2019 rugpjūčio 22 d. ketvirtadienis, 6:19
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šeimos įmonės vardas „Knauf“ tapo kokybės ženklu  1

Rasa ČERGELIENĖ      2014-10-05 20:33
Dar 1932-aisiais savo istoriją pradėjęs šeimos ženklas „Knauf“ jau du dešimtmečius lydi statybas Baltijos šalyse. Daugybei per šį laikotarpį Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastatytų ligoninių, biurų, dangoraižių, sporto arenų ir universitetų „Knauf“ vardas tapo kokybės ženklu. Juo pažymėtos gipskartonio plokštės, metalo profiliai, glaistai, plytelių klijai, tinkai, gruntai, savaime išsilyginančių grindų mišiniai ir fasado šiltinimo medžiagos pažįstamos tiek statybų profesionalams, tiek mėgėjams.
nuotrauka
„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997 m. „Knauf“ nuotr.


Minimos įmonės
Knauf, UAB

Šešios dešimtys atstovybių visame pasaulyje

„Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės. Šiuo metu – tai viena didžiausių statybos medžiagų bei jų sistemų gamintojų, turinti per 60 atstovybių įvairiose šalyse visuose žemynuose. „Knauf“ įmonėse dirba apie 26 tūkstančiai darbuotojų.

Šiuo metu „Knauf“ savo produkciją siūlo ne tik Europoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje, NVS šalyse, Turkijoje, Kinijoje, Indonezijoje.

Nepaisant didžiulės plėtros, brolių Alfonso ir Karlo Knaufų įsteigta įmonė išliko šeimos kompanija su geriausiomis šeimos vertybėmis. Įmonės vadovybė iki šių dienų puoselėja intensyvią, tarpusavio pasitikėjimu paremtą gamintojų, produkcijos pardavėjų, statybininkų ir architektų bendradarbiavimo tradiciją. Dėmesys klientui buvo ir tebėra viena iš svarbiausių „Knauf“ vertybių.

Produkciją tiekia Latvijos gamykla

Baltijos šalių rinkoje „Knauf“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 3 tūkstančius įvairių produktų. Grupės produkcija į Lietuvą patenka iš Latvijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos. Šalyje parduodamas platus produktų asortimentas: gipskartonis, profiliai, montavimo, tvirtinimo detales, tinkai, glaistai, plytelių klijai, garso izioliacinės sistemos, fasadų šiltinimo ir kitos sistemos.

Didžioji visose Baltijos šalyse parduodamų „Knauf“ statybos medžiagų dalis pagaminta Latvijoje veikiančioje gamykloje.

„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997-aisiais. Tuo metu „Knauf“ vardas Baltijos šalyse buvo jau gana gerai žinomas. 1994-ųjų spalio 4 dieną Latvijoje buvo įsteigta bendrovė SIA „Knauf“, netrukus savo veiklą pradėjo įmonės Lietuvoje ir Estijoje. 1994 metai tapo sėkmingos dviejų dešimtmečių plėtros pradžia. Šį etapą lydėjo inovacijos ir gausėjantis produktų asortimentas.

Atsilygina gamtai už dovanas

Pradžioje, 1997 metais, „Knauf“ gamykloje Latvijoje pradėti gaminti metalo profiliai. Po ketverių metų, 2001-aisiais, atidarytas sausųjų gipsinių mišinių gamybos cechas. Neseniai jame sumontuota nauja įranga glaisto masėms gaminti. 2007 metais rekonstruota nuo 2000-ųjų veikianti gipskartonio plokščių gamykla.

Per pastaruosius dešimt metų įdiegtos naujos technologijos: 2006 metais pradėjo darbą sausųjų cementinių mišinių gamybos cechas, o nuo 2011-ųjų gaminamas perlitas.

„Naudodami nuostabią žaliavą – gipsą, mes sudarome galimybę kurti patalpas, kuriose jauku gyventi ir dirbti“, – vienas iš „Knauf“ komandos veiklos filosofijos pamatinių principų. Jis tinka visame pasaulyje.

Gamybai naudojamas gipsas Latvijoje kasamas šalia gamyklos esančiame gipso karjere (nuotraukoje – Sauriesi karjeras). Vertindama unikalią iškaseną, „Knauf“ atsilygina gamtai už jos dovanas. Senieji gipso karjerai šiuo metu neatpažįstami – jie virto dviem puikiais natūraliais ežerais.

Vertina klientų nuomonę ir patirtį

Statybinės medžiagos ir kompleksinės statybinės sistemos iš gamyklos SIA „Knauf“ į visas Baltijos šalis siunčiamos kiekvieną dieną.

Pasitikėjimą produkcija padeda kurti ne tik kokybė, bet ir įmonės bendravimo stilius. Statybininkai, architektai, nekilnojamojo turto projektų vadovai, užsakovai ir statybinių medžiagų prekybininkai skatinami keistis nuomonėmis ir idėjomis, vertinamas jų kūrybiškumas ir patirtis.

Lietuvoje veikiančios „Knauf“ atstovybės pagrindinė funkcija yra rinkodaros veikla. Atstovybės darbuotojai teikia informaciją apie grupės produkciją, konsultuoja.

Pataria ir dalijasi žiniomis

„Knauf“ informacijos centras Lietuvoje pradėjo veikti 2010 metais. Specialistai remontuojančius būstą klientus konsultuoja nemokamai. Patariama, kokią „Knauf“ produkciją rinktis ir kaip ja naudotis. Klientai gali sužinoti, kaip montuoti pertvarą, lubas, kaip tinkuoti, glaistyti, įsirengti priešgaisrinę apsaugą, kur pirkti „Knauf“ produkciją, kaip pagerinti garso izoliaciją. Konsultantai pasiekiami telefonu arba elektroniniu paštu (+37052132222, info@knauf.lt).

Į informacinį centrą dažniausiai kreipiasi asmenys, kurie patys rūpinasi savo būsto statyba ar remontu, patys perka medžiagas ir dalyvauja visame procese. Jie patys ieško, kaip išspręsti problemas.

Be privačių klientų, konsultuojamos įmones, prekybininkai, kurie parduoda „Knauf“ produkciją Lietuvoje. Profesionalai statybininkai, architektai, projektuotojai į informacijos centrą kreipiasi, norėdami pasitikslinti turimą informaciją ar paklausti specialisto nuomonės.

„Knauf“ puikiai supranta, kad gerą ateitį užtikrina tik ilgalaikė statybų kokybė. Kad „Knauf“ sistemos būtų naudojamos kokybiškai, statybininkams reguliariai rengiami seminarai. Profesionalias konsultacijas įmonės darbuotojai teikia ir statybų objektuose. 

„Knauf“ nuotraukos 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

braliukai
2014-10-09 16:15
tai ,štai kam, turiu būti dėkinga už idealiai lygias lubas iš Knauf plokščių.Jos atvežtos net iš Latvijos..

Objektai. Technologijos. Bendrovėse

nuotrauka
2019-08-21 15:38
Trečiadienį, rugpjūčio 21 d., oficialiai paskelbta naujosios Klaipėdos futbolo mokyklos statybos pradžia. Į pamatus buvo įkasta simbolinė laiko kapsulė su pranešimu apie mokyklos siekius ir laukiamus pokyčius.
nuotrauka
2019-08-21 07:48
Bendrovė „Dzūkijos statyba“ dalyvauja viename iš Lietuvai svarbių projektų – Vilniaus kogeneracinės jėgainės statyboje įmonei patikėti betonavimo darbai.
nuotrauka
2019-08-20 08:00
Išankstinės nuostatos, aplinkinių suformuota nuomonė bei viešojoje erdvėje gajūs mitai kartais užkerta kelią vienam ar kitam sprendimui priimti. Tai pasakytina ir apie stogo dangą. Visgi rinka yra labai dinamiška ir tai, kas vakar pagal sukurtus mitus atrodė sunkiai pasiekiama, šiandien gali būti le...
nuotrauka
2019-08-19 07:50
Neseniai Vokietijos gamintojas JUNG pristatė naujovę – modulinę sistemą „plug + go“, kuri elektros prietaisų montavimą padaro paprastą, greitą ir švarų. Tuščiavidurių sienų sistemoms ir baldams pritaikytos „plug + go“ sistemos idėja – užsakovą pasiekia iš anksto gamykloje į vieną rėmelį jau surinkti...
nuotrauka
2019-08-14 09:37
Skaitmeninė statyba tampa būtinybe statybų rinkoje. Siekiant inovatyvaus ir konkurencingo statybos sektoriaus, spartus skaitmeninės statybos diegimas Lietuvoje yra neišvengiamas. Pritaikydamas šiuolaikines technologijas ir pasitelkdamas vizualinį programavimą, Vilniaus Gedimino technikos universitet...
nuotrauka
2019-08-13 10:31
2017 m. sausio 26 d. Komisijos deleguotasis reglamentas (ES) 2017/1475 dėl keraminių čerpių, kurioms taikomas standartas EN 1304, reikalauja, kad atsparumas temperatūrų svyravimui nekeistų gaminių eksploatacinių savybių, kad čerpės atlaikytų ne mažiau kaip 150 šilumos/šalčio ciklų.
nuotrauka
2019-08-12 16:41
Akcinė bendrovė „Klaipėdos nafta“ (KN), naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorė, kartu su VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD), pasirašė trišalę sutartį dėl „Klaipėdos naftos“ valdomos krantinės Nr. 1 rekonstrukcijos darbų su viešojo konkurso laimėtojais. 22,...
nuotrauka
2019-08-12 14:36
Sostinė šiuo metu įgyvendina ambicingą paviršinių nuotekų sistemų tvarkymo projektą, kurio metu bus rekonstruotas T. Narbuto-Saltoniškių gatvių paviršinių nuotekų kolektorius. T. Narbuto gatvė yra svarbi transporto arterija, su centrine miesto dalimi jungianti kelis rajonus. Naujojo kolektoriaus tra...
nuotrauka
2019-08-09 15:04
Kaune iškils naujas tiltas per Nerį, kuris bus kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda dalis, taip pat bus pastatytas naujas viadukas per Jonavos gatvę, dešinėje magistralinio kelio pusėje bus įrengtas jungiamasis kelias.
nuotrauka
2019-08-09 07:30
Iš esmės pertvarkyti didelės įmonės struktūrą – rizikingas žingsnis. Rizika dar labiau išauga, kai šie pokyčiai susiję su įmonės pardavimu ir naujos vadovų komandos atėjimu. Tokia yra įmonių valdymo teorija. Kad šie pokyčiai būtų valdomi, o pereinamasis periodas vyktų kuo sklandžiau, iki metų pabaig...
nuotrauka
2019-08-08 11:28
UAB „Merko statyba“ apyvarta pirmąjį 2019 metų pusmetį pasiekė 27,4 mln. eurų ir buvo 34 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (20,4 mln. eurų).
nuotrauka
2019-08-08 08:52
Vieni iš pagrindinių darnaus miestų vystymosi koncepcijos tikslų yra padaryti miestus ir žmonių apgyventas vietoves saugias, atsparias (stichinėms nelaimėms) ir darnias, užtikrinti visiems prieigą prie prieinamos (lengvai pasiekiamos), patikimos, darnios ir modernios energijos.
nuotrauka
2019-08-07 07:50
PIR izoliacinių plokščių gamintojas „UNILIN“ vertina išmanią izoliaciją, kuri reiškia taupomą erdvę, nes montuojamas plonas izoliacinis sluoksnis, o erdvės panaudojamos kuo efektyviau. Todėl įmonė „Moderni izoliacija“, atstovaujanti „UNILIN“, renkasi jos gaminamą PIR PREMIUM su lambda 0,020 W/mK, ne...
nuotrauka
2019-08-05 12:01
Dr. Robertas Šertvytis, KŪB „AIVA SISTEMA“ generalinis direktorius, remdamasis užsienio ir savo paties patirtimi nagrinėja medžiagų tiekimo valdymo problemas ir jų sprendimo būdus, panaudojant šiuolaikinę procesų valdymo automatizavimo AIVA STATYBA programą. Analizuojami medžiagų tiekimo planavimo, ...
nuotrauka
2019-08-01 10:05
Praūžusi audra užliejo purvu Kauno gatves, per kaitrą nudžiūvo mažo miestelio liepos. Apie tai buvo plačiai rašyta žiniasklaidoje, išsakyta daug nuomonių komentaruose, ieškota kaltų. Tokių dviejų skirtingų reiškinių problemos šaknys yra ten pat – neteisingai parinktos naudojamos miestuose dangos. Di...
nuotrauka
2019-07-31 15:01
Vyriausybė įpareigojo Turto banką parengti koncepciją, kaip panaudoti buvusio Lukiškių kalėjimo-tardymo izoliatoriaus pastatus ir teritoriją. Šie pasiūlymai Vyriausybei turėtų būti pateikti iki kitų metų vasario 28 d.
nuotrauka
2019-07-30 13:45
„Modus Group” pradeda naują saulės jėgainių parkų plėtros etapą Lenkijoje. Kaimyninėje rinkoje grupė iki 2020 metų pradžios planuoja įrengti 41 saulės jėgainių parką, kurių bendra galia sieks 41 megavatų (MW). Į šiuos žaliosios energetikos projektus bendrovė numato investuoti apie 36 mln. eurų. Fina...
nuotrauka
2019-07-29 11:49
Šilumos izoliacija teikia komfortą ir mažina sunaudojamos energijos kiekį. Be to, renovacijos projektuose ir naujoms konstrukcijoms yra privalomas kuo mažesnis sunaudojamos energijos kiekis.
nuotrauka
2019-07-25 10:45
Išmanieji namai Lietuvoje atsirado apytiksliai prieš 15 metų, tačiau ne kiekvienas žino, kaip jie veikia, ir nuo ko pradėti savo „protingų“ namų įrengimą. Baiminatės, kad viskas brangiai kainuos, arba kad namas „išprotės“? Jei turėsite pakankamai žinių apie išmaniuosius namus – baimių ir dvejonių ne...
nuotrauka
2019-07-23 14:27
Šalia Klaipėdos įsibėgėja SBA Technologijų ir inovacijų parko plėtra. Dar šiemet numatoma baigtį pirmąjį etapą – žaliosiomis technologijomis paremto logistikos centro statybas. SBA taip pat patvirtino naują antrojo etapo investiciją – baldų komponentų gamyklą, kurios statyba prasidės įpusėjus pirmąj...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Bendrovėse

nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...