2020 balandžio 3 d. penktadienis, 23:10
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

NPNA visuotinis susirinkimas: išrinkta nauja valdyba ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

2015-05-25 08:55
Kauno Technologijos universitete (KTU) „Santakos slėnyje“ vyko Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos visuotinis susirinkimas. Apžvelgti 2014 metais nuveiktus darbus ir pasiektus rezultatus bei pasidalinti ateities planais sugūžėjo gausus būrys Asociacijos narių ir renginio svečių.
nuotrauka
Kauno Technologijos universitete „Santakos slėnyje“ vyko Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos visuotinis susirinkimas. NPNA nuotr.


Minimos įmonės
Kauno Šilas, UAB
Uponor, UAB
Descon, UAB
BASF, UAB
Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB
Baltic Engineers, UAB
Concretus designers, UAB
EE Plius, UAB
Amalva, UAB
Veikmė, UAB
Kauno technologijos universitetas (KTU),
Visuotinį susirinkimą vedęs NPNA direktorius Aidas Vaičiulis sveikino susirinkusiuosius ir akcentavo, kad šis susirinkimas – išskirtinis, mat po ketverių Asociacijos valdyboskadencijos metų, bus renkama nauja.

Renginio vieta – „Santakos slėnis“, pasirinktas ne be reikalo, tokį sprendimą priimti paskatino net dvi priežastys. Prieš penketą metų būtent čia, Kaune, ir buvo įsteigta Nacionalinė pasyvaus namo asociacija. „Buvo daug diskusijų ir svarstymų, ką veiks Asociacija, kokiu tikslu ji kuriama, ko sieks ir taip toliau. Tačiau tik atsakę į visus šiuos klausimus nusprendėme ją įsteigti“,- prisiminimais dalijosi direktorius A. Vaičiulis.

Antroji priežastis – Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos ir Kauno Technologijos universiteto bendradarbiavimo įtvirtinimas. KTU statybos ir architektūros dekanas Žymantas Rudžionis ir NPNA direktorius Aidas Vaičiulis organizacijų draugystę įtvirtino pasirašydami bendradarbiavimo sutartį. Sutarties pasirašymo metu šalys pripažino, kad pažangą lemia glaudūs mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšiai, todėl šis bendradarbiavimas bus pagrįstas abipuse nauda.

Visuotinio susirinkimo metu buvo pristatyta Asociacijos veikos ataskaita už 2014 metus. Penktieji, jubiliejiniai Asociacijos (nuo NPNA įsteigimo) metai pasižymėjo svarbiais įvykiais – organizuota daug renginių, o į organizacijos veiklą įsiliejo nemažas būrys naujų narių: 2013 m. gruodžio mėnesį buvo 35 nariai, 2014 m. gruodžio mėnesį – 48 nariai, o šiuo metu net 50 narių. Naujiesiems Asociacijos nariams buvo iškilmingai įteikti nario pažymėjimai.

Bene svarbiausia užduotis Visuotiniame susirinkime buvo išrinkti naują Asociacijos valdybą. Pagal NPNA įstatus valdybą sudaro 11 asmenų. Buvo sulaukta 16 prašymų valdybos nario pozicijai užimti. Visiems buvo suteiktas žodis pasisakyti ir po slapto balsavimo, naujaisiais valdybos nariais išrinkti šie asmenys: UAB „Kauno Šilas“ vadovas Vytautas Adomavičius, UAB „Uponor“ vadovas Kęstutis Balčiūnas, UAB „Descon“ vadovas Mindaugas Dagys, UAB „BASF“ projektų vadovas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje Arturas Indičianskis, UAB „Saint-Gobain“ Isover ir Gyproc veiklos direktorius Darius Karvelis, UAB „Baltic engineers“ generalinis direktorius Darius Kvedaras, UAB „Concretus designers“ vadovas Rytis Mušauskas, UAB „EE Plius“ vadovas Remigijus Simanavičius, UAB „Amalva“ technikos direktorius Vytautas Šukys, NPNA direktorius Aidas Vaičiulis ir UAB „Veikmė“ generalinis direktorius Eugenijus Zaremba, praneša NPNA.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2020-04-03 12:44
Nuo šiandien sunkumų dėl COVID-19 patiriantys smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai gali teikti paraiškas INVEGAI dėl atidėtų paskolų ar finansinės nuomos (lizingo) mokėjimų palūkanų kompensavimo. Finansų įstaigai atidėjus paskolos ar finansinės nuomos (lizingo) mokėjimą, paskolų gavėjams bus kompe...
nuotrauka
2020-04-03 11:49
Artimiausiu metu stebėsime, kaip pasaulyje siaučianti koronaviruso pandemija pamažu keičia ne tik ekonominę situaciją, bet ir socialinius mūsų įpročius, taip pat ir nekilnojamojo turto (NT) rinką. Ekspertai aptaria jau pastebimas tendencijas ir apžvelgia NT situaciją Baltijos šalyse bei Ukrainoje – ...
nuotrauka
2020-04-03 08:39
Ekonominės krizės reikėjo tikėtis, nes jos kartojasi kas 10–12 metų. Tad ir ši krizė ne pirma ir ne paskutinė. Tačiau tai, kas buvo blogai, žmogus linkęs pamiršti. Krizių žmonijos istorijoje būta ir žiauresnių, kai ligų protrūkis sutapdavo su nederliaus metais.
nuotrauka
2020-04-03 08:25
Vilniaus miesto savivaldybė grįžta prie visam miestui svarbios užduoties – Sapiegų parko atnaujinimo. Siekdama išrinkti geriausią sprendimą šiai jautriai urbanistinei istorinei aplinkai, savivaldybė inicijavo Sapiegų rezidencijos, trinitorių vienuolyno ir ligoninės statinių komplekso teritorijos dal...
nuotrauka
2020-04-03 07:48
10 tūkst. eurų. Tiek COVID-19 pasekmių mažinimo fondui paaukojo bendrovė „Alvora“. Kaip sako įmonės akcininkas Nikolaj Kolesnik, visi įmonės darbuotojai bent kol kas yra sveiki, o auka yra būdas padėti tiems, kam pagalbos šiuo metu reikia labiausiai.
nuotrauka
2020-04-02 16:24
Seimui antradienį, kovo 30 d., atidėjus sprendimus dėl subsidijų darbo užmokesčiui prastovos metu ir kriterijų dirbantiems savarankiškai, darbdaviai ir dirbantys savarankiškai toliau kviečiami dėl pagalbos iš valstybės į Užimtumo tarnybą kreiptis nuo balandžio 5 dienos.
nuotrauka
2020-04-02 15:44
Dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus karantiną, statybų sektorius susiduria su iššūkiais – statybinių medžiagų vėlavimu, darbo jėgos iš užsienio pasitraukimu, vietinių darbuotojų saugumo užtikrinimu ir, svarbiausia, užsakymų krepšelio mažėjimu.
nuotrauka
2020-04-02 15:15
Vyriausybė ir INVEGA šią savaitę pristatė priemonių paketą, kuris padės įmonėms spręsti likvidumo ir finansines problemas, kylančias dėl COVID-19. Viena jų – paskolų garantijos per INVEGA. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) teigia, kad Vyriausybės siūloma paramos schema verslui turi geresnę alte...
nuotrauka
2020-04-02 12:48
Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plane numatytos mokestinės (mokesčių administravimo) paramos priemonės sunkumus dėl koronaviruso patiriantiems mokesčių mokėtojams.
nuotrauka
2020-04-01 15:44
Siekdama mažinti pandemijos COVID-19 padarinius ekonomikai, užtikrinti Lietuvoje veikiančių bendrovių likvidumą ir skatinti verslo plėtrą, Vyriausybė šiandien, balandžio 1 d., nusprendė įsteigti fondą, skirtą investuoti į sunkumus dėl COVID-19 patiriantį verslą.
nuotrauka
2020-04-01 13:28
Aplinkos ministerija inicijavo teisės aktų pakeitimus, skirtus statybos sektoriui prisitaikyti prie karantino, paskelbto šalyje dėl koronaviruso plitimo grėsmės, sąlygų, ir išplatino parengtas rekomendacijas visuomenei ir skirtinguose sektoriuose veikiantiems subjektams, ypač skatindama naudotis šiu...
nuotrauka
2020-04-01 13:17
Dėl COVID-19 plėtros sukeltų ekonominių ir finansinių iššūkių, įmonėms tenka priimti įvairius sudėtingus sprendimus. Ką daryti verslininkui, susidūrusiam su finansiniais sunkumais ir tapus nemokiu? Kaip elgtis tokiu atveju? Ar nemokumas būtinai reiškia bankrotą?
nuotrauka
2020-04-01 07:50
Civilizacija suteikia ne tik galimybių, bet kelia ir grėsmių, kurių viena – grunto tarša pavojingomis atliekomis. Problema dažnai sprendžiama paprastuoju būdu: užterštą gruntą išveža, naują atveža. Tačiau tai nedera su tvarumu, prieštarauja žiedinės ekonomikos principui, reikalauja papildomų sąnaudų...
nuotrauka
2020-03-31 09:25
Sąvoka „ūkio subjektai, kurių pajėgumais remiamasi“ Viešųjų pirkimų įstatyme atsirado 2017 metais, tačiau praėjus beveik 3 metams, vis dar dažnai ji yra klaidingai traktuojama, painiojama su „subrangovo“ sąvoka, primena Viešųjų pirkimų tarnyba.
nuotrauka
2020-03-31 09:13
Ekonominių vertinimų rodiklis, t. y. bendras ekonomikos dalyvių – gamintojų, vartotojų ir investuotojų – pasitikėjimas Lietuvos ekonomika, 2020 m. kovą, palyginti su vasariu, sumažėjo 7 procentiniais punktais ir sudarė 1 proc., praneša Lietuvos statistikos departamentas. Tam įtakos turėjo susidarius...
nuotrauka
2020-03-31 07:41
Šiuolaikiškas ir funkcionalus požiūris į profesinį mokymą atveria naujas galimybes siekiantiems įgyti paklausią profesiją. Darbo rinkos poreikius nuspėjantys profesinio mokymo centrai žengia koja kojon su permainom ir „rytojaus“ specialistus darbdaviui gali pasiūlyti jau šiandien.
nuotrauka
2020-03-30 15:41
Darbdaviams, kurių ūkinė veikla dėl ekstremaliosios situacijos ar karantino turi būti stabdyta, sudaryta galimybė nuomoti savo darbuotojus gaunant laikinojo įdarbinimo įmonės statusą.
nuotrauka
2020-03-30 15:36
Lietuvoje sparčiai augant bedarbių skaičiui, Vyriausybė skubos tvarka priėmė sprendimą dėl sąlygų paprastinimo darbdaviams „nuomotis“ darbuotojus iš įmonių, kurios dėl paskelbto karantino savo veiklą privalėjo sustabdyti.
nuotrauka
2020-03-30 14:04
Lietuvos statybos įmonės vis dar stengiasi neprarasti optimizmo, tačiau jau ruošiasi blogiausiam scenarijui. Statybos sektorius, sudarantis beveik 10% šalies BVP, nuo karantino paskelbimo pradžios susiduria su iššūkiais tiekimo grandinėje, jaučia grėsmę dėl pasirašytų sutarčių įgyvendinimo ir laukia...
nuotrauka
2020-03-30 13:39
KLAUSIMAS. Kaimo vietovėje yra 50 aru namų valdos sklypas. Skaitytojas teiraujasi, kokiomis sąlygomis gali statyti pagalbines (be komunikacijų) 40 kv. m patalpas, kurių aukštis – apie 3,5 m. Ar reikia leidimų?

Statybunaujienos.lt » Aktualijos