2019 rugsėjo 21 d. šeštadienis, 7:35
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Paroc“. Kas slepiasi už „Lietuvos metų gaminio“ medalių?

2016-02-04 13:58
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Kas išties slepiasi už tų apdovanojimų? Apie tai kalbamės su „Paroc“ rinkodaros vadove Baltijos šalims dr. Audrone Endriukaityte.
nuotrauka
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Paroc, UAB
Mes suskaičiavome, kad „Paroc“ per visą savo veiklos istoriją sukaupė net dešimties nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalių kolekciją. Ką jums tai reiškia?

Taip, išties mūsų gaminami akmens vatos izoliaciniai gaminiai jau dešimt kartų buvo įvertinti „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais. Tai ir universalios, vėdinamų, bei tinkuojamų atitvarų plokštės, šaltų rūsių ir garažų lubų plokštės, smūgio garso izoliacijos plokštės bei plokščiųjų stogų plokštės. Daugelyje šių grupių yra po keletą gaminių, kurių naudojimą lemia konkrečios konstrukcijos sprendimas ir sąlygos.

Išties, kolekcija, galima sakyti, solidi, tačiau ne apie medalių kolekcionavimą turbūt čia reikėtų kalbėti, bet apie tai, kas išties slepiasi po tokiais įvertinimais.

Kaip Jūs manote, ar tokie apdovanojimai yra tik rinkodaros triukas ar kažkas daugiau? Kas po tais medaliai slepiasi išties?

„Paroc“, kaip inovatyvi, dinamiška ir nuolat naujovių ieškanti kompanija savo gaminius nuolatos tobulina atsižvelgdama į rinkos poreikius ir laikmečio iššūkius. Pastatų energinio efektyvinimo didinimas mus įpareigoja ir šiame procese mes visada stengėmės būti bent vienu žingsneliu priekyje. Todėl kurdami naujus ir tobulindami senuosius savo gaminius ir sprendimus mes orientuojamės į tendencijas rinkoje, o įmonės asortimentą plečiame įvertindami klientų poreikius.

Pavyzdžiui, 2011 metais apdovanota PAROC eXtra plokštė. Efektyvūs sprendimai, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas, dėl 60 procentų suspausto pakuočių tūrio sumažėjusios gaminio transportavimo ir sandėliavimo sąnaudos bei itin palengvėję pakrovimo ir iškrovimo darbai yra palankiai vertinami ir statybininkų, ir statybos verslo vystytojų, ir galutinio vartotojo. Šio gaminio universalumas ir ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų dėl itin patogaus gaminio pristatymo į statybų aikšteles.

PAROC eXtra naudojama praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, gamybinių bei kitos paskirties – pastatų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo ugnies bei garso, kai šilumos izoliacija yra neveikiama apkrovų.

Savo populiarumo ji nepraranda ir šiandien. PAROC eXtra plokštėmis buvo apšiltinta ir į A klasę renovuojamo daugiabučio Mickevičiaus g. 9, Vilniuje, palėpė.

Kokie „Paroc“ gaminiai pastaraisiais metais susilaukė daugiausia nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ organizatorių dėmesio?

2014 metų konkursui buvo pristatytas sparčiai populiarėjantis ir visų statybos proceso dalyvių itin vertinamas gaminys – tinkuojamų fasadų akmens vatos plokštė PAROC Linio 10. Šį gaminį, tiekiamą puikiai vartotojų atpažįstamoje raudonai ir baltai dryžuotoje pakuotėje, galima pamatyti daugumoje Lietuvos statybviečių. Nuo pat pasirodymo – 2014 metų balandžio mėnesį – Lietuvos rinkoje šis gaminys įgijo vartotojų pasitikėjimą ir yra noriai pasirenkamas.

Jo naudojimo sritis – praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, bei kitos paskirties – pastatų tinkuojamų fasadų konstrukcijų šilumos izoliacijai, apsaugai nuo ugnies bei oru sklindančio garso.
Subalansuotas aukštos gaminio kokybės bei savybių derinys, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas yra palankiai vertinami statybininkų ir statybos verslo vystytojų bei galutinio vartotojo. Šio gaminio ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų.

Galutinis vartotojas, apšiltinęs savo būstą „Paroc“ akmens vatos gaminiais, gali džiaugtis triguba, kompleksine nauda.

Visų pirma – tai efektyvi šilumos izoliacija, kuri prisideda prie energinių resursų bei lėšų taupymo, gamtos apsaugos ir taršos mažinimo bei lemia vidaus patalpų sveiką mikroklimatą ir aukštą gyvenimo bei darbo sąlygų komforto lygį.

Antra – garso ar triukšmo izoliavimo problemos tiek senuose, tiek naujos statybos namuose yra aktualios. O kaip tik konstrukcijų su porėtos struktūros akmens vatos plokštėmis kokybiškas įrengimas užtikrina patikimą apsaugą nuo triukšmo.

Na, ir trečia – akmens vatos gaminiai yra nedegūs ir priskiriami A1 degumo Euro klasei. Todėl tinkamai pasirinkus gaminį ar sprendinį – šilumą izoliuojantis sluoksnis, įrengtas iš nedegių PAROC plokščių, sumažina ugnies plitimą, taip suteikdamas neįkainojamo laiko evakuojant žmones.

Reklama

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Metų nominacijos

nuotrauka
2019-06-28 11:18
Jau 11-ą kartą apdovanoti geriausi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų nugalėtojai. Konkurso „Europos burės“ apdovanojimų metu įvertinti 5-ių nominacijų laimėtojai – statulėlės atiteko Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijai „Pagava...
nuotrauka
2019-06-11 10:39
Kauno augančio verslo apdovanojimuose (K.A.V.A.) pirmą kartą apdovanotas geriausias Kauno NT plėtotojas. Nugalėtojais tapo „YIT Lietuva“ už drąsą apleistą Neries pakrantę paversti nauju, moderniu miesto centru su patogiai miestiečių laisvalaikiui pritaikyta krantine.
nuotrauka
2019-06-06 14:28
Rytoj, birželio 7-ąją, kai iki pasaulinės parodos „EXPO 2020“ atidarymo liks lygiai 500 dienų, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos konferencijų salėje (Gedimino pr. 51, V a.) 11 val. bus pristatytas Lietuvos paviljono Dubajuje projekto konkursą laimėjęs pasiūlymas.
nuotrauka
2019-05-31 11:47
Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) docento architekto Daliaus Šarakausko projektas laimėjo pirmąją vietą kasmetiniuose „Latvijos statybos apdovanojimuose 2018“. Tai vienas didžiausių ir svarbiausių konkursų kaimyninėje šalyje. Jį rengia valstybinės insti...
nuotrauka
2019-05-30 14:15
Tradiciniame Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimų renginyje, kurį organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, buvo pagerbta Vokietijos kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Salininkuose, – „Layher Baltic“. Jai įteiktas „Metų AHK narys“ apdovanojimas.
nuotrauka
2019-01-22 07:35
Mažųjų įmonių grupėje bendrovė „HSC Baltic“ pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ vardą. Kaip sako jos direktorius Rimvydas Beržonskis, varomoji įmonės jėga – jauna komanda, alkana veikti, ieškoti naujovių ir iššūkių.
nuotrauka
2019-01-18 07:35
Rokiškio rajone įsikūręs jau šeštąjį savo istorijos šimtmetį nuo 1515 m. skaičiuojantis Ilzenbergo dvaras Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos konkurse „Už darnią plėtrą“ šiemet išrinktas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciu objektu. Tai vienintelis ...
nuotrauka
2019-01-17 07:35
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija, III etapas; magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimas; pėsčiųjų viadukas A14 kelyje – tai trys bendrovės „Kelprojektas“ projektai, pelnę įmonei aukštą pripažinimą. Pirmieji du projektai apdovanoti „Lietuv...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-15 08:28
„Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ apdovanojimą pelniusios įmonės „Staticus“ specialistai ir patys su džiugia nuostaba žvelgia į savo įgyvendintus projektus. Jie neretai sako, kad užduotys, iš pradžių atrodančios „nerealiai sudėtingai“, dirbant pasirodo esančios gerokai paprastesnės. Nes jie gerai i...
nuotrauka
2019-01-14 17:02
Penki dešimtmečiai – tiek Lietuvos mokslo padangėje skaičiuoja Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius, habilituotas technologijos mokslų daktaras Rymantas Jonas Kažys, savo gyvenimą susiejęs su ultragarso tyrinėjimais. Mokslininko įdirbis – daugiau kaip 100 išradimų. Kai kurie jų patentu...
nuotrauka
2019-01-13 17:49
Valstybės sienų apsauga – itin atsakingas uždavinys, tad išsaugoti ypatingą statusą galima tik šiuolaikiškais sprendimais bei naujausiomis priemonėmis. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) surengtame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ aukso medaliu įvertintas bendrovės „Kortas“ Švendubrės s...
nuotrauka
2019-01-10 07:35,      papildyta 2019-01-10 14:58, papildyta nuotraukomis
2018-ieji bendrovei „YIT Kausta“ (dabar – „YIT Lietuva“) buvo dosnūs laimėjimų. Du objektai (gyvenamasis namas ir verslo centras) pelnė „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalius; konkurse „Už darnią plėtrą“ pelnytas apdovanojimas geriausio gyvenamojo projekto kategorijoje; „Lietuvos BIM projektai ...
nuotrauka
2019-01-09 07:35
Metams baigiantis, Lietuvos pramonininkų konfederacija paskelbė nominacijos „Sėkmingai dirbanti įmonė“ laureatus. Tarp jų – viena stambiausių Lietuvoje granito ir dolomito skaldos gamintoja „Milsa“ įmonių grupė. Apdovanojimas skirtas įvertinus gaminamos ir parduodamos produkcijos apimtis, pelningumą...
nuotrauka
2019-01-08 07:35
Įgyvendinti sudėtingą inžinerinį projektą per rekordiškai trumpą laiką – ir rizikinga, nes gali nukentėti kokybė, ir sunkiai pasiekiama, nes tokie objektai paprastai reikalauja sudėtingo ir aukštos kvalifikacijos darbo. 52 tūkst. kub. m naftos ir naftos produktų saugyklą bendrovės „Montuotojas“ spec...
nuotrauka
2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
2018-12-28 07:35
Išmanios „Biownlight“ šviesos valdymo technologijos pagalba atkuriama natūrali dienos šviesa, kuri suteikia galimybę realizuoti ergonomiškas, žmogui draugiškas ir savijautą gerinančias darbo ir poilsio erdves.
nuotrauka
2018-12-27 10:53
Uždarosios akcinės bendrovės „Dauniškis ir Ko“ direktorius Alvydas Rudokas 2018 m., Lietuvos statybininkų asociacijai minint 25-metį, ir asmeninio jubiliejaus proga buvo apdovanotas Lietuvos statybininko garbės ženklu.
nuotrauka
2018-12-21 07:35
Giedraičių (Pašilių k., Molėtų r. sav.) transformatorių pastotės rekonstravimo projektas konkurse „Lietuvos BIM projektai 2018“ buvo pripažintas geriausiu inžinerinių tinklų BIM projektu. Bendrovės „Projektai ir Co“, kūrusios šį projektą, direktorius Tomas Gudaitis sako, kad tai buvo rizikingas band...
nuotrauka
2018-12-19 10:44
Vos per devynis mėnesius Vilniuje buvo pastatytas „Benedikto turgus“. Tai naujausias bendrovės „Gilesta“ statinys, gimęs pagal architekto Dainiaus Kitovo projektą. „Benedikto turgus“ laikomas naujos kokybės standartu Lietuvoje – ir dėl išskirtinių dizaino sprendimų, ir dėl patogumų vartotojams.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...