2019 rugsėjo 17 d. antradienis, 11:23
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Kuriant estetiškus, funkcionalius grindų ir sienų dangų sprendimus Fotogalerija

2016-04-26 13:44,      nuotraukų galerija 2016-04-26 14:45
Šiuolaikiniai klientai suvokia erdvės, kuri juos supa, estetiką ir kokybę, vertina jaukią ir estetišką aplinką. Tačiau atlikdami būsto ar viešosios erdvės remontą sukame galvas, kaip išlaikyti aplinką, nepavaldžią laikui. Šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į funkcionalumą, patvarumą, kainos ir kokybės santykį.
nuotrauka
„VESCOM“ vinilinės sienų dangos – ilgaamžės, neblunkančios, plaunamos, atsparios smūgiams. „Interjero linija“ iliustr.


Minimos įmonės
Interjero linija, UAB

„AMTICO“ 

UAB „Interjero linija“ jau daugiau kaip 15 metų atstovauja „Amtico International“ bei „Vescom B.V.“ kompanijoms Lietuvoje.

„Amtico International“ yra kompanija, kuri jau daugiau kaip 50 metų kuria ir gamina aukščiausios kokybės vinilinių grindų dangų kolekcijas ir verslo klientams siūlo dekoratyvius sprendimus. Dėl išskirtinių dėvėjimosi, patvarumo ir estetinių ypatybių šios dangos susilaukė populiarumo ir plataus pripažinimo. „AMTICO“ vinilinės grindys išsiskiria ne tik puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir išskirtiniu dizainu. Asortimente rasite ne tik dangas, itin išraiškingai imituojančias tokias natūralias medžiagas, kaip mediena, akmuo, metalas, betonas, bet ir abstrakčius estetiškus paviršius. „AMTICO“ vinilines grindis galima pasirinkti pagal jų technines charakteristikas, paviršių, išmatavimų įvairovę bei kainą.

Skirtingai nei nuolatinės kruopščios priežiūros reikalaujančios medinės, šalto paviršiaus laminato ir keraminės ar pakankamai jautrios aplinkos poveikiui marmurinės grindys, „AMTICO“ vinilinės grindys yra ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. Jos atitinka atsparumo ugniai bei dūmų emisijos priešgaisrinius (Bfls1), slidumo (R9-R10) reikalavimus, todėl ypač tinka tiems visuomeniniams pastatams, kuriems tokie reikalavimai griežtai reglamentuoti. Be to, šios dangos puikiai tinka kloti ant šildomų grindų. Todėl vis dažniau ši danga pasirenkama ir gyvenamosios paskirties patalpoms. Grindys klijuojamos tiesiai ant išlyginamojo sluoksnio, kvalifikuotai paruošto betono ar klijuotos faneros. Kad būtų lengviau prižiūrėti, grindys gamykloje paruošiamos su specialiu uretano paviršiumi, kuris apsaugo grindis nuo abrazyvinių dalelių ar juodų batų žymių.

„AMTICO“ vinilinių grindų dangos gamybos likučiai yra perdirbami į dangos pagrindo sluoksnį. PVC yra netoksiška medžiaga, susidedanti iš 57 proc. druskos (neišsenkančio šaltinio) ir 43 proc. alyvos, kuri taip pat lengvai perdirbama. Dauguma „AMTICO“ kolekcijų gaminama be ftalatų, be medžiagų, ribojamų REACH (Europos Sąjungos reglamentas, priimtas siekiant apsaugoti žmogaus sveikatą ir aplinką nuo rizikos, kurią gali kelti cheminės medžiagos). 

„VESCOM“

„Vescom B.V.“ kompanija yra viena iš Europos lyderių, gaminanti ir tiekianti aukštos kokybės vinilines bei tekstilines sienų dangas, baldų apmušalus, užuolaidų audinius, skirtus visuomeniniam sektoriui. 

„VESCOM“ vinilinės sienų dangos – ilgaamžės, neblunkančios, plaunamos, atsparios smūgiams, atitinka higienos reikalavimus, atsparios ugniai, estetiškos. Nepamainomos vietose, kur yra intensyvus judėjimas: laiptinėse, laukiamuosiuose, darbo zonose, koridoriuose, bendrojo naudojimo erdvėse. Pažeidžiamiausios vietos – kampai – ilgai išliks nepažeistos. Taip pat šias dangas galima klijuoti vonios kambariuose (išskyrus dušą), virtuvėse. Šios dangos neimlios vaisių, daržovių, riebalų dėmėms.

Vinilinės sienų dangos sudėtis: 100 proc. medvilnės pagrindas bei viršutinis tvirtas vinilo sluoksnis (300-830g/kv. m). „VESCOM“ vinilinės sienų dangos klasifikuojamos kaip medžiagos, turinčios B-s1-d0 ir B-s2-d0 degumo klasę. Akustiniai parametrai – alphaw0,15. Rulonai – 130 cm pločio. Šių dangų nereikia papildomai dažyti. Didelis paviršiaus raštų, faktūrų ir atspalvių pasirinkimas. 

„VESCOM“ tekstilinės sienų dangos yra skirtos tiems, kas ieško subtilios prabangos ir dekoratyvumo. Šios dangos puikiai tinka tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose. Jos išsiskiria spalvine palete, raštų bei motyvų įvairove. Šios tekstilinės sienų dangos yra neaustinės – celiuliozinės – ir prabangios austinės – natūralaus šilko, lino ar kitos sudėties dangos ant specialaus pagrindo. Visų „VESCOM“ tekstilinių dangų pranašumas – jas lengva prižiūrėti ir valyti, nes jos yra padengtos „Lurotex“ sluoksniu, kuris apsaugo nuo dėmių įsigėrimo. Šių dangų degumo klasė – B-s1-d0 ir B-s2-d0. Rulonai – 137 cm, 110 cm (šilko kolekcijos) pločio.   

                                                                 Fotogalerijoje – UAB „Interjero linija“ liustr.  Reklama

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
2019-04-08 10:08
Statybų sektoriaus pokyčiai per pastarąjį dešimtmetį visai nekilnojamojo turto rinkai suteikė ne tik naują kvėpavimą, bet ir iš esmės pakeitė statybų greitį, ištobulino projektavimo, technologinių sprendimų grandis. Kol paprastam gyventojui permainos labiausiai jaučiamos per mažesnius komunalinius m...
nuotrauka
2019-04-08 09:27
Europoje jau šiandien vyksta reikšminga skaitmeninė statybos pramonės pertvarka. Šiuo klausimu Europa ne vienalytė – vienur skaitmeninė statyba smarkiai pažengusi, o kitur – gerokai atsilikusi. Todėl Europoje būtina spartinti šiuos pokyčius. Tuo įsitikinęs Kjetil Tonning, Europos statybos pramonės f...

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...