2020 balandžio 1 d. trečiadienis, 13:47
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Ko tikitės iš šių metų parodos „Resta“?

2015-04-17 07:50
nuotrauka
Jovita TIRVIENĖ, Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
RESTA 2015,

Parodos rengėjai Birštono savivaldybę pakvietė dalyvauti parodoje, kategorijoje „Augantis miestas“. Birštonas paskutinius kelerius metus plečiasi, turistams, svečiams ir gyventojams pristato nemažai įvairių, įdomių objektų, todėl manome, kad savo vykdomais darbais atitinkame vieną iš tarptautinės parodos krypčių. Be to, rengėjų kvietimas dalyvauti rodo, kad Birštono savivaldybės plėtra yra matoma ir vertinama. Dalyvaudami parodoje turime dar vieną galimybę pristatyti Birštono kurortą kaip atsinaujinusį, augantį, patrauklų miestą, turimus gamtinius resursus puikiai išnaudojantį pagrindinėms turizmo ir sveikatingumo veikloms ir plėtros kryptims. Be abejo, savo stende tikimės bent jau papasakoti apie savo naujus planuojamus projektus, pristatyti investicinius objektus verslo bendruomenei.

Ambicingų planų sau nekeliame, esame realistai ir pilną portfelį investavimo sutarčių tikrai vargu ar sudarysime. Bet manome, kad svarbu skleisti žinią apie Birštoną, dalintis planais ir idėjomis su besidominčiais ar ketinančiais imtis kokių nors iniciatyvų. Dalyvavimas RESTA 2015 parodoje – tai galimybė pristatyti Birštono kurortą kitoje plotmėje – statybų sektoriui ir verslo bendruomenei ir sudominti juos galimais investiciniais projektais Birštono savivaldybėje. Kita vertus, bus labai pravartu pasitikrinti, kokius namų darbus dar turime atlikti kaip savivaldybė, kad galėtume pritraukti naujas investicijas. Nors ir atstovaujam viešajam sektoriui, žinios apie alternatyvios energijos panaudojimo technologinius sprendinius, vandens tiekimo ir nuotekų, atliekų tvarkymą, gatvių apšvietimą ir kitus dalykus, savivaldybei taip pat reikalingos. Net mažosios architektūros mados yra įdomu. Tad mūsų lūkesčiai susiję Birštono kurorto ir jo planų pristatymu, ryšių užmezgimu, patirties pasisėmimu, naujomis statybų sektoriaus žiniomis.

Manome, kad paroda – puiki vieta užmegzti kontaktus ir pradėti diskusijas dėl ateities planų, o kontraktų sudarymas – jau kitas žingsnis, kuriam atsakingai turi pasiruošti abi pusės.

Manau, kad jei paroda organizuojama kasmet, vadinasi, ji yra reikalinga, tam yra paklausa. Paroda – vieta patirties ir kontaktų mainams, plačios galimybės prisistatyti, o kartu ir pasitikrinti save. Mane ypatingai džiugina, kad į parodą pradėtos kviesti ir savivaldybės, kurios tikrai turi ką pristatyti verslui. Spaudoje kartais tenka skaityti, kad savivalda nepasirengusi priimti investuotojų, jų nelaukia, neturi specialistų, ypač regionuose ir panašiai. Tad RESTA paroda – viena iš galimybių abiem pusėms susitikti ir aptarti rūpimus klausimus. 

Rengti parodą keturias dienas, manau, tai yra parodos organizatorių sprendimas, kurį diktuoja aplinka ir paklausa. Įžvelgčiau tik teigiamą pusę ir atkreipčiau dėmesį, kad paroda tarptautinė, tai reiškia, kad užsienio šalių statybos sektoriaus atstovai, planuodami dalyvauti parodoje, tikisi joje praleisti daugiau nei vieną dieną. O Lietuvoje visas tas keturias dienas jiems reikia įvairių paslaugų (maitinimo, apgyvendinimo ir pan.), paroda taip pat kuria pridėtinę vertę. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA