2020 balandžio 1 d. trečiadienis, 15:11
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

UAB „Traidenis“ RESTOJE pristato išmanią technologiją nuotekų valymo įrenginio valdymui ir kontrolei

Marijus VEČERSKIS      2015-04-23 14:31
Didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje „Resta – 2015“ dalyvauja įmonės iš daugybės Europos šalių. Kiekviena jų čia turi savo interesų. Tai puiki proga pristatyti save, savo gaminamus ar parduodamus produktus ir naujoves, susirasti partnerių, ar tiesiog gerai praleisti laiką su bendraminčiais.
nuotrauka
„Šiais metais man tai jau yra dvidešimtoji „Resta“ paroda“, – sakė UAB „Traidenis“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Traidenis, UAB
RESTA 2015,
„Šiais metais man tai jau yra dvidešimtoji „Resta“ paroda“, – sakė UAB „Traidenis“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius. - Teko kalbėti vakar su organizatoriais, tai jie paminėjo, kad mes dalyvaujame nuo pat parodų starto. Galima teigti, kad esame kaip ir vienmečiai. Todėl šiemetinė paroda, kaip dauguma prieš tai buvusių, mums asocijuojasi su švente – kaip atlaidai.“

Kadangi UAB „Traidenis“ turi platų gaminių asortimentą, parodoje visko pristatyti tiesiog neįmanoma. Todėl šiemet, pasak vadovo, daugiau dėmesio skiriama bendravimui su buvusiais, esamais, būsimais klientais, su projektuotojais. Ir tokiu būdu siekiama pasidaryti šventę tiek sau, tiek ir žmonėms, atėjusiems į „Resta“.

UAB „Traidenis“, pasak S. Leonavičius, jau du dešimtmečius tapatinama su vandens valymo įrengimais, tad šiemet įmonė parodoje pristato unikalią – išmaniąją technologiją nuotekų valymo įrenginio valdymui ir kontrolei.

Anot įmonės generalinio direktoriaus, bet koks praktinis kitų gamintojų valymo įrenginys yra sertifikuotas gaminys, tačiau jį prižiūrėti, kontroliuoti įmanoma tik vizualiai. Tai atlikti turi pats savininkas, arba kontroliuojantis, aptarnaujantis ar prižiūrintis asmuo. Jiems reikia atvažiuoti prie įrenginio, atidaryti, pamatuoti, užrašyti duomenis... O tai kainuoja daug sąnaudų. Todėl UAB „Traidenis“ šiuo metu siūlo valdymo ir kontrolės modelį, kuris žengia koja kojon su naujausiomis – išmaniosioms technologijomis. Tai prietaisas, kurį galima integruoti ir prie seno valymo įrenginio, ir prie naujo. Duomenis galima matyti bet kokiame išmaniajame telefone, planšetėje, kompiuteryje.

Šiuo prietaisu, pasak S. Leonavičiaus, galima atsekti istoriją - kokie procesai vyko. Prietaise galima matyti konkretaus asmens adresą, duomenis, kur jis sistemą įsidiegė, kada įsidiegė, kaip vyksta eksploatacija, buvo pažeidimų ar nebuvo. Tai yra prevencija atitinkamiems darbams - informacija gaunama anksčiau, negu ištinka problema. Šią informaciją gali gauti pats savininkas, aptarnaujanti ir kontroliuojanti įmonė.

„Mes sukūrėme monitoringo sistemą ir kontroliuojančioms institucijoms, ir aptarnaujančioms įmonėms, kurios veikia tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų“, - sakė S. Leonavičius. Tai priemonė, padedanti įgyvendinti prevenciją. Kaip tik šią naujovę – unikalią technologiją, kurios, kaip tikina S. Leonavičius, kitur niekur nėra – nei Lietuvoje, nei Vakarų Europoje, - bendrovė pristato „Restoje“.
 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA