2020 liepos 14 d. antradienis, 16:36
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šeimos įmonės vardas „Knauf“ tapo kokybės ženklu  1

Rasa ČERGELIENĖ      2014-10-05 20:33
Dar 1932-aisiais savo istoriją pradėjęs šeimos ženklas „Knauf“ jau du dešimtmečius lydi statybas Baltijos šalyse. Daugybei per šį laikotarpį Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastatytų ligoninių, biurų, dangoraižių, sporto arenų ir universitetų „Knauf“ vardas tapo kokybės ženklu. Juo pažymėtos gipskartonio plokštės, metalo profiliai, glaistai, plytelių klijai, tinkai, gruntai, savaime išsilyginančių grindų mišiniai ir fasado šiltinimo medžiagos pažįstamos tiek statybų profesionalams, tiek mėgėjams.
nuotrauka
„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997 m. „Knauf“ nuotr.


Minimos įmonės
Knauf, UAB

Šešios dešimtys atstovybių visame pasaulyje

„Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės. Šiuo metu – tai viena didžiausių statybos medžiagų bei jų sistemų gamintojų, turinti per 60 atstovybių įvairiose šalyse visuose žemynuose. „Knauf“ įmonėse dirba apie 26 tūkstančiai darbuotojų.

Šiuo metu „Knauf“ savo produkciją siūlo ne tik Europoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje, NVS šalyse, Turkijoje, Kinijoje, Indonezijoje.

Nepaisant didžiulės plėtros, brolių Alfonso ir Karlo Knaufų įsteigta įmonė išliko šeimos kompanija su geriausiomis šeimos vertybėmis. Įmonės vadovybė iki šių dienų puoselėja intensyvią, tarpusavio pasitikėjimu paremtą gamintojų, produkcijos pardavėjų, statybininkų ir architektų bendradarbiavimo tradiciją. Dėmesys klientui buvo ir tebėra viena iš svarbiausių „Knauf“ vertybių.

Produkciją tiekia Latvijos gamykla

Baltijos šalių rinkoje „Knauf“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 3 tūkstančius įvairių produktų. Grupės produkcija į Lietuvą patenka iš Latvijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos. Šalyje parduodamas platus produktų asortimentas: gipskartonis, profiliai, montavimo, tvirtinimo detales, tinkai, glaistai, plytelių klijai, garso izioliacinės sistemos, fasadų šiltinimo ir kitos sistemos.

Didžioji visose Baltijos šalyse parduodamų „Knauf“ statybos medžiagų dalis pagaminta Latvijoje veikiančioje gamykloje.

„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997-aisiais. Tuo metu „Knauf“ vardas Baltijos šalyse buvo jau gana gerai žinomas. 1994-ųjų spalio 4 dieną Latvijoje buvo įsteigta bendrovė SIA „Knauf“, netrukus savo veiklą pradėjo įmonės Lietuvoje ir Estijoje. 1994 metai tapo sėkmingos dviejų dešimtmečių plėtros pradžia. Šį etapą lydėjo inovacijos ir gausėjantis produktų asortimentas.

Atsilygina gamtai už dovanas

Pradžioje, 1997 metais, „Knauf“ gamykloje Latvijoje pradėti gaminti metalo profiliai. Po ketverių metų, 2001-aisiais, atidarytas sausųjų gipsinių mišinių gamybos cechas. Neseniai jame sumontuota nauja įranga glaisto masėms gaminti. 2007 metais rekonstruota nuo 2000-ųjų veikianti gipskartonio plokščių gamykla.

Per pastaruosius dešimt metų įdiegtos naujos technologijos: 2006 metais pradėjo darbą sausųjų cementinių mišinių gamybos cechas, o nuo 2011-ųjų gaminamas perlitas.

„Naudodami nuostabią žaliavą – gipsą, mes sudarome galimybę kurti patalpas, kuriose jauku gyventi ir dirbti“, – vienas iš „Knauf“ komandos veiklos filosofijos pamatinių principų. Jis tinka visame pasaulyje.

Gamybai naudojamas gipsas Latvijoje kasamas šalia gamyklos esančiame gipso karjere (nuotraukoje – Sauriesi karjeras). Vertindama unikalią iškaseną, „Knauf“ atsilygina gamtai už jos dovanas. Senieji gipso karjerai šiuo metu neatpažįstami – jie virto dviem puikiais natūraliais ežerais.

Vertina klientų nuomonę ir patirtį

Statybinės medžiagos ir kompleksinės statybinės sistemos iš gamyklos SIA „Knauf“ į visas Baltijos šalis siunčiamos kiekvieną dieną.

Pasitikėjimą produkcija padeda kurti ne tik kokybė, bet ir įmonės bendravimo stilius. Statybininkai, architektai, nekilnojamojo turto projektų vadovai, užsakovai ir statybinių medžiagų prekybininkai skatinami keistis nuomonėmis ir idėjomis, vertinamas jų kūrybiškumas ir patirtis.

Lietuvoje veikiančios „Knauf“ atstovybės pagrindinė funkcija yra rinkodaros veikla. Atstovybės darbuotojai teikia informaciją apie grupės produkciją, konsultuoja.

Pataria ir dalijasi žiniomis

„Knauf“ informacijos centras Lietuvoje pradėjo veikti 2010 metais. Specialistai remontuojančius būstą klientus konsultuoja nemokamai. Patariama, kokią „Knauf“ produkciją rinktis ir kaip ja naudotis. Klientai gali sužinoti, kaip montuoti pertvarą, lubas, kaip tinkuoti, glaistyti, įsirengti priešgaisrinę apsaugą, kur pirkti „Knauf“ produkciją, kaip pagerinti garso izoliaciją. Konsultantai pasiekiami telefonu arba elektroniniu paštu (+37052132222, info@knauf.lt).

Į informacinį centrą dažniausiai kreipiasi asmenys, kurie patys rūpinasi savo būsto statyba ar remontu, patys perka medžiagas ir dalyvauja visame procese. Jie patys ieško, kaip išspręsti problemas.

Be privačių klientų, konsultuojamos įmones, prekybininkai, kurie parduoda „Knauf“ produkciją Lietuvoje. Profesionalai statybininkai, architektai, projektuotojai į informacijos centrą kreipiasi, norėdami pasitikslinti turimą informaciją ar paklausti specialisto nuomonės.

„Knauf“ puikiai supranta, kad gerą ateitį užtikrina tik ilgalaikė statybų kokybė. Kad „Knauf“ sistemos būtų naudojamos kokybiškai, statybininkams reguliariai rengiami seminarai. Profesionalias konsultacijas įmonės darbuotojai teikia ir statybų objektuose. 

„Knauf“ nuotraukos 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

braliukai
2014-10-09 16:15
tai ,štai kam, turiu būti dėkinga už idealiai lygias lubas iš Knauf plokščių.Jos atvežtos net iš Latvijos..

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-07-14 10:00
Tauragėje bus statoma daugiafunkcė arena, kuri atvers galimybių visuomenei gyventi judriau, sveikiau ir įneš daugiau kultūros į regioną.
nuotrauka
2020-07-13 09:31
Siekdama didinti įmonės efektyvumą, kurti vertę darbuotojams, visuomenei ir akcininkui, AB „Kelių priežiūra“ sustambino kelių tarnybas. Iki šiol Lietuvos valstybinius kelius prižiūrėjo 46 kelių tarnybos, o nuo birželio mėnesio jos sustambintos iki 21.
nuotrauka
2020-07-10 10:41
Kaune oficialiai duris atvėrė sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazė ant Lampėdžio ežero kranto. Prieš dvejus metus startavusi rekonstrukcija – baigta. Į objektą Kauno savivaldybė investavo apie 3 mln. eurų, dar 2 mln. eurų trasai gilinti skyrė Vyriausybė.
nuotrauka
2020-07-09 10:11
Statybos sektorius yra viena svarbiausių šalies ūkio šakų ir sudaro beveik 10 procentų Lietuvos BVP, o šiame sektoriuje dirba apie 110 tūkstančių žmonių. Vykdomas daugiabučių modernizavimas atneša didelę naudą ne tik gyventojams, bet ir šalies ekonomikai: verslas sumoka daugiau mokesčių į valstybės ...
nuotrauka
2020-07-08 13:58
Vilniaus miesto taryba šiandien, liepos 8 d., pritarė savivaldybės administracijos ir valstybės įmonės Turto banko jungtinės veiklos sutarčiai, o tuo pačiu – savivaldybės dalyvavimui įgyvendinant Vilniaus žydų Šnipiškių senųjų kapinių teritorijos Rinktinės gatvėje sutvarkymo projektą.
nuotrauka
2020-07-02 09:08
Patogesni takai, pakankamai suolelių, sutvarkyti priėjimai prie vandens, žaidimų aikštelė vaikams, apšvietimas, tualetai, atnaujinti tilteliai – ne tiek daug liko padaryti, kad tarp Paupio ir Subačiaus gatvių žaliuojantys istoriniai Misionierių sodai galėtų funkcionuoti kaip poilsio vieta, patogi įv...
nuotrauka
2020-06-30 15:19
Kauno miesto savivaldybė pasirašė sutartį dėl naujo darželio statybų Šilainiuose. Kuršių gatvėje iškils modernus 2,7 tūkst. kv. m ploto, vieno aukšto pastatas. Jame bus įrengta 200 vietų lopšelio ir darželio auklėtiniams ir apie pusšimtį – darbuotojams. Tai bus pirmoji miesto ikimokyklinio ugdymo įs...
nuotrauka
2020-06-30 14:26
Šiandien, birželio 30 d., oficialiai prasidėjo naujo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato statybos darbai. Naujasis pastatas iškils Radvilėnų plente, o numatoma darbų pabaiga – 2022 metų pradžia.
nuotrauka
2020-06-30 12:13
Net ir patys nesudėtingiausi statybų projektai negalėtų būti kokybiškai įgyvendinti, jei nebūtų naudojamos statybinės žaliavos. Visgi pradėjus kalbėti apie jas, nesunku pastebėti, jog daugelis nori investuoti į tik išmintingus bei naudingus pasirinkimus. Tačiau tikrai ne visos žaliavos, kurias galim...
nuotrauka
2020-06-30 11:56
Valdysenos, teisės, ekonomikos ekspertai įvardino svarbiausias sritis, kuriose didžiausia geležinkelių grupė Baltijos šalyse „Lietuvos geležinkeliai“ turėtų koncentruotis naujame veiklos šimtmetyje. Pasak jų, svarbiausia – apsibrėžti aiškią ambiciją ir jos siekti, prie atnaujintos, modernios veiklos...
nuotrauka
2020-06-30 11:21
Baltojo tilto sporto aikštynas į miesto gyvenimą grįžo dar iki atidarymo šventės. Judėjimo ir pramogų per karantino mėnesius išsiilgę vilniečiai pamėgtoje erdvėje pradėjo rinktis nė neišardžius statybinių aptvėrimų.
nuotrauka
2020-06-30 10:10
Rinkoje yra labai daug ir įvairių dažų, skirtų fasadams. Kaip nepasiklysti renkantis, kad rezultatas atitiktų ir pranoktų lūkesčius? Apie tai – UAB „Topcolor“ ekspertai.
nuotrauka
2020-06-26 12:43
Kasmet ruošdami šilumos energijos tiekimo tinklą naujam šildymo sezonui sostinės savivaldybės bendrovė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) atlieka profilaktinius (hidraulinius) bandymus ir nuosekliai renovuoja sostinės vamzdynus. Visa tai daroma tam, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir nepertraukiamas šil...
nuotrauka
2020-06-26 09:12
LR Susisiekimo ministerija kartu su valstybės valdoma AB Lietuvos paštas kviečia tarpinstitucinę darbo grupę į pirmą posėdį po karantino. Jai bus pristatomos visuomenės atstovų idėjos dėl Kauno ir Klaipėdos centrinių pašto pastatų įveiklinimo.
nuotrauka
2020-06-25 08:45
Baltojo tilto sporto aikštynas grįžta į miesto gyvenimą. Didžioji atidarymo šventė, kur pagrindiniai veikėjai bus profesionalūs sportininkai, įvyks jau birželio 29-ąją, bet jau šiandien krepšinio, tinklinio, gimnastikos ir mažųjų vilniečių žaidimų aikštelės atveriamos visiems kitiems išsiilgusiems a...
nuotrauka
2020-06-23 08:20
Vyriausybė priėmė būtinus sprendimus jūrinio vėjo plėtrai – beveik 30 kilometrų nuo kranto nutolusioje Baltijos jūros teritorijoje iki 2030 m. numatoma įrengti iki 700 MW galios vėjo elektrinių parką. Jūrinis vėjas, kuris yra vienas iš efektyviausių ir perspektyviausių energijos šaltinių, leis padid...
nuotrauka
2020-06-22 10:33
Vilnius ir toliau kūrybiškai kovoja su karantino pasekmėmis – siekdama konkuruoti dėl turistų bei priartinti vilniečiams jūrą, nuo rytojaus sostinė visą vasarą turės savo smėlio pliažą pačiame miesto centre – Lukiškių aikštėje.
nuotrauka
2020-06-22 08:44
Pranešimas apie tai, kad Dalius Gesevičius palieka AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) generalinio direktoriaus pareigas, pasirodė penktadienio popietę.
nuotrauka
2020-06-18 09:53
Bendrovės „Baltisches Haus“ prekybos paskirties pastatas Panevėžyje, Ragaudžių g. 2, įvertintas tarptautiniu tvariųjų pastatų BREEAM sertifikatu (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method), atspindinčiu pastatų valdymo kokybę bei poveikį aplinkai.
nuotrauka
2020-06-17 12:19
AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST), kaip skelbiama įmonės pranešime, vykdys teismo sprendimą dėl Konkurencijos tarybos skirtos baudos ir šiuo metu tariasi su antstoliu dėl jos apmokėjimo grafiko. Bendrovė siekia, kad atsižvelgiant į mokėtinos sumos dydį, jos apmokėjimas būtų atliekamas ne iš kart...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos