2020 vasario 24 d. pirmadienis, 3:11
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektas įgauna pagreitį

2015-01-16 11:05
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekostrukcijos ir plėtros projektui įgaunant vis didelį pagreitį, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Ramūnas Kaubrys susitiko su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku. Vizito metu aptarta projekto esama situacija, išanalizuoti projekto įgyvendinimo sėkmei svarbūs artimiausio laikotarpio klausimai ir darbai.
nuotrauka
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekostrukcijos ir plėtros projektui įgaunant vis didelį pagreitį. Klaipėdos savivaldybės nuotr.


Minimos įmonės
Lietuvos paminklai VĮ,
Geometra, UAB
Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Artūras Šulcas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alina Velykienė, Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vadovas Almantas Mureika, Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vitalijus Juška, VĮ „Lietuvos paminklai“ vadovas Vydmantas Drumsta ir įmonės viešųjų pirkimų tarnybos vadovė Agata Sokolinskaja, UAB „Geometra“ architektūros skyriaus vadovė Aušra Šimkuvienė, Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos skyriaus valdybos pirmininkas Vaidotas Dapkevičius, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo pavaduotoja Inga Gelžinytė-Litinskienė.

Teatro vadovas R. Kaubrys ir pavaduotoja I. Gelžinytė-Litinskienė informavo, jog pirmasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projekto etapas jau įpusėjo: atlikti rekonstrukcijai ir plėtrai reikalingi teritorijos žvalgomieji archeologiniai tyrimai, projekto technologinės užduoties rengimo darbai ir kt.

„Projektas įgavo reikiamą pagreitį. Tam, kad jis ir toliau vyktų sklandžiai, prašome visų susijusių pusių susitelkimo ir paramos“, - sakė teatro vadovas Ramūnas Kaubrys.

Teatro atstovus Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas patikino, jog Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro projektas miestui yra prioritetinės svarbos klausimas, kurį reikia išspręsti kiek įmanoma operatyviau.

Prioritetiniu susitikimo metu išskirtas skubus H. Manto g., Liepų g. ir Danės g. teritorijų detaliojo plano koncepcijos parengimas ir patvirtinimas. Jis turėtų maksimaliai išplėsti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sklypo ribas.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektą administruojančios įmonės „Lietuvos paminklai“ vadovas Vydmantas Drumsta pabrėžė, jog konkursas, kurio metu bus išrenkamas techninio projekto rengėjas, turėtų įvykti jau šį pavasarį. Tuomet bus teikiamos paraiškos daliniam projekto finansavimui gauti.

Apie 5 mln. eurų planuojama įsisavinti iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, 2 mln. eurų – iš Energetikos ministerijos programų. Dėl finansavimo ketinama kreiptis ir į Regionų plėtros tarybą.

Projektinių pasiūlymų konkursui ir techninio projekto rengimui iš Valstybės investicijų programos jau gauta 326 tūkst. eurų suma. Prognozuojama, kad Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektui įgyvendinti iš viso prireiks apie 20 mln. eurų.

Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu šiuo metu rengiama Atgimimo aikštės galimybių studija, tikslinamas H. Manto g., Liepų g. ir Danės g. teritorijų detalusis planas. Šios teritorijos esamos būklės įvertinimą UAB „Geometra“ jau yra atlikusi. Detaliojo plano koncepciją įmonė pasižadėjo parengti iki šių metų kovo, praneša Klaipėdos savivaldybė.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-02-21 09:01
Bendrovė „Baltisches Haus“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė paramos sutartį, pagal kurią bendrovė finansuos naujos autobusų stoties techninį projektą ir užtikrins statybų vykdymo priežiūros paslaugas. Bendra paramos suma – 123 tūkst. eurų.
nuotrauka
2020-02-19 10:44
Penktoji Interchemie werken „De Adelaar“ gamykla, įsikūrusi Kauno LEZ, gamybinę veiklą pradės vasario mėnesį. 1500 kv. m ploto patalpose sumontuotos dvi gamybos linijos: tirpiųjų ir geriamųjų produktų, galinčios per parą pagaminti iki 6 tonų produkcijos. Tiek technologijomis, tiek įranga Kauno padal...
nuotrauka
2020-02-19 09:15
UAB Merko statyba apyvarta 2019 metais pasiekė 59,5 mln. eurų, lyginant su ankstesniais metais ji išaugo 56 proc. Bendrovės pelnas prieš mokesčius buvo 1,8 mln. eurų.
nuotrauka
2020-02-18 15:49
Vasario 18 d., antradienį, Kauno kogeneracinėje jėgainėje (KKJ) šiluma paverstos pirmosios atliekos, o šilumos energija patiekta į Kauno miesto centrinio šildymo sistemą. Planuojama, kad KKJ vasario mėnesį Kaunui patieks 22600 MWh šiluminės energijos. Tai turėtų sudaryti apie 12% Kauno miesto vasari...
nuotrauka
2020-02-18 11:02
Prieš metus Klaipėdoje duris atvėrė viena didžiausių Baltijos šalyse bendradarbystės (angl. coworking) erdvė su integruota gyvenamąja vieta (angl. coliving). Šis projektas – tai Klaipėdoje kuriamo technologijų parko „Baltic Tech Park“ dalis. Sausio pabaigoje „Light House“ atšventė pirmąjį veiklos gi...
nuotrauka
2020-02-18 09:49
EIKA plėtotam biurų pastatui Gedimino prospekte „Live Square“ suteiktas „BREEAM In Use“ „Excellent“ įvertinimas. Tai vienas aukščiausių įvertinimų, skiriamų pastatui už efektyviai pritaikytus tvarumo sprendimus.
nuotrauka
2020-02-17 10:02
Prieš kelerius metus pradėto statyti Šiaulių tardymo izoliatoriaus statybos bus tęsiamos įgyvendinant viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektą. Tokiam Teisingumo ministerijos siūlymui buvo pritarta Vyriausybės pasitarime.
nuotrauka
2020-02-13 09:16
Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „Synergy Solutions“, projektuosiančia Gargždų daugiafunkcį centrą. Savivaldybė rangovui kelią užduotį suprojektuoti modernią, šiuolaikišką ir funkcionalią sporto bei laisvalaikio erdvę mieste. Sutarties vertė – kiek daugiau nei 79 tūkst. eurų, o p...
nuotrauka
2020-02-12 11:37
Įrangos nuomos paslaugų teikimo bendrovė – „Cramo“ neseniai paskelbė apie susijungimą su įrankių ir technikos nuomos rinkos žaidėju „Boels Rental“.
nuotrauka
2020-02-12 10:14
Į Kauno kogeneracinę jėgainę (KKJ) trečiadienį pradėtos vežti pirmosios atliekos. Šios mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginiuose atrūšiuotos, netinkamos perdirbti ir energetinę vertę turinčios komunalinės atliekos kartu su nepavojingomis pramoninėmis atliekomis jėgainėje bus naudojamos kai...
nuotrauka
2020-02-11 13:18
Užbaigus projektavimo darbus ir gavus statybos leidimą, UAB „Merko statyba“ Kaune, Radvilėnų plente pradeda Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybas. Darbus planuojama baigti 2022 metų pradžioje.
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-10 11:35
Lietuvių ir vokiečių mokslininkai, kartu kuriantys tandeminius saulės elementus, pasiekė naują efektyvumo rekordą – jų sukurtas saulės elementas elektros energija paverčia 29,15 proc. krintančios šviesos. (Šiandien rinkoje paplitusių monokristalinio silicio elementų efektyvumas tesiekia 20 proc.) Re...
nuotrauka
2020-02-10 09:13
Procesų automatizaciją taiko kone kiekvienas Lietuvoje veikiantis užsienio kompanijų verslo ir IT paslaugų centras, tačiau stinga platesnio kalbėjimo apie robotizacijos poveikį visos šalies ekonomikai, tvirtina specialistai. Iki šiol nėra daug galimybių dalintis savo patirtimi bei sėkmės istorijomis...
nuotrauka
2020-02-06 14:04
Siūloma prie mokyklų papildomai įrengti modulines sporto sales, kuriose, pasirinkę įvairias sporto šakas, sportuotų vaikai, ypač jaunesnio amžiaus. Tokią iniciatyvą pristatė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas (LKF) Arvydas Sabonis, LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas, Li...
nuotrauka
2020-02-06 09:59
Šią savaitę Kauno kogeneracinėje jėgainėje baigti prancūzų kompanijos LAB dūmų valymo sistemos paskutinio technologinio elemento – rankovinio filtro – montavimo darbai.
nuotrauka
2020-02-04 09:57
Keturių aukštų, 12 000 kv. m ploto pastatas, pritaikytas 1000 moksleivių, kurių ugdymui suplanuotos 88 klasės ir ne viena sporto salė – Tolminkiemio gimnazija jau ne tik architektūros studijos „DO architects“ komandos ir Vilniaus miesto savivaldybėje periodiškai susirenkančios darbo grupės eskizuose...
nuotrauka
2020-02-04 07:51
Standartiniu būdu pagaminto betono struktūra yra akyta, su daugybę kapiliarų ir mikroskopinių įtrūkių. Betono poros, kapiliarai ir įtrūkiai susidaro dėl kelių veiksnių: garuojant vandeniui, kai betonas kietėja; esant nepakankamam betono sutankinimui liejimo metu; dėl betono suslūgimo rišantis, susid...
nuotrauka
2020-01-31 15:46
Lukiškių komplekso transformacija suteikia unikalią galimybę gauti didžiausią naudą valstybei, privatiems investuotojams ir visuomenei. Diskusijos apie Lukiškių kalėjimo konversijos galimybes pereina į analizės ir realių perspektyvų vertinimo stadiją.
nuotrauka
2020-01-31 13:00
LR Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo bendrovės „Intersurgical“ statybų pradžios paminėjimo renginyje ir įkasė kapsulę su palinkėjimu ateities kartoms. Įmonė „Intersurgical“ kuria ir gamina medicinos prietaisus, susijusius su kvėpavimo sistemos palaikymu.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos