2019 rugsėjo 21 d. šeštadienis, 20:09
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Rekuperatorius. Švarus ir sveikas oras dieną naktį už pusantro lito per mėnesį  19

2014-12-02 09:43
Žmones sunku įtikinti, kad įdėjus sandarius langus, gerai apšiltinus namą, jų butas taps hermetiškas ir kartas nuo karto atidaryti langą nebeužteks – reikia galvoti apie vėdinimo sistemą. Vienas tokių sprendimų, kuris ne tik įleidžia šviežio oro, pašalina drėgmės perteklių, bet ir sugrąžina šilumą, yra rekuperatorius.
nuotrauka
Įrengiant sieninį rekuperatorių „Twin Fresh“ nereikia jokių ortakių – tiesiog per sieną gręžiama anga. UAB „Laumiva“ nuotr.


Minimos įmonės
Laumiva, UAB

Drėgmės neliko po paros

Vienas Gargždų gyventojas po renovacijos susidūrė su nemalonia situacija – ėmė rasoti langai, sienos pasidengė pelėsiu. Nors bendrovės „Laumiva“, prekiaujančios rekuperatoriais, specialistai rekomendavo trijų kambarių bute įrengti du rekuperatorius, gyventojas apsidraudė – įsirengė tris. 

Bendrovės „Laumiva“ direktoriui Juozui Mituzui rekuperatorius įrenginėję meistrai vėliau pasakojo, jog užteko paros, kad iš kambarių, kuriuose buvo įrengti rekuperatoriai, būtų pašalinta drėgmė. „Vieną dieną meistrai sumontavo du rekuperatorius, o grįžę antrą dieną užbaigti darbų, du kambarius rado jau sausus, be rasojančių langų. Tik pelėsio, žinoma, per dieną neatsikratysi, reikia kambarius gerai išdžiovinti, reikia laiko, – pasakojo UAB „Laumiva“ direktorius Juozas Mituzas. – Savo funkcijas mūsų rekuperatoriai atlieka tikrai gerai.“

Grąžina 90 proc. šilumos

Kitas bendrovės „Laumiva“ klientas nutarė nerizikuoti: užuot visam namui įsigijęs keturis siūlomus rekuperatorius, jis įsigijo du. Nepatiklus žmogus norėjo pats įsitikinti, kaip veikia įrenginiai. Namo savininkas atėjo į parodą, kur „Laumiva“ demonstravo rekuperatorius, ir tapo geriausia rekuperatorių reklama: jis pasakojo, kad yra patenkintas įrenginiais, kurie veikia taip efektyviai, jog namui aprūpinti oru ir apsaugoti nuo drėgmės, gyvenant normaliomis sąlygomis, užtenka dviejų rekuperatorių. 

„Mūsų rekuperatorius dirba tyliai - 19-29 dBA, ramiai, o sąnaudos yra minimalios. Per valandą jis pakeičia 54 – 55 kub. metrus oro, grąžindamas 90 proc. šilumos“, – sako UAB „Laumiva“ direktorius J. Mituzas (nuotraukoje).

Per parą bendrovės „Laumiva“ siūlomas sieninis rekuperatorius „Twin Fresh“ pakeičia apie 1300 kub. metrų oro. Tokio kiekio užtenka trijų asmenų šeimai. Norma buityje vienam žmogui yra apie 14,5 kub. m. Todėl jis yra visiškai tinkamas butui.

Įrengiant sieninį rekuperatorių „Twin Fresh“ nereikia jokių ortakių – tiesiog per sieną gręžiama anga. Sieninis mini rekuperatorius „Twin Fresh“ yra idealus sprendimas patalpų vėdinimui nenaudojant ortakių sistemos. Rekuperacinė sistema „Twin Fresh“ yra lengvai montuojama ant pastato išorinės sienos.

„Šie rekuperatoriai efektyviai tiekia ir ištraukia orą. Reversinis EC 12V ventiliatorius naudoja iki 5,61 vatų per valandą energijos, tad elektros energijos sąnaudos neviršija 1,5 litų per mėnesį“, – pasakoja J. Mituzas. 

Montuoti tokį rekuperatorių taip pat lengva, nes jis turi apvalų teleskopinį ortakį, kurio ilgis – 250 - 470 mm. Oras valomas G3 filtrais. Ant keramikinio šilumokaičio nesusidaro kondensatas.

Modernus dizainas ir efektyvus veikimas

„Neretai namuose po renovacijos, o ypač senesnės statybos namuose, sienų ar lubų kampuose atsiranda pelėsis. Kaip žinia, pelėsis plinta drėgnoje aplinkoje – jis ardo mūrą bei išskiria toksines medžiagas. Pelėsio atsiradimą šiose zonose lemia tų pačių, pelėsiui formuotis tinkamų sąlygų atsiradimas – drėgmė, rasojantis langų stiklas bei prasta oro cirkuliacija. Patalpas būtina nuolat vėdinti – grynas oras ne tik sveikesnis, bet ir mažina pelėsio atsiradimo tikimybę“, – sako J. Mituzas. 

Tyrimai rodo, kad žmogus per parą išskiria apie 3 kg drėgmės. Ji kaupiasi ant langų, sienų, kampuose, kur nėra oro judėjimo, todėl atsiranda pelėsis, veisiasi bakterijos, virusai. Galima atsidaryti langą, gauti gurkšnį oro, bet galima nuolat gauti gerą orą. Tam idealiai tinka energiją taupantis rekuperacijos įrenginys „Twin Fresh Comfo RA-50“, kuris per valandą patalpoje pakeičia 54 kub. metrus oro, o žiemą sutaupo iki 280 kWh šiluminės energijos per mėnesį. Įrenginio specifinės energijos sąnaudos yra 0,105 vato kub. metrui per valandą.

Modernaus dizaino priekinės grotelės tinka bet kuriam interjerui. Grotelės įrengtos su automatinėmis žaliuzėmis, kurios atidarytos ventiliatoriaus veikimo metu ir uždarytos visą budėjimo laiką. Priekinės grotelės pagamintos iš aukštos kokybės balto ABS plastiko. Galimas ir kitoks grotelių dizainas.

Rekuperatoriaus šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės keramikos, kuri gerai kaupia ir perduoda energiją.Du G3 integruoti filtrai tiekiamo ir ištraukiamo oro filtravimui užtikrina šviežio oro tiekimą be dulkių, žiedadulkių, vabzdžių bei kitų nešvarumų. Filtrus rekomenduojama valyti kas tris mėnesius.

Išorinis gaubtas pagamintas iš aliuminio, nudažytas specialiais polimeriniais dažais, izoliuotas. Apatinėje dalyje yra įrengtos apsauginės grotelės, kurios neleidžia tiesiogiai patekti į ventiliacijos angą vandeniui ir kitiems pašaliniams daiktams. 

Oro tiekimas ir ištraukimas

EC ašinis ventiliatorius naudojamas oro padavimui ir ištraukimui. Dėl EC technologijos ventiliatorius naudoja mažai energijos (iki 5,61W), 12 V įtampa. Variklis turi integruotą apsaugą nuo perkaitimo bei rutulinius guolius, kurie užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Apvalus teleskopinis ortakis pagamintas iš aukštos kokybės PVC plastiko ir turi reguliuojamą ilgį nuo 250 iki 470 mm. Ortakį, esant reikalui, galima prailginti iki 800 mm.

Ventiliatoriaus „Twin Fresh Comfo RA“ veikia dviem ciklais.

Pirmas ciklas: panaudotas šiltas oras šalinamas iš kambario per keramikinį šilumokaitį, šalinamas oras šildo ir drėkina keramikinį šilumokaitį, grąžindamas iki 91 proc. šilumos energijos.

Antras ciklas: iš lauko paimtas šviežias grynas oras patenka į keraminį šilumokaitį, kuris absorbuoja drėgmę ir oras nuo sukauptos šilumos pašildomas iki komfortiškos temperatūros. Kai rekuperatoriaus temperatūra nukrinta, ventiliatorius įsijungia į ištraukimo režimą ir ciklas atnaujinamas. Ventiliatorius keičia oro tiekimo arba ištraukimo darbo rėžimą kas 70 sekundžių.

Rekuperatoriaus „Twin Fresh“ montavimo būdai:

Galimas kampinis „Twin Fresh“ antrojo montavimo būdo variantas. Šiuo atveju oro paėmimo ortakis įgilinamas į apšiltinimo plokštę ir grotelės tvirtinamos prie lango angokraščio, todėl jų pastato fasade nesimato.

Vėdinimo sistemos išdėstymo pavyzdys:

Iliustracijoje pavaizduotas keturių rekuperatorių „Twin Fresh“ išdėstymo bute pavyzdys. Kiekviename kambaryje, kur reikia mechaninio vėdinimo, įrengta po vieną ventiliatorių.

Rekomenduojama montuoti ventiliatorius poromis. Šviežias oras tiekiamas į vieną kambarį , o kitas ventiliatorius – ištraukia panaudotą drėgną orą. Oro srautai tarp kambarių per durų angas užtikrina visišką vėdinimą bute.

Valdymo blokas perjungia veikimo režimus visuose ventiliatoriuose kartą per 70 sekundžių.

„Twin Fresh Comfo RA“ ventiliatoriai vėdinant patalpas taupo šilumos energiją žiemą, vasarą vėsina patalpas.

Temperatūrai nukritus iki minus 20 laipsnių, į patalpą paduodamas oras atšąla, tuo metu rekomenduotina naudoti mažiausią greitį arba visiškai išjungti įrenginį - sklendė sandariai uždaro angą. Kitų kompanijų analogai tokios funkcijos neturi.

  Reklama

Bendrovės „Laumiva“ iliustr. 

Daugiau - www.laumiva.lt

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

Blefad
2017-08-14 07:58
Po renovacijos dingo pelesis nes nebepersala sienos, o siltesnis oras savaime greičiau pasisalina per neuzkiztas ventiliacijos angas. Melagiai straipsnio autoriai
Saulė
2016-09-19 09:32
Laba diena, Kokiame aukštyje nuo bute esančių grindų reikėtų įrengti rekuperatorius? Ačiū
Rita
2016-06-27 09:27
Labai teisingas sprendimas drėgnose patalpose įrengti sieninius rekuperatorius. Namo cokoliniame aukšte nuolat drėko laiptai, patalpoje kaupėsi pelėsis. Ieškojau įvairių būdų kaip pašalinti priežastį, dėjau indelius su druska, atidarinėjau langus. Nepadėjo. Kaip tik, suradau šį straipsnį, tuomet ir pačią įmonę LAUMIVA, kur pats direktorius Juozas profesionaliai išdėstė priežastis ir pasiūlė išeitį - jau įrengtas sieninis rekuperatorius keičia orą ir šalina drėgmę. Jau per trumpą laiką padėtis pasikeitė iš esmės - jau nėra slidžių ir šlapių laiptų, kur vis bijodavau nudardėti. Esu dėkinga už profesionalų sprendimą.
Turiu
2016-01-15 08:52
Turiu ir as sita geri, aisku pirktas kitur ne is ju, bet viskas tas pats, taigi papasakosiu savo patyrimus. Taip jis tiekia siltesni ora nei lauke, bet tas efektyvumas prie -20 tai labai toli. Atlikau matavimus ne su buitiniu ar kitu termometru bet rimtu daiktu kuris matuoja momentine temperatura. Zodziu taip prie -7 lauke ir prie 21 viduje i patalpa paduodamas is lauko oras kurio tempretatura 2-3 laipsniu silumos(pradzioje iputimo ciklo ji buna aukstesne bet silumokaitis po truputi vesta ir paskutines 20s mazdaug laikosi 2-3 laipsniu). Taigi manau kad dar iki -10 ji imanoma naudoti bet jau prie -17 kaip kad snd buvo ryte tai jau nebe nes i patalpa buvo paduodamas -6 laipsniu salcio oras kai kambaryje +20. Beje skiriasi ir temperaturos prie ventiliatoriaus greicio efektyviausi antras ir trecias greiciai o pirmas pats leciausias nieko gero silumokaitis mazai ikaista ir greit atvesta.Beje del zaliuziu jos nera sandarios per jas vistiek eina saltis bet ne toks stiprus kaip be ju. Kas galvojate apie rekuperatoriu siulau tik toki kuris tuo paciu metu ir istraukineja ir iputineja. Bandysiu truputeli modernizuoti sita turima, pasiziuresiu kas per valdiklis gal pavyks pasijungti ir pakeisti programa t.y pailginti istraukimo is kambario laika kad silumokaitis labiau ikaistu ir patrumpinti iputimo laika kad jis taip greit neatvestu ir ipuciamas oras butu siltesnis, zinoma tada gausis kad istraukiama daugiau o ipuciama maziau. Arba dar butu galima itaisyti temperaturini davikli ka galejo padaryti ir pats gamintojas, kad tarkim i patalpa patektu tik atitinkamos temp oras bet jau cia lengviau paderinti laika nei temperaturini davikli.
liutauras
2015-10-06 21:30
norejau suzinoti kokia kaina twin fresh rekuperatoriaus lgrieze@yahoo.com
Aliuska
2015-01-24 12:22
kiek kainuoja toks pasidaryt?
ir dar...
2015-01-13 22:52
"...Temperatūrai nukritus iki minus 20 ... sklendė sandariai uždaro angą..." - reik suprasti prie -20 NEBEKVĖPUOSIM??? "...Kitų kompanijų analogai tokios funkcijos neturi...." - ar tokie "analogai" reikalingi???... tarp kitko, žiemos metu vėdinant labai gerai šalinama perteklinė drėgmė.
daug neaiškumų???
2015-01-13 22:45
55m3/h oro PAKEIČIA - vadinasi 55 įpučia 55 išpučia = 110kubų/h. Jei teisingai supratau 55 kubai paduodami arba šalinami per 0,5h. Darbo laikas 70s - per 70s praeina 2 kūbai oro. Kas 70s - du kūbai pirmyn du kūbai atgal. Teisingai supratau? Darau prielaidą kad drėgmė pasišalina, bet nesuvokių pačio vėdinimo proceso. Didelės abejonės. Du kūbai pirmyn atgal - manau apie langus drėgmė pasikeis, kaip BŪSTAS VĖDINSIS didelis klausimas??? Vėdinimas ŠALINA drėgmę ir KEIČIA orą. Apie langus taip, o kaip būste?? Toliau. Autorius mini, kad rekuperatorius -"...sieninis rekuperatorius „Twin Fresh“ pakeičia apie 1300 kub. metrų oro..." FANTASTIKA ( jeigu tikėt autoriui ). min. norma 14,5kūbai x24val/parą= 348kūbai parai - esant kambaryje vienam. Vėdinam - 1300kūbų/parą - tris kart daugiau negu reikia. Schemoje vienam kambaryje DU rekupai. Vadinasi 2600kubų??? Gal neteisus??? Autorius praleidžia pora svarbių momentų: - Šilumokaičio valymas nuo dulkių??? kaip valyti šilumokaitį, kai sumontuota trečiam aukšte ir aukščiau? Ar yra galimybė iš vidaus? - Autorius nemini, kad bute sumontuotos KETURIOS vėdinimo sistemos: 1 kambarys su dviem rekupais 2 kambariai priešais po vieną rekupą 3 lokalinis ventiliatorius vonioje - 44 kūbai/h , apeinant REKUPERATORIU 4 lokalinis ventiliatorius virtuvėje - 54kūbai/h, apeinant REKUPERATORIU, t.y. tiesiai į šachtą. Bųtu įdomu daugiau paskaityti autoriaus paaiškinimų.
Jap
2014-12-30 09:30
Pati Laumiva maišosi straipsnyje rašo 1,5 lt sąnaudos elektrai per mėnesį. O atsakymuose 1 lt. Tai kur tiesa? Manau eilinis užsistovėjusių prekių bandymas prastumti vartotojui. Garantija 2 metai. Puiku. O kas po jų važiuosi naują pirkti? Šiais laikais visa elektronika tarnauja tik suteikiamą garantinį laiką. Nieko gero manau šis įrenginys. Čia panaši sistema kaip oras-oras, oras-vanduo ir kt. Gero naudojimosi įsirengusiems. :):):)
Margo
2014-12-05 20:26
Norėčiau įsigyti, bet abejoju, ar tinka, kai namas apšiltintas akmens vata ir apkaltas medžio dailylentėmis. Kad sugeba per putų polistireną iškišti, tai viskas aišku, o juk akmens vatos šiltinimo sistema yra su ventiliuojamu tarpu, be to, ir medžio dailylenčių reljefas gali neleisti normaliai gražiai groteles sumontuoti, nes paviršius nėra lygus kaip tinko.
    1 2   Kitas

Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka
2019-09-12 11:48
„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai montuojamos.
nuotrauka
2019-08-17 09:02
Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir ...
nuotrauka
2019-07-30 10:06
Chaotiška miestų plėtra turi neigiamos įtakos natūralioms ekosistemoms. Integruotas požiūris į urbanizaciją, saugant gamtinius išteklius, skatina investuoti į ekosistemų atkūrimą, taip padeda padidinti miestų atsparumą gamtinėms nelaimėms, mažinti oro taršą ir kitą miestų neigiamą poveikį aplinkai b...
nuotrauka
2019-07-19 13:00
Praėjusiais metais apgyvendinimo įstaigos sulaukė 11 proc. daugiau turistų. Skaičiuojama, kad poilsiautojų skaičius sparčiausiai auga kurortuose – greičiau nei didmiesčiuose. Per pastaruosius 3 metus turistų skaičius kurortiniuose miestuose išaugo beveik dvigubai – 45 proc., rodo NT konsultacijų ben...
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...
nuotrauka
2019-07-05 07:50
Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško naujų būdų maksimaliai padidinti darbo našumą ir sutrumpinti statybos aikštelėse praleistą laiką.
nuotrauka
2019-05-22 07:30
Jei prieš daugelį metų mūsų tėvų ar senelių namuose esančios palėpės buvo skirtos sandėliavimui, nereikalingiems daiktams ar instrumentams susidėti, tai šiais laikais ši patalpa įgavo visai kitokią paskirtį. Palėpės tapo madingomis, o jų poreikis ir toliau pastebimai didėja. Tačiau reikia žinoti, ka...
nuotrauka
2019-05-20 11:47
Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separatorius, pneumotransporto ortakius bei vakuuminio ištraukimo sistemas gaminanti bendrovė savo produktus pristato...
nuotrauka
2019-05-14 10:02
Belgų prekinio ženklo „Ciranova“ produktai medienos paviršių apdailai ir priežiūrai gaminami jau 89-erius metus. Lauko ir vidaus mediniams paviršiams skirti produktai į Lietuvą pradėti tiekti prieš porą metų. Šių metų pavasarį pristatytas atnaujintas šio prekinio ženklo produktas „HARDWAXOIL TITAN“.
nuotrauka
2019-05-07 08:53,      papildyta 2019-05-07 08:54, Atnaujinta informacija
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vai...
nuotrauka
2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „C...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
2018-10-22 17:16
RAVAK – čekų įmonė, įkurta 1991 metais, – yra viena iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. UAB „Ravak Baltic“ – įmonė, kuri RAVAK prekės ženklui Lietuvoje atstovauja nuo 2000-ųjų.
nuotrauka
2018-10-17 15:56
Lietuvą ištiko paradoksas. Modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs suteikti komfortiškas gyvenimo sąlygas, iš tiesų sukūrė naujų problemų.
nuotrauka
2018-10-17 07:30
Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vis aktualesnis. Sveikas patalpų mikroklimatas leidžia žmonėms geriau jaustis ir produktyviau dirbti bet kuriuo ...
nuotrauka
2018-10-09 07:35
Bendrovė „Saint-Gobain statybos gaminiai“ Lietuvoje jungia Lietuvos statybos rinkai gerai žinomus produktus. „FIBO“, „GYPROC“, „RIGIPS“, „ISOVER“, „WEBER“, „ECOPHON“ – statybų profesionalams puikiai žinomi prekiniai ženklai. Pastaraisiais metais įmonė rinkai pristatė keletą naujų gaminių, kurie page...
nuotrauka
2018-10-08 15:05
UAB „Kauno šilas“ – pirmasis Lietuvos polistireninio putplasčio gamintojas. Bendrovė nebijo naujovių ir inovacijų – kartu su kompanija „Basf“ pirmoji Lietuvoje pirkėjams pasiūlė ir „Neoporą“ – pilkąjį polistireninį putplastį. Ši medžiaga turi puikias izoliacines savybes – tai Lietuvoje tampa vis akt...
nuotrauka
2018-09-24 15:13,      papildyta 2018-09-25 08:30, Papildyta nuotraukomis
45, 25 ir 15 proc. Tai yra trys skaitmenys, kuriems neliko abejingi Žemaitijos verslininkai, dalyvavę naujos kartos „Caterpillar“ mašinų – 20 tonų klasės ekskavatorių „Cat“ 320 GC, 320 ir 323 – pristatyme Palangoje. „Dirbant su tokia technika, darbo našumas...
nuotrauka
2018-09-21 09:27
Profesinę statybininkų šventę įmonė „PP Baltic“ pasitiko džiugiomis nuotaikomis. „Viskas juda pirmyn, per trumpą laiką mums sėkmingai pavyko rinkai pasiūlyti naują produktą, užsakovai, projektuotojai, inžinieriai tampa atviresni naujovėms, ryžtasi naujiems iššūkiams“, – sako įmonės vadovas Andrius K...

Statybunaujienos.lt » Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...