2020 rugsėjo 26 d. šeštadienis, 15:12
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Naujosios „Gyproc“ gipskartonio plokštės taupo pinigus ir laiką

2015-09-08 07:00
Jei remontavotės būstą patys, gerai žinote, kiek tai kainuoja pinigų, laiko ir rūpesčių. Tenka pirkti statybines medžiagas, rūpintis jų atgabenimu iki objekto, ieškoti pagalbininkų, kai pritrūksta rankų. Savarankiškai savo būstus beremontuojančių nemažėjant, statybinių medžiagų gamintojai ieško sprendimų ir siūlo naujoves, kurios savarankišką būsto remontą padaro gerokai paprastesnį ir pigesnį.
nuotrauka
„Gyproc Rigikompakt“ plokščių kartonas baltos spalvos, todėl yra puikus pagrindas dažymui. „Saint-Gobain statybos gaminiai“ iliustr.


Minimos įmonės
Saint-Gobain statybos gaminiai, UAB
Pamirškite išlaidas transportui

1,8 m ilgio ir 0,9 m pločio „Gyproc Rigikompakt“ gipso kartono plokštės lengvai telpa į standartinį universalo tipo automobilį, todėl jas įsigijusiems žmonėms nebereikia rūpintis transporto paieškomis. Anot bendrovės „Saint-Gobain statybos gaminiai“ „Gyproc“ pardavimų vadovo Vyganto Stankevičiaus, daugeliui su būsto remonto reikalais susidūrusių žmonių yra tekę patirti situaciją, kai už reikalingas medžiagas sumokama palyginti nedidelė suma, tačiau už jų atvežimą nuo parduotuvės iki reikiamos vietos tenka atseikėti gerokai daugiau pinigų. Ypač tai akivaizdu, kai kalbama apie stambių matmenų pirkinius, pavyzdžiui, gipskartonio plokštes.

„Jei reikia pervežti didelius statybinių medžiagų kiekius, tai išlaidos transportui sudaro palyginti nedidelę bendros sumos dalį. Bet būna, kad transportas kainuoja daugiau nei pati statybinė medžiaga. Tuomet būna labai apmaudu“, – sakė V. Stankevičius.

Jei planuojate „Gyproc Rigikompakt“ plokštę vežti nuosavu automobiliu, turbūt bus aktualu, kad neišteptumėte salono apmušalų. Galvodami apie tai, gamintojai pjautus plokštės galus gruntavo.

Negaiškite ieškodami talkininkų

Ar sprendimas visus darbus atlikti savarankiškai, tikrai reiškia, kad dirbsite pats vienas? Dažnai paaiškėja, kad be draugų, giminaičių ar kaimynų pagalbos išsiversti nepavyks, o prašyti pagalbos ne visuomet malonu. 

„Savarankiškai meistrauti mėgstantiems lietuviams šios „Gyproc Rigikompact“ gipso kartono plokštės yra geriausias pasirinkimas. Jos specialiai sukurtos taip, kad visus darbus nesudėtingai galėtų atlikti vienas žmogus“, – teigė V. Stankevičius.

Mažesnių išmatavimų „Gyproc Rigikompakt“ gipskartonio plokštes galite ne tik pats parsigabenti iš parduotuvės, bet ir lengvai užsinešti laiptais ar užkelti liftu iki viršutiniuose aukštuose esančio buto. Mažesnes, o tai reiškia, kad ir lengvesnes, plokštes lengvai sumontuosite vienas, be kitų pagalbos. Greičiausiai namuose rasite akumuliatorinį suktuką plokštėms tvirtinti bei peiliuką ištraukiama geležte. Tokių įrankių ir pakaks!

Pritaikykite plokštes savo butui 

Įprastas lietuviško buto aukštis yra apie 2,6 metro. Jei įsigysite standartines artimiausio buto aukščiui ilgio plokštes, greičiausiai teks samdyti montuotojų brigadą, kuri tokias plokštes atveš, užneš ir sumontuos. Tačiau tokiu atveju ne tik pažeisite Lietuvoje tokį populiarų „pasidaryk pats“ principą, bet ir turėsite su kažkuo tartis, derintis, mokėti pinigus ar, geriausiu atveju, liksite „skolingi butelį“. „Gyproc Rigikompakt“ plokštės gamintojai pagalvojo ir apie tai. Plokštės ilgis – tik 1,8 metro, tad montuojant reiktų laikytis tokio principo: pritvirtinate pirmą plokštę, kitą plokštę pjaunate pusiau ir tvirtinate virš jau sumontuotos plokštės. Montuodami kitą eilę, pradėkite nuo pusiau pjautos plokštės, o virš jos sumontuokite pilną plokštę. Plokštes dėliojant tokiu principu, neliks ištisinių sandūrų siūlių, konstrukcija bus tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė.

Sutaupykite dažydami

„Gyproc Rigikompakt“ plokščių kartonas baltos spalvos, todėl yra puikus pagrindas dažymui. Dažant ant balto pagrindo reikės mažiau dažų.

 Reklama 

„Saint-Gobain statybos gaminiai“ inf. ir iliustr.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-09-24 15:00
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ atnaujino savo statybinės izoliacijos iš akmens vatos gaminių grupę.
nuotrauka
2020-09-22 07:33
Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio ...
nuotrauka
2020-09-21 09:24
Vilniaus „Grinda“ užbaigė sostinės judrios T. Narbuto gatvės lietaus nuotekų kolektoriaus rekonstrukciją. Įgyvendinant šį projektą, pirmą kartą Lietuvoje panaudoti inovatyvūs sprendimai aukštai iškėlė panašių inžinerinių projektų vadybos kartelę.
nuotrauka
2020-09-18 08:38
„Continental Automotive Lithuania“ paskelbė, jog įmonės gamykla Kaune buvo apdovanota LEED aukso sertifikatu. Tai aukščiausias LEED įvertinimas gamykliniam pastatui Lietuvoje iki šiol. Gamykla Kaune tapo ir pirmąja „Continental“ korporacijos lokacija pasaulyje gavusia tokį aukštą įvertinimą pastato ...
nuotrauka
2020-09-17 07:50
3D erdvėje galima ne tik atvaizduoti atskirus statinius, bet ir itin tiksliai atgaminti miestus su visomis kultūrinėmis vertybėmis. Tokią galimybę jiems suteikia DRONETEAM.lt komanda.
nuotrauka
2020-09-15 11:05
Penktadienį, rugsėjo 11 d., virtualaus susitikimo metu Turto banko, įvairių ministerijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir kitų suinteresuotų organizacijų atstovai aptarė tolesnius veiksmus, siekiant Lukiškių komplekso dalies panaudojimo edukacijai švietimo, kultūros, inovacijų ir technologijų srityse...
nuotrauka
2020-09-14 09:00
Pradėti rekonstruoti Klaipėdos uosto simboliai – bangolaužiai. Nuo jūros bangų uostą saugantys bangolaužiai pastatyti prieš pusantro šimto metų. Juos atnaujinus bei išgilinus laivybos kanalą iki 17 metrų gylio, Klaipėdos uostas atsivers didžiausiems laivams, galintiems įplaukti į Baltijos jūrą.
nuotrauka
2020-09-14 08:30
Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pasirašė įsakymus, kurias skiriamas finansavimas kogeneracijos projektams Jonavoje, Vilniuje, Visagine bei Alytuje. Visiems šiems projektams skirta suma siekia daugiau nei 19 mln. eurų ir prisideda prie Ateities ekonomikos DNR plano skatinimo.
nuotrauka
2020-09-14 07:51
Lietuviška konstrukcijų projektavimo bendrovė „INHUS Engineering“, priklausanti „INHUS“ įmonių grupei bei eksportuojanti inžinerines paslaugas į įvairias šalis, naujausia plėtros kryptimi pasirinko egzotišką ir kultūros požiūriu visai kitokią Pietų Korėjos rinką.
nuotrauka
2020-09-10 09:23
Klaipėdiečiai, „Baltic Tech Park“ įkūrėjai, įgyvendina ambicingą plėtros viziją – 2020 rugpjūčio mėn. patvirtintas 5,47 mln. vertės projektas Baltijos skaitmeninių inovacijų centro statyboms. Dalinis finansavimas – ES fondų lėšomis.
nuotrauka
2020-09-10 07:30
Covid-19 priminė, kad virusai ir bakterijos yra pavojingi. Jeigu nuo koronaviruso ginamės kaukėmis, tai legionelės, sukeliančios sunkią plaučių uždegimo formą, gali tykoti kiekvienuose namuose ir bet kur, kur įrengtas vandentiekis.
nuotrauka
2020-09-09 14:57
Naujojo Registrų centro duomenų centro įrengimo projektas juda į priekį - trečiadienį Vyriausybė oficialiai įmonei perdavė Vilniuje, Studentų g., esančias patalpas. Šiose patalpose pagrindinius šalies registrus ir informacines sistemas tvarkantis Registrų centras ketina įrengti šiuolaikinius saugumo...
nuotrauka
2020-09-08 10:05
Kaune veikiantis Vytauto Didžiojo karo muziejus šią vasarą pasirašė dvišalę sutartį su konkursą laimėjusia įmone UAB „Statybų laikas“. Pagal sutartį bus pradedami svarbaus muziejaus akcento – kariliono bokšto ir arkados remonto darbai. Remonto darbams Krašto apsaugos ministerija skyrė 455 tūkst. eur...
nuotrauka
2020-09-08 09:54
Rugsėjo 7 d. Krašto apsaugos ministerijoje viceministras Eimutis Misiūnas ir Vokietijos ambasadorius Lietuvoje Matthias Sonn pasirašė sutartį, pagal kurią Vokietija Lietuvai skirs iki 500 tūkst. eurų naujų amunicijos sandėlių Lietuvos kariuomenėje projektuoti. Šios lėšos Lietuvai neatlygintinai skir...
nuotrauka
2020-09-07 16:07
Vyriausybės kanceliarijoje buvo pristatyta futbolo stadiono Vilniuje, Žvėryno rajone (J. I. Kraševskio g. 2) galimybių studija.
nuotrauka
2020-09-07 14:58
Naujai kylančiame S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune įsibėgėja veiksmas: į teritoriją jau atvyko bendrovės „Autokausta“ technika. Aplink tarptautinius standartus atitiksiantį stadioną iš esmės pasikeis visa plačiai aprėpianti Žaliakalnio erdvė.
nuotrauka
2020-09-07 09:58
Ilgai lauktas gyventojų ir miesto svečių, rugsėjo 4-ąją Tauragėje atidarytas pirmasis baseinas su pirčių erdve. Modernus suaugusiųjų, šeimų su vaikais bei senjorų pramogoms bei laisvalaikiui pritaikytas kompleksas bus skirtas ir gyventojų plaukimo bei sveikatinimo užsiėmimams organizuoti.
nuotrauka
2020-09-04 08:12
Vilniaus pataisos namuose baigiama pertvarkyti iš uždaryto Lukiškių kalėjimo perkelto tardymo izoliatoriaus infrastruktūrą. Rekonstruotos patalpos nuteistiesiems užtikrins aukščiausius tokioms įstaigoms taikomus higienos, sanitarijos, buitinių sąlygų standartus.
nuotrauka
2020-09-02 15:06
AB Panevėžio statybos trestas (PST) pateikė prašymą Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui atnaujinti teisminį procesą dėl konkurencijos įstatymo pažeidimo. Bendrovė pažymi, kad nepaisant šio žingsnio, jau vykdo paskirtos baudos mokėjimus pagal sutartą grafiką.
nuotrauka
2020-09-02 08:30
UAB „Concretus group“, valdanti vieną didžiausių aplinkotvarkos produktų gamintojų Lietuvoje UAB „Betono mozaika“ bei SIA „Betono mozaika“ Latvijoje, įsigijo 100 proc. Latvijos kompanijos AS „NordBrik“ akcijų. Šis žingsnis leis sustiprinti prekinio ženklo pozicijas Latvijos rinkoje.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...