2020 liepos 11 d. šeštadienis, 17:12
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Pirmą kartą – nemokamai: visi laukiami statybų ir energetikos parodose!

2019-04-02 15:37
Domina statybos ir energetikos sritys? Ketinate investuoti, bet nesulaukiate patikimų patarimų? Į visus Jums rūpimus klausimus bus atsakyta balandžio 4–6 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, vyksiančiose specializuotose tarptautinėse parodose „Statyba 2019“ ir „Energetika 2019“. Įėjimas – nemokamas!
nuotrauka
Parodos Klaipėdoje


Renginys – išties įspūdingas. Jame keli šimtai dalyvių pristatys statybos, interjero, patalpų įrengimo naujoves, taip pat atsinaujinančios energijos šaltinius, tinklų technologijas ir ne tik!

Lankytojų laukia seminarai, mokymai, interaktyvūs užsiėmimai ir profesionalų konsultacijos, kurios suteiks svarbių žinių ir kompetentingų patarimų. Atsinaujinusi parodos ekspozicija, kuri prasidės arenos prieigose ir bus išdėstyta visame pirmajame arenos aukšte bei šalia esančioje automobilių aikštelėje, žada išties įdomių eksponatų, dėl kurių verta apsilankyti šį savaitgalį vyksiančiose parodose.

Įdomūs seminarai ir mokymai

Tris dienas vyksiančiose parodose lankytojų laukia puokštė seminarų ir mokymų. Jau pirmąją dieną bus kalbama apie švariųjų technologijų perspektyvas, kurias pristatys Švedijos energetikos agentūros projektų lyderis Tommy Lindstroem. Dėmesio bus skirta ir efektyviai pastatų statybai.

Antrąją dieną portalas SA.lt (Statyba. Architektūra) organizuos konferenciją apie vis populiarėjančias saulės elektrines, mat iki 2022 metų Lietuvos gyventojams planuojama išdalinti net 16 milijonų eurų Europos Sąjungos paramos.

„Susidomėjimas konferencija – didžiulis. Supažindinsime gyventojus su parama, bus galimybė užduoti klausimų. Taip pat bus kalbama apie saulės elektrinių strategiją, programas, taupymą, kuriamą švaresnę aplinką. Beje, Klaipėdai paruošta įdomybių - Lietuvos saulės energetikos asociacija atsiveš ir pademonstruos saulės elektrinės instaliaciją“, – sakė SA.lt direktorė Liuda Michalkevičienė.

Verslui energijos taupymo sprendimus pristatys UAB „Eeneft“ naujų paslaugų vystymo vadovas Gražvydas Kruopys. Apie statybos specialistų nuomos naudą kalbės „Dipwork“ direktorius Mantas Galminas. O štai „Young Living“ atstovai besirūpinantiems namų švara patars, kokie aromatai labiausiai tinkami kambariams, kad jie taptų išskirtiniai.

Trečiąją renginio dieną svečiai bus supažindinti su kraštovaizdžio architektūra Azijoje – Kinijoje ir Japonijoje. Bus apžvelgtos ir Europos šalių tendencijos. Klaipėdos universiteto prof. dr. Algimantas M. Olšauskas kalbės apie vaistinių augalų naudą Jūsų sodyboje.

Pramogos ir vaikams, ir suaugusiems

Parodose gerai laiką praleis ne tik suaugusieji, bet ir patys mažiausieji – vaikai. Jiems Dinozaurų parkas (Dino.lt, Radailiai) ruošia interaktyvią užimtumo zoną!

„Dinozaurų dresuotojai su dinozaurais atkeliauja į „Švyturio“ areną. Jie kartu su vaikais žada riaumoti, lakstyti, žaisti, filmuotis ir puikiai praleisti laiką“, – sako į renginį atvykstanti Dino.lt komanda.

Naujovių mėgėjams Klaipėdos universitetas pademonstruos savo turimas technologijas: pastaraisiais metais vis daugiau dėmesio sulaukiančius pneumobilius, taip pat vėjo tunelį, išmaniojo namo stendą, termoviziją, elektromagnetinius, dulkėtumo matavimus, 3D spausdinimo galimybes ir ne tik.

Kaip teigė Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Inžinerijos katedros vedėjas dr. Audrius Senulis, svarstantiems studijuoti bus pristatytos inžinerinės ir kitos Klaipėdos universiteto studijų programos.

Tai bus jau 27-oji tarptautinė statybos, remonto ir interjero bei antroji tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų parodos. Šįmet dėmesys skirtas Vakarų Lietuvos regiono ir Klaipėdos raidai, ekonominio proveržio strategijai.
  • Renginį organizuojantys „Expo vakarai“ ragina klaipėdiečius ir uostamiesčio svečius pasinaudoti galimybe tapti neeilinių parodų dalimi: gera nuotaika – garantuota! Juk pirmą kartą įėjimas į parodas NEMOKAMAS!
  • Daugiau informacijos apie seminarus ir konferencijas rasite paspaudę ČIA Papildomą informaciją apie parodas „Statyba 2019“ ir „Energetika 2019“ rasite „Expo vakarai“ socialinio tinko „Facebook“ paskyroje: Parodos KlaipėdojeRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2020-07-10 10:16
„Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) keliasi arčiau traukinių – bendrovės pagrindiniame administraciniame pastate dirbantys žmonės iki metų pabaigos persikels į Vilniaus stoties teritorijoje esančius įvairius pastatus, o ilgus metus bendrovės simboliu buvęs pastatas Mindaugo g. 12 bus perduotas Lietuvos v...
nuotrauka
2020-07-10 09:11
Per pirmąjį šių metų pusmetį Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gavo 14 pranešimų apie įvykius darbe, dėl kurių darbuotojai mirė, ir 58 pranešimus apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai.
nuotrauka
2020-07-09 13:33
Liepos pradžioje pasibaigęs kvietimas, skirtas viešųjų pastatų atnaujinimui finansuoti, sulaukė rekordinio paraiškų skaičiaus, o prašoma skirti finansavimo suma – beveik 100 mln. eurų.
nuotrauka
2020-07-09 11:15
Reaguodama į miesto pasirinktą – pramonės – kryptį, sparčiai išaugusį robotikos mokymų šuolį ugdymo įstaigose, STEAM projekto populiarumą ir vis labiau juntamą technologijos specialybių darbuotojų trūkumą Panevėžio regione, Panevėžio kolegija stiprina savo mokymų bazę.
nuotrauka
2020-07-09 09:56
Lietuvos teismai pagal gaunamų civilinių bylų skaičių yra vieni labiausiai apkrautų teismų Europos Sąjungoje. Todėl Teisingumo ministerija parengė įstatymų pataisų paketą, kuriuo siūloma kai kurias teismų funkcijas, nesusijusias su ginčų sprendimu, perduoti kitoms institucijoms.
nuotrauka
2020-07-09 09:28
Ministrų kabinetas pritarė Energetikos ministerijos pateiktiems projektams, kuriais nustatomos aiškios tapimo atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) bendrija sąlygos.
nuotrauka
2020-07-08 14:37
Šiandien, liepos 8 d., sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria įtvirtino bendrą siekį plėsti bendrus mokslinius tyrimus tvarios energetikos srityje bei rengti aukštos kvalifikacijos specia...
nuotrauka
2020-07-08 14:10
Registrų centras nuo šių metų spalio pasiūlys naujus aiškiais principais grįstus bei šiuolaikinio vartotojo lūkesčius atitinkančius paslaugų įkainius. Nauja įmonės kainodara, nustatanti pagrindinių valstybės registrų įkainius, patvirtinta liepos 8 d. vykusiame Vyriausybės posėdyje.
nuotrauka
2020-07-08 09:54
Klaipėdos apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu pripažino kaltais keturis Valstybinės energetikos inspekcijos (VEI) Klaipėdos teritorinio skyriaus darbuotojus dėl kyšininkavimo. Bylą tyrė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
nuotrauka
2020-07-08 09:41
Už tai, kad iš dviejų Panevėžio daugiabučių namų savininkų bendrijos sąskaitos pasisavino per 40 tūkst. eurų Panevėžio apygardos teismas buvusiam bendrijos vadovui E. B. skyrė 9 tūkst. eurų baudą.
nuotrauka
2020-07-08 09:05
Bus remiami su itin novatoriškomis technologijomis, procesais ar produktais susiję pakankamai brandūs projektai, skirti atsinaujinančiųjų išteklių energijai, energijos kaupimo technologijoms, saugiam CO2 surinkimui ir geologiniam saugojimui ar panaudojimui.
nuotrauka
2020-07-07 10:35
Aplinkos ministerija primena, kad 2021 m. sausio 1 d. įsigalios pakeisti reikalavimai nuotekų dumblui tvarkyti ir panaudoti. Žiedinės ekonomikos tikslais nustatyta, kad apdorotą dumblą bus galima naudoti žemės ūkyje, energiniams augalams, žaliavinių medžių ir krūmų plantacijoms ir pan. auginti, paže...
nuotrauka
2020-07-05 13:16
Lietuvos automobilių kelių direkcija, sutarusi su tiekėju Rusnės estakados ir kelio šalia jos rangos darbus vykdyti ilgiau, nei buvo nustatyta jų sudarytoje sutartyje, pažeidė imperatyviąsias viešųjų pirkimų teisės normas, pranešė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT).
nuotrauka
2020-07-03 12:54
Iki liepos 31 d. įmonėms ir verslininkams, kurie kreipiasi į finansų tarpininkus dėl nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) paskolų labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, turi būti išmokėtos visos paskolos lėšos. Nuo paskolų teikimo pradžios, kaip praneša...
nuotrauka
2020-07-03 12:18
Visuotiniame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių susirinkime prezidentu išrinktas organizacijos direktorius Mindaugas Statulevičius, jis pakeis ilgametį prezidentą Robertą Dargį.
nuotrauka
2020-07-03 09:48
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos parengtoms Viešųjų pirkimų įstatymo ir Pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo pataisoms ir teiks jas Seimui.
nuotrauka
2020-07-03 09:17
Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas seniems daugiabučiams renovuoti pagal valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą.
nuotrauka
2020-07-02 11:21
Seimas priėmė Teisingumo ministerijos parengtas Civilinio kodekso pataisas, kurios praplečia IT priemonėmis sudaromų įgaliojimų sąrašą ir suteikia teisę tokius įgaliojimus sudaryti ir juridiniams asmenims.
nuotrauka
2020-07-02 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija nuo šių mokslo metų pradžios planuoja skirti 200 eurų tikslines skatinamąsias stipendijas studentams, pasirinkusiems studijuoti Lietuvos regionų plėtrai aktualius informatikos, matematikos ir inžinerijos mokslus Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio regionuose veikiančios...
nuotrauka
2020-07-02 10:04
Per pastaruosius penkerius sergamumas profesinės ligomis šalyje mažėja, rodo Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) parengta sergamumo profesinėmis ligomis analizė. Tačiau ryškėja naujos profesinių ligų tendencijos.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos