2020 balandžio 7 d. antradienis, 12:48
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Sakret Lietuva“ specialistai produktus tobulina, įsiklausydami į klientus  1

2017-01-19 08:23
Kokybiški, inovatyvūs produktai ir apmąstyti ateities siekiai – tokia veiklos filosofija vadovaujasi „Sakret Lietuva“. Įmonė gamina sausus statybinius mišinius bei užsiima didmenine sausų statybinių mišinių, dažų, klijų, statybinės chemijos bei šiltinimo sistemos komponentų prekyba. Statybų rinkoje įmonė garsėja kaip siūlanti visais aspektais konkurencingus sausuosius ir paruoštus naudoti statybinius mišinius, komplektuojamus elementus ir technologijas, leidžiančias atlikti pačias įvairiausias statybos, remonto ir renovacijos darbų užduotis.
nuotrauka
Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“ net trys „Sakret Lietuva“ pasiūlytos naujovės įvertintos aukso medaliais.„Sakret Lietuva“ nuotr.


Minimos įmonės
Sakret LT, UAB

Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2016“ net trys „Sakret Lietuva“ pasiūlytos naujovės – išorinė tinkuojama sudėtinė termoizoliacinė sistema ETICS SAKRET MW- ETA-10/0185, išorinė tinkuojama sudėtinė termoizoliacinė sistema ETICS SAKRET EPS- ETA-10/0064 ir giluminis gruntas išsitrinantiems pagrindams SAKRET TGW – įvertintos aukso medaliais.

Anot „Sakret Lietuva“ vadovo Aleksandro Toropčino (nuotraukoje viduryje), didžiausias darbo įvertinimas – tai pozityvūs klientų atsiliepimai, bet ne mažiau džiugina ir paties prekės ženklo įvertinimai. „Visuomet paskutinį verdiktą pateikia produkcijos vartotojai, bet „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimai mums labai svarbūs, nes tai įtvirtina mūsų pasiekimus dirbant, tobulinant technologijas. Žinoma, tai viso kolektyvo nuopelnas“, – kalbėjo jis.

Įmonės vadovas sako, kad rinkoje savo vietą atrandančios naujovės – ženklas, jog „Sakret Lietuva“ eina teisingu keliu.
„Tai, kaip iš tiesų vertinamas mūsų darbas, atskleidžia pardavimai: kalbu ne apie bendrus rodiklius, o ir apie išskirtinių produktų pardavimus. Nors mūsų pagrindinė „duona“ yra betonai ir mūrai, kuriuos gaminame tikrai kokybiškai, siekiame rinkai pasiūlyti ir naujovių. Džiaugiamės, kai vartotojai jas sėkmingai priima“, – dalijasi A. Toropčinas.

Klientai vertina savo laiką, todėl ieško naujų technologijų

Šiuo metu įmonėje „Sakret Lietuva“ dirba daugiau kaip 30 darbuotojų, o Kėdainiuose stovi stambiausia ir moderniausia šios kompanijos gamykla Baltijos šalyse. Įmonei nuo pirmos dienos vadovaujantis A. Toropčinas sako, kad Lietuvos statybų rinkoje jie vis dar jaučiasi esantys jauni, o gamykla, veikianti nuo 2008 m., turi ką tobulinti. Veiklos kryptis sufleruoja vartotojai, pamažu pradedantys suvokti, kad jų laikas ir žmogiškieji ištekliai kainuoja brangiai ir nuolat brangsta. Todėl klientai, pastebi A. Toropčinas, domisi naujomis technologijomis, renkasi pažangiausias ir ima jas naudoti.

Kalbėdamas apie įmonės pranašumus, lyginant su kitomis panašią veiklą vykdančiomis bendrovėmis, A. Toropčinas sako: „Mūsų gamykla veikia Lietuvoje, tad ir klientų aptarnavimas greitesnis. Visuomet jiems primename, kad mes netaisome blogai atlikto darbo, o padedame išsiaiškinti, kur iš tiesų slypi problema. Juk daugumą nekokybiškai atliktų darbų lemia anksčiau padarytos klaidos“.

Įmonė dažniau sulaukia ir įvairių tikrintojų. Tačiau vadovas dėl to nesisieloja, – prekės ženklas egzistuoja daugiau nei 75 metus, o įmonės vardas jau patikrintas laiko. „Sakret“ turi savo darbo taisykles ir filosofiją, jų griežtai laikosi, nes be jų, tikina „Sakret Lietuva“ vadovas, būtų sudėtinga dirbti sėkmingai. „Visuomet esame labai dėkingi, kai sulaukiame kritikos. Jei klientas nepasakytų, kas yra blogai, mums būtų sunku tobulinti savo produktus, supaprastinti jų naudojimą ir sąlygas“, – sako A. Toropčinas.

Anot jo, siekiama, kad įdirbis ir įmonės vardas būtų kokybės garantija. Todėl sulaukę kliento skambučio stengiasi reaguoti ir suteikti reikiamą pagalbą ar konsultaciją kuo greičiau – paprastai per porą valandų. Tačiau ir patys moko savo klientus: besiruošiančius vykdyti statybų ar renovacijos projektus klientus ragina ne skubėti, o racionaliai apskaičiuoti galimas sąnaudas. „Mes, lietuviai, esame labai emocionalūs, o tai nėra gerai, kai kalbame apie ilgalaikius projektus, kaip, pavyzdžiui, renovaciją. Aiškiname klientui, kad renovacija nėra tik sienos apšiltinimas, kad būtina inventorizuoti viso statinio būklę ir siekti kuo efektyvesnio šilumos ir kitų išteklių panaudojimo. Svarbu ne tik pati renovacija, bet ir tolesnė statinio priežiūra“, – kalbėjo A. Toropčinas.

Pastatų išorei apšiltinti „Sarket Lietuva“ siūlo techninį įvertinimą (ETI) turinčias ir CE ženklais pažymėtas išorines tinkuojamas sudėtines termoizoliacines sistemas. Šios sistemos yra skirstomos pagal šilumą izoliuojančios medžiagos rūšį. Specialistai primena, kad šiltinimo sistemų įrengimas ne tik pagerina pastato sienų šilumines savybes, bet ir padidina jų apsaugą nuo neigiamo atmosferos poveikio bei leidžia atnaujinti ar pakeisti estetinį pastato fasadų vaizdą.

Pasak įmonės vadovo, neužtenka pasirūpinti vien statinio sandarumu, svarbūs ir kiti aspektai. „Mėgstama pas mus viską matuoti kvadratais, kilovatvaldėmis ir pan., bet reikia ir pozityvaus požiūrio į tai, ką darome, būtina siekti, kad žmonės gerai jaustųsi atnaujintoje aplinkoje“, – sakė jis.

Prie naujovių pluša laboratorijose

„Sarket Lietuva“ pažangias naujoves vertinantiems klientams netrukus žada pasiūlyti naujų produktų, tačiau jų kelias nuo mokslininkų laboratorijos iki parduotuvių lentynų ne toks jau trumpas. „Pirmiausiai bandymus turime atlikti patys, – tai paprastai trunka nuo 30 iki 120 dienų. Tada laukia naujas bandymų etapas nepriklausomoje laboratorijoje“, – apie naujų produktų rinkai siūlymo subtilybes kalbėjo pašnekovas.

Įmonė vartotojams jau yra pasiūliusi ne vieną išskirtinį produktą, pavyzdžiui, lengvas tinkas ir lengvas betonas. „Rinkoje yra panašių produktų, bet tai nėra tas pats, ką siūlome mes, – kalbėjo jis. – Mes siūlome didelę vadinamųjų istorinių tinkų bei dažų ir sistemų paletę.“

Kalbėdamas apie tai, su kokiais iššūkiais šiuo metu susiduria statybinių medžiagų gamybos sektorius, pašnekovas buvo atviras, kad labiausiai trukdo žodis „taupumas“. A. Toropčinas kalbėjo, kad suprantamas yra kliento, kuris įgyvendina projektą, noras sutaupyti, bet dažniausiai stengiamasi gauti pigiausią kvadratinio metro kainą. Jis atkreipė dėmesį, kad maža kvadratinio metro kaina, ne visada bus pigiausias sprendimas laikui bėgant. „Visi nori gyventi geriau ir yra pamišę dėl siūlomų akcijų, bet taupymas, kai kalbama apie statybų projektus, turi būti gerai pamatuotas, – perspėja pašnekovas. – Mes stengiamės, kad būtų išlaikyta pusiausvyra tarp produkto naudingumo ir jo kainos.“

Įmonė kasmet rinkai pasiūlo po kelis naujus produktus, kurie sulaukia ir ekspertų pripažinimo. Paklaustas, iš kur semiasi energijos naujiems profesiniams iššūkiams, A. Toropčinas sakė: „Man visuomet kelia nuostabą, kad lietuviai lūkuriuoja – tarsi kažkas ims ir padarys už juos. Taip nebus. Jei patys nepadarysime, niekas to ir nepadarys.“
Reklama
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

jo
2017-01-21 08:09
Jo tikras lietuvis

Metų nominacijos

nuotrauka
2020-03-09 09:56
Yvonne Farrell ir Shelley McNamara, airių architektės ir „Grafton Architects“ bendrasavininkės, tapo 47-ąja ir 48-ąja Pritzkerio architektūros premijos laureatėmis. Pritzkerio premija – garbingiausias architektūros srities apdovanojimas, prilyginamas Nobelio premijai.
nuotrauka
2020-03-04 12:25
„Reikia atkakliai siekti tikslo, ieškoti būdų įgyvendinti idėją, kuria tiki ir nebijoti“, – sėkmingo verslo paslaptimis dalijasi teisės, buhalterijos, verslo, mokesčių konsultacijų paslaugų įmonės „Justicija“ vadovas Vaidas Šalaševičius. Be darbo savo įmonėje jis įsteigė ne vieną verslininkus vienij...
nuotrauka
2020-03-02 17:18
Europos Komisija įvertino Kauno pastangas darnaus judumo srityje. Kasmetiniuose Europos mobilumo savaitės (angl. European mobility week) apdovanojimuose tarp 36 nominantų iš viso Senojo žemyno Kauno miestas pateko į geriausiųjų trejetuką darnaus judumo planavimo kategorijoje. Dėl tarptautinio įverti...
nuotrauka
2020-02-18 14:16
Iki balandžio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje eksponuojami geriausi 2019 m. Baltijos šalių architektūros mokyklų absolventų – bakalaurų ir magistrų – baigiamieji darbai.
nuotrauka
2020-02-12 15:50
Šiemet „Europos ateities miestų ir regionų“ (angl. European Cities and Regions of the Future 2020/21) reitinguose tarp lyderių – Kauno miestas ir regionas. Tai investicijų reitingas, kurį pateikia „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ kasmet leidžiamas žurnalas „fDi Mag...
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-07 17:01
Apdovanojimas už metų darbą – Klaipėdos miesto vėliava – šiemet bus įteikta vieną didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse bendradarbystės erdvę „Light House“ įkūrusiam Šarūnui Butkui bei visai jo komandai. Tokiam siūlymui šiandien, vasario 7 d., pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos koleg...
nuotrauka
2020-01-31 14:10
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų pelnė Lietuvos statybininkų asociacijos įmonės: LAYHER BALTIC, CRAMO ir SDG.
nuotrauka
2020-01-27 11:57
Modernus biurų dangoraižis „3BURĖ“ po daugiau nei 10 metų pertraukos užbaigė trijų burių verslo kompleksą Vilniaus Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. 2018 m. iškilusi „3BURĖ“ iš kitų verslo centrų išskiria įdiegtais inovatyviais sprendimais ir ypatingu dėmesiu ekologijai.
nuotrauka
2020-01-24 07:31
Vienas įspūdingiausių Lietuvoje iškilusių statinių – pasaulines architektūros madas diktuojančio Danielio Libeskindo suprojektuotas MO muziejus – po metų nuo atidarymo jau įvertintas ne tik Lietuvoje – pelnytas „Lietuvos metų gaminio 2019“ aukso medalis, bet ir tarptautinėje rinkoje – įtrauktas į įv...
nuotrauka
2020-01-14 09:29
Įrengiant bendrovės „Lifosa“ Karbamidinio fosfato UP17-44 trąšų gamybos cechą, generalinis rangovas UAB „Montuotojas“ pagamino ir sumontavo apie 700 tonų metalinių konstrukcijų. Toks konstrukcijų kiekis buvo pagamintas ir sumontuotas per metus. Trumpas terminas tokios apimties darbams kėlė nemažai į...
nuotrauka
2020-01-09 13:19
„Įvertini savo įmonės patirtį ir žengi vieną žingsnį į priekį. Tiek, kiek įmonė turi realaus potencialo, – sako bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys, akcentuodamas, kad tik toks gerai apgalvotas ir įvertintas žingsnis skatina tobulėjimą ir duoda galimybę siekti na...
nuotrauka
2020-01-07 10:57
Bendra Lietuvos ir Čekijos bendrovė „Grinduva“ jau penkerius pastaruosius metus fiksuoja 1–4 proc. metinį augimą. Specializuotų grindų įrengimo srityje veikianti įmonė nuosaikų augimą pasirinko sąmoningai.
nuotrauka
2019-12-16 11:55
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Šiemet Pirklių klube gruodžio 12 d. vykusioje šventėje skambėjo palinkėjimai artėjančių švenčių bei naujųjų metų proga ir...
nuotrauka
2019-12-15 10:02
per iškilmes Varšuvos universitete Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo ir dialogo forumas pagerbė labiausiai dvišalių santykių vystymui nusipelniusius asmenis ir įmones. Verslo kategorijoje, kuriant teigiamus santykius tarp lietuvių ir lenkų verslo įmonių, apdovanota AB „Kauno tiltai“. Bendrovės v...
nuotrauka
2019-12-12 11:38
Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Pirklių klube 23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir...
nuotrauka
2019-12-12 10:57
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šiemet Petro Vileišio vardo nominaciją ir premiją skyrė KTU doktorantui Mantui Lukauskui. Premija apdovanotas jaunasis mokslininkas atlieka tyrimus, siekiant pritaikyti dirbtinį intelektą (DI) vertinant užsienio investicijas veikiančius veiksnius, kuria meto...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-04 15:00
Kauno miesto mokslo premija šiemet skirta KTU profesoriui, Lietuvos mokslo akademijos (LMA) nariui Jurgiui Kazimierui Staniškiui. Pasak profesoriaus, vienas reikšmingiausių jo mokslinės veiklos etapų prasidėjo visai neseniai – jis laimėjo Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) konkursą ir tapo šios org...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos