2020 liepos 8 d. trečiadienis, 18:20
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

LESTO ir „Lietuvos dujų“ klientai Vilniuje paslaugas gaus viename klientų aptarnavimo centre

2014-08-15 09:24
Šalies elektros ir gamtinių dujų skirstymo bei tiekimo bendrovės pradeda bendradarbiavimą – Vilniuje esančiame LESTO klientų aptarnavimo centre nuo rugpjūčio 14 d., ketvirtadienio, pradėjo veikti ir „Lietuvos dujų“ klientų aptarnavimo erdvė. Tai bandomasis projektas, kurio metu abi bendrovės vertins sinergijos galimybes, siekiant elektros ir dujų vartotojams pasiūlyti paslaugas ir aptarnavimą vienoje vietoje.
nuotrauka
Vilniuje esančiame LESTO klientų aptarnavimo centre nuo rugpjūčio 14 d., ketvirtadienio, pradėjo veikti ir „Lietuvos dujų“ klientų aptarnavimo erdvė. Portalo nuotr.


Abi bendrovės vartotojus kviečia paslaugas gauti klientų aptarnavimo centre, kuris įsikūręs Viršuliškių sk. 34. Naujai įkurtoje „Lietuvos dujų“ klientų aptarnavimo zonoje dėl paslaugų konsultuos keturi gamtinių dujų įmonės specialistai. Iki šiol „Lietuvos dujų“ Vilniaus miesto ir rajono klientai buvo aptarnaujami tik Smolensko g. 5.

„Abiejų įmonių buvimas „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje sudaro naujas galimybes tobulinti klientų aptarnavimą bei ieškoti abiejų įmonių klientams patogesnių paslaugų teikimo sprendimų. Paslaugų teikimas viename aptarnavimo centre yra pirmasis sinergijos galimybių vertinimo etapas – pagal gautus rezultatus ir toliau integruosime dujų ir elektros vartotojų aptarnavimą, taip siekiant pasiūlyti papildomas naudas klientams“, – sako valstybės valdomos energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“, UAB valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius dr. Dalius Misiūnas.

Pasak Sergejaus Ignatjevo, LESTO valdybos nario ir Klientų aptarnavimo tarnybos direktoriaus, analizuojant klientų elgseną, pastebėta, kad klausimus dėl dujų ir elektros energijos skirstymo ir tiekimo paslaugų klientai linkę spręsti tuo pačiu metu.

„Klientų aptarnavimas vienoje vietoje ypač naudingas naujakuriams, kurie dujų ir elektros vartotojais tampa pirmą kartą – vienoje vietoje jie galės pateikti reikiamus dokumentus, atlikti reikalingas prisijungimo prie skirstomųjų elektros ir dujų tinklų procedūras. Atsižvelgdami į sutampančius klientų poreikius, kviečiame „Lietuvos dujų“ ir LESTO klientus paslaugas gauti vienoje vietoje“, – sako S. Ignatjevas.

Joachim M. Hockertz, AB „Lietuvos dujos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas – komercijos direktorius, teigia, jog sutelkiant paslaugų teikimą vienoje aptarnavimo vietoje ir tobulinant jų kokybę, bendradarbiavimas su LESTO yra savalaikis ir klientams suteiks dar vieną pasirinkimą.

„Klientų aptarnavimo centre bus galima sudaryti gamtinių dujų pirkimo–pardavimo sutartis, sužinoti informaciją apie atsiskaitymus bei tapti nauju vartotoju. Specialistai taip pat konsultuos ir dujų sistemų pertvarkymo, saugaus gamtinių dujų naudojimo klausimais bei suteiks kitą dominančią informaciją. Bendrovė nuolatos stebi vartotojų elgseną ir stengiasi, kad paslaugos būtų suteiktos kokybiškai ir laiku“, – sako J. M. Hockertz.

Šiuo metu LESTO aptarnavimo tinklą visoje Lietuvoje sudaro 35 klientų aptarnavimo centrai, „Lietuvos dujos“ šiuo metu turi 12 aptarnavimo skyrių.

„Grand Office“ pastate įsikūręs LESTO ir „Lietuvos dujų“ klientų aptarnavimo centras yra patogioje vietoje, jis lengvai pasiekiamas ir nuosavu, ir viešuoju transportu. Pastatas yra lengvai pasiekiamas vykstant Vakariniu aplinkkeliu ar Pilaitės prospektu, šalia klientų aptarnavimo centro galima patogiai pastatyti automobilį. Vykstantiems viešuoju transportu – šalia yra Pilaitės ir Kryžkelės stotelės.

LESTO siūlo klientams, prieš ruošiantis vykti į klientų aptarnavimo centrą, apsilankyti savitarnos svetainėje www.manoelektra.lt arba kreiptis klientų aptarnavimo telefonu 1802 – taip išspręsti rūpimus klausimus greičiau ir patogiau. „Lietuvos dujų“ interneto svetainėje www.dujos.lt vartotojai ras aktualius pranešimus ir kitą informaciją apie savo mokėjimus už suvartotas gamtines dujas arba siūlome kreiptis klientų informavimo telefonu 1894. Taip išspręsite rūpimus klausimus greičiau ir patogiau. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Miestiečiai

nuotrauka
2020-07-07 09:30
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi ginčą, kilusį tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), konstatavo, jog vartotojo reikalavimas įpareigoti įmonę nereikalauti iš jo apmokėti sąskaitą už atliktus darbus yra nepagrįstas.
nuotrauka
2020-07-03 09:17
Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas seniems daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą.
nuotrauka
2020-06-29 10:42
Būsto energijos taupymo agentūra (BETA), bendradarbiaudama su bendrove „Hnit-Baltic“, sukūrė interaktyvų Lietuvos renovacijos žemėlapį. Jame pristatomi aktualiausi duomenys apie baigtus ir šiuo metu vykdomus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų eigą, energijos suvartojimo pokyčius, taip pat at...
nuotrauka
2020-06-29 09:56
Elektros energijos rinka Lietuvoje netrukus taps nereguliuojama – valstybė nebereguliuos gyventojams teikiamos elektros energijos kainos ir jie turės galimybę rinktis, iš kurio elektros tiekėjo nori pirkti elektrą. Tai galima padaryti jau dabar – sulaukti pasiūlymų ar pačiam kreiptis į nepriklausomą...
nuotrauka
2020-06-22 15:37
AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) sukūrė svetainę www.pasirinkitetiekeja.lt, skirtą informuoti gyventojus apie netrukus prasidėsiantį elektros energijos rinkos atvėrimą laisvai konkurencijai. Tinklalapyje gyventojai galės susipažinti su projekto eiga ir etapais, sužinoti svarbiausią informa...
nuotrauka
2020-06-19 20:50
Vilniaus miesto savivaldybė rūpinasi, kad atnaujinami paplūdimiai būtų patogūs bet kokių fizinių galimybių žmonėms. Pirmiausia – kad jiems būtų pritaikytos stovėjimo aikštelės, privažiavimas prie vandens bei tualetai, o taip pat – kad jie turėtų galimybę patogiai išsimaudyti.
nuotrauka
2020-06-19 09:55
Istorinis Vilniaus senamiesčio Paupio rajonas atveria vis daugiau viešųjų erdvių. Miestiečių ir sostinės svečių atgimusiame rajone laukia nauja centrinė aikštė, kurioje įrengtas ir dinaminis fontanas.
nuotrauka
2020-06-18 17:14
Seimas po svarstymo pritarė draudimui rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, kai bent vienas namo gyventojas prieštarauja rūkymui.
nuotrauka
2020-06-18 08:51
Turite balkoną ir norite jį įstiklinti? Statybos inspekcija primena, ką būtina žinoti norint atlikti šiuos statybos darbus.
nuotrauka
2020-06-18 08:48
Aplinkos ministerija parengė Minimalių komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos kokybės reikalavimų pakeitimus, skirtus padidinti privalomą atstumą nuo įrengiamos komunalinių atliekų konteinerių aikštelės iki gyvenamojo pastato langų ir durų.
nuotrauka
2020-06-17 08:27
Iš Danijos laboratorijos, kurioje buvo ištirti šiaurinės Klaipėdos dalies dirvožemio mėginiai, gautas atsakymas: sveikatai kenksmingo chromo rasta tik viename mėginyje. Kiekis labai mažas.
nuotrauka
2020-06-12 12:16
„Tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojai atėjus vasarai trokšta susikurti nors mažą žalią kampelį poilsiui. Skoningai apželdintas balkonas ne tik kelia vidinį džiaugsmą ir ramina po dienos darbų, bet ir ypatingai pagerina estetinę pastato išvaizdą bei mikroklimatą patalpoje - sumažina dulkių ...
nuotrauka
2020-06-11 14:58
Seimas pritarė siūlymui Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatyme įtvirtinti papildymą, prisidėsiantį prie siekio padėti jaunoms šeimoms apsirūpinti nuosavu būstu.
nuotrauka
2020-06-11 09:33
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos parengtoms Atliekų tvarkymo įstatymo pataisoms ir teiks jas Seimui. Šiomis pataisomis siekiama sukurti veiksmingesnę komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų apmokestinimo sistemą, išsamiai reglamentuojant šių paslaugų kainų nustatymo, paskirstymo ir atskaitomyb...
nuotrauka
2020-06-11 09:28
Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) gavo 769 gyventojų prašymus kompensacinėms išmokoms už iškastinį kurą naudojančių šilumos įrenginių keitimą V klasės biokuro katilais ir šilumos siurbliais.
nuotrauka
2020-06-09 13:55
Konkurencijos taryba išnagrinėjo Aplinkos ministerijos parengtą Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymo projektą ir rekomendavo jai dar kartą apsvarstyti siūlomus pakeitimus, kuriais savivaldybėms gali kilti interesų konfliktas, bei atlikti poveikio konkurencijai vertinimą.
nuotrauka
2020-06-04 13:11
Seimas papildė Šilumos ūkio įstatymą, reglamentuodamas nuotolinių šilumos apskaitos priemonių įrengimą.
nuotrauka
2020-06-02 12:14
Nuo birželio 1 d. gyventojai, įsigyjantys saulės elektrinę išsimokėtinai, kviečiami teikti paraiškas ir gauti kompensaciją. Tai turėtų paskatinti tolimesnę gaminančių vartotojų plėtrą. Žalią elektros energiją savo poreikiams naudojančių gaminančių vartotojų skaičius perkopė 5300, o gegužės mėnesį pe...
nuotrauka
2020-06-02 11:58
Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė siūlymui Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatyme įtvirtinti papildymą, prisidėsiantį prie siekio padėti jaunoms šeimoms apsirūpinti nuosavu būstu.
nuotrauka
2020-05-28 11:01
Pandemija gyventojų nesustabdė ir nuo sezoninio sodo namelio, sodybos ar buto atnaujinimo, tad pastaruoju metu pastebimai išaugo netinkamai paliktų statybinių ir didelių gabaritų atliekų kiekiai. Ekspertai atkreipia dėmesį, jog net ir per karantiną šios atliekos turi būti tvarkomos atsakingai bei pr...

Statybunaujienos.lt » Miestiečiai

nuotrauka

„Megaplantas“. Ką daryti, kad medžiai mieste turėtų sau vietą?

Šiuolaikinis miestas neįsivaizduojamas be medžių, krūmų, žolynų ar gėlynų, nes želdiniai mieste kuria teigiamas emocijas, suteikia pavėsį, slopina triukšmą, valo orą ir sukurią realią naudą ...