2020 rugsėjo 18 d. penktadienis, 20:23
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šeimos įmonės vardas „Knauf“ tapo kokybės ženklu  1

Rasa ČERGELIENĖ      2014-10-05 20:33
Dar 1932-aisiais savo istoriją pradėjęs šeimos ženklas „Knauf“ jau du dešimtmečius lydi statybas Baltijos šalyse. Daugybei per šį laikotarpį Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastatytų ligoninių, biurų, dangoraižių, sporto arenų ir universitetų „Knauf“ vardas tapo kokybės ženklu. Juo pažymėtos gipskartonio plokštės, metalo profiliai, glaistai, plytelių klijai, tinkai, gruntai, savaime išsilyginančių grindų mišiniai ir fasado šiltinimo medžiagos pažįstamos tiek statybų profesionalams, tiek mėgėjams.
nuotrauka
„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997 m. „Knauf“ nuotr.


Minimos įmonės
Knauf, UAB

Šešios dešimtys atstovybių visame pasaulyje

„Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės. Šiuo metu – tai viena didžiausių statybos medžiagų bei jų sistemų gamintojų, turinti per 60 atstovybių įvairiose šalyse visuose žemynuose. „Knauf“ įmonėse dirba apie 26 tūkstančiai darbuotojų.

Šiuo metu „Knauf“ savo produkciją siūlo ne tik Europoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje, NVS šalyse, Turkijoje, Kinijoje, Indonezijoje.

Nepaisant didžiulės plėtros, brolių Alfonso ir Karlo Knaufų įsteigta įmonė išliko šeimos kompanija su geriausiomis šeimos vertybėmis. Įmonės vadovybė iki šių dienų puoselėja intensyvią, tarpusavio pasitikėjimu paremtą gamintojų, produkcijos pardavėjų, statybininkų ir architektų bendradarbiavimo tradiciją. Dėmesys klientui buvo ir tebėra viena iš svarbiausių „Knauf“ vertybių.

Produkciją tiekia Latvijos gamykla

Baltijos šalių rinkoje „Knauf“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 3 tūkstančius įvairių produktų. Grupės produkcija į Lietuvą patenka iš Latvijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos. Šalyje parduodamas platus produktų asortimentas: gipskartonis, profiliai, montavimo, tvirtinimo detales, tinkai, glaistai, plytelių klijai, garso izioliacinės sistemos, fasadų šiltinimo ir kitos sistemos.

Didžioji visose Baltijos šalyse parduodamų „Knauf“ statybos medžiagų dalis pagaminta Latvijoje veikiančioje gamykloje.

„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997-aisiais. Tuo metu „Knauf“ vardas Baltijos šalyse buvo jau gana gerai žinomas. 1994-ųjų spalio 4 dieną Latvijoje buvo įsteigta bendrovė SIA „Knauf“, netrukus savo veiklą pradėjo įmonės Lietuvoje ir Estijoje. 1994 metai tapo sėkmingos dviejų dešimtmečių plėtros pradžia. Šį etapą lydėjo inovacijos ir gausėjantis produktų asortimentas.

Atsilygina gamtai už dovanas

Pradžioje, 1997 metais, „Knauf“ gamykloje Latvijoje pradėti gaminti metalo profiliai. Po ketverių metų, 2001-aisiais, atidarytas sausųjų gipsinių mišinių gamybos cechas. Neseniai jame sumontuota nauja įranga glaisto masėms gaminti. 2007 metais rekonstruota nuo 2000-ųjų veikianti gipskartonio plokščių gamykla.

Per pastaruosius dešimt metų įdiegtos naujos technologijos: 2006 metais pradėjo darbą sausųjų cementinių mišinių gamybos cechas, o nuo 2011-ųjų gaminamas perlitas.

„Naudodami nuostabią žaliavą – gipsą, mes sudarome galimybę kurti patalpas, kuriose jauku gyventi ir dirbti“, – vienas iš „Knauf“ komandos veiklos filosofijos pamatinių principų. Jis tinka visame pasaulyje.

Gamybai naudojamas gipsas Latvijoje kasamas šalia gamyklos esančiame gipso karjere (nuotraukoje – Sauriesi karjeras). Vertindama unikalią iškaseną, „Knauf“ atsilygina gamtai už jos dovanas. Senieji gipso karjerai šiuo metu neatpažįstami – jie virto dviem puikiais natūraliais ežerais.

Vertina klientų nuomonę ir patirtį

Statybinės medžiagos ir kompleksinės statybinės sistemos iš gamyklos SIA „Knauf“ į visas Baltijos šalis siunčiamos kiekvieną dieną.

Pasitikėjimą produkcija padeda kurti ne tik kokybė, bet ir įmonės bendravimo stilius. Statybininkai, architektai, nekilnojamojo turto projektų vadovai, užsakovai ir statybinių medžiagų prekybininkai skatinami keistis nuomonėmis ir idėjomis, vertinamas jų kūrybiškumas ir patirtis.

Lietuvoje veikiančios „Knauf“ atstovybės pagrindinė funkcija yra rinkodaros veikla. Atstovybės darbuotojai teikia informaciją apie grupės produkciją, konsultuoja.

Pataria ir dalijasi žiniomis

„Knauf“ informacijos centras Lietuvoje pradėjo veikti 2010 metais. Specialistai remontuojančius būstą klientus konsultuoja nemokamai. Patariama, kokią „Knauf“ produkciją rinktis ir kaip ja naudotis. Klientai gali sužinoti, kaip montuoti pertvarą, lubas, kaip tinkuoti, glaistyti, įsirengti priešgaisrinę apsaugą, kur pirkti „Knauf“ produkciją, kaip pagerinti garso izoliaciją. Konsultantai pasiekiami telefonu arba elektroniniu paštu (+37052132222, info@knauf.lt).

Į informacinį centrą dažniausiai kreipiasi asmenys, kurie patys rūpinasi savo būsto statyba ar remontu, patys perka medžiagas ir dalyvauja visame procese. Jie patys ieško, kaip išspręsti problemas.

Be privačių klientų, konsultuojamos įmones, prekybininkai, kurie parduoda „Knauf“ produkciją Lietuvoje. Profesionalai statybininkai, architektai, projektuotojai į informacijos centrą kreipiasi, norėdami pasitikslinti turimą informaciją ar paklausti specialisto nuomonės.

„Knauf“ puikiai supranta, kad gerą ateitį užtikrina tik ilgalaikė statybų kokybė. Kad „Knauf“ sistemos būtų naudojamos kokybiškai, statybininkams reguliariai rengiami seminarai. Profesionalias konsultacijas įmonės darbuotojai teikia ir statybų objektuose. 

„Knauf“ nuotraukos 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

braliukai
2014-10-09 16:15
tai ,štai kam, turiu būti dėkinga už idealiai lygias lubas iš Knauf plokščių.Jos atvežtos net iš Latvijos..

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-09-18 08:38
„Continental Automotive Lithuania“ paskelbė, jog įmonės gamykla Kaune buvo apdovanota LEED aukso sertifikatu. Tai aukščiausias LEED įvertinimas gamykliniam pastatui Lietuvoje iki šiol. Gamykla Kaune tapo ir pirmąja „Continental“ korporacijos lokacija pasaulyje gavusia tokį aukštą įvertinimą pastato ...
nuotrauka
2020-09-17 07:50
3D erdvėje galima ne tik atvaizduoti atskirus statinius, bet ir itin tiksliai atgaminti miestus su visomis kultūrinėmis vertybėmis. Tokią galimybę jiems suteikia DRONETEAM.lt komanda.
nuotrauka
2020-09-15 11:05
Penktadienį, rugsėjo 11 d., virtualaus susitikimo metu Turto banko, įvairių ministerijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir kitų suinteresuotų organizacijų atstovai aptarė tolesnius veiksmus, siekiant Lukiškių komplekso dalies panaudojimo edukacijai švietimo, kultūros, inovacijų ir technologijų srityse...
nuotrauka
2020-09-14 09:00
Pradėti rekonstruoti Klaipėdos uosto simboliai – bangolaužiai. Nuo jūros bangų uostą saugantys bangolaužiai pastatyti prieš pusantro šimto metų. Juos atnaujinus bei išgilinus laivybos kanalą iki 17 metrų gylio, Klaipėdos uostas atsivers didžiausiems laivams, galintiems įplaukti į Baltijos jūrą.
nuotrauka
2020-09-14 08:30
Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pasirašė įsakymus, kurias skiriamas finansavimas kogeneracijos projektams Jonavoje, Vilniuje, Visagine bei Alytuje. Visiems šiems projektams skirta suma siekia daugiau nei 19 mln. eurų ir prisideda prie Ateities ekonomikos DNR plano skatinimo.
nuotrauka
2020-09-14 07:51
Lietuviška konstrukcijų projektavimo bendrovė „INHUS Engineering“, priklausanti „INHUS“ įmonių grupei bei eksportuojanti inžinerines paslaugas į įvairias šalis, naujausia plėtros kryptimi pasirinko egzotišką ir kultūros požiūriu visai kitokią Pietų Korėjos rinką.
nuotrauka
2020-09-10 09:23
Klaipėdiečiai, „Baltic Tech Park“ įkūrėjai, įgyvendina ambicingą plėtros viziją – 2020 rugpjūčio mėn. patvirtintas 5,47 mln. vertės projektas Baltijos skaitmeninių inovacijų centro statyboms. Dalinis finansavimas – ES fondų lėšomis.
nuotrauka
2020-09-10 07:30
Covid-19 priminė, kad virusai ir bakterijos yra pavojingi. Jeigu nuo koronaviruso ginamės kaukėmis, tai legionelės, sukeliančios sunkią plaučių uždegimo formą, gali tykoti kiekvienuose namuose ir bet kur, kur įrengtas vandentiekis.
nuotrauka
2020-09-09 14:57
Naujojo Registrų centro duomenų centro įrengimo projektas juda į priekį - trečiadienį Vyriausybė oficialiai įmonei perdavė Vilniuje, Studentų g., esančias patalpas. Šiose patalpose pagrindinius šalies registrus ir informacines sistemas tvarkantis Registrų centras ketina įrengti šiuolaikinius saugumo...
nuotrauka
2020-09-08 10:05
Kaune veikiantis Vytauto Didžiojo karo muziejus šią vasarą pasirašė dvišalę sutartį su konkursą laimėjusia įmone UAB „Statybų laikas“. Pagal sutartį bus pradedami svarbaus muziejaus akcento – kariliono bokšto ir arkados remonto darbai. Remonto darbams Krašto apsaugos ministerija skyrė 455 tūkst. eur...
nuotrauka
2020-09-08 09:54
Rugsėjo 7 d. Krašto apsaugos ministerijoje viceministras Eimutis Misiūnas ir Vokietijos ambasadorius Lietuvoje Matthias Sonn pasirašė sutartį, pagal kurią Vokietija Lietuvai skirs iki 500 tūkst. eurų naujų amunicijos sandėlių Lietuvos kariuomenėje projektuoti. Šios lėšos Lietuvai neatlygintinai skir...
nuotrauka
2020-09-07 16:07
Vyriausybės kanceliarijoje buvo pristatyta futbolo stadiono Vilniuje, Žvėryno rajone (J. I. Kraševskio g. 2) galimybių studija.
nuotrauka
2020-09-07 14:58
Naujai kylančiame S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune įsibėgėja veiksmas: į teritoriją jau atvyko bendrovės „Autokausta“ technika. Aplink tarptautinius standartus atitiksiantį stadioną iš esmės pasikeis visa plačiai aprėpianti Žaliakalnio erdvė.
nuotrauka
2020-09-07 09:58
Ilgai lauktas gyventojų ir miesto svečių, rugsėjo 4-ąją Tauragėje atidarytas pirmasis baseinas su pirčių erdve. Modernus suaugusiųjų, šeimų su vaikais bei senjorų pramogoms bei laisvalaikiui pritaikytas kompleksas bus skirtas ir gyventojų plaukimo bei sveikatinimo užsiėmimams organizuoti.
nuotrauka
2020-09-04 08:12
Vilniaus pataisos namuose baigiama pertvarkyti iš uždaryto Lukiškių kalėjimo perkelto tardymo izoliatoriaus infrastruktūrą. Rekonstruotos patalpos nuteistiesiems užtikrins aukščiausius tokioms įstaigoms taikomus higienos, sanitarijos, buitinių sąlygų standartus.
nuotrauka
2020-09-02 15:06
AB Panevėžio statybos trestas (PST) pateikė prašymą Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui atnaujinti teisminį procesą dėl konkurencijos įstatymo pažeidimo. Bendrovė pažymi, kad nepaisant šio žingsnio, jau vykdo paskirtos baudos mokėjimus pagal sutartą grafiką.
nuotrauka
2020-09-02 08:30
UAB „Concretus group“, valdanti vieną didžiausių aplinkotvarkos produktų gamintojų Lietuvoje UAB „Betono mozaika“ bei SIA „Betono mozaika“ Latvijoje, įsigijo 100 proc. Latvijos kompanijos AS „NordBrik“ akcijų. Šis žingsnis leis sustiprinti prekinio ženklo pozicijas Latvijos rinkoje.
nuotrauka
2020-09-01 10:23
5,6 mln. tonų – tokį į aplinką išmesto anglies dvideginio kiekį per visą savo veiklos istoriją nuo įkūrimo 1941-aisiais užfiksavo stogo langų ir jų priedų gamintoja – „VELUX Grupė“. Tačiau bendrovė pasiryžo net tik suskaičiuoti poveikį aplinkai, bet ir imtis radikalių pokyčių: iki šimtojo veiklos ju...
nuotrauka
2020-08-31 16:54
Lietuvos kariuomenė pasipildė 2020 m. pradžioje pastatytomis dvejomis kareivinėmis bei štabo pastatu. Atidarytos kareivinės Rukloje ir Tauragės rajone bei štabo pastatas Radviliškyje suteikia daugiau nei 600 gyvenamųjų vietų kariams ir per 150 naujų administracinių darbo vietų. Tai pirmosios kareivi...
nuotrauka
2020-08-31 16:36
Vilniaus kogeneracinėje jėgainėje (VKJ) pradedami pirmi karštieji bandymai. Modernios ir itin efektyvios jėgainės bandymų laikotarpiu bus tikrinama, ar sistemos yra paruoštos gaminti šilumos ir elektros energiją.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...