2020 sausio 26 d. sekmadienis, 21:08
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Mediniai langai su keturiais stiklo paketais – energiškai efektyviems pastatams  1

2015-05-12 11:16
Medinių, medžio su aliuminio ir plastikinių langų gamybos ir montavimo įmonė UAB „Sumeda“, rinkoje dirbanti 20 metų, pristato naują langų sistemą IV104 energiškai efektyviems, pasyviems namams.
nuotrauka
Medinių, medžio su aliuminio ir plastikinių langų gamybos ir montavimo įmonė UAB „Sumeda“, rinkoje dirbanti 20 metų, pristato naują langų sistemą IV104 energiškai efektyviems, pasyviems namams. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Sumeda, UAB

Išskirtinė kokybė – 20 metų patirties rezultatas

UAB „Sumeda“ langus, fasadus, terasų duris gamina iš pušies, ąžuolo ir kitos rūšies medienos. Atliekant bandymus pastebėta, kad minkšta mediena pasižymi geresnėmis šilumos izoliavimo savybėmis, todėl patariama langus gaminti iš minkštos medienos – pušies ar eglės. Langų sistemos profilio storis 104 milimetrai. Į lango varčios profilį įstatytas 58 milimetrų storio keturių stiklų paketas su trimis selektyviniais stiklais, padengtais plonu metalo oksido sluoksniu ir plastikiniais rėmeliais tarp stiklų.

Tokio stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas Ug=0,4 W/kv.mK, Pasyvaus namo reikalavimus atitinkantis langas yra Uw=0,795W/kv.mK, o tuo tarpu „Sumeda“ gaminami langai siekia Uw=0,65W/kv.mK. Šie langai iš lauko pusės dengti aliuminio profiliu, taip užtikrinant geresnę apsaugą nuo lietaus ir saulės ar kitokio išorinio poveikio.

„Siekdami sukurti dar šiltesnį langą, mūsų įmonės specialistai bendradarbiavo su žaliavų tiekėjais – stiklo paketų, medienos tašų, apkaustų gamintojais, – sako Egidijus Pudžemis, bendrovės „Sumeda“ gamybos direktorius. – Gerų rezultatų pasiekti padėjo „Sumedos“ 20 metų patirtis, gaminant langus.“

Naujus profilius siūlo sykiu su sprendimais

Specialistas akcentuoja, kad labai svarbus ne tik pats lango elementas, bet ir sumontavimas bei sandarinimas. Net ir patys geriausi langai nepadės pasiekti tinkamo šilumos izoliavimo efekto, jei langų montavimas nebus atliktas pagal reikalavimus.

Energiškai efektyviems pastatams langus privaloma montuoti izoliaciniame sienos apšiltinimo sluoksnyje. „Todėl kartu su naujais profiliais mes galime pasiūlyti sprendimus, kurie padės sumontuoti ne tik šiltus, bet ir sunkius langus. Tai svarbu, nes langų su keturiais stiklų paketais svoris yra 25 procentais didesnis nei įprastų“, – sako Egidijus Pudžemis, bendrovės „Sumeda“ gamybos direktorius.

Kokybiškas langų, terasos ir lauko durų montavimas pradedamas nuo lango įstatymo vietos sienos konstrukcijoje parinkimo. Gaminys įstatomas tokioje vietoje, kad jo rėmas būtų šilčiausioje sienos dalyje.

Siūlo apsvarstyti galimybę atlikti „trijų pakopų“ montavimą

Tinkamas gaminių įtvirtinimas – montavimo metu yra antrasis reikšmingas kokybiško gaminių montavimo žingsnis. Šiame etape labai svarbus yra pakankamas montavimo plokštelių kiekis, gaminio apatinė atrama. Pastarasis elementas labai svarbus, pastebi specialistas, kai gaminių gabaritai labai dideli, pavyzdžiui, terasos durys. Tokiu atveju būtina įvertinti ir užtikrinti reikiamą atramą gaminio apačioje.

Montuojant kokybiškus, aukštus šilumos izoliavimo parametrus užtikrinančius langus, būtina apsvarstyti galimybę atlikti „trijų pakopų“ montavimą. Toks montavimas baigiamas naudojant ne tik sandarinimo putas, tačiau ir vidaus bei išorės montavimo juostas, kurios labai reikšmingai pagerina montavimo darbų kokybę šilumos izoliavimo aspektu. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

Tomas
2017-11-28 13:27
Mūsų šeimai taip pat aktualus langų pasirinkimas namui. Langų daug, ir nors šiek tiek brangesni, vis daugiau linkstam prie medinių langų. Ypač kai pradedi domėtsi, supranti, kiek iš senų laikų likę visokių mitų. Ne tik kad nereikia dažnai perdažyt, bet ir dėl saugumo nuo vagysčių ir net gaisro geriau. Jei anksčiau baiminausi dėl medinių langų šiltumo, tai dabar, kaip matau, nebėra problemos nei su pasirinkimu A klasės namui, nei pasyviems namams. Tiek Sumeda, tiek Magrame, tiek Varkojo langai https://www.varkojis.com/lt/mediniai-langai/euro-langai-92mm, tiek dar kelių kitų gamintojų langai atitinka ir šiuolaikinius statybų reikalavimus. Kiek domėjausi, kaina irgi pas daugumą panaši, tai belieka rinktis pagal gamintojo reputaciją ir duodamą garantiją.Na, ir mėtausi, ar verta langus kaustyti aliuminiu iš išorės, nepigus malonumas gaunasi.

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-01-23 15:22
AB „Panevėžio statybos trestas“ pradėjo statyti 200 kW saulės jėgainę, kurią sumontuos Tinklų g. 7, Panevėžyje. Saulės elektrinė bus įrengta ant gamybinio pastato stogo.
nuotrauka
2020-01-23 11:59
Konkurencijos taryba 2019 m. už Konkurencijos, Reklamos įstatymų ir Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo pažeidimus ūkio subjektams iš viso skyrė baudų už 2 660 480 Eur.
nuotrauka
2020-01-22 12:02
Palangos simbolis – Kurhauzas – jau neturkus atsivers visu savo grožiu. Medinę šio kultūros paveldo objekto dalį restauruojantys specialistai teigia, jog, esant finansavimui, pastato išorė baigta tvarkyti būtų jau iki šv. Velykų, vidaus darbai baigti taip pat galėtų būti dar šiais metais.
nuotrauka
2020-01-17 10:03
Šią savaitę sostinėje įpusėjo verslo parko „Business Garden Vilnius“ pirmasis darbų etapas – per kelis mėnesius buvo surinkta konstruktyvinė pirmojo pastato dalis. Pirmąjį statybų etapą planuojama įgyvendinti iki 2021 metų.
nuotrauka
2020-01-16 16:45
Atidarytas didžiausias EIKA istorijoje kompleksas „Live Square“, 53 mln. EUR investicijų, parduotas istoriškai didžiausias butų kiekis, įsibėgėjanti investicinių fondų veikla – tai tik keletas pasiekimų, kurie atspindi 2019 m. intensyvumą ir grupės besiplečiantį veiklos ir paslaugų spektrą. Pasak EI...
nuotrauka
2020-01-15 15:27
Vilnius tikslinasi, ar eina teisinga kryptimi dėl pasirinktos vietos nacionaliniam stadionui. Tam surinko informaciją apie 15 Europos sostinių stadionų lokacijas, automobilių stovėjimo vietų prie stadionų skaičių kartu su žiūrovų vietų skaičiumi.
nuotrauka
2020-01-14 10:33
Panaudodama Europos Sąjungos (ES) lėšas, Susisiekimo ministerija ketina gerinti jūrų transporto eismo sąlygas Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste. Į valstybės projektų sąrašą įtraukti du projektai, kuriais bus sumažintas bangavimo poveikis laivų judėjimui uosto akvatorijoje bei iki 15 metrų gilinamas...
nuotrauka
2020-01-08 11:54
Susisiekimo ministerijoje pristatyti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir AB „Smiltynės perkėla“ 2020–2023 metų planai ir investiciniai projektai. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ateities planus pristatė laikinasis vadovas Vidmantas Paukštė, AB „Smiltynės perkėla“ – generalinis...
nuotrauka
2020-01-06 14:39
Šiuo metu dažnas Lietuvos gyventojas susiduria su rūsio hidroizoliacijos problemomis. Nesiliaujantys lietūs ir aukštai pakilę gruntiniai vandenys atveria daugybę su hidroizoliacija susijusių problemų, o paieškos, kaip tinkamai ir kokybiškai hidroizoliuoti rūsio patalpas, tampa tikru galvos skausmu.
nuotrauka
2020-01-06 10:00
14 hektarų pramoninės, buvusios „Velgos“ gamyklos, teritorijos konversijos projektas turėtų startuoti 2020 m. antroje pusėje. Bendrovės „Akropolis Group“ planuojamas daugiafunkcis kultūros, laisvalaikio, verslo ir prekybos centras „Akropolis Vingis“ bei apie 2500 vietų koncertų salė duris turėtų atv...
nuotrauka
2020-01-03 10:21
Jau netrukus sostinės Viršuliškių mikrorajone pradės veikti statybininkų darbinė technika. Šioje miesto dalyje, vienoje iš dviejų sostinėje, kur leidžiama statyti aukštybinius pastatus, iškils modernus 18 aukštų „Breeam Excellent“ žaliųjų pastatų standarto verslo centras „Sky Office“.
nuotrauka
2020-01-02 10:38
AB „Baltic Shopping Centers“ pasirašė 5 mln. Eur vertės generalinės statybos rangos sutartį su AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST), pagal kurią šįmet Islandijos plente, šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“, iškils restoranas „McDonald‘s“ bei kol kas neįvardijamas prekybos centras.
nuotrauka
2019-12-31 14:12
Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ bei „Juta“ grupės nekilnojamojo turto įmonė „Juta NT“ pasirašė jau išvystyto naujo automobilių ir paslaugų centro komplekso pardavimo-pirkimo sandorį. Sostinės Naugarduko gatvėje esančios beveik 8,5 tūkst. kv. m ploto prekybos ir serviso patal...
nuotrauka
2019-12-27 12:18
Tarptautinės energijos agentūros duomenimis, per pastarąjį dvidešimtmetį vien vėsinimo sistemų sunaudojamos energijos kiekis padidėjo du kartus, o iki 2040 m. šis skaičius dar kartą dvigubės. Energijos taupymas ir tvarumas tapo vienu svarbiausių iššūkių statybų sektoriui, ieškančiam būdų stiklines k...
nuotrauka
2019-12-20 13:40
„Swedbank“ pasirašė paskolos sutartį su NT bendrove „Vilbra“, kuri Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone plėtoja verslo centro „Uptown Park“ projektą. Bankas šio centro statyboms suteiks 9 mln. eurų finansavimą. Bendra „Vilbros“ investicija į naują verslo centrą sieks 20 mln. eurų.
nuotrauka
2019-12-19 10:24
„EIKA verslo centras“, esantis A. Goštauto gatvėje, Vilniuje, įvertintas tarptautiniu darnaus pastato sertifikatu BREEAM In Use, kuriuo vertinami tiek naujai pastatyti, tiek jau naudojami ar rekonstruojami pastatai visame pasaulyje. Šis standartas pabrėžia efektyviai veikiančių pastatų vertę viso jų...
nuotrauka
2019-12-19 08:26
Atidaryta Santaros klinikų Infekcinių ligų ligoninė, kurią pastatė „Eikos statyba“. Tai vienas naujausių stacionarinių infekcinių ligų gydymo padalinių visoje Rytų Europoje.
nuotrauka
2019-12-18 14:22
Vilniaus miesto taryba šiandien, gruodžio 18 d., pritarė koncesijos sutarčiai dėl Daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos, kuriame numatytas ir nacionalinis stadionas. Šis balsavimas reiškia, kad nebėra kliūčių pasirašyti sutartį su koncesininku ir laukti statybų pradžios. Stadion...
nuotrauka
2019-12-16 13:05
Metams baigiantis, specializuota grindų įrengimo bendrovė „Grinduva“ su statybos kompanija „Mitnija“ pasirašė dar vieną subrangos sutartį. „Mitnija“ stato jau ketvirtąjį S7 verslo centro Vilniuje etapą.
nuotrauka
2019-12-13 15:36
Daiktų internetas neabejotinai yra vienas pagrindinių XXI a. atributų. Tarpusavyje sujungti įvairūs įrenginiai ne tik praplečia savo galimybes, bet ir ženkliai keičia kasdienį žmonių gyvenimą.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos