2019 liepos 17 d. trečiadienis, 12:09
Reklama  |  El. paštas  |  facebook
Naujienos

UAB „Monier“ RESTOJE pristato naujos kartos čerpes ir kaminų sistemas

2015-04-24 13:22
Kartais apie stogą kalbame kaip apie penktąjį namo fasadą. Tačiau stogas yra daug patvaresnis negu sienos. Kad stogas apsaugotų nuo lietaus, sniego ir vėjo reikia parinkti tinkamas medžiagas.
nuotrauka
UAB „Monier“ direktorius Eduardas Jurevičius RESTOJE dalyvaudamas jau dešimtus metus. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Monier, UAB
RESTA 2015,
Parodoje RESTA įmonė UAB „Monier“ jau dešimtus metus pristato čerpinius stogus. Kaip teigia įmonės atstovai, žmonės čerpėmis stogus dengia jau kelis tūkstantmečius, nes čerpiniai stogai yra patvarūs, saugūs ir ilgaamžiai. Pati įmonė yra „Braas Monier“ – vienos didžiausių pasaulyje stogo medžiagų gamintojų šlaitiniams stogams – dalis, todėl gali pasiūlyti platų produkcijos asortimentą.

Norėdami sužinoti, kokias naujienas įmonė pristato šioje parodoje, pakalbinome įmonės direktorių Eduardą Jurevičių. „Šiemet parodoje atstovaujame du produktus – stogo dangą „Monier“ is kaminus „Schiedel“. Naujienos, kurias pristatome parodoje – naujos kartos, kitokios formos, padengimo, mažiau kaistančios čerpės stogo dangai ir naujos kaminų sistemos. Dar viena naujiena, kurią pavadinčiau ateities sprendimu, yra modernios šilumos izoliacinės medžiagos, kurios tik šiemet buvo pristatytos vienoje didžiausių pasaulyje statybų parodų BAU Vokietijoje“, – teigė E. Jurevičius ir sakė žinantis, kad tiems, kam reikalingas stogas – reikalingas ir kaminas, o viską rasti vienoje vietoje yra didžiulis patogumas.

Paklaustas, kokius pokyčius UAB „Monier“ direktorius mato parodoje RESTA, čia dalyvaudamas jau dešimtus metus, E. Jurevičius teigė, kad labiausiai pastebimas yra pakitęs pirkėjų požiūris. „Labiausiai, kas keičiasi, yra žmonių požiūris – žmonės ateina labiau pasidomėję, pasiskaitę, jau su savo nuomone. Atėję į įmonės stendą jie klausia konkrečių dalykų. Ir jeigu prieš dešimt metų buvo tokių, kurie galvojo, kad čerpių danga yra sunki ar brangi, tai dabar tokių – jau vos keli. Parodos metu mes suteikiame ir papildomas nuolaidas, čia taip pat mezgasi kontaktai ir su verslo partneriais“, – RESTOS naudą pirkėjui ir dalyviui įvardino jis. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...
nuotrauka

Didelių pastatų vėsinimas 80 proc. mažesnėmis sąnaudomis

Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vi...