2021 vasario 28 d. sekmadienis, 7:59
Reklama  |  facebook

Muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektas įgauna pagreitį

2015-01-16 11:05
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekostrukcijos ir plėtros projektui įgaunant vis didelį pagreitį, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Ramūnas Kaubrys susitiko su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku. Vizito metu aptarta projekto esama situacija, išanalizuoti projekto įgyvendinimo sėkmei svarbūs artimiausio laikotarpio klausimai ir darbai.
nuotrauka
Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekostrukcijos ir plėtros projektui įgaunant vis didelį pagreitį. Klaipėdos savivaldybės nuotr.


Minimos įmonės
Lietuvos paminklai VĮ (dabar – KIC (Kultūros infrastruktūros centras),
Geometra, UAB
Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Artūras Šulcas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alina Velykienė, Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vadovas Almantas Mureika, Paveldosaugos skyriaus vedėjas Vitalijus Juška, VĮ „Lietuvos paminklai“ vadovas Vydmantas Drumsta ir įmonės viešųjų pirkimų tarnybos vadovė Agata Sokolinskaja, UAB „Geometra“ architektūros skyriaus vadovė Aušra Šimkuvienė, Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos skyriaus valdybos pirmininkas Vaidotas Dapkevičius, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo pavaduotoja Inga Gelžinytė-Litinskienė.

Teatro vadovas R. Kaubrys ir pavaduotoja I. Gelžinytė-Litinskienė informavo, jog pirmasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projekto etapas jau įpusėjo: atlikti rekonstrukcijai ir plėtrai reikalingi teritorijos žvalgomieji archeologiniai tyrimai, projekto technologinės užduoties rengimo darbai ir kt.

„Projektas įgavo reikiamą pagreitį. Tam, kad jis ir toliau vyktų sklandžiai, prašome visų susijusių pusių susitelkimo ir paramos“, - sakė teatro vadovas Ramūnas Kaubrys.

Teatro atstovus Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas patikino, jog Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro projektas miestui yra prioritetinės svarbos klausimas, kurį reikia išspręsti kiek įmanoma operatyviau.

Prioritetiniu susitikimo metu išskirtas skubus H. Manto g., Liepų g. ir Danės g. teritorijų detaliojo plano koncepcijos parengimas ir patvirtinimas. Jis turėtų maksimaliai išplėsti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sklypo ribas.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektą administruojančios įmonės „Lietuvos paminklai“ vadovas Vydmantas Drumsta pabrėžė, jog konkursas, kurio metu bus išrenkamas techninio projekto rengėjas, turėtų įvykti jau šį pavasarį. Tuomet bus teikiamos paraiškos daliniam projekto finansavimui gauti.

Apie 5 mln. eurų planuojama įsisavinti iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, 2 mln. eurų – iš Energetikos ministerijos programų. Dėl finansavimo ketinama kreiptis ir į Regionų plėtros tarybą.

Projektinių pasiūlymų konkursui ir techninio projekto rengimui iš Valstybės investicijų programos jau gauta 326 tūkst. eurų suma. Prognozuojama, kad Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektui įgyvendinti iš viso prireiks apie 20 mln. eurų.

Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu šiuo metu rengiama Atgimimo aikštės galimybių studija, tikslinamas H. Manto g., Liepų g. ir Danės g. teritorijų detalusis planas. Šios teritorijos esamos būklės įvertinimą UAB „Geometra“ jau yra atlikusi. Detaliojo plano koncepciją įmonė pasižadėjo parengti iki šių metų kovo, praneša Klaipėdos savivaldybė.
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-02-22 07:19
Užklupusi pandemija diktuoja naujas ne tik gyvenimo, bet ir darbo taisykles, o modernių sprendimų ieškantis verslas vis dažniau kuriasi moduliniuose statiniuose.
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-18 07:20
Žmogus yra vertės matas, todėl langai, durys ar slankiosios sistemos turi būti gaminami, kuriami ir išmaniai įrengiami ne pastatui, o žmogui. Kai gamintojas mąsto apie žmogų, jo gaminiai negali būti blogi. Todėl GEALAN bendrovės, PVC langų bei durų profilių sistemų kūrėjos, atramos taškas – gaminius...
nuotrauka
2021-02-17 09:25
Pastatų priežiūros įmonė „Yglė pastatų valdymas“ (YPV) oficialiai užbaigė prisijungimą prie Suomijos įmonių grupės SOL. Nuo šiol įmonė veikia „SOL Baltics“, vienijančios įmones Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, vardu ir tampa lyderiaujančia pastatų priežiūros bei valymo paslaugų tiekėja Baltijos ša...
nuotrauka
2021-02-15 08:21
Skaitmeninių statybos technologijų įmonė UAB „AGA CAD“ prisijungė prie Europos statybos ir gamybos skaitmeninės transformacijos lyderės - Prancūzijos įmonių grupės „GROUPE MONNOYEUR“. 100 proc. „AGA CAD“ akcijų įsigijo antrinė šios grupės įmonė „ARKANCE“. Dėl to Vilniuje įsikūręs „AGA CAD“ specializ...
nuotrauka
2021-02-11 07:31
„Magnum“ verslo centras yra ne tik didžiausias verslo centras Kaune. Šis projektas išsiskiria ir statybų, ir inžinerinių sprendimų prasme – tai didžiulis A+ klasės pastatas su daugybe techninių inovacijų. „Magnum“ įkūnija aukščiausius kokybės reikalavimus, būtent todėl tapo svarbiu pokyčiu formuojan...
nuotrauka
2021-02-10 11:15
Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) Ryternos gatvėje netrukus iškils nauji pardavimui ir nuomai skirti pastatai: 0,62 ha ploto sklype pradedamas statyti penkių statinių kompleksas. Kiekviename iš jų įsikurs nuo vienos iki dviejų įmonių, kurioms reikalingos nedidelės sandėliavimo arba gamybos pat...
nuotrauka
2021-02-09 07:15
Šių dienų statybų sektoriaus profesionalai ne tik statydami naujus statinius ieško inovatyvių sprendimų, siekia aukščiausių kokybės standartų. Tokius aukštus reikalavimus jie kelia ir tada, kai atnaujina bei pritaiko visuomenės poreikiams senus, turinčius neįkainojamą istorinę vertę, pastatus.
nuotrauka
2021-02-08 15:46
Viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje AB „Panevėžio keliai“ stebėtojų tarybos posėdyje paskyrė naują bendrovės valdybą, kurios pirmininke išrinkta Jurgita Jurkšaitytė. Naujoji valdyba laikinai eiti generalinio direktoriaus pareigas patikėjo „Panevėžio kelių“ komercijos direktoriui Rolan...
nuotrauka
2021-02-08 10:30
Naujuoju Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) generaliniu direktoriumi paskirtas Mantas Burokas. Laimėjęs jėgainės vadovo atranką, šias pareigas jis pradės eiti vasario 24 d.
nuotrauka
2021-02-08 07:03
Naujasis „Architektūros parko“ Vilniuje namų kvartalas „Svečių namai“ arba P9 įvardintas šiuolaikišku, moderniu ir geros architektūros projektu. Kvartalą, įkurdintą istoriškai ir gamtos požiūriu išskirtinoje vietoje, kaip generalinis rangovas pastatė AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST).
nuotrauka
2021-02-04 07:23
„Sudėtingiausiais šaliai laikais, kokie yra ir šis pandemijos laikotarpis, mūsų įmonė mobilizuojasi ir įveikia iššūkius“, – sako UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ direktorius Aivaras Pranauskas, kurio vadovaujama įmonė mažųjų įmonių grupėje pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2020“ vardą.
nuotrauka
2021-02-03 12:54
Panevėžio statybos trestas (PST) pasirašė sutartį dėl pastato, kuriame įsikurs naujas prekybos centras „Senukai“, statybų Vilniuje. Jis iškils šalia Pilaitės mikrorajono formuojamame prekybos ir pramogų centrų teritorijoje prie Pilaitės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio. Projekto vertė viršija 7 ml...
nuotrauka
2021-02-01 07:24
„Virmaldos“ darbuotojai jau dvejus metus kas antrą penktadienį nedirba. Palaipsniui įmonė pereina prie naujo darbo ritmo – keturių dienų darbo savaitės.
nuotrauka
2021-01-29 14:25
PVC langų ir durų profilių gamintojos, Lietuvos ir Vokietijos įmonės GEALAN BALTIC ilgametis vadovas Jaunius Šileikis, kuris įmonei vadovavo 24 metus nuo pat jos įkūrimo pradžios, perduoda įmonės vairą savo suburtai komandai.
nuotrauka
2021-01-29 09:06
Praėjusiais metais nekilnojamojo turto rinkoje netrūko iššūkių ir neapibrėžtumo, tačiau vystytojai 2020-uosius vertina teigiamai, o į ateitį žvelgia optimistiškai. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ preliminariai skaičiuoja, kad praėjusiais metais daugumoje verslo segmentų pavy...
nuotrauka
2021-01-28 11:28
Vilniaus miesto taryba vakar, sausio 27 d., pritarė rezoliucijai, kuria kviečia aukščiausias valstybės institucijas imtis visų reikalingų politinių veiksmų ir sprendimų tam, kad būtų užtikrintas visuomenės lūkesčius tenkinančios, šalies vystymosi perspektyvas ir tarptautines kultūros politikos tende...
nuotrauka
2021-01-27 08:18
Prieš kiek daugiu nei keturis dešimtmečius pastatytas Vilniaus TV bokštas iki šiol nebuvo kapitaliai remontuojamas, tačiau atliktos ekspertizės išvadose teigiama, jog būtina iš esmės rekonstruoti tiek pagrindinę pastato konstrukciją, tiek vidaus infrastruktūros tinklus.
nuotrauka
2021-01-25 10:50
Gerindamas darbo sąlygas viešojo sektoriaus darbuotojams, įmonė Turto bankas per 2020-iuosius metus atliko daugiau nei 140 patalpų remonto darbų visoje Lietuvoje. Pokyčius pajautė ne tik institucijų darbuotojai, tačiau ir jų lankytojai: dalyje valstybei priklausančių pastatų įrengti ilgai laukti neį...
nuotrauka
2021-01-25 10:07
UAB Merko statyba komanda baigė legendinio „Neringos“ restorano ir viešbučio rekonstrukcijos darbus. Per trejus metus buvo rekonstruotas senasis istorinis restoranas bei viešbutis, pastatyti dar du viešbučio korpusai ir įrengta požeminė automobilių saugojimo aikštelė.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos