2020 balandžio 2 d. ketvirtadienis, 9:59
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šeimos įmonės vardas „Knauf“ tapo kokybės ženklu  1

Rasa ČERGELIENĖ      2014-10-05 20:33
Dar 1932-aisiais savo istoriją pradėjęs šeimos ženklas „Knauf“ jau du dešimtmečius lydi statybas Baltijos šalyse. Daugybei per šį laikotarpį Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje pastatytų ligoninių, biurų, dangoraižių, sporto arenų ir universitetų „Knauf“ vardas tapo kokybės ženklu. Juo pažymėtos gipskartonio plokštės, metalo profiliai, glaistai, plytelių klijai, tinkai, gruntai, savaime išsilyginančių grindų mišiniai ir fasado šiltinimo medžiagos pažįstamos tiek statybų profesionalams, tiek mėgėjams.
nuotrauka
„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997 m. „Knauf“ nuotr.


Minimos įmonės
Knauf, UAB

Šešios dešimtys atstovybių visame pasaulyje

„Knauf“ išaugo iš tradicinės gipsą gaminančios šeimos įmonės. Šiuo metu – tai viena didžiausių statybos medžiagų bei jų sistemų gamintojų, turinti per 60 atstovybių įvairiose šalyse visuose žemynuose. „Knauf“ įmonėse dirba apie 26 tūkstančiai darbuotojų.

Šiuo metu „Knauf“ savo produkciją siūlo ne tik Europoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje, NVS šalyse, Turkijoje, Kinijoje, Indonezijoje.

Nepaisant didžiulės plėtros, brolių Alfonso ir Karlo Knaufų įsteigta įmonė išliko šeimos kompanija su geriausiomis šeimos vertybėmis. Įmonės vadovybė iki šių dienų puoselėja intensyvią, tarpusavio pasitikėjimu paremtą gamintojų, produkcijos pardavėjų, statybininkų ir architektų bendradarbiavimo tradiciją. Dėmesys klientui buvo ir tebėra viena iš svarbiausių „Knauf“ vertybių.

Produkciją tiekia Latvijos gamykla

Baltijos šalių rinkoje „Knauf“ šiuo metu siūlo daugiau kaip 3 tūkstančius įvairių produktų. Grupės produkcija į Lietuvą patenka iš Latvijos, Vokietijos, Čekijos, Lenkijos. Šalyje parduodamas platus produktų asortimentas: gipskartonis, profiliai, montavimo, tvirtinimo detales, tinkai, glaistai, plytelių klijai, garso izioliacinės sistemos, fasadų šiltinimo ir kitos sistemos.

Didžioji visose Baltijos šalyse parduodamų „Knauf“ statybos medžiagų dalis pagaminta Latvijoje veikiančioje gamykloje.

„Knauf“ statybinių medžiagų gamykla Sauriešiuose, Stopinių krašte, savo veiklą pradėjo 1997-aisiais. Tuo metu „Knauf“ vardas Baltijos šalyse buvo jau gana gerai žinomas. 1994-ųjų spalio 4 dieną Latvijoje buvo įsteigta bendrovė SIA „Knauf“, netrukus savo veiklą pradėjo įmonės Lietuvoje ir Estijoje. 1994 metai tapo sėkmingos dviejų dešimtmečių plėtros pradžia. Šį etapą lydėjo inovacijos ir gausėjantis produktų asortimentas.

Atsilygina gamtai už dovanas

Pradžioje, 1997 metais, „Knauf“ gamykloje Latvijoje pradėti gaminti metalo profiliai. Po ketverių metų, 2001-aisiais, atidarytas sausųjų gipsinių mišinių gamybos cechas. Neseniai jame sumontuota nauja įranga glaisto masėms gaminti. 2007 metais rekonstruota nuo 2000-ųjų veikianti gipskartonio plokščių gamykla.

Per pastaruosius dešimt metų įdiegtos naujos technologijos: 2006 metais pradėjo darbą sausųjų cementinių mišinių gamybos cechas, o nuo 2011-ųjų gaminamas perlitas.

„Naudodami nuostabią žaliavą – gipsą, mes sudarome galimybę kurti patalpas, kuriose jauku gyventi ir dirbti“, – vienas iš „Knauf“ komandos veiklos filosofijos pamatinių principų. Jis tinka visame pasaulyje.

Gamybai naudojamas gipsas Latvijoje kasamas šalia gamyklos esančiame gipso karjere (nuotraukoje – Sauriesi karjeras). Vertindama unikalią iškaseną, „Knauf“ atsilygina gamtai už jos dovanas. Senieji gipso karjerai šiuo metu neatpažįstami – jie virto dviem puikiais natūraliais ežerais.

Vertina klientų nuomonę ir patirtį

Statybinės medžiagos ir kompleksinės statybinės sistemos iš gamyklos SIA „Knauf“ į visas Baltijos šalis siunčiamos kiekvieną dieną.

Pasitikėjimą produkcija padeda kurti ne tik kokybė, bet ir įmonės bendravimo stilius. Statybininkai, architektai, nekilnojamojo turto projektų vadovai, užsakovai ir statybinių medžiagų prekybininkai skatinami keistis nuomonėmis ir idėjomis, vertinamas jų kūrybiškumas ir patirtis.

Lietuvoje veikiančios „Knauf“ atstovybės pagrindinė funkcija yra rinkodaros veikla. Atstovybės darbuotojai teikia informaciją apie grupės produkciją, konsultuoja.

Pataria ir dalijasi žiniomis

„Knauf“ informacijos centras Lietuvoje pradėjo veikti 2010 metais. Specialistai remontuojančius būstą klientus konsultuoja nemokamai. Patariama, kokią „Knauf“ produkciją rinktis ir kaip ja naudotis. Klientai gali sužinoti, kaip montuoti pertvarą, lubas, kaip tinkuoti, glaistyti, įsirengti priešgaisrinę apsaugą, kur pirkti „Knauf“ produkciją, kaip pagerinti garso izoliaciją. Konsultantai pasiekiami telefonu arba elektroniniu paštu (+37052132222, info@knauf.lt).

Į informacinį centrą dažniausiai kreipiasi asmenys, kurie patys rūpinasi savo būsto statyba ar remontu, patys perka medžiagas ir dalyvauja visame procese. Jie patys ieško, kaip išspręsti problemas.

Be privačių klientų, konsultuojamos įmones, prekybininkai, kurie parduoda „Knauf“ produkciją Lietuvoje. Profesionalai statybininkai, architektai, projektuotojai į informacijos centrą kreipiasi, norėdami pasitikslinti turimą informaciją ar paklausti specialisto nuomonės.

„Knauf“ puikiai supranta, kad gerą ateitį užtikrina tik ilgalaikė statybų kokybė. Kad „Knauf“ sistemos būtų naudojamos kokybiškai, statybininkams reguliariai rengiami seminarai. Profesionalias konsultacijas įmonės darbuotojai teikia ir statybų objektuose. 

„Knauf“ nuotraukos 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

braliukai
2014-10-09 16:15
tai ,štai kam, turiu būti dėkinga už idealiai lygias lubas iš Knauf plokščių.Jos atvežtos net iš Latvijos..

Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-04-01 07:50
Civilizacija suteikia ne tik galimybių, bet kelia ir grėsmių, kurių viena – grunto tarša pavojingomis atliekomis. Problema dažnai sprendžiama paprastuoju būdu: užterštą gruntą išveža, naują atveža. Tačiau tai nedera su tvarumu, prieštarauja žiedinės ekonomikos principui, reikalauja papildomų sąnaudų...
nuotrauka
2020-03-27 10:07
Sklandus darbo organizavimas, pasiekiami duomenys, nenutrūkstanti gamybos grandinė – tokiais skaitmenizuotos veiklos privalumais galėjo pasinaudoti įmonės, kai valstybė paskelbė karantiną dėl COVID-19. Tikima, kad ateityje skaitmenizacija bendrovėms taps vis reikalingesnis įrankis. Įmonėms, siekianč...
nuotrauka
2020-03-25 15:33
Nei mūsų valstybė, nei verslas su tokio pobūdžio krize dar nebuvo susidūrę – ji didesniu ar mažesniu mastu palietė visas įmones ir organizacijas, privertė atsiversti sutartis ir imtis pokyčių. Daugeliui tapo neaišku, kaip elgtis sustojus arba apribojus veiklas, kaip spręsti su darbo teise susijusius...
nuotrauka
2020-03-25 15:17
Vilniaus miesto savivaldybės taryba šiandien, kovo 25 d., priėmė sprendimą atleisti nuo nekilnojamojo turto, žemės bei valstybinės žemės nuomos mokesčių mokėjimo gyventojus, turinčius nekilnojamojo turto ar žemės sklypus, taip pat valstybinės žemės nuomininkus, kuriuose vykdoma kultūros, laisvalaiki...
nuotrauka
2020-03-23 11:46
Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ praėjusiais metais didino savo infrastruktūros verslo apimtis. Iš viso infrastruktūros plėtros srityje bendrovė 2019 m. įgyvendino beveik dvi dešimtis projektų, už beveik 64 mln. eurų. Šiemet bendrovė ketina toliau stiprinti savo infrastruktūr...
nuotrauka
2020-03-20 13:08
Penktadienio, kovo 20 d., rytą į Vilkaviškį užsukę keleiviai turėjo nustebti. Autobusas juos vežė nebe į laikinąją, o į rekonstruotą, išskirtine architektūra pasižyminčią, Vilkaviškio autobusų stotį. Po daugiau nei metus trukusių statybų architekto Gintaro Balčyčio projektuota stotis pradėjo darbą.
nuotrauka
2020-03-18 07:40
Dr. Robertas Šertvytis, KŪB „AIVA SISTEMA“ generalinis direktorius, remdamasis užsienio ir AIVA SISTEMA įmonės patirtimi, nagrinėja darbo su klientais valdymo problemas ir jų sprendimo būdus, panaudojant šiuolaikinę procesų valdymo automatizavimo AIVA STATYBA programą. Analizuojami klientų paklausim...
nuotrauka
2020-03-16 10:31
Europos Komisija kovo 13 d. parengė atsaką, kuriuo siekiama sušvelninti socialinį ir ekonominį COVID-19 protrūkio poveikį, daugiausia dėmesio skiriant vieningam ir koordinuotam reagavimui visos Europos mastu.
nuotrauka
2020-03-10 10:32
Lietuvos pramonei skaitmeninti Ekonomikos ir inovacijų ministerija skiria dar 15,35 mln. eurų. Pramonės įmonės pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“ galės įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir įsidiegti įrangą su integruotomis skaitmeninimo te...
nuotrauka
2020-03-09 13:34
Užbaigta Vilniaus licėjaus rekonstrukcija – nuo šiandien į moderniai atnaujintas klases jau sugrįžo mokiniai. Pastatas rekonstruotas iš esmės – nuo stogo – iki kondicionierių klasėse ir terasos lauke. Licėjus sostinėje veikia nuo 1990-ųjų, ir iki šiol jis nebuvo nė karto remontuotas.
nuotrauka
2020-03-07 09:19
Ketvirtadienį, kovo 5 d., Kretingos rajono savivaldybės administracija iš Kretingos sporto ir sveikatingumo kompleksą stačiusios bendrovės „LitCon“ paėmė visus nebaigto statyti komplekso durų raktus, o objektą saugoti pradėjo trečiadienį, kai vieną subrangovą užtiko bandant išsivežti nesumontuotą ba...
nuotrauka
2020-03-05 14:22
Dirbtinio intelekto algoritmo principu veikiantis liokajus ponas Jenkinsas, kuris praeinantiems darbuotojams nuolat primena jų tikslus ir rezultatų rodiklius. Inovatyvus susitikimų kambarys-baseinas, kuriame tarp plastikinių burbulų gali posėdžiauti 8 žmonių komanda arba žaisti darbuotojų vaikai. 20...
nuotrauka
2020-03-04 12:54
Atvirumas inovacijoms, veiklos skaidrumas ir darbuotojų kompetencijų ugdymas išaugino UAB „Grinda“ 2019 metų pajamas iki 22,211 mln. eurų ir padėjo uždirbti 1,613 mln. eurų. Uždirbtą pelną įmonė skirs miestui ir jo gyventojams – būtinų paslaugų teikimo kokybei gerinti. Planuojama atnaujinti Vilniaus...
nuotrauka
2020-03-03 15:32
Didžiausio prekybos centro RYO Panevėžyje savininkams EfTEN Real Estate Fund IV 2020-tieji prasidėjo sėkmingai. Įsipareigoję valdyti savo nekilnojamą turtą tvariai ir taip mažinti neigiamą poveikį aplinkai, RYO sėkmingai užbaigė pirmąjį sertifikavimo etapą bei tapo pirmuoju prekybinės paskirties pas...
nuotrauka
2020-03-03 13:30
Lankytojams siūlomų pramogų spektrą plečiantis prekybos ir pramogų centre „Ozas“ pristato dar vieną naujovę – jame jau vyksta baseino įrengimo darbai, kuris, planuojama, pradės veikti rugsėjį. Lankytojams naujai atveriamose patalpose, kurios iki šiol buvo neprieinamos, bus įrengtas 25 metrų ilgio, 4...
nuotrauka
2020-03-02 13:33
Daugiafunkcio sporto komplekso su nacionaliniu stadionu statybų ant Šeškinės kalvos konkurso laimėtoju oficialiai pripažintas koncesininkas „Axis Industries“. Toks sostinės savivaldybės, Vidaus reikalų ministerijos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų Komisijos sprendimas reiškia, jog...
nuotrauka
2020-02-25 08:46
Neilgai trukus Šventojoje prasidės modernaus viešbučio su gydomuoju SPA centru statybos.
nuotrauka
2020-02-21 09:01
Bendrovė „Baltisches Haus“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė paramos sutartį, pagal kurią bendrovė finansuos naujos autobusų stoties techninį projektą ir užtikrins statybų vykdymo priežiūros paslaugas. Bendra paramos suma – 123 tūkst. eurų.
nuotrauka
2020-02-19 10:44
Penktoji Interchemie werken „De Adelaar“ gamykla, įsikūrusi Kauno LEZ, gamybinę veiklą pradės vasario mėnesį. 1500 kv. m ploto patalpose sumontuotos dvi gamybos linijos: tirpiųjų ir geriamųjų produktų, galinčios per parą pagaminti iki 6 tonų produkcijos. Tiek technologijomis, tiek įranga Kauno padal...
nuotrauka
2020-02-19 09:15
UAB Merko statyba apyvarta 2019 metais pasiekė 59,5 mln. eurų, lyginant su ankstesniais metais ji išaugo 56 proc. Bendrovės pelnas prieš mokesčius buvo 1,8 mln. eurų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos