitai, be vargo ir sutaupyti mokestį, kurį už paslaugas sumokėtų brokeriui.
nuotrauka
2021-04-06 07:51
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo () išplėstinė teisėjų kolegija ištyrė Pastato šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūros tvarkos aprašo, patvirtinto energetikos ministro 2009 m. lapkričio 26 d. įsakymu „Dėl Pastato šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūros tvarkos aprašo patvirtin...
nuotrauka
2021-04-02 11:36
Prasideda naujas paramos teikimo etapas gyventojams, norintiems įsirengti nedidelės galios (iki 10 kW) saulės elektrines arba jas įsigyti iš elektrinių parko, o taip pat seniems šildymo katilams pasikeisti. Teikti paraiškas bus galima visą mėnesį – nuo kovo 31 d. iki balandžio 30 d.
nuotrauka
2021-04-01 16:58
Ketvirtadienį, balandžio 1 d., įsigalioję aplinkos ministro įsakymai daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkams suteikia daugiau galimybių priimant sprendimus. Nuo šiol gyventojai galės naudotis papildomu balsavimo kanalu – biuletenį pildyti ir pateikti elektroninio ryšio priemonėmis, pavyzdž...
nuotrauka
2021-03-31 16:29
Būsto pirkimas – viena didžiausių gyvenimo investicijų. Todėl prieš priimant galutinį sprendimą įsigyti patalpą (butą) naujai pastatytame ar dar nebaigtame statyti pastate, būtina atidžiai ir rūpestingai įvertinti visas su pirkiniu susijusias sąlygas.
nuotrauka
2021-03-31 13:46
Vyriausybė pritarė Ilgalaikei renovacijos strategijai, pagal kurią iki 2050 m. visi Lietuvos vieši ir privatūs pastatai bei gyvenamieji namai turės tapti visiškai nepriklausomi nuo iškastinio kuro, o jų anglies dvideginio pėdsakas būti lygus nuliui.
nuotrauka
2021-03-29 11:31
Norint pasiskolinti pinigų, į banką vykti nebereikia – Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, šiuo metu jau daugiau kaip 90 proc. atvejų tiek konsultacijos dėl būsto paskolos, tiek sutarties pasirašymas vyksta nuotoliniu būdu. Šiemet liepą įsigaliojus Notariato įstatymo pataisoms, kurios sutei...
nuotrauka
2021-03-25 11:03
Būsto rinkai šalies didmiesčiuose nemažinant apsukų vis daugiau gyventojų siekia įsigyti savo svajonių namus. Visgi nusipirkti būstą – tai ne tas pats, kas naujus batus ar televizorių. Dėl to tokį pirkinį planuojantiems gyventojams paprastai kyla nemažai klausimų ar sunkumų.
nuotrauka
2021-03-22 12:06
Balsavimas raštu ir susirinkimai „online“ – nauja renovacijos kasdienybė. Šiuo metu nemažai daugiabučių rengiasi teikti paraiškas renovacijai. Valstybės paramos sąlygos ir energinio efektyvumo didinimo priemonės gerai pažįstamos, tačiau sprendimo priėmimo procedūros pasikeitė.
nuotrauka
2021-03-17 08:41
309 – tiek daugiabučių namų pernai atsisakė maisto gaminimui naudojamų dujų balionų, naudodamiesi valstybės teikiama parama. Suteiktos paramos suma – 4,3 mln. eurų. Aktyviausiai ja naudojosi Elektrėnų, Kupiškio, Joniškio gyventojai, kur dujų balionų buvo atsisakyta visuose arba didžiojoje dalyje dau...
nuotrauka
2021-03-16 11:20
Miesto centre, Konstitucijos prospekte stovintis sovietmečiu statytas daugiaaukštis namas daugeliui vilniečių ir miesto svečių „užkliūdavo" ne tik dėl savo kaimynystėje stovinčių modernių stiklinių dangoraižių, bet ir prastos, remonto nuo pastatymo nemačiusios fasado būklės.
nuotrauka
2021-03-16 10:06
Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje, kurioje buvo sprendžiamas ginčas tarp namo bendrijos ir atnaujinimo darbus atlikusios įmonės, pripažino bendrijos teisę ginti namo savininkų interesus.
nuotrauka
2021-03-12 10:45
Kauno mieste centralizuotai tiekiamos šilumos gamybos kaina per pastaruosius 12 mėnesių reikšmingai sumažėjo, o atskirais mėnesiais sumenko dvigubai ar net daugiau. Prie to svariai prisidėjo ir jau visus metus šilumos energiją gaminanti bei į Kauno miesto centralizuoto šilumos tiekimo sistemą tiekia...
nuotrauka
2021-03-09 09:27
Vilniuje pirmadienio vakarą daugiabučio Gabijos g. 30 gyventojai buvo evakuoti ir naktį praleido savivaldybės užsakytame viešbutyje arba pas artimuosius. Evakuacija pradėta pastebėjus, kad namo sienose atsirado įtrūkimų. Vis dėlto atlikus ekspertizę nustatyta, kad pastatas yra saugus eksploatuoti.
nuotrauka
2021-03-05 11:21
Įsigijusiems naują būstą ar nusprendusiems perplanuoti esamą, norintiems didesnės ir šviesesnės erdvės bei kuo mažiau nenaudingo ploto, neretai iškyla poreikis išgriauti patalpas skiriančias sienas.
nuotrauka
2021-03-04 09:09
Lietuvos gyventojai, prašydami kredito davėjo pakoreguoti kurią nors būsto paskolos sutarties sąlygą, turėtų žinoti tai, kad kredito davėjas turės teisę kartu pasiūlyti pakeisti ir kitas sutarties sąlygas.
nuotrauka
2021-03-03 08:09
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi nebuitinio vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius” (ESO) ginčą, įpareigojo operatorių perskaičiuoti priskirtą apmokėti elektros energijos kiekį už laikotarpį, kai netinkamai veikė apskaitos prietaisas.
nuotrauka
2021-03-02 09:43
Nekilnojamojo turto paveldėtojai, dėl didelių Registrų centro įkainių iki šiol atidėlioję paveldėto turto registravimą, nuo kovo 1-sios įsigaliojus atnaujintam įregistravimo kainų skaičiavimui, gali vėl kreiptis į notarus ir tapti visateisiais paveldėto turto valdytojais.

Statybunaujienos.lt » Miestiečiai