2020 spalio 27 d. antradienis, 5:33
Reklama  |  facebook

Pirmą kartą – nemokamai: visi laukiami statybų ir energetikos parodose!

2019-04-02 15:37
Domina statybos ir energetikos sritys? Ketinate investuoti, bet nesulaukiate patikimų patarimų? Į visus Jums rūpimus klausimus bus atsakyta balandžio 4–6 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, vyksiančiose specializuotose tarptautinėse parodose „Statyba 2019“ ir „Energetika 2019“. Įėjimas – nemokamas!
nuotrauka
Parodos Klaipėdoje


Renginys – išties įspūdingas. Jame keli šimtai dalyvių pristatys statybos, interjero, patalpų įrengimo naujoves, taip pat atsinaujinančios energijos šaltinius, tinklų technologijas ir ne tik!

Lankytojų laukia seminarai, mokymai, interaktyvūs užsiėmimai ir profesionalų konsultacijos, kurios suteiks svarbių žinių ir kompetentingų patarimų. Atsinaujinusi parodos ekspozicija, kuri prasidės arenos prieigose ir bus išdėstyta visame pirmajame arenos aukšte bei šalia esančioje automobilių aikštelėje, žada išties įdomių eksponatų, dėl kurių verta apsilankyti šį savaitgalį vyksiančiose parodose.

Įdomūs seminarai ir mokymai

Tris dienas vyksiančiose parodose lankytojų laukia puokštė seminarų ir mokymų. Jau pirmąją dieną bus kalbama apie švariųjų technologijų perspektyvas, kurias pristatys Švedijos energetikos agentūros projektų lyderis Tommy Lindstroem. Dėmesio bus skirta ir efektyviai pastatų statybai.

Antrąją dieną portalas SA.lt (Statyba. Architektūra) organizuos konferenciją apie vis populiarėjančias saulės elektrines, mat iki 2022 metų Lietuvos gyventojams planuojama išdalinti net 16 milijonų eurų Europos Sąjungos paramos.

„Susidomėjimas konferencija – didžiulis. Supažindinsime gyventojus su parama, bus galimybė užduoti klausimų. Taip pat bus kalbama apie saulės elektrinių strategiją, programas, taupymą, kuriamą švaresnę aplinką. Beje, Klaipėdai paruošta įdomybių - Lietuvos saulės energetikos asociacija atsiveš ir pademonstruos saulės elektrinės instaliaciją“, – sakė SA.lt direktorė Liuda Michalkevičienė.

Verslui energijos taupymo sprendimus pristatys UAB „Eeneft“ naujų paslaugų vystymo vadovas Gražvydas Kruopys. Apie statybos specialistų nuomos naudą kalbės „Dipwork“ direktorius Mantas Galminas. O štai „Young Living“ atstovai besirūpinantiems namų švara patars, kokie aromatai labiausiai tinkami kambariams, kad jie taptų išskirtiniai.

Trečiąją renginio dieną svečiai bus supažindinti su kraštovaizdžio architektūra Azijoje – Kinijoje ir Japonijoje. Bus apžvelgtos ir Europos šalių tendencijos. Klaipėdos universiteto prof. dr. Algimantas M. Olšauskas kalbės apie vaistinių augalų naudą Jūsų sodyboje.

Pramogos ir vaikams, ir suaugusiems

Parodose gerai laiką praleis ne tik suaugusieji, bet ir patys mažiausieji – vaikai. Jiems Dinozaurų parkas (Dino.lt, Radailiai) ruošia interaktyvią užimtumo zoną!

„Dinozaurų dresuotojai su dinozaurais atkeliauja į „Švyturio“ areną. Jie kartu su vaikais žada riaumoti, lakstyti, žaisti, filmuotis ir puikiai praleisti laiką“, – sako į renginį atvykstanti Dino.lt komanda.

Naujovių mėgėjams Klaipėdos universitetas pademonstruos savo turimas technologijas: pastaraisiais metais vis daugiau dėmesio sulaukiančius pneumobilius, taip pat vėjo tunelį, išmaniojo namo stendą, termoviziją, elektromagnetinius, dulkėtumo matavimus, 3D spausdinimo galimybes ir ne tik.

Kaip teigė Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Inžinerijos katedros vedėjas dr. Audrius Senulis, svarstantiems studijuoti bus pristatytos inžinerinės ir kitos Klaipėdos universiteto studijų programos.

Tai bus jau 27-oji tarptautinė statybos, remonto ir interjero bei antroji tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų parodos. Šįmet dėmesys skirtas Vakarų Lietuvos regiono ir Klaipėdos raidai, ekonominio proveržio strategijai.
  • Renginį organizuojantys „Expo vakarai“ ragina klaipėdiečius ir uostamiesčio svečius pasinaudoti galimybe tapti neeilinių parodų dalimi: gera nuotaika – garantuota! Juk pirmą kartą įėjimas į parodas NEMOKAMAS!
  • Daugiau informacijos apie seminarus ir konferencijas rasite paspaudę ČIA Papildomą informaciją apie parodas „Statyba 2019“ ir „Energetika 2019“ rasite „Expo vakarai“ socialinio tinko „Facebook“ paskyroje: Parodos KlaipėdojeRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2020-10-26 07:53
Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) Taryba išrinko naująjį LSA viceprezidentą – Vytautą Vankevičių, įmonės STATICUS įkūrėją.
nuotrauka
2020-10-23 14:59
Šiandien, spalio 23 d., Lietuvos apeliacinio teismo nuosprendžiu panaikinta Vilniaus apygardos teismo 2020 m. balandžio 15 d. išteisinamojo nuosprendžio dalis. Lietuvos apeliacinio teismo nuosprendžiu Gedvydas Vainauskas ir Rolandas Paksas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu ir jiems už šio nus...
nuotrauka
2020-10-23 07:46
Apskaičiuota, skelbia Valstybinė darbo inspekcija (VDI), kad trečdalis darbuotojų dėl raumenų ir kaulų sutrikimų negalės dirbti iki pensinio amžiaus, todėl daug dėmesio skiriama su darbu susijusių raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų prevencijai bei valdymui. Kampaniją „Saugiose darbo vietose mažesni...
nuotrauka
2020-10-23 07:12
Šiuolaikiškos izoliacijos sprendimai gali būti pritaikyti ne tik atnaujinant savo būstą. Moderni izoliacija gali būti pasitelkiama tiek statant pramonei pritaikytus pastatus, tiek atnaujinant bet kokiai kitai reikmei tarnausiančius statinius.
nuotrauka
2020-10-22 14:56
UAB „Meistrų verslo centras“ įkuriama atskiriant logistikos paslaugas nuo UAB „Bendras verslas“. Atskyrimo procedūra planuojama baigti šių metų spalio 31 d. Įmonė „Bendras verslas“ toliau vykdys įvairias investicines projektines veiklas, šiai įmonei priklauso 50 proc. Šiaulių LEZ akcijų.
nuotrauka
2020-10-22 13:25
Lietuvai siekiant jau po kelių dešimtmečių visą reikalingą elektros energiją gaminti iš atsinaujinančių šaltinių, itin reikšmingą vaidmenį vaidins vėjo energetika. Sąlygos vystyti šią energetikos rūšį mūsų šalyje iš tiesų palankios – vėjo elektrines galima statyti beveik visoje Lietuvos teritorijoje...
nuotrauka
2020-10-22 11:44
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad privačios žemės savininkams apskaičiavo už 2020 metus mokėtiną žemės mokestį ir šiandien išsamias deklaracijas įkėlė į VMI Elektroninio deklaravimo sistemą.
nuotrauka
2020-10-22 10:23
„Vilniaus vandenys“ kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą, prašydama suteikti informacijos apie netinkamai atliekas tvarkančias įmones. Aplinkosaugininkų valdoma apskaitos informacinė sistema leistų nustatyti ir nubausti tikruosius nuotekų teršėjus bei atgrasyti visus nesąžiningus atliekų tvarky...
nuotrauka
2020-10-22 09:16
Registrų centras tęsia iniciatyvą atverti tvarkomų registrų ir informacinių sistemų duomenis. Šį kartą visuomenei neatlygintinam naudojimui atveriami vieno pagrindinių šalies registrų Adresų registro duomenys.
nuotrauka
2020-10-21 11:06
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija galutine ir neskundžiama nutartimi priteisė valstybei 608 tūkst. eurų iš asmenų, kuriems neteisėtai buvo atkurtos nuosavybės teisės į Vilniuje, Laisvės prospekte, esančią žemę.
nuotrauka
2020-10-21 09:30
Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė fasadų tvarkybos darbų sutartį dėl Benediktinių vienuolyno ansambliui priklausančios Šv. Kotrynos bažnyčios. Šv. Kotrynos bažnyčia yra kultūros paveldo objektas, todėl ją tvarkant rangovas privalės vadovautis net 13 paveldo tvarkybos reglamentų.
nuotrauka
2020-10-20 16:26
Seimas priėmė Elektros energetikos įstatymo ir lydimųjų teisės aktų pataisas, kuriomis siekiama sumažinti savivaldybėms tenkančią finansinę naštą įgyvendinant projektus, susijusius su elektros oro linijų iškėlimu, taip pat užtikrinti tvarią skirstomojo elektros tinklo plėtrą.
nuotrauka
2020-10-20 11:40
Nuo 2017 m. melagingus duomenis viešuosiuose pirkimuose teikusios bendrovės galėdavo atsidurti Melagingą informaciją pateikusių įmonių registre, tačiau tokie atvejai iki šiol buvo reti. Spalį nagrinėdamas Turkijos bendrovės ir Vilniaus universiteto ginčą, Aukščiausiasis Teismas (LAT) išplėtė melagin...
nuotrauka
2020-10-20 09:29
Vilniaus miesto savivaldybės administracija pasirašė rekonstravimo projekto parengimo sutartį dėl dalies Vilniaus Mokytojų namų patalpų. Perkamos paslaugos – daugiau nei 1 tūkst. kv. m remonto darbų projektas, patalpų pritaikymas žmonėms su negalia ir lifto įrengimo projektavimas.
nuotrauka
2020-10-19 14:49
Statybų sektoriaus darbo rinkoje – paradoksai: tendencingai auga darbo neturinčių asmenų skaičius, tačiau naujų darbuotojų ieško vis daugiau darbdavių. Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) teigimu, statybose jaučiamas nekvalifikuotos darbo jėgos perteklius ir kvalifikuotos – trūkumas.
nuotrauka
2020-10-19 11:10
Nuo balandžio valstybės įmonės „Lietuvos paminklai“ darbus perėmusi biudžetinė įstaiga Kultūros infrastruktūros centras (KIC) plečia veiklą: dabar jo darbai apims ne tik paveldo objektų išsaugojimą, restauravimą, bet ir Kultūros ministerijai pavaldžių įstaigų pastatų modernizavimą bei priežiūrą.
nuotrauka
2020-10-19 09:48
Į Valstybinę darbo inspekciją (VDI) šiais metais norėdami pasikonsultuoti darbo teisės ir darbuotojų saugos klausimai kreipėsi per 140 tūkst. piliečių. Nors vis daugiau paslaugų VDI perkelia į skaitmeninę erdvę, tačiau išlaikydama tiesioginį kontaktą su interesantais, nuo šiandien, spalio 19 d., pri...
nuotrauka
2020-10-16 11:25
Kasacinis teismas pateikė naujų teisės išaiškinimų dėl dalyvių teisės vykstant viešojo pirkimo procedūroms pakeisti trečiąjį asmenį, pasitelktą tiekėjų pajėgumo reikalavimo atitikčiai pagrįsti, ir tokios teisės taikymo ribojimų, kuriuos gali lemti pasitelkiamo subjekto keitimo aplinkybės.
nuotrauka
2020-10-16 10:19
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos ir Lietuvos geologijos tarnybos parengtiems įstatymų pakeitimams, skirtiems sustiprinti požeminio vandens kokybės ir išteklių apsaugą, ir teiks juos Seimui svarstyti.
nuotrauka
2020-10-15 16:32
Spalio 15 d. Lietuvos apeliacinis teismas, atmetęs apeliacinius skundus, paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo kaltu dėl kyšininkavimo pripažintas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...
nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...