2016 gegužės 25 d. trečiadienis, 2:24
Reklama  |  El. paštas  |  facebook  google plus  twitter  linkendin

Suvirinimo specialistų stygių mažins moderniausias Baltijos šalyse suvirinimo mokymo centras Fotogalerija

2015-04-14 15:03
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre atidarytas statybų ir pramonės atstovų ilgai lauktas Suvirinimo sektorinio praktinio mokymo centras. Centro dalininkės kartu su Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru yra Švietimo ir mokslo ministerija bei UAB „Arginta Engineering“, jo įsteigimas finansuotas ES Regioninės plėtros fondo ir valstybės biudžeto lėšomis.
nuotrauka
Šis naujai atidarytas centras – vienintelis toks Lietuvoje, be to – tai ir moderniausia Baltijos šalyse suvirintojų profesinio mokymo įstaiga. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro nuotr.


Minimos įmonės
Arginta Engineering, UAB
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, VŠĮ

Šis naujai atidarytas centras – vienintelis toks Lietuvoje, be to – tai ir moderniausia Baltijos šalyse suvirintojų profesinio mokymo įstaiga. Čia sukomplektuota unikali įranga, leidžianti parengti aukštos kvalifikacijos tarptautinio masto suvirintojus bei kitus su metalo apdirbimu susijusius darbuotojus, o ateityje baigę mokymą absolventai gaus tarptautinius sertifikatus. Suvirinimo sektorinio praktinio mokymo centre bus rengiami mechanizuoto, automatizuoto ir robotizuoto suvirinimo operatoriai, suvirinimo koordinatoriai, metalo apdirbimo meistrai (šaltkalviai) ir kiti specialistai, kurių profesinėje veikloje reikalingas suvirinimas.

Naujo mokymo centro įranga – unikali

Mindaugas Černius. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro nuotr.Kaip teigia Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro direktorius Mindaugas Černius (nuotraukoje), naujasis centras visų pirma yra unikalus savo mokymo įrangos pasiūla. „Jame yra sukoncentruota visa įranga, kuri šiandien yra gamyboje, todėl žmones galime apmokyti dirbti su pačia įvairiausia suvirinimo įranga pagal naujausias technologijas, neaplenkiant ir tradicinių, nes gamybai skirta suvirinimo įranga nėra trumpalaikė, todėl dalis įmonių dar tebedirba ir su sena technologija“, – sakė jis.

Stengsis patraukti ir naujomis programomis

Centras siūlo ir naujas mokymo programas, iš kurių išskirtinis – robotizuotas suvirinimas. Tai yra naujovė, kurios iki šiol Lietuvos profesinio mokymo įstaigose nebuvo, o jos didžiausia paklausa yra pramonėje. „Tokiam suvirinimui mokyti įsigijome ir suvirinimo robotą. Kitos naujos programos: suvirintojo modulinė profesinio mokymo programa, santechniko modulinė profesinio mokymo programa, šaltkalvio modulinė profesinio mokymo programa ir kt., o atsiradus poreikiui, centras galės pasiūlyti ir kitas naujas mokymo programas, – sakė M. Černius. – Tai ir yra mūsų unikalumas – turime visą spektrą įrangos ir galime paruošti labai įvairius specialistus.“

Mokys atsižvelgdami į mokinių gebėjimus

Mokymo centro atidarymas. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro nuotr.Paklaustas, kiek laiko truks mokymai tokiame centre, M. Černius sako, kad jie labai priklausys nuo mokinio jau turimų gebėjimų ir patirties. „Vieni pradės mokytis neturėdami gebėjimų, kiti – jau su anksčiau įgytais, dar kiti – galės gilinti žinias, kelti kvalifikaciją ir pan. Pirminis specialisto paruošimas trunka vienuolika savaičių, pilna kvalifikacija – aštuoniolika savaičių. Čia tik teorinis ir praktinis mokymas mokymo įstaigoje. Po to, kai žmogus išmoksta tam tikrus darbus, tada vyksta į gamybinę praktiką įmonėje, kur juos ir atlieka – mes tai vadiname pameistryste. Jei kas nėra apsisprendęs dėl specialybės – galime ir pakonsultuoti, turime sukūrę profesinio orientavimo sistemą“, – teigė Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro direktorius ir pakvietė susidomėjusius studijomis nedelsti ir investuoti į savo ateitį pasirenkant modernias studijas.

Rinkoje - specialistų trūkumas

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro direktorius taip pat pastebi, kad šiuo metu rinkoje yra didelis kvalifikuotų suvirintojų poreikis, o neužtenkant pasiūlos, tokie specialistai atvyksta į Lietuvą iš kaimyninių šalių. Be to, egzistuoja ir natūrali kaita – kartoms besikeičiant, reikia vis naujų specialistų. „Profesionalių specialistų stygius tikrai yra. Manau, kad tokio centro atidarymas yra labai savalaikis, nes jaučiamas nuolatinis tokių specialistų poreikio augimas ir mes tikimės jį patenkinti. Mūsų siūlomos specialybės yra puiki investicija į ateitį, nes tokios paklausios specialybės yra ir gerai apmokomos“, – sakė M. Černius.

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aktualijos

nuotrauka
2016-05-24 17:25
Savivaldybės turėtų kompleksiškai spręsti nekilnojamojo turto klausimus ir, valdydamos turtą per kontroliuojamas bendroves, gerai įvertinti kylančias rizikas bei galimas pasekmes. Tai rodo aukščiausiosios audito institucijos atliktas Vilniaus miesto savivaldybės administracinio pastato ir jam skirtų...
nuotrauka
2016-05-24 14:08
Pirmasis šių metu ketvirtis Lietuvos komercinių patalpų rinkoje praėjo be didesnių sukrėtimų. Stebint situaciją visoje šalyje, matyti, kad bendros statybų apimtys nerodo spartesnių atsigavimo ženklų ir net fiksuojamas jų mažėjimas. Jeigu prieš 7-9 metus gausios naujų komercinės paskirties projektų s...
nuotrauka
2016-05-23 16:09
2017 metais planuojami Klaipėdos šilumos tiekimo trasų rekonstrukcijos darbai, kurių bendra vertė sudaro daugiau nei 521 tūkst. Eur. Pusė reikalingos sumos planuojama finansuoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos lėšomis.
nuotrauka
2016-05-23 11:33
Šią vasarą Škotijoje, Edinburge vyksiančiame tarptautiniame Architektūros festivalyje bus pristatoma ir Vilniaus architektūra.
nuotrauka
2016-05-23 11:17
Aplinkos viceministrė Daiva Matonienė kartu su ministerijos atstovais š. m. gegužės 18 d. – 19 d. dalyvavo Romoje (Italija) vykusiame Jungtinių Tautų Ekonominės Komisijos Europai ir Italijos ekonominio vystymo ministerijos ir Ekonomikos ir finansų ministerijos organizuojamame forume „Kuriame išmanes...
nuotrauka
2016-05-23 10:17
Nuotoliniu būdu pateiktų su statyba susijusių prašymų dalis jau pasiekė praeitų metų pabaigos rodiklį – daugiau kaip 70 procentų visų prašymų pateikta per modernizuotą IS „Infostatyba“. Tik trys iš dešimties interesantų vis dar pirmenybę teikia tiesioginiam bendravimui su dokumentus išduodančių inst...
nuotrauka
2016-05-23 09:53
Ar kada pagalvojote, kad skirtingų profesijų atstovai į pasaulį žvelgia kitomis akimis? „Įsivaizduokite gyvenimą taip, kaip jį mato inžinieriai: kiekviena metimo trajektorija, viskas, nuo įtemptos rankos iki akmenuko sukeltų bangelių, kruopščiai ir nuodugniai apskaičiuojama. Inžinieriai – tai žmonės...
nuotrauka
2016-05-20 16:39
Vilniaus savivaldybė šiemet netenkino bendrovės „MG Valda“ pašymo pakeisti Tujų g. 2 sklypo paskirtį ir užstatyti daugiabučiais sklypą, kuriame yra valstybinės reikšmės miškų.
nuotrauka
2016-05-20 13:21
Neseniai įsigaliojus aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patikslintam statybos techniniam reglamentui (STR), kuris skirtas darniųjų techninių specifikacijų neturintiems statybos produktams, šalies statybos produktų rinkoje padaugės viešumo ir skaidrumo.
nuotrauka
2016-05-20 10:16
Tęsdama struktūrinius pokyčius, didžiausia KDS grupės įmonė UAB „Kauno dujotiekio statyba“ (KDS) prisijungs statybos bendrovę „Ireko“.
nuotrauka
2016-05-19 09:03
Biurokratija – tai mechanizmas, su kuriuo kovoti žmogui gali būti neįmanomai sunku. Ukmergiškis Virgis Smailys tai patyrė savo kailiu. Vyras juokiasi dėl savo skrupulingumo ir noro gyventi pagal įstatymus pakliuvęs į tokią košę, iš kurios dabar išsikapsyti niekaip nepavyksta.
nuotrauka
2016-05-18 16:42
Ekonomikos komitetas 2016 m. gegužės 18 d. svarstė Seimo valdybos sprendimu sudarytos darbo grupės parengtą ir patobulintą Specialiojo metropoliteno įgyvendinimo įstatymo projektą, kurio tikslas – sukurti palankias teisines ir organizacines sąlygas įgyvendinti naujos Lietuvoje transporto rūšies – me...
nuotrauka
2016-05-18 16:01
Šiandien Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo atidarytos trys tarptautinės parodos: inžinerinei pramonei skirta paroda BALTTECHNIKA, transportui, logistikai ir transporto infrastruktūrai skirta TRANSBALTICA ir transporto priemonių, detalių, remonto paslaugų paroda MECHANIKA. Parodose...
nuotrauka
2016-05-18 15:45
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2016 m. gegužės 17 d. atmetė buvusio Pakruojo rajono vicemero Romo Medzvecko kasacinį skundą ir pažymėjo, kad nagrinėjant šią baudžiamąją bylą esminių baudžiamojo proceso įstatymo reikalavimų pažeidimų nepadaryta, baudžiamasis įstatymas pritaikytas tinkamai.
nuotrauka
2016-05-18 15:34
Trečiadienį įvyko trečiasis sėkmingas Kauno technologijos universiteto (KTU) nuosavybės teise valdomo nekilnojamojo turto (NT) viešas aukcionas. Miesto centrinėje dalyje esančios patalpos parduotos už 835,9 tūkst. eurų.
nuotrauka
2016-05-18 15:10
Įvykdžius tarptautinį atvirą viešąjį pirkimą dinaminėje pirkimo sistemoje, CPO LT elektroniniame kataloge pradėjo veikti atnaujintas valymo paslaugų modulis, padėsiantis perkančiosioms organizacijoms paprasčiau bei kompleksiškai įsigyti svarbiausias švarai bei tvarkai palaikyti būtinas paslaugas.
nuotrauka
2016-05-17 19:08
Daugiabutis namas neįgaliųjų specialiesiems poreikiams gali būti pritaikomas apsisprendus butų ir kitų patalpų savininkams. O ką daryti, kai savininkai tokio sprendimo nepriima?
nuotrauka
2016-05-17 18:40
Seimas pradėjo svarstyti socialinės apsaugos ir darbo viceministro Gintaro Klimavičiaus pristatytas Valstybinės darbo inspekcijos įstatymo ir Darbo kodekso pataisas, kuriomis numatoma patikslinti darbdavio pareigas, susijusias su trečiųjų šalių piliečių darbu.
nuotrauka
2016-05-17 16:10
Gegužės 18 d. Lietuvos diplomatai ir komercijos atašė dalyvaus tarptautinėje inžinerinės pramonės parodoje „Balttechnika 2016“, kurios metu konferencijoje susitiks su šio sektoriaus įmonių atstovais, dalyvaus Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) rengiamoje diskusijoje apie Lietuvos inž...
nuotrauka
2016-05-17 11:32
Šį savaitgalį, gegužės 20 – 22 dienomis, Palangoje šurmuliuosianti Kurorto šventė džiugins gausybe aukšto lygio reginių, vyksiančių įvairiose miesto erdvėse. Į nemokamus koncertus kvies ir naujoji Koncertų salė.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Balta svajonė apie vonią

PAA prekės ženklas asocijuojasi su akmens masės ir spalvotomis vonios kambario kolekcijomis.
Čia išsirinksite butą, individualų namą ar patalpas visoje Lietuvoje.
Vilnius
nuotrauka

Parduodamas pramoninės paskirties sklypas Salininkuose

Parduodamas 1 ha pramoninės paskirties sklypas Salininkuose.

1 vieta. KVA. Prienų „Žiburio“ gimnazija

2016-05-23

Įvaizdis, lemiantis verslo sėkmę

2016-05-03
Leidiniai