2019 lapkričio 13 d. trečiadienis, 7:39
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Mediniai langai su keturiais stiklo paketais – energiškai efektyviems pastatams  1

2015-05-12 11:16
Medinių, medžio su aliuminio ir plastikinių langų gamybos ir montavimo įmonė UAB „Sumeda“, rinkoje dirbanti 20 metų, pristato naują langų sistemą IV104 energiškai efektyviems, pasyviems namams.
nuotrauka
Medinių, medžio su aliuminio ir plastikinių langų gamybos ir montavimo įmonė UAB „Sumeda“, rinkoje dirbanti 20 metų, pristato naują langų sistemą IV104 energiškai efektyviems, pasyviems namams. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Sumeda, UAB

Išskirtinė kokybė – 20 metų patirties rezultatas

UAB „Sumeda“ langus, fasadus, terasų duris gamina iš pušies, ąžuolo ir kitos rūšies medienos. Atliekant bandymus pastebėta, kad minkšta mediena pasižymi geresnėmis šilumos izoliavimo savybėmis, todėl patariama langus gaminti iš minkštos medienos – pušies ar eglės. Langų sistemos profilio storis 104 milimetrai. Į lango varčios profilį įstatytas 58 milimetrų storio keturių stiklų paketas su trimis selektyviniais stiklais, padengtais plonu metalo oksido sluoksniu ir plastikiniais rėmeliais tarp stiklų.

Tokio stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas Ug=0,4 W/kv.mK, Pasyvaus namo reikalavimus atitinkantis langas yra Uw=0,795W/kv.mK, o tuo tarpu „Sumeda“ gaminami langai siekia Uw=0,65W/kv.mK. Šie langai iš lauko pusės dengti aliuminio profiliu, taip užtikrinant geresnę apsaugą nuo lietaus ir saulės ar kitokio išorinio poveikio.

„Siekdami sukurti dar šiltesnį langą, mūsų įmonės specialistai bendradarbiavo su žaliavų tiekėjais – stiklo paketų, medienos tašų, apkaustų gamintojais, – sako Egidijus Pudžemis, bendrovės „Sumeda“ gamybos direktorius. – Gerų rezultatų pasiekti padėjo „Sumedos“ 20 metų patirtis, gaminant langus.“

Naujus profilius siūlo sykiu su sprendimais

Specialistas akcentuoja, kad labai svarbus ne tik pats lango elementas, bet ir sumontavimas bei sandarinimas. Net ir patys geriausi langai nepadės pasiekti tinkamo šilumos izoliavimo efekto, jei langų montavimas nebus atliktas pagal reikalavimus.

Energiškai efektyviems pastatams langus privaloma montuoti izoliaciniame sienos apšiltinimo sluoksnyje. „Todėl kartu su naujais profiliais mes galime pasiūlyti sprendimus, kurie padės sumontuoti ne tik šiltus, bet ir sunkius langus. Tai svarbu, nes langų su keturiais stiklų paketais svoris yra 25 procentais didesnis nei įprastų“, – sako Egidijus Pudžemis, bendrovės „Sumeda“ gamybos direktorius.

Kokybiškas langų, terasos ir lauko durų montavimas pradedamas nuo lango įstatymo vietos sienos konstrukcijoje parinkimo. Gaminys įstatomas tokioje vietoje, kad jo rėmas būtų šilčiausioje sienos dalyje.

Siūlo apsvarstyti galimybę atlikti „trijų pakopų“ montavimą

Tinkamas gaminių įtvirtinimas – montavimo metu yra antrasis reikšmingas kokybiško gaminių montavimo žingsnis. Šiame etape labai svarbus yra pakankamas montavimo plokštelių kiekis, gaminio apatinė atrama. Pastarasis elementas labai svarbus, pastebi specialistas, kai gaminių gabaritai labai dideli, pavyzdžiui, terasos durys. Tokiu atveju būtina įvertinti ir užtikrinti reikiamą atramą gaminio apačioje.

Montuojant kokybiškus, aukštus šilumos izoliavimo parametrus užtikrinančius langus, būtina apsvarstyti galimybę atlikti „trijų pakopų“ montavimą. Toks montavimas baigiamas naudojant ne tik sandarinimo putas, tačiau ir vidaus bei išorės montavimo juostas, kurios labai reikšmingai pagerina montavimo darbų kokybę šilumos izoliavimo aspektu. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

Tomas
2017-11-28 13:27
Mūsų šeimai taip pat aktualus langų pasirinkimas namui. Langų daug, ir nors šiek tiek brangesni, vis daugiau linkstam prie medinių langų. Ypač kai pradedi domėtsi, supranti, kiek iš senų laikų likę visokių mitų. Ne tik kad nereikia dažnai perdažyt, bet ir dėl saugumo nuo vagysčių ir net gaisro geriau. Jei anksčiau baiminausi dėl medinių langų šiltumo, tai dabar, kaip matau, nebėra problemos nei su pasirinkimu A klasės namui, nei pasyviems namams. Tiek Sumeda, tiek Magrame, tiek Varkojo langai https://www.varkojis.com/lt/mediniai-langai/euro-langai-92mm, tiek dar kelių kitų gamintojų langai atitinka ir šiuolaikinius statybų reikalavimus. Kiek domėjausi, kaina irgi pas daugumą panaši, tai belieka rinktis pagal gamintojo reputaciją ir duodamą garantiją.Na, ir mėtausi, ar verta langus kaustyti aliuminiu iš išorės, nepigus malonumas gaunasi.

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2019-11-11 16:24
Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu, SĮ „Vilniaus planas“ suprojektavo naują požeminį tunelį Zuikių gatvėje po geležinkeliu.
nuotrauka
2019-11-11 13:12
Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – lapkričio 11 d. savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosio...
nuotrauka
2019-11-07 11:37
Vilkaviškyje kyla nauja autobusų stotis. Šį mėnesį jau pradėti darbai pastato viduje, o į naujosios stoties atidarymą tikimasi keleivius pakviesti 2020 metų kovo 1 dieną.
nuotrauka
2019-11-07 11:35
Šį gruodį Latvijoje baigiamos išparduotuvių miestelio „Via Jurmala Outlet Village“ (VJOV) statybos. Pirmasis projekto etapas, kurio parduotuvių plotas sieks 13,500 kv. m., duris atvers jau 2020 metų pavasarį. Čia lankytojų lauks 70 drabužių, avalynės, aksesuarų ir laisvalaikio parduotuvių, kavinės b...
nuotrauka
2019-11-07 10:01
UAB „Merko statyba“ apyvarta per tris 2019 m. ketvirčius pasiekė 45 mln. eurų, buvo parduota 210 iš 500 šiuo metu statomų butų.
nuotrauka
2019-10-29 16:33
Netrukus vietoj uždarosios akcinės bendrovės EIKA veiks dvi įmonės: EIKA ir veiklą pradės naujai įsteigta įmonė UAB AVI INVEST LT, praneša EIKA.
nuotrauka
2019-10-28 07:56
Šiuolaikiški pastatai turi būti saugūs ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu. Dažnai jie turi tenkinti ir kitas papildomas sąlygas, pavyzdžiui, bent jau akustinio komforto. Norint tai pasiekti, geriausia naudoti aukštos kokybės ir ilgaamžius termoizoliacinius gaminius iš akmens vatos. Tai, kas g...
nuotrauka
2019-10-24 11:12
Ignas Rėksnys – vilnietis verslininkas, jau daugiau kaip 20 metų parduodantis interjero sprendimus. Tiesa, jis ir savo paties namams kurti skyrė ypatingai daug dėmesio, tad posakis „batsiuvys be batų“ jam negalioja.
nuotrauka
2019-10-24 10:02
Naujausi šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų, pramonės bei jūrinės techninės izoliacijos garso sugerties duomenys jau surinkti vienoje vietoje, „Paroc“ techninės izoliacijos akustikos vadove, ir šiais duomenimis galima laisvai bei patogiai naudotis.
nuotrauka
2019-10-22 13:28
Statybos bendrovė „Veikmės statyba“ dar šiais metais pradės verslo centro „OFFICE 100 by Skraidenis“ statybos darbus Naugarduko gatvėje, Vilniuje. Kompanija pastatys 11 tūkst. kv. metrų, 7 aukštų verslo kompleksą pagal generalinės rangos sutartį, pasirašytą su įmone „Skraidenis“.
nuotrauka
2019-10-22 13:08
Į verslo centrą U219, esantį Ukmergės gatvėje, Vilniuje, pirmieji nuomininkai turėtų įsikurti jau pirmąjį 2020 m. ketvirtį.
nuotrauka
2019-10-21 11:26
Pernai šalia Vilniaus oro uosto pradėtą statyti modernią daugiafunkcę automobilių stovėjimo aikštelę jau baigiama įrengti. Planuojama, kad lapkričio mėnesį keleiviams bus pristatyta beveik tūkstantis naujų automobilių stovėjimo vietų.
nuotrauka
2019-10-18 14:11
Nuo 2017 metų kartu dirbančios ICOR grupės įmonės „Axis Technologies“ ir „Remeksi Keskus“ savo veiklą tęs su vieningu prekės ženklu „Axis Tech“. Toks akcininkų sprendimas priimtas siekiant sustiprinti kompanijos pozicijas žingsniui į tarptautines rinkas.
nuotrauka
2019-10-16 09:28
Š. m. lapkričio 14 dieną įvyks 3-ioji skaitmeninės statybos konferencija „BIMLINK 2019“.
nuotrauka
2019-10-08 11:51
Nuo 2024 m. sausio 1 d. visi ūkio subjektai Lietuvoje privalės užtikrinti, kad kvapai dėl jų vykdomos veiklos gyvenamosios aplinkos ore neviršytų 5 europinių kvapo vienetų (OUE/m³). Taip siekiama pagerinti netoli pramonės objektų gyvenančių žmonių aplinką. Iki šiol Lietuvoje galioja 8 europinių kvap...
nuotrauka
2019-10-08 11:23
Šį trečiadienį, spalio 9 d., pradėti griauti daugiau nei pusšimtį metų ant Tauro kalno stovėję apleisti Profsąjungų rūmai, o jų vietoje iškils Nacionalinė koncertų salė. Planuojama, kad Profsąjungų rūmų nebeliks jau iki metų pabaigos. Griovimo darbus vykdys konkursą laimėjusios bendrovės „Vaidva“ ir...
nuotrauka
2019-10-08 09:10
Šiandien darnios miestų plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ gali didžiuotis, kad šalyje yra viena iš statybų ir NT sektoriaus lyderių. „YIT Lietuva“ lyderių gretose yra todėl, kad savo veikloje nuolat siekia taikyti pažangiausius statybų sprendimus ir inovacijas. Šie metai bendrovei išsiskyrė ne tik NT i...
nuotrauka
2019-10-07 13:31
Pagal bendrovės „Atamis“ projektą „Kauno tiltai“ stato pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais, rašoma Šiaulių r. savivaldybės pranešime.
nuotrauka
2019-10-07 13:10
Šiaulių apygardos teismas nutartimi vienai iš stambiausių šalyje kelių ir tiltų statybos bendrovei „Šiaulių plentas“ iškėlė restruktūrizavimo bylą. Teismas nustatė sąlygas, kuriomis bendrovė galės disponuoti jos sąskaitoje esančiomis lėšomis, tarp jų – privalomi mokesčiai, darbuotojų atlyginimai. Pa...
nuotrauka
2019-10-07 11:45
Lietuvoje atliktas išsamus „Lean“ metodų, skaitmeninių inovacijų ir skaitmeninių paslaugų tyrimas atskleidė, kad šalies įmonėms konkurencinį pranašumą gali sukurti tik vis dar retos skaitmeninės paslaugos. Tuo tarpu išteklių mažinimu ir efektyvumo didinimu paremta „Lean“ metodologija bei skaitmeninė...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos