2020 rugpjūčio 14 d. penktadienis, 14:03
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„MEGRAME“ – energiškai efektyvių langų gamybos lyderė

2016-04-18 10:51
„MEGRAME“ – plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamybos lyderė Baltijos šalyse. Bendrovė, kuri sėkmingai veikia ir džiugina savo klientus kokybiškais gaminiais daugiau kaip dvidešimt metų, ypač didelį dėmesį skiria energiškai efektyvių produktų kūrimui ir tobulinimui.
nuotrauka
„MEGRAME“ langai. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
MEGRAME, UAB
ES direktyvos numato, kad nuo šių metų naujos statybos pastatai turi atitikti A, 2018 m. – A+, o 2020 m. – A++ klases. Taigi nuo 2018 m. pastatai privalės atitikti vadinamojo pasyviojo namo energijos suvartojimo standartus, o tai reiškia, kad juose turės būti montuojami tik energiškai efektyvūs langai ir durys.

Megrame aukščiausi standartaiKuo aukštesni standartai, tuo kokybiškesnė turi būti produkcija. „MEGRAME“ visada taikė pačius aukščiausius kokybės standartus, todėl, artėjant naujiems ES reikalavimams, įmonė jau yra pasiruošusi naujovėms.

„Mes visada numatome rinkos tendencijas ir rengiamės tam iš anksto. Dar 2006 m. „MEGRAME“ pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti langus iš bešvinio plastikinio profilio – tai buvo ypatinga inovacija, dėl kurios švinas buvo pakeistas kalciu, o tai leido gaminti ypač patvarius, sveikatą ir aplinką tausojančius langus ir duris. „MEGRAME“ taiko itin griežtą produkcijos kokybės kontrolę: mūsų gaminiai testuojami ir sertifikuojami notifikuotose laboratorijose, kas yra ypač svarbu šiuolaikinei statybai“, – teigia daugiau kaip du dešimtmečius patirties sukaupusios plastikinių, medinių, aliuminio langų ir durų gamybos lyderės Baltijos šalyse „MEGRAME“ generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas (nuotraukoje).

Ekspertai skaičiuoja, kad dėl nesandarių langų bei durų vienas gyventojas gali patirti sunaudojamos šilumos nuostolių iki 50 proc., o atskirais atvejais – net ir iki 70 procentų. 

Vis labiau aktualėjant energiniam efektyvumui ir augant klientų lūkesčiams, „MEGRAME“ išvystė į maksimalų šilumos taupymą nukreiptą produktų liniją „MEGRAME ŠILTAS LANGAS“. Šis produktas atitinka aukščiausius šilumos laidumo reikalavimus (mažiausia koeficiento vertė U yra 0,77 W/m²K).

Megrame aukščiausi standartaiKaip teigia įmonės atstovas „MEGRAME“ nuolat kuria naujus bei gerina jau išvystytus produktus, o svarbiausi pastarojo meto patobulinimai skirti šilumos izoliacijos rodiklio U vertės mažinimui. Paprastai tariant, kuo mažesnė U vertė, tuo didesnė šilumos dalis sulaikoma, tuo šiltesni yra langai ir durys

Dabar įmonė valdo vieną iš moderniausių langų gamybos linijų Baltijos šalyse.

„Įsigijus naujausią gamybos įrangą ir optimizavus gamybos ciklus, dar labiau išaugo produkcijos kokybė, pagreitėjo užsakymų atlikimas, išsiplėtė nestandartinės gamybos galimybės“, – dėsto įmonės generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas.

Išskirtinės kokybės „MEGRAME“ langai buvo įvertinti ir šalies mastu. Produktų linija „MEGRAME ŠILTAS LANGAS“ apdovanota „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu. Taip pat paminėtina, kad dėmesys langų sandarumui aktualus ne tik šilumos sulaikymui. „MEGRAME“ langai užtikrina aukštą garso izoliaciją, patalpų vėdinimo standartus, atlieka įsilaužimo prevencijos funkciją.

Nestandartinių sprendimų galimybės

„MEGRAME“ gamina ne tik langus bei duris, bet ir vitrinas, žiemos sodus bei kitas nestandartines konstrukcijas. Kuo išskirtinesnis objektas, tuo sudėtingiau rasti būdų, kaip užtikrinti norimą šiluminę varžą. Ypatingą dėmesį reikia skirti itin didelių gabaritų langams, nestandartinės architektūros projektams. Imantis tokių darbų, pirmiausia būtina profesionaliai paskaičiuoti ir įvertinti šilumos rodiklius, šviesos šaltinius. Tik kruopščiai atlikus namų darbus ir atsižvelgiant į kiekvieno atvejo specifinius duomenis, parengiamas optimalus gamybos projektas, juolab kad neretai norus gali apriboti klimato ypatybės.

Tarkime, įstatant didžiulius stiklo paketus, pastarieji dėl temperatūrų skirtumo statinių viduje ir išorėje yra veikiami didelio slėgio, taigi, juos gaminant ir įrengiant, būtinas ypatingas atidumas.

Atkreiptinas dėmesys, kad „MEGRAME“ langai gali būti sėkmingai pritaikyti ne tik šiuolaikinei moderniai architektūrai, bet ir atitikti specifinius paveldo statinių reikalavimus. Jau įprasta praktika tapo gaminti aukštą energinį efektyvumą užtikrinančius, tačiau nestandartine išvaizda pasižyminčius langus. Netradicinės langų formos, papuošimai, kuriuos anksčiau žmonės kurdavo rankomis, – jau įgyvendinamas uždavinys.

Profesionalus montavimas – langų kokybės garantija

Megrame aukščiausi standartaiMegrame aukščiausi standartaiMegrame aukščiausi standartai

 

Langai ir durys gali būti aukščiausios kokybės, tačiau visos pastangos nueis veltui, jeigu šie nebus tinkamai sumontuoti. Gali pasitaikyti, kad dėl netinkamai sumontuotų langų net ir pati geriausia produkcija praras vertę, atsiras įvairių deformacijų.

Skaičiuojama, kad langų ir durų montavimas nulemia maždaug 60 proc. būsto energinio efektyvumo.

Žinant statistiką, montavimo darbų kokybei taip pat skiriamas itin didelis dėmesys. „MEGRAME“ turi ilgametę montavimo patirtį, pasitelkia naujausias technologijas ir naudoja itin kokybiškas langų montavimo medžiagas. Tuo metu atskirai veikiantis serviso skyrius užtikrina įmonės gaminiams kokybišką penkerių metų garantinį aptarnavimą bei profesionalią pagalbą garantijai pasibaigus.

Dėmesys ekologijai

Bendrovė gali pasigirti, jog prioritetą teikia ekologiškai švarioms medžiagoms bei užtikrina ekologiškai švarią langų ir durų gamybą. Plastikiniai „MEGRAME“ langai gaminami be švino, o mediniai – tik iš natūralios ekologiškos medienos. Tokia produkcija tausoja ne tik aplinką, bet ir žmonių sveikatą.

Naudoti plastiko produktai gali būti visiškai perdirbami. Perdirbtus iš bešvinio polivinilchlorido (PVC) profilio pagamintus senus langus ar langų gamybos atliekas galima naudoti kitų produktų, kaip maisto pakuočių, medicinos reikmenų, žaislų, gamybai.

„MEGRAME“ mediena, naudojama langų ir durų gamybai, turi tarptautinį FSC sertifikatą, patvirtinantį, kad produkcija gaminama laikantis griežtų reikalavimų, o žaliavos yra gautos tik iš sertifikuotų atsakingai tvarkomų miškų. Medinių langų, durų ir fasadų gamybos procese naudojamos tik ekologiškos bei visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančios žaliavos. Tekste – „MEGRAME“ nuotr.

Megrame aukščiausi standartaiRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2020-08-14 10:29
Įsirenginėjant namus sukate galvą, kokias interjero detales pasirinkti, kurios spalvos geriausiai derėtų ar kaip nusimatyti tinkamiausią apšvietimą, tačiau trūksta ir kompetencijos, ir resursų. Tokioje situacijoje galima pasitelkti profesionalus arba tiesiog patyrinėti technologijų galimybes.
nuotrauka
2020-08-13 15:31
Po antrą kartą liepos pabaigoje vykusio viešo daugiabučių kvartalo Žvėryne, Paribio g. 12, projektinių pasiūlymų svarstymo, Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyrius nusprendė pritarti pataisytiems projektiniams pasiūlymams. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Rewo“ pakore...
nuotrauka
2020-08-12 11:32
Naujakuriai atsisako sovietmečiu itin populiaraus daiktų pertekliaus ir pirmenybę teikia „mažiau yra daugiau“ filosofijai. Dauguma lietuvių, įsirengdami būstą, rinktųsi modernaus minimalizmo (33 proc.), klasikinį (23 proc.) arba skandinavišką (20 proc.) interjerą. Tokią tendenciją atskleidė vienos d...
nuotrauka
2020-08-10 10:50
Pergolėmis vadinamos patobulintos pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. DEXTERA gaminamos pergolės išsiskiria funkcionaliu dizainu, yra lengvesnės nei tradicinės pavėsinės, tačiau tuo pat metu yra ypač patvarios: laikančioji konstrukcija pagaminta iš aliuminio, kolonose įrengt...
nuotrauka
2020-08-07 09:02
Panevėžio miesto savivaldybėje visuomenei pristatyti vieno žymiausių Lietuvos architekto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko architektų studijos parengti Panevėžio autobusų stoties projektiniai pasiūlymai.
nuotrauka
2020-07-21 13:07
Vilniaus stoties rajonas artėja prie didelių pokyčių – įvairių sričių ekspertai atliko daugiau kaip 30 ha rengiamo teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detaliojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimą (SPAV) ir pateikė savo rekomendacijas. Iš pateiktų trijų teritori...
nuotrauka
2020-07-15 14:50
„Švyturys-Utenos alus“ uostamiesčio miestui pateikė naują Klaipėdos „Švyturio“ daryklos teritorijos vystymo projektą. Bendrovė siūlo atgaivinti ir atnaujinti senamiesčio erdvę, kuri būtų pritaikyta skubančiam ir patogumą vertinančiam šiuolaikiniam miesto žmogui.
nuotrauka
2020-07-10 12:30
Prasidėjus intensyviems projektavimo darbams, naujausi Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2) rekonstrukcijos projekto sprendiniai palankiai sutikti Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos (KAUET). Susitikime pristatyti pagrindiniai techniniai pastato parametrai, susiję s...
nuotrauka
2020-07-10 10:53
Visuomenės vertinimui darkart keliauja savivaldybės kartą jau atmesti daugiabučių kvartalo Žvėryne, Paribio g. 12, projektiniai pasiūlymai. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Rewo“ pateikė juos viešinti, pakoregavusi pagal ankstesniuose svarstymuose (jų, privalomų ir neprivalomų, įvyko jau keturi...
nuotrauka
2020-07-01 13:47
Visus 2019-2020 mokslo metus vykęs projektas „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ bei netikėtas karantinas įrodė, kad daugiau nei 50 moksleivių ir 13 mokytojų iš KTU Inžinerijos licėjaus, Panevėžio J. Balčikonio ir Vilniaus Žemynos gimnazijų geba rasti išeitį bei kūrybiškai dirbti net ir sudėtin...
nuotrauka
2020-06-19 10:30
Vienas iš dažnai atidėliojamų ir ilgiausiai planuojamų darbų yra būsto remontas ar atnaujinimas. Nors šią vasarą daugelis turės daugiau laiko imtis šio darbo, tai savo ruožtu gali atimti ir nemažai pinigų, kurių kartais tenka skolintis. Todėl architektas Irmantas Petrauskas pasakoja, kaip būstą atsi...
nuotrauka
2020-06-12 12:16
„Tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojai atėjus vasarai trokšta susikurti nors mažą žalią kampelį poilsiui. Skoningai apželdintas balkonas ne tik kelia vidinį džiaugsmą ir ramina po dienos darbų, bet ir ypatingai pagerina estetinę pastato išvaizdą bei mikroklimatą patalpoje - sumažina dulkių ...
nuotrauka
2020-06-11 11:39
„Lietuviams dar nėra įprasta poilsiauti ar dirbti ant stogo, daugelis net neįsivaizduoja, kad stogas gali būti panaudojamas kaip puiki bendro laisvalaikio ar pramogų erdvė. Daugiabučių stogų kultūra pas mus dar tik kuriasi, tai naujas reiškinys. Kitaip nei tokiuose pasaulio didmiesčiuose kaip London...
nuotrauka
2020-06-10 10:13
Statotės, remontuojatės namus, ir pagaliau atėjo laikas šviesos jungikliams bei kištukiniams lizdams. Greičiausiai neketinote tam skirti daugiau laiko kaip užsukti pakeliui po darbo į specializuotą parduotuvę. Tačiau ar tik bežiūrint į milžinišką jungiklių asortimentą nekyla įtarimas, kad visa tai –...
nuotrauka
2020-06-08 10:35
Ambicingam iššūkiui – pateikti savo sprendimą rekonstruoti Vokiečių gatvei – Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos architektų sąjungos kovo mėnesį paskelbtam tarptautiniam architektūros konkursui idėjas pateikė net 18 dalyvių, dalijasi sostinės savivaldybė. Tai solidus skaičius, palyginti su kita...
nuotrauka
2020-06-01 07:47
Vilniaus miesto savivaldybė rengiasi visuomenei dar kartą pristatyti tris Stoties rajono modernizavimo alternatyvas, parengtas detaliojo plano rengėjų – savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“.
nuotrauka
2020-05-26 09:59
Kairiajame Nemuno krante, greta Vytauto Didžiojo tilto suprojektuotas M. K. Čiurlionio koncertų centras išsiskirs ne tik puikia akustika, bet ir drąsiais architektūriniais sprendimais. Kauno miesto savivaldybė pasirašė sutartį su projektuotojais. Netrukus šiam unikaliam projektui viliamasi sulaukti ...
nuotrauka
2020-05-20 13:38
Lietuvos kultūros taryba paskelbė atstovavimo Lietuvai 2021 m. Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje konkursą. Pasirengti įgyvendinti Lietuvos nacionalinio paviljono projektą 2020 m. ir jį įgyvendinti 2021 m. šiame etape skirta 200 tūkst. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų.
nuotrauka
2020-05-15 15:21
Visą pasaulį netikėtai apėmus pandemijai, o gyvenimus sukausčius karantinui, populiariu tapo posakis „nauja realybė“. Darbas iš namų tapo nauja realybe, o namams šiuo laikotarpiu teko svarbus egzaminas: ar namuose esame produktyvūs? Ar atliekame visas darbo užduotis?
nuotrauka
2020-05-12 11:20
Jaukūs ir funkcionalūs namai, kuriuose ne tik patogu, bet ir malonu leisti laiką – tai, kas pastaruoju metu aktualu daugeliui. Šiemet, kaip ir kasmet, Vokietijos gamintojas JUNG rinką vėl papildė net keliais naujais produktais, kurie, tikimasi, palengvins kasdienį gyvenimą ir padės sutaupyti namus į...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras

nuotrauka

Nutolusi saulės elektrinė. Kaip nemokėti už elektros energiją arba mokestį sumažinti iki minimumo

Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realy...