2021 vasario 26 d. penktadienis, 11:06
Reklama  |  facebook

Krepšinio aikštelė, masažo kambariai ir namukai-kabinetai – „Conresta“ įrengė svajonių biurą Fotogalerija

Margarita ČIŪŽAITĖ      2016-01-17 09:04
Ar Jums patiktų, jei įsiskaudus galvai nuo stringančių užduočių, kelioms minutėms išbėgtumėte į krepšinio aikštelę draugiškoms rungtynėms su kolegomis? Arba žavi masažistė pamasažuotų nuo sėdėjimo prie kompiuterio įsitempusius pečius? O gal norėtumėte baro arba hamako darbo vietoje? O kaip praverstų grilis ant stogo! Skamba neįtikėtinai, tačiau visa tai savo naujajame biure turi bendrovės „TV žaidimai“ darbuotojai. Šį biurą įrengę bendrovės „Conresta“ atstovai džiūgauja ne mažiau, už biuro naujakurius. Statybos darbų vadovas Andrėjus Čaplinskij pripažįsta – klausant užsakovų pageidavimų atvipo žandikaulis, tačiau šiandien galima pasigirti, kad visas netikėtas idėjas pavyko įgyvendinti.
nuotrauka
Kitoks biuras, bet tai tikrai biuras. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Conresta, UAB

Masažo kambariai ir krepšinio aikštelė – kodėl gi ne?

„Ir aš užsinorėjau tokiame biure dirbti“, – juokdamasis pripažįsta A. Čaplinskij. Ir pradeda vardyti visas darbuotojų svajones, kurias pavyko paversti realybe 1200 kvadratinių metrų biure.

„Ta erdvė buvo tuščia. Tiesiog visiškai be nieko. Atlikome bendrus statybos darbus, elektros instaliacijos, vėdinimo, kondicionavimo sistemų įrengimo darbus, buvo naujai statomos karšto ir šalto vandens, buitinių nuotekų sistemos“, – sakė statybos darbų vadovas.

Apie 350 kvadratinių metrų erdvės skirta specifinėms patalpoms – filmavimo studijoms.

„Šios erdvės lubos buvo gana aukštos – iki 7 metrų. Todėl darėme lofto tipo erdvę: palikome aukštas lubas, viršuje matyti atviri inžineriniai tinklai bei vamzdynas. Tačiau vamzdžius reikėjo išvedžioti gražiai, kai kur – šiek tiek paslėpti, kad nekristų į akis. Įprastas lubas darėme tik kokiame penktadalyje biuro“, – pasakojo A. Čaplinskij.

Be studijų visa kita erdvė liko biurams, poilsio zonai, masažo kambariams... Palaukit, palaukit – kam?!

„Taip, jei pavargsta darbuotojai, įrengti kambariukai, kad galėtų juos čia pamasažuoti. Čia bus ne tik masažo kambariai – dar lounge zona su krepšinio aikštele! – stebina pašnekovas. – Juk lubos 7 metrų aukščio, tad kodėl gi ne?“

Atsipalaidavimui skirtoje zonoje taip pat bus įrengti stalo futbolo stalai, o galbūt – net bėgimo takeliai.

Biure – energingų spalvų kokteilis

„Studijose sudėjome pakeliamas grindis, kad būtų patogu po jomis išvedžioti įvairius laidus ir žmonės galėtų pasijungti techniką ten, kur reikia. Dvi studijos yra stačiakampio formos, o palei jų kraštines eina toks namų kvartalas – tiesiog viduje iš gipso kartono pastatyti namukai, su stogais, namai name“, – toliau vardijo statybos darbų vadovas.

Namukuose įrengtos darbo vietos bei sanitarinis mazgas, taip pat – masažo kambariai.

„Sienų apdailai gausiai naudojami įdomūs fototapetai: ugnikalniai, miškai, kalnai, tango šokėjai. Taip pat dizaineriai šiame biure derina daug ryškių spalvų. Praktiškai visos patalpos išdažytos skirtingomis spalvomis – jų apie 27. Bordo, sodriai žalia, ryškiai mėlyna. Pagal sienas parinkta ir kiliminė danga – jei žalias namukas, tuomet žalios ir grindys, jei mėlynas – kiliminė danga taip pat mėlyna“, – pasakojo A. Čaplinskij.


Darbo vietos – po palmėmis. Portalo nuotr.

Virtuvė šiame biure taip pat negalėjo likti tiesiog paprasta virtuve – ji įkurdinta viename iš namelių, kurio dalis – iš gipso kartono, o kita dalis sukurta iš medinių konstrukcijų, stambių tašų. Namukui uždengtas tikras „trobelės“ stogas.

Darbų užsakovai norėjo išnaudoti „dangų remiančias“ lubas. Poilsio zonoje įrengtos antresolės, kur galima užlipti kopetėlėmis, pagulėti ir pailsėti ar tiesiog padirbėti drybsant minkštame fotelyje.

„Antresolę suformavome iš tvirtos medienos. Ten bus galima pasėdėti, jei atsibos darbuotis prie kompiuterio. Arba gal išsimiegoti ramiai, kad vadovas nepamatytų“, – juokavo A. Čaplinskij.

Didžiausias iššūkis – namukai pastato viduje

Biuro darbuotojai turės galimybę išeiti pasigrožėti miesto panorama bei čia pat pasiskrudinti kepsnį – ant prekybos centre „Panorama“ įsikūrusio biuro stogo įrengta terasa, kurioje palikta vietos ir masyviam grilio įrenginiui.

Darbo staluose paliktos ertmės nedidelėms palmėms.  Kad biuro darbuotojai tarškėdami klaviatūromis, galėtų realiau įsivaizduoti artėjančias vasaros atostogas.

„Biuruose įprasta sienas dažyti balta spalva, tuomet nupirkti vieno gamintojo baldus. Čia – kiekviena patalpa skirtinga. Gali keliauti per kabinetus ir kiekvienas jų bus kitoks, nei prieš tai aplankytas“, – žavėjosi dizainerių išmone A. Čaplinskij.

Nors klausant apie šį biurą stebina daugybė sprendimų, statybų vadovo teigimu, didžiausias iššūkis buvo suręsti viduje namelius.

„Juos reikėjo suformuoti, sumontuoti, visa tai vyko dideliame aukštyje. Kai jau sumontavome, buvo sudėtinga nudažyti. Manau, kad nameliai buvo didžiausias iššūkis šioje patalpoje. Na, nepaisant šviestuvų, kurie kabinami nuo 7 metro aukščio lubų viršaus ant plonų troselių. Reikia, kad jie kabėtų lygiai, nesvyruotų, atitiktų dizainerio sprendimą“, – džiaugsmingai atsidūsta darbų vadovas.

Matyt, šio biuro naujakuriams pirmadienis jau nebėra pati sunkiausia savaitės diena.

Tekste ir fotogalerijoje – portalo Statybunaujienos.lt nuotr.

                                                                                                                                                                                                                         Reklama

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2021-02-25 15:04
JUNG stengiasi, kad vartotojas galėtų susipažinti su jų įrenginiais kuo patogiau ir tam pasitelkia išmaniąsias technologijas. Nuo šiol jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus produktus ant savo sienos galima pamatyti per akimirką.
nuotrauka
2021-02-22 12:10
Kovo mėnesį visuomenei bus pristatytas daugiau kaip 30 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detalusis planas, kuriuo siekiama modernizuoti ir humanizuoti teritoriją. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Vilniaus planas" kviečia susipažinti su Geležinkelio stoties ir...
nuotrauka
2021-02-12 13:44
Vilniaus miesto savivaldybė suderino projektą, pagal kurį Lvovo g. 21a iškils naujas modernus biurų pastatas. Vasario 22-ąją visuomenės, o vėliau – ir savivaldybės, vertinimo lauks ir gretimuose sklypuose planuojamo verslo centro vystytojai.
nuotrauka
2021-01-27 08:36
Precedento šalyje neturinti Kauno paveldotvarkos programa per šešerius metus prisidėjo prie 130 pastatų atnaujinimo. Ryškiomis spalvomis atgyjantys jų fasadai vis gausiau puošia miestą. Vien per 2020 metus jungtinėmis gyventojų ir savivaldybės pastangomis sutvarkyti 22 pastatai. Vienas jų – apie 187...
nuotrauka
2021-01-26 07:30
Ryte džiaugiamės nauja diena, o vakare pailsę merkiame akis – taip, miegamasis yra vienintelis toks kambarys namuose, kuriame pradedame ir pabaigiame savo dieną, teigia lovų, miegamojo aksesuarų ir čiužinių gamintojas LONAS.
nuotrauka
2021-01-16 08:00
Kompanija „Tikkurila“ metų spalva išrinko ramybę spinduliuojančią žydrą spalvą „Cumulus“ (Y354). 2021 metų spalva ir spalvų kolekcija žadina viltį ir skatina kartu projektuoti giedresnę rytdieną. Ji skelbia: „Nesustokime. Priešaky – giedras dangus.“
nuotrauka
2021-01-07 12:10
Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą.
nuotrauka
2021-01-07 08:42
Vilniaus miesto savivaldybė grąžino korekcijoms Pavilnyje, Džiaugsmo gatvėje, planuojamo prekybos centro projektą.
nuotrauka
2020-12-16 11:20
Didžiausios Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas „BaltCap Infrastructure Fund“ kartu su architektų įmone „2L architects“ dalyvaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės paskelbtame Klaipėdos sporto ir laisvalaikio komplekso statybos, valdymo ir naudojimo perdavimo pagal k...
nuotrauka
2020-12-15 15:14
Buvusi Vilniaus infekcinė ligoninė ir buvęs studentų bendrabutis – dviejų objektų, kuriuos parduoda Turto bankas, istoriniame Vilniaus Žvėryno rajone būsimiems savininkams Vilniaus miesto savivaldybė jau suformulavo reikalavimus dėl šios miesto dalies vystymo ir būtinų išsaugoti elementų.
nuotrauka
2020-12-04 10:55
Artėjant į pabaigą statybų darbams Vilniaus Paupio rajone, „Architektūros parkas“ plečiasi toliau palei Vilnios upę – viešai pristatyti projektinius pasiūlymus rengiasi buvusios „Audėjo" gamyklos teritorijos vystytojai, bendrovė „Vilniaus miesto projektai". Rasų seniūnijoje, Markučiuose, 3 hektarų p...
nuotrauka
2020-12-01 10:44
Prieš metus architektūrinės idėjos konkursą laimėjusi „Alberto tilto“ kūrėjų komanda baigė dar vieną etapą – Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo architekto skyrius pritarė pėsčiųjų tilto tarp Upės ir A. Goštauto gatvės projektiniams pasiūlymams. Tolesnis šio projekto likimas priklausys nuo plėt...
nuotrauka
2020-11-26 16:01
Visuomenės ir specialistų vertinimui bus antrąkart pristatomi daugiabučių komplekso Užupyje, Kreivajame skersgatvyje 7, projektiniai pasiūlymai. Prieš kelerius metus Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo architekto skyriui nusprendus nepritarti pirmam jų variantui, projekto užsakovas, bendrovė MR...
nuotrauka
2020-11-26 13:13
Apie miestų plėtrą ir modernizavimą dažnai kalbama kaip apie visą teritoriją apimantį reiškinį, bet dažnai užmirštama, kad kone visais atvejais miestas yra skirtingų istorinės, kultūrinės reikšmės zonų darinys. Šančiai – išskirtinė Kauno miesto teritorija, kurią, pasak šančiškių, reikia išsaugoti ir...
nuotrauka
2020-11-19 11:22
Vilniaus miesto savivaldybė kviečia susipažinti su dešimčia Vilniaus urbanistikos ir architektūros taisyklių – principais, kurie miesto administracijos suformuluoti pastaraisiais metais, stebint modernios visuomenės poreikius, vertinant lūkesčius miesto plėtrai, diskutuojant su specialistais. Šių ta...
nuotrauka
2020-11-18 10:13
Į UNESCO Pasaulio paveldo žemėlapį pretenduojantis patekti Kaunas įveikė itin svarbų barjerą. Pasaulio paveldo centras oficialiai patvirtino pirminį paraiškos variantą ir atvėrė kelią iki vasario 1-osios pateikti visiškai baigtą paraišką. Tuomet prasidės daugiau kaip metus truksiantis vertinimo etap...
nuotrauka
2020-11-09 10:33
Architektūros menas dažnam asocijuojasi tik su baroko, gotikos, klasicizmo, modernumo ar kitais istoriniais stiliais. Kodėl sunku įvertinti šių laikų architektūrą ir koks architekto vaidmuo derinant užsakovo, vartotojų bei bendruomenės poreikius nepamirštant meninės dalies? Apie tai pokalbis su arch...
nuotrauka
2020-11-04 08:17
Namai – ramybės oazė. Kiekvienas juose norime atsipalaiduoti, jaustis gerai. Ypač dabar, kai visur skubame, lekiame, nespėjame ir daug dirbame. Neretai įrengiant ar atnaujinant namų interjerą siekiama sukurti ramybės pojūtį, harmoniją, tačiau ne visuomet tam yra pakankamai laiko. Skubantiems baldai ...
nuotrauka
2020-10-30 09:41
Pastaraisiais metais termometro stulpelis šaltuoju metų laiku nebenuslūgsta labai žemai, bet šilto jaukumo vėsesnėmis dienomis vis tiek norisi. Efektyvi šildymo kontrolė neįmanoma be inžinerinių sprendimų, kurie nors ir kuria komfortą, tačiau interjere gali tapti viską gadinančiu elementu. Ekspertai...
nuotrauka
2020-10-22 07:45
Šlifuotos pramoninės betoninės grindys iš sandėlių, logistikos pastatų vis intensyviau keliasi į biurus ir gyvenamąsias erdves. Tadas Nausėda, UAB „Tatoma“ direktorius, sako, kad tai lemia ne tik grindų dangų mada, jos tendencijos, bet ir itin paprasta jų priežiūra.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras