2021 balandžio 14 d. trečiadienis, 11:34
Reklama  |  facebook

Naujosios „Gyproc“ gipskartonio plokštės taupo pinigus ir laiką

2015-09-08 07:00
Jei remontavotės būstą patys, gerai žinote, kiek tai kainuoja pinigų, laiko ir rūpesčių. Tenka pirkti statybines medžiagas, rūpintis jų atgabenimu iki objekto, ieškoti pagalbininkų, kai pritrūksta rankų. Savarankiškai savo būstus beremontuojančių nemažėjant, statybinių medžiagų gamintojai ieško sprendimų ir siūlo naujoves, kurios savarankišką būsto remontą padaro gerokai paprastesnį ir pigesnį.
nuotrauka
„Gyproc Rigikompakt“ plokščių kartonas baltos spalvos, todėl yra puikus pagrindas dažymui. „Saint-Gobain statybos gaminiai“ iliustr.


Minimos įmonės
Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB
Pamirškite išlaidas transportui

1,8 m ilgio ir 0,9 m pločio „Gyproc Rigikompakt“ gipso kartono plokštės lengvai telpa į standartinį universalo tipo automobilį, todėl jas įsigijusiems žmonėms nebereikia rūpintis transporto paieškomis. Anot bendrovės „Saint-Gobain statybos gaminiai“ „Gyproc“ pardavimų vadovo Vyganto Stankevičiaus, daugeliui su būsto remonto reikalais susidūrusių žmonių yra tekę patirti situaciją, kai už reikalingas medžiagas sumokama palyginti nedidelė suma, tačiau už jų atvežimą nuo parduotuvės iki reikiamos vietos tenka atseikėti gerokai daugiau pinigų. Ypač tai akivaizdu, kai kalbama apie stambių matmenų pirkinius, pavyzdžiui, gipskartonio plokštes.

„Jei reikia pervežti didelius statybinių medžiagų kiekius, tai išlaidos transportui sudaro palyginti nedidelę bendros sumos dalį. Bet būna, kad transportas kainuoja daugiau nei pati statybinė medžiaga. Tuomet būna labai apmaudu“, – sakė V. Stankevičius.

Jei planuojate „Gyproc Rigikompakt“ plokštę vežti nuosavu automobiliu, turbūt bus aktualu, kad neišteptumėte salono apmušalų. Galvodami apie tai, gamintojai pjautus plokštės galus gruntavo.

Negaiškite ieškodami talkininkų

Ar sprendimas visus darbus atlikti savarankiškai, tikrai reiškia, kad dirbsite pats vienas? Dažnai paaiškėja, kad be draugų, giminaičių ar kaimynų pagalbos išsiversti nepavyks, o prašyti pagalbos ne visuomet malonu. 

„Savarankiškai meistrauti mėgstantiems lietuviams šios „Gyproc Rigikompact“ gipso kartono plokštės yra geriausias pasirinkimas. Jos specialiai sukurtos taip, kad visus darbus nesudėtingai galėtų atlikti vienas žmogus“, – teigė V. Stankevičius.

Mažesnių išmatavimų „Gyproc Rigikompakt“ gipskartonio plokštes galite ne tik pats parsigabenti iš parduotuvės, bet ir lengvai užsinešti laiptais ar užkelti liftu iki viršutiniuose aukštuose esančio buto. Mažesnes, o tai reiškia, kad ir lengvesnes, plokštes lengvai sumontuosite vienas, be kitų pagalbos. Greičiausiai namuose rasite akumuliatorinį suktuką plokštėms tvirtinti bei peiliuką ištraukiama geležte. Tokių įrankių ir pakaks!

Pritaikykite plokštes savo butui 

Įprastas lietuviško buto aukštis yra apie 2,6 metro. Jei įsigysite standartines artimiausio buto aukščiui ilgio plokštes, greičiausiai teks samdyti montuotojų brigadą, kuri tokias plokštes atveš, užneš ir sumontuos. Tačiau tokiu atveju ne tik pažeisite Lietuvoje tokį populiarų „pasidaryk pats“ principą, bet ir turėsite su kažkuo tartis, derintis, mokėti pinigus ar, geriausiu atveju, liksite „skolingi butelį“. „Gyproc Rigikompakt“ plokštės gamintojai pagalvojo ir apie tai. Plokštės ilgis – tik 1,8 metro, tad montuojant reiktų laikytis tokio principo: pritvirtinate pirmą plokštę, kitą plokštę pjaunate pusiau ir tvirtinate virš jau sumontuotos plokštės. Montuodami kitą eilę, pradėkite nuo pusiau pjautos plokštės, o virš jos sumontuokite pilną plokštę. Plokštes dėliojant tokiu principu, neliks ištisinių sandūrų siūlių, konstrukcija bus tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė.

Sutaupykite dažydami

„Gyproc Rigikompakt“ plokščių kartonas baltos spalvos, todėl yra puikus pagrindas dažymui. Dažant ant balto pagrindo reikės mažiau dažų.

 Reklama 

„Saint-Gobain statybos gaminiai“ inf. ir iliustr.

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-04-13 11:22
Sekmadienį prasidėjo Klaipėdos jūrų uosto bangolaužių rekonstravimo darbai. Pirmiausiai bus rekonstruojamas pietinis bangolaužis, tad šiaurinis molas, esantis Melnragėje, šiemet liks atviras gyventojams.
nuotrauka
2021-04-13 11:02
Artimiausiu metu vidaus reikalų sistemos pareigūnams – ugniagesiams gelbėtojams, policininkams ir kitiems – bus pagerintos gydymo ir reabilitacijos sąlygos. Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas, įgyvendinantis Vidaus reikalų ministerijos Reabilitacijos c...
nuotrauka
2021-04-12 17:25
Šalia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų iškils didžiausia Baltijos šalyse infekcinių ligų ligoninė. Kauno klinikų užsakymu infekcinių ligų ligoninės projektą įgyvendins projektavimo paslaugų konkursą laimėjusi UAB „Maspro“. Pastato statybos darbų vertė gali siekti apie 2...
nuotrauka
2021-04-12 11:03
Būstą įsigyti siekiančių lietuvių pandemija negąsdina, o butų pardavimai pirmąjį šių metų ketvirtį ir vėl viršijo visus lūkesčius. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ skaičiuoja, kad pirmąjį šių metų ketvirtį savo įgyvendintuose ir vystomuose projektuose pardavė 81 proc. daugiau...
nuotrauka
2021-04-12 10:41
Vilniaus Naujamiesčio rajone, buvusios „Spartos“ gamyklos teritorijoje statomas „Cyber City“ technologijų miestelis išsiskirs ne tik savo pobūdžiu, apimtimi ir architektūra, bet ir moderniais fasado sprendimais. Statant 35 tūkst. kv. m ploto kompleksą technologijų bendruomenei bus naudojami naujos k...
nuotrauka
2021-04-07 12:20
Centrinio Vilniaus verslo kvartalo, įsikūrusio Konstitucijos pr. ir jo prieigose, ribos toliau plečiamos į rytinę prospekto pusę, formuojant urbanistinę kalvą Kalvarijų gatvės link. Šioje prestižinėje verslo zonoje įsikūrusiuose moderniuose verslo centruose vakansija siekia tik 5,1 proc., o senesni ...
nuotrauka
2021-04-02 07:37
Individualaus namo statyba neretai siejama su ilgai trunkančiais procesais, varginančiomis statybininkų, sunkiasvorės technikos ar medžiagų paieškomis. Šie ir kiti papildomi rūpesčiai ne vieną atbaido nuo svajonės pasistatyti trokštamus namus. Vis dėlto statybos gali būti ne tik kokybiškos, bet ir g...
nuotrauka
2021-03-31 14:05
Visorių informacinių technologijų parke pradedamos naujo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) centro statybos. Pirmąjį iš trijų numatomų centrų už 8,5 mln. Eur statys „Naresta“.
nuotrauka
2021-03-31 09:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ pradeda 4300 kv. m naujo verslo parko statybas sostinės Ukmergės ir Mykolo Lietuvio gatvių sankryžoje prie sankirtos su Vakariniu aplinkkeliu – Vilniaus miesto savivaldybė projektui suteikė statybos leidimą.
nuotrauka
2021-03-30 11:34
Viena didžiausių JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ išsinuomojo biurą verslo kvartale „Business Stadium“. Sostinėje, Rinktinės gatvėje statomame verslo centre bendrovė nuomosis daugiau nei trečdalį pastato – 6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinka...
nuotrauka
2021-03-29 11:14
Tarptautinį prekybos centro „Europa“ architektų konkursą, skirtą atrinkti partnerius rekonstrukcijai, laimėjo Suomijos architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“. Pagrindinė architektų ir interjero dizainerių užduotis – funkcionalus išplanavimas, naujos, kasdieniams poreikiams pritai...
nuotrauka
2021-03-29 08:37
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį su „Moller Real Estate Baltic AS“, pagal kurį įsigijo „Audi“ ir „Volkswagen“ atstovybių pastatus Vilniuje.
nuotrauka
2021-03-26 10:32
Kauno IX forto memorialiniame komplekse veikiančiame istorijos muziejuje laukiama reikšmingų pokyčių.
nuotrauka
2021-03-24 16:12
Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga. Visos šios savybės būdingos naujos kartos SCHOMBURG GmbH hidroizoliavimo priemonei AQUAFIN-RB400.
nuotrauka
2021-03-24 13:27
Važiuojant pro Elektrėnus jau galima pastebėti, kad pastarosiomis dienomis ėmė trumpėti vienas iš dviejų nebenaudojamų Lietuvos elektrinės kaminų. Šių 250 ir 150 m aukščio kaminų ardymo projektas yra išskirtinis regione, kadangi tokio aukščio konstrukcijų demontavimas nei Lietuvoje, nei Baltijos šal...
nuotrauka
2021-03-23 11:09
VĮ Lietuvos oro uostai ir statybų bendrovė „Mitnija“ sutarė nutraukti rangos sutartį dėl naujo Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalo statybos. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad pandemijos sukelti finansiniai iššūkiai aviacijos sektoriui apsunkino projekto finansavimo paieškas ir neleido ...
nuotrauka
2021-03-22 16:18
Gavusi lėšų iš struktūrinių fondų, Varėnos rajono savivaldybės administracija ketina įgyvendinti avarinės būklės pastato – Merkinėje (Varėnos rajone) stovinčio vadinamojo Vazos namo – tvarkybos, kapitalinio remonto ir pritaikymo Merkinės krašto muziejaus kultūrinėms veikloms projektą.
nuotrauka
2021-03-18 14:53
Vilniuje, T. Ševčenkos g. 13 įkasta kapsulė, kuri žymi naujojo LR Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) biuro pastato rekonstrukciją. 1972 m. statytas pastatas bus iš esmės atnaujintas, paverčiant jį šiuolaikiniu biuru ir pritaikant prie specifinių VAT darbuotojų poreikių.
nuotrauka
2021-03-18 07:18
Šiuo metu Lietuvoje yra eksploatuojama maždaug 4000 tiltų ir viadukų, kurių bendras ilgis siekia apie 93 km. Didžioji dauguma jų jungia automobilinius kelius ir tik maždaug 14% tiltų yra pastatytų geležinkelio transportui. Gelžbetonio tiltai sudaro maždaug 95% visų Lietuvos tiltų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos