2020 vasario 20 d. ketvirtadienis, 21:44
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Paroc“. Kas slepiasi už „Lietuvos metų gaminio“ medalių?

2016-02-04 13:58
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Kas išties slepiasi už tų apdovanojimų? Apie tai kalbamės su „Paroc“ rinkodaros vadove Baltijos šalims dr. Audrone Endriukaityte.
nuotrauka
Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ yra viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kuri per visą savo veiklos istoriją sukaupė gausią „Lietuvos metų gaminys“ medalių kolekciją. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Paroc, UAB
Mes suskaičiavome, kad „Paroc“ per visą savo veiklos istoriją sukaupė net dešimties nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ aukso medalių kolekciją. Ką jums tai reiškia?

Taip, išties mūsų gaminami akmens vatos izoliaciniai gaminiai jau dešimt kartų buvo įvertinti „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais. Tai ir universalios, vėdinamų, bei tinkuojamų atitvarų plokštės, šaltų rūsių ir garažų lubų plokštės, smūgio garso izoliacijos plokštės bei plokščiųjų stogų plokštės. Daugelyje šių grupių yra po keletą gaminių, kurių naudojimą lemia konkrečios konstrukcijos sprendimas ir sąlygos.

Išties, kolekcija, galima sakyti, solidi, tačiau ne apie medalių kolekcionavimą turbūt čia reikėtų kalbėti, bet apie tai, kas išties slepiasi po tokiais įvertinimais.

Kaip Jūs manote, ar tokie apdovanojimai yra tik rinkodaros triukas ar kažkas daugiau? Kas po tais medaliai slepiasi išties?

„Paroc“, kaip inovatyvi, dinamiška ir nuolat naujovių ieškanti kompanija savo gaminius nuolatos tobulina atsižvelgdama į rinkos poreikius ir laikmečio iššūkius. Pastatų energinio efektyvinimo didinimas mus įpareigoja ir šiame procese mes visada stengėmės būti bent vienu žingsneliu priekyje. Todėl kurdami naujus ir tobulindami senuosius savo gaminius ir sprendimus mes orientuojamės į tendencijas rinkoje, o įmonės asortimentą plečiame įvertindami klientų poreikius.

Pavyzdžiui, 2011 metais apdovanota PAROC eXtra plokštė. Efektyvūs sprendimai, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas, dėl 60 procentų suspausto pakuočių tūrio sumažėjusios gaminio transportavimo ir sandėliavimo sąnaudos bei itin palengvėję pakrovimo ir iškrovimo darbai yra palankiai vertinami ir statybininkų, ir statybos verslo vystytojų, ir galutinio vartotojo. Šio gaminio universalumas ir ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų dėl itin patogaus gaminio pristatymo į statybų aikšteles.

PAROC eXtra naudojama praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, gamybinių bei kitos paskirties – pastatų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo ugnies bei garso, kai šilumos izoliacija yra neveikiama apkrovų.

Savo populiarumo ji nepraranda ir šiandien. PAROC eXtra plokštėmis buvo apšiltinta ir į A klasę renovuojamo daugiabučio Mickevičiaus g. 9, Vilniuje, palėpė.

Kokie „Paroc“ gaminiai pastaraisiais metais susilaukė daugiausia nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ organizatorių dėmesio?

2014 metų konkursui buvo pristatytas sparčiai populiarėjantis ir visų statybos proceso dalyvių itin vertinamas gaminys – tinkuojamų fasadų akmens vatos plokštė PAROC Linio 10. Šį gaminį, tiekiamą puikiai vartotojų atpažįstamoje raudonai ir baltai dryžuotoje pakuotėje, galima pamatyti daugumoje Lietuvos statybviečių. Nuo pat pasirodymo – 2014 metų balandžio mėnesį – Lietuvos rinkoje šis gaminys įgijo vartotojų pasitikėjimą ir yra noriai pasirenkamas.

Jo naudojimo sritis – praktiškai visų – renovuojamų ir naujai statomų daugiaaukščių ir individualių gyvenamųjų, komercinių, administracinių, bei kitos paskirties – pastatų tinkuojamų fasadų konstrukcijų šilumos izoliacijai, apsaugai nuo ugnies bei oru sklindančio garso.
Subalansuotas aukštos gaminio kokybės bei savybių derinys, kokybiškas, greitas ir patogus montavimas yra palankiai vertinami statybininkų ir statybos verslo vystytojų bei galutinio vartotojo. Šio gaminio ypač paprastas ir patogus šiltinimo darbų atlikimas statybininkams padeda įvykdyti darbus greitai ir labai kokybiškai, o statybų vystytojai sutaupo papildomo laiko ir lėšų.

Galutinis vartotojas, apšiltinęs savo būstą „Paroc“ akmens vatos gaminiais, gali džiaugtis triguba, kompleksine nauda.

Visų pirma – tai efektyvi šilumos izoliacija, kuri prisideda prie energinių resursų bei lėšų taupymo, gamtos apsaugos ir taršos mažinimo bei lemia vidaus patalpų sveiką mikroklimatą ir aukštą gyvenimo bei darbo sąlygų komforto lygį.

Antra – garso ar triukšmo izoliavimo problemos tiek senuose, tiek naujos statybos namuose yra aktualios. O kaip tik konstrukcijų su porėtos struktūros akmens vatos plokštėmis kokybiškas įrengimas užtikrina patikimą apsaugą nuo triukšmo.

Na, ir trečia – akmens vatos gaminiai yra nedegūs ir priskiriami A1 degumo Euro klasei. Todėl tinkamai pasirinkus gaminį ar sprendinį – šilumą izoliuojantis sluoksnis, įrengtas iš nedegių PAROC plokščių, sumažina ugnies plitimą, taip suteikdamas neįkainojamo laiko evakuojant žmones.

Reklama

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Metų nominacijos

nuotrauka
2020-02-18 14:16
Iki balandžio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje eksponuojami geriausi 2019 m. Baltijos šalių architektūros mokyklų absolventų – bakalaurų ir magistrų – baigiamieji darbai.
nuotrauka
2020-02-12 15:50
Šiemet „Europos ateities miestų ir regionų“ (angl. European Cities and Regions of the Future 2020/21) reitinguose tarp lyderių – Kauno miestas ir regionas. Tai investicijų reitingas, kurį pateikia „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ kasmet leidžiamas žurnalas „fDi Mag...
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-07 17:01
Apdovanojimas už metų darbą – Klaipėdos miesto vėliava – šiemet bus įteikta vieną didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse bendradarbystės erdvę „Light House“ įkūrusiam Šarūnui Butkui bei visai jo komandai. Tokiam siūlymui šiandien, vasario 7 d., pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos koleg...
nuotrauka
2020-01-31 14:10
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų pelnė Lietuvos statybininkų asociacijos įmonės: LAYHER BALTIC, CRAMO ir SDG.
nuotrauka
2020-01-27 11:57
Modernus biurų dangoraižis „3BURĖ“ po daugiau nei 10 metų pertraukos užbaigė trijų burių verslo kompleksą Vilniaus Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. 2018 m. iškilusi „3BURĖ“ iš kitų verslo centrų išskiria įdiegtais inovatyviais sprendimais ir ypatingu dėmesiu ekologijai.
nuotrauka
2020-01-24 07:31
Vienas įspūdingiausių Lietuvoje iškilusių statinių – pasaulines architektūros madas diktuojančio Danielio Libeskindo suprojektuotas MO muziejus – po metų nuo atidarymo jau įvertintas ne tik Lietuvoje – pelnytas „Lietuvos metų gaminio 2019“ aukso medalis, bet ir tarptautinėje rinkoje – įtrauktas į įv...
nuotrauka
2020-01-14 09:29
Įrengiant bendrovės „Lifosa“ Karbamidinio fosfato UP17-44 trąšų gamybos cechą, generalinis rangovas UAB „Montuotojas“ pagamino ir sumontavo apie 700 tonų metalinių konstrukcijų. Toks konstrukcijų kiekis buvo pagamintas ir sumontuotas per metus. Trumpas terminas tokios apimties darbams kėlė nemažai į...
nuotrauka
2020-01-09 13:19
„Įvertini savo įmonės patirtį ir žengi vieną žingsnį į priekį. Tiek, kiek įmonė turi realaus potencialo, – sako bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys, akcentuodamas, kad tik toks gerai apgalvotas ir įvertintas žingsnis skatina tobulėjimą ir duoda galimybę siekti na...
nuotrauka
2020-01-07 10:57
Bendra Lietuvos ir Čekijos bendrovė „Grinduva“ jau penkerius pastaruosius metus fiksuoja 1–4 proc. metinį augimą. Specializuotų grindų įrengimo srityje veikianti įmonė nuosaikų augimą pasirinko sąmoningai.
nuotrauka
2019-12-16 11:55
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Šiemet Pirklių klube gruodžio 12 d. vykusioje šventėje skambėjo palinkėjimai artėjančių švenčių bei naujųjų metų proga ir...
nuotrauka
2019-12-15 10:02
per iškilmes Varšuvos universitete Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo ir dialogo forumas pagerbė labiausiai dvišalių santykių vystymui nusipelniusius asmenis ir įmones. Verslo kategorijoje, kuriant teigiamus santykius tarp lietuvių ir lenkų verslo įmonių, apdovanota AB „Kauno tiltai“. Bendrovės v...
nuotrauka
2019-12-12 11:38
Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Pirklių klube 23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir...
nuotrauka
2019-12-12 10:57
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šiemet Petro Vileišio vardo nominaciją ir premiją skyrė KTU doktorantui Mantui Lukauskui. Premija apdovanotas jaunasis mokslininkas atlieka tyrimus, siekiant pritaikyti dirbtinį intelektą (DI) vertinant užsienio investicijas veikiančius veiksnius, kuria meto...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-04 15:00
Kauno miesto mokslo premija šiemet skirta KTU profesoriui, Lietuvos mokslo akademijos (LMA) nariui Jurgiui Kazimierui Staniškiui. Pasak profesoriaus, vienas reikšmingiausių jo mokslinės veiklos etapų prasidėjo visai neseniai – jis laimėjo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) konkursą ir tapo šios org...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.
nuotrauka
2019-11-29 10:44
Vakar Prezidentūroje, kur vyko XIII Lietuvos urbanistinis forumas, įteikti šiemetiniai Aplinkos ministerijos apdovanojimai už geriausius urbanistikos ir architektūros kūrinius.
nuotrauka
2019-11-27 11:42
Danielius Makulavičius, bendrovės „Milsa“ įkūrėjas, sako, kad 1995–2003 m. įsigyti „Granito“, „Granitinės skaldos“ ir „Klovainių skaldos“ kontrolinius akcijų paketus buvo logiškas sprendimas. Įmones siejo ir panaši veikla – granito ir dolomito skaldos gamyba, ir tie patys klientai. Danieliaus Makula...
nuotrauka
2019-11-05 10:16
Dienraščio „Verslo žinios“ jau devintus metus rengiamuose Verslo lyderių apdovanojimuose Jaunojo Metų CEO titulą pelnė Kauno technologijos universiteto (KTU) alumnas Mantas Makulavičius, granito ir dolomito skalda prekiaujančios UAB „Milsa“ vadovas. Jo įsitikinimu, dabar yra Lietuvos aukso amžius, k...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos