2019 gruodžio 9 d. pirmadienis, 15:52
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šeimos įmonės vardas „Knauf“ tapo kokybės ženklu  1

Rasa ČERGELIENĖ      2014-10-05 20:33
Dar 1932-aisiais savo istoriją pradėjęs šeimos ženklas „Knauf“ jau du dešimtmečius lydi statybas Baltijos šalyse. Daugybei per šį laikotarpį Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastatytų ligoninių, biurų, dangoraižių, sporto arenų ir universitetų „Knauf“ vardas tapo kokybės ženklu. Juo pažymėtos gipskartonio plokštės, metalo profiliai, glaistai, plytelių klijai, tinkai, gruntai, savaime išsilyginančių grindų mišiniai ir fasado šiltinimo medžiagos pažįstamos tiek statybų profesionalams, tiek mėgėjams.
nuotrauka
„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997 m. „Knauf“ nuotr.


Minimos įmonės
Knauf, UAB

Šešios dešimtys atstovybių visame pasaulyje

„Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės. Šiuo metu – tai viena didžiausių statybos medžiagų bei jų sistemų gamintojų, turinti per 60 atstovybių įvairiose šalyse visuose žemynuose. „Knauf“ įmonėse dirba apie 26 tūkstančiai darbuotojų.

Šiuo metu „Knauf“ savo produkciją siūlo ne tik Europoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje, NVS šalyse, Turkijoje, Kinijoje, Indonezijoje.

Nepaisant didžiulės plėtros, brolių Alfonso ir Karlo Knaufų įsteigta įmonė išliko šeimos kompanija su geriausiomis šeimos vertybėmis. Įmonės vadovybė iki šių dienų puoselėja intensyvią, tarpusavio pasitikėjimu paremtą gamintojų, produkcijos pardavėjų, statybininkų ir architektų bendradarbiavimo tradiciją. Dėmesys klientui buvo ir tebėra viena iš svarbiausių „Knauf“ vertybių.

Produkciją tiekia Latvijos gamykla

Baltijos šalių rinkoje „Knauf“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 3 tūkstančius įvairių produktų. Grupės produkcija į Lietuvą patenka iš Latvijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos. Šalyje parduodamas platus produktų asortimentas: gipskartonis, profiliai, montavimo, tvirtinimo detales, tinkai, glaistai, plytelių klijai, garso izioliacinės sistemos, fasadų šiltinimo ir kitos sistemos.

Didžioji visose Baltijos šalyse parduodamų „Knauf“ statybos medžiagų dalis pagaminta Latvijoje veikiančioje gamykloje.

„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997-aisiais. Tuo metu „Knauf“ vardas Baltijos šalyse buvo jau gana gerai žinomas. 1994-ųjų spalio 4 dieną Latvijoje buvo įsteigta bendrovė SIA „Knauf“, netrukus savo veiklą pradėjo įmonės Lietuvoje ir Estijoje. 1994 metai tapo sėkmingos dviejų dešimtmečių plėtros pradžia. Šį etapą lydėjo inovacijos ir gausėjantis produktų asortimentas.

Atsilygina gamtai už dovanas

Pradžioje, 1997 metais, „Knauf“ gamykloje Latvijoje pradėti gaminti metalo profiliai. Po ketverių metų, 2001-aisiais, atidarytas sausųjų gipsinių mišinių gamybos cechas. Neseniai jame sumontuota nauja įranga glaisto masėms gaminti. 2007 metais rekonstruota nuo 2000-ųjų veikianti gipskartonio plokščių gamykla.

Per pastaruosius dešimt metų įdiegtos naujos technologijos: 2006 metais pradėjo darbą sausųjų cementinių mišinių gamybos cechas, o nuo 2011-ųjų gaminamas perlitas.

„Naudodami nuostabią žaliavą – gipsą, mes sudarome galimybę kurti patalpas, kuriose jauku gyventi ir dirbti“, – vienas iš „Knauf“ komandos veiklos filosofijos pamatinių principų. Jis tinka visame pasaulyje.

Gamybai naudojamas gipsas Latvijoje kasamas šalia gamyklos esančiame gipso karjere (nuotraukoje – Sauriesi karjeras). Vertindama unikalią iškaseną, „Knauf“ atsilygina gamtai už jos dovanas. Senieji gipso karjerai šiuo metu neatpažįstami – jie virto dviem puikiais natūraliais ežerais.

Vertina klientų nuomonę ir patirtį

Statybinės medžiagos ir kompleksinės statybinės sistemos iš gamyklos SIA „Knauf“ į visas Baltijos šalis siunčiamos kiekvieną dieną.

Pasitikėjimą produkcija padeda kurti ne tik kokybė, bet ir įmonės bendravimo stilius. Statybininkai, architektai, nekilnojamojo turto projektų vadovai, užsakovai ir statybinių medžiagų prekybininkai skatinami keistis nuomonėmis ir idėjomis, vertinamas jų kūrybiškumas ir patirtis.

Lietuvoje veikiančios „Knauf“ atstovybės pagrindinė funkcija yra rinkodaros veikla. Atstovybės darbuotojai teikia informaciją apie grupės produkciją, konsultuoja.

Pataria ir dalijasi žiniomis

„Knauf“ informacijos centras Lietuvoje pradėjo veikti 2010 metais. Specialistai remontuojančius būstą klientus konsultuoja nemokamai. Patariama, kokią „Knauf“ produkciją rinktis ir kaip ja naudotis. Klientai gali sužinoti, kaip montuoti pertvarą, lubas, kaip tinkuoti, glaistyti, įsirengti priešgaisrinę apsaugą, kur pirkti „Knauf“ produkciją, kaip pagerinti garso izoliaciją. Konsultantai pasiekiami telefonu arba elektroniniu paštu (+37052132222, info@knauf.lt).

Į informacinį centrą dažniausiai kreipiasi asmenys, kurie patys rūpinasi savo būsto statyba ar remontu, patys perka medžiagas ir dalyvauja visame procese. Jie patys ieško, kaip išspręsti problemas.

Be privačių klientų, konsultuojamos įmones, prekybininkai, kurie parduoda „Knauf“ produkciją Lietuvoje. Profesionalai statybininkai, architektai, projektuotojai į informacijos centrą kreipiasi, norėdami pasitikslinti turimą informaciją ar paklausti specialisto nuomonės.

„Knauf“ puikiai supranta, kad gerą ateitį užtikrina tik ilgalaikė statybų kokybė. Kad „Knauf“ sistemos būtų naudojamos kokybiškai, statybininkams reguliariai rengiami seminarai. Profesionalias konsultacijas įmonės darbuotojai teikia ir statybų objektuose. 

„Knauf“ nuotraukos 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

braliukai
2014-10-09 16:15
tai ,štai kam, turiu būti dėkinga už idealiai lygias lubas iš Knauf plokščių.Jos atvežtos net iš Latvijos..

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2019-12-05 13:53
Didžiausiame šalyje – Vilniaus oro uoste – pradeda veikti moderni daugiafunkcė automobilių stovėjimo aikštelė. Joje įrengta beveik 1 000 naujų stovėjimo vietų, baigiamas įkurtas automobilių nuomos centras, veikia elektromobilių įkrovos aikštelės.
nuotrauka
2019-12-04 15:08
Šiandien, gruodžio 4 d., Vilniaus miesto taryboje po pateikimo pritarta koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos, kuriame numatytas ir nacionalinis stadionas.
nuotrauka
2019-12-04 07:15
Sostinės Naujosios Vilnios mikrorajone pradedamas rekonstrukcijos projektas. Čia atnaujinamos automobilių techninės patikros paslaugas teikiančios įmonės „Tuvlita“ patalpos. Linksmojoje gatvėje esančios techninės apžiūros stoties rekonstrukcijos darbus vykdo statybų ir darnios miestų plėtros bendrov...
nuotrauka
2019-11-28 10:21
Investicijų valdymo bendrovės „Lighthouse asset management“ valdomas fondas „Lighthouse alternative fund“ įsigijo statybų bendrovę UAB „Viremida“ ir pakeitė jos vardą į „Lighthouse contracting“.
nuotrauka
2019-11-27 11:42
Danielius Makulavičius, bendrovės „Milsa“ įkūrėjas, sako, kad 1995–2003 m. įsigyti „Granito“, „Granitinės skaldos“ ir „Klovainių skaldos“ kontrolinius akcijų paketus buvo logiškas sprendimas. Įmones siejo ir panaši veikla – granito ir dolomito skaldos gamyba, ir tie patys klientai. Danieliaus Makula...
nuotrauka
2019-11-27 09:54
Nemenkstanti gyvenamojo būsto paklausa didžiuosiuose šalies miestuose ir toliau lemia augančius naujų butų pardavimus bei tolimesnę NT projektų plėtrą. Statybų ir darnios miestų plėtros bendrovės „YIT Lietuva“ būstų pardavimai per pirmuosius tris šių metų ketvirčius šoktelėjo 76 proc., lyginant su t...
nuotrauka
2019-11-25 07:36
Dr. Robertas Šertvytis, KŪB „AIVA SISTEMA“ generalinis direktorius, straipsnyje nagrinėja Lietuvos ir užsienio patirtį darbų valdymo automatizavimo srityje. Aprašomi galimi darbų valdymo ir apskaitos automatizavimo sprendimai ir kokią naudą iš to gali gauti statybų bendrovė
nuotrauka
2019-11-22 14:30
Susisiekimo ministerija inicijavo tarpinstitucinį pasitarimą dėl Lietuvos paštui priklausančių centrinių pašto pastatų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tolesnio panaudojimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.
nuotrauka
2019-11-22 07:41
Pasaulyje ekonomika jau daug metų veikia „negalvok – išgauk, gamink, vartok ir išmesk“ principu. Išgaunami gamtos ištekliai naudojami gamybos procese, o gaminiai po tam tikro eksploatavimo laiko tampa atliekomis, kurios kaupiasi sąvartynuose arba mūsų gyvenamoje aplinkoje. Žiedinė ekonomika gali tap...
nuotrauka
2019-11-21 16:04
Investicijų valdymo bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas fondas „Eika Real Estate Fund“ (EREF) už 5,8 mln. EUR įsigijo verslo centrą „Highway“, esantį Savanorių pr. 178A, Vilniuje. Fondas įsigijo 100 proc. UAB „Akvilas“, kuriai priklauso verslo centras „Highway“, akcijų iš AB „Invald...
nuotrauka
2019-11-21 11:37
Kiekvienais metais vis labiau tobulėjant dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi galimybėmis tam turi ruoštis ir statybos sektoriaus įmonės – nuo didžiausių ir daugiausia darbuotojų turinčių iki vos kelių žmonių startuolių. Tuo įsitikinę Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros f...
nuotrauka
2019-11-20 09:01
Vilniuje, Pašilaičių rajone, duris atvers naujas lopšelio-darželio „Gabijėlė“ modulinis priestatas, kurį nuo gruodžio 2 d. pradės lankyti 105 mažieji vilniečiai. Modulius tiekė ir montavo UAB „HSC Baltic“ ir UAB „Ryterna Modul“.
nuotrauka
2019-11-11 16:24
Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu, SĮ „Vilniaus planas“ suprojektavo naują požeminį tunelį Zuikių gatvėje po geležinkeliu.
nuotrauka
2019-11-11 13:12
Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – lapkričio 11 d. savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosio...
nuotrauka
2019-11-07 11:37
Vilkaviškyje kyla nauja autobusų stotis. Šį mėnesį jau pradėti darbai pastato viduje, o į naujosios stoties atidarymą tikimasi keleivius pakviesti 2020 metų kovo 1 dieną.
nuotrauka
2019-11-07 11:35
Šį gruodį Latvijoje baigiamos išparduotuvių miestelio „Via Jurmala Outlet Village“ (VJOV) statybos. Pirmasis projekto etapas, kurio parduotuvių plotas sieks 13,500 kv. m., duris atvers jau 2020 metų pavasarį. Čia lankytojų lauks 70 drabužių, avalynės, aksesuarų ir laisvalaikio parduotuvių, kavinės b...
nuotrauka
2019-11-07 10:01
UAB „Merko statyba“ apyvarta per tris 2019 m. ketvirčius pasiekė 45 mln. eurų, buvo parduota 210 iš 500 šiuo metu statomų butų.
nuotrauka
2019-10-29 16:33
Netrukus vietoj uždarosios akcinės bendrovės EIKA veiks dvi įmonės: EIKA ir veiklą pradės naujai įsteigta įmonė UAB AVI INVEST LT, praneša EIKA.
nuotrauka
2019-10-28 07:56
Šiuolaikiški pastatai turi būti saugūs ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu. Dažnai jie turi tenkinti ir kitas papildomas sąlygas, pavyzdžiui, bent jau akustinio komforto. Norint tai pasiekti, geriausia naudoti aukštos kokybės ir ilgaamžius termoizoliacinius gaminius iš akmens vatos. Tai, kas g...
nuotrauka
2019-10-24 11:12
Ignas Rėksnys – vilnietis verslininkas, jau daugiau kaip 20 metų parduodantis interjero sprendimus. Tiesa, jis ir savo paties namams kurti skyrė ypatingai daug dėmesio, tad posakis „batsiuvys be batų“ jam negalioja.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos