2020 rugsėjo 20 d. sekmadienis, 14:48
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„VVARFF“ darbus matuoja ne apimtimis, bet sukurta verte gyventojams  2 Fotogalerija

2014-12-24 08:56
Bendrovės „VVARFF“ įgyvendintas projektas – sutvarkytas Naujosios Akmenės senamiestis – buvo pripažintas geriausiai įgyvendintu projektu Vakarų Lietuvoje. Tačiau bendrovės generalinis direktorius Vilmantas Bučius sako, kad „VVARFF“ įgyvendino ne vieną tokį projektą, tad jiems patiems sunku būtų pasakyti, kuris projektų yra iš tiesų geriausias.
nuotrauka
Vienas iš didžiausių VVARFF įgyvendintų objektų šiemet buvo Klaipėdos LEZ įrengta Lypkių gatvė (pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
VVARFF, UAB
Klaipėdos LEZ,
Cementininkų miestas pateisino savo vardą

Naujosios Akmenės senamiesčiui sutvarkyti buvo skirta daugiau nei 3,6 mln. litų. „Projekto įgyvendinimo metu rekonstravome Nepriklausomybės gatvės atkarpą nuo sankryžos su Vytauto gatve iki sankryžos su Jodelės gatve. Rekonstruotos gatvės atkarpos ilgis – 679 metrai, važiuojamosios dalies plotis – 6,5-7,15 metro, o aikštėje ties Kultūros namais – iki 20 metrų“, – vardino UAB „VVARFF“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Virbickas, vadovavęs projekto įgyvendinimui.

Atliekant šiuos darbus, bendrovė rekonstravo gatvės dangą , abiejose gatvės pusėse įrengė šaligatvius bei techninius šaligatvius, įrengtos nuovažos į kiemus ir šalutines gatves.

Skveras priešais kultūros rūmus buvo įrenginėjamas siekiant išryškinti jų unikalią architektūrą. Dangai buvo pasirinktos spalvotos – rudai raudonos ir pilkos granitinės trinkelės, išlaikant 1950-1960 metų stilių – juo sekant buvo pastatyti ir kultūros rūmai. Kaip sakė J. Virbickas, bendrovei teko įrengti apie 9 tūkst. kv. m trinkelių dangos, tai reiškia, kad įgyvendintas projektas buvo imlus rankų darbo. Projekto įgyvenimo darbuose dalyvavo apie 50 darbuotojų.

Taip pat projekto metu „VVARFF“ įrengė gatvės ir šaligatvių apšvietimą, sutvarkė aplinką. „Skvere įrengtas apšvietimas, koncentruotai apšviečiant kultūros rūmus ir priešais juos esantį paminklą“, – pasakojo J. Virbickas.

Įrengta 1343 metrai naujų lietaus nuotekų tinklų, pastatyti suoleliai ir šiukšliadėžės, pasodinta želdinių.

Projekto darbus bendrovė pradėjo 2011 m. gruodžio 5 dieną, o užbaigė 2012 birželį. „Dirbome nepertraukiamu grafiku – dviem pamainomis“, – sakė J. Virbickas. Absoliučią daugumą darbų bendrovė atliko savo jėgomis, išskyrus lietaus vandens nutekėjimo įrengimo darbus, kuriems buvo pasitelkti subrangovai.

Kalbėdamas apie problemas, su kuriomis teko susidurti bendrovei, generalinio direktoriaus pavaduotojas paminėjo, kad pirmiausia jiems teko įveikti 15-20 cm storio cemento sluoksnį, kurį jie aptiko tvarkydami gatvę ir skverą. Cementininkų miestas pateisino savo vardą – visos komunikacijos anuomet buvo tiestos ant cementinio pagrindo.

Kaip pažymėjo Naujosios Akmenės rajono savivaldybė, įgyvendinat projektą kompleksiškai sutvarkyta Nepriklausomybės alėja, kuri yra viena pagrindinių Naujosios Akmenės senamiesčio gatvių. Sutvarkius ją pagerinta Naujosios Akmenės miesto aplinkos infrastruktūra: sukurta saugi ir jauki gyvenamoji aplinka, sutvarkyta senamiesčio teritorija.

Viekšnių miestelio sutvarkymas – ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių projektų

UAB „VVARFF“ tvarkoma Viekšnių miesto centro teritorija yra Viekšnių miesto urbanistiniame draustinyje bei Ventos regioniniame parke. Įgyvendinant projektą, buvo įrengtas poilsio parkas bei skveras, įrengti kelių miestelio gatvių apšvietimo ir poilsio parko apšvietimo tinklai, rekonstruoti seni šaligatviai, rekonstruota centrinė aikštė, pastatytas viešasis tualetas, autobusų stotelė, pastatyta dengta vasaros estrada. Bendrovė dirbo kone visame miestelyje.

Pagrindinį grožį, dalijosi J. Virbickas, sukūrė skveras, esantis miestelio centre, priešais savivaldybę. Skvero dangai buvo pagamintos specialios, vietomis sendintos įvairiaspalvės trinkelės, pritaikant jas prie miestelio urbanistikos. Bendrovės darbininkams teko pakloti apie 9000 kv. m trinkelių. Parinkti specialūs šviestuvai – stilistiškai tinkantys prie miestelio aplinkos. Bendrovė įrengė suoliukus, autobusų stotelės paviljoną.

Viekšniuose UAB „VVARFF“ rūpesčiu gėlynuose atsirado šalavijų, viksvų, buvo pasodinta liepų.

„Naujai įrengėme poilsio parką, skirtą rekreacijai ir pramogoms. Jam parinkta vieta vietoj nugriautos senos mokyklos, kultūros namų, sklypą riboja Kalupio upelio slėnis, cerkvės ir Viekšnių ambulatorijos sklypai, – pasakojo generalinio direktoriaus pavaduotojas J. Virbickas. – Parko plotas siekia 9,3 tūkst. kv. metrų.“ Parke buvo įrengta dengta estrada, takai, apšvietimas, vaikų žaidimo bei automobilių stovėjimo aikštelės. Atlikti infrastruktūros darbai – įrengta elektra ir lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Pasak J. Virbicko, Viekšnių miestelio sutvarkymas buvo ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių bendrovės įgyvendintų projektų. „Darai ir matai, kad gražu, pačiam širdis džiaugiasi, – neslėpė J. Virbickas. – Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, mylintys savo darbą, todėl stengiasi dirbti, neskaičiuodami kiekvieno lito. Svarbiausia, kad būtų padaryta gražiai, kad galėtume didžiuotis savo darbu.“

Mažeikiuose įrengė stadioną pagal UEFA reikalavimus

Mažeikiuose bendrovė vykdė projektą „Juodpelkio parko ir stadiono kompleksinis sutvarkymas, įrengiant pagrindinę miesto rekreacinę ir aktyvaus laisvalaikio zoną“. Įgyvendinant projektą, buvo sutvarkyta 15,516 ha ploto Juodpelkio parko ir stadiono teritorija.

Bendrovei „VVARFF“ naujas darbas buvo stadiono įrengimas pagal Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) reikalavimus. Įrenginėjant kiekvieną pagrindų sluoksnį, drenažą, juos tikrindavo UEFA atstovai. UEFA pateikė ir dirbtinę stadiono dangą.

„Mes iš karto darbą atlikome kaip reikia“, – sakė J. Virbickas, o „VVARFF“ sulaukė įvertinimo kaip bendrovė, kuri šiuos darbus atliko kaip viena iš geriausiai tokias dangas įrenginėjančių bendrovių Lietuvoje.

Tvarkant stadioną, buvo įrengta ne tik futbolo aikštė, bet ir tribūnos ,vaikų futbolo treniruočių aikštė, konteinerinės patalpos tualetams ir operatoriams, suoliukai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, stadiono apšvietimas bei vaizdo stebėjimo sistema.

Parkas buvo tvarkomas kompleksiškai. Čia buvo sukurta poilsio zona, o joje įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, poilsio ir vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruoklių aikštelės, medinės terasos poilsiui ir kt. Taip pat buvo įrengtas apšvietimas, pastatyti suoliukai, apželdinta visa parko teritorija. Viso projekto vertė – daugiau kaip 5,1 mln. litų.

Bendrovės atstovas pasidžiaugė, kad gyventojai parke ėmė lankytis jau baiginėjant darbus – žmonių čia daugėjo kasdien. „Matome, kad padarėme tikrai reikalingą darbą, – džiaugėsi J. Virbickas. – Sukūrėme tai, ko gyventojai ir tikėjosi.“

Vienas iš didžiausių objektų – Lypkių gatvė Klaipėdos LEZ

O vienas iš didžiausių bendrovės įgyvendintų objektų šiais metais buvo – Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įrengta Lypkių gatvė (įgyvendintas pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Šio objekto vertė – 8 mln. litų. Tai yra B kategorijos gatvė, kurios vienos važiuojamosios dalies plotis – nuo 8 iki 15 metrų, 4 eismo juostos, kurių vienos plotis – 3,5 metro. Gatvės ilgis –571 m. Taip pat įrengti 2,5 m pločio pėsčiųjų – dviratininkų takai.

Vien lietaus nuotekų tinklų įrengta beveik 1 km, t.y. 927 metrai. Vandentiekio tinklai tęsiasi 392 m, buitinių nuotekų – 455 m, apšvietimo tinklai – 1580 metrų. Dujotiekio tinklus perkėlė subrangovai. Pramonės ir Lypkių gatvių sankryžoje įrengta šviesoforais reguliuojama moderni sankryža. Gatvė apsodinta medžiais, sutvarkyta aplinka.

Reklama

Bendrovės nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

kelininkai
2014-12-24 09:40
jo, maniau, kad kelininkai nemato grožio, klydau. Dirba ir džiaugiasi kad gražu :)
lygumos
2014-12-24 09:38
kokios lygumos, aš pripratusi prie dzūkijos kalvų.

Metų nominacijos

nuotrauka
2020-09-16 07:30
Jevgenij Kleinov yra įmonės „Naresta“ projektų vadovas, statybos inžinierius. Tačiau 36-erių vyras sako, kad sėkmingas projektų vadovo darbas yra susijęs ne tik su kompetencijomis, bet ir su gebėjimu bendrauti su užsakovais, partneriais. „Diplomatija, derybiniai įgūdžiai mano darbe labai svarbūs, ne...
nuotrauka
2020-09-14 07:51
Lietuviška konstrukcijų projektavimo bendrovė „INHUS Engineering“, priklausanti „INHUS“ įmonių grupei bei eksportuojanti inžinerines paslaugas į įvairias šalis, naujausia plėtros kryptimi pasirinko egzotišką ir kultūros požiūriu visai kitokią Pietų Korėjos rinką.
nuotrauka
2020-09-12 08:28,      papildyta 2020-09-17 18:20, Fotogalerijoje 68 nuotraukos
Rugsėjo 11 d. Valdovų rūmuose įvyko didžiausias renginys Lietuvos statybininkų bendruomenei – „Statybininkų diena 2020”. Iškilmingame renginyje apdovanoti ir pagerbti geriausi šalies statybų sektoriaus darbuotojai.
nuotrauka
2020-08-25 09:46
Šalia Kauno senamiesčio, priešais „Žalgirio“ areną besiformuojančiame verslo kvartale, gegužę iškilo naujas šiuolaikiškas verslo centras SQVERAS. Beveik 11 tūkst. kv. m bendro ploto, A+ energinio naudingumo klasės verslo centras išsiskiria naujausiais technologiniais sprendimais ir inžinerinėmis sis...
nuotrauka
2020-07-03 11:54
Dešimtajame Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) suvažiavime birželio 30 d. įmonių atstovams buvo įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“ ir Vytauto Andriaus Graičiūno nominacijos apdovanojimai.
nuotrauka
2020-07-01 13:47
Visus 2019-2020 mokslo metus vykęs projektas „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ bei netikėtas karantinas įrodė, kad daugiau nei 50 moksleivių ir 13 mokytojų iš KTU Inžinerijos licėjaus, Panevėžio J. Balčikonio ir Vilniaus Žemynos gimnazijų geba rasti išeitį bei kūrybiškai dirbti net ir sudėtin...
nuotrauka
2020-07-01 09:26
Antradienį apdovanoti geriausi 2019 m. Lietuvos skaitmeninės statybos projektai. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) rengiamame konkurse „Lietuvos BIM projektai” 8-iose kategorijose apdovanojimus pasidalijo tiek viešojo, tiek privataus sektorių statybos projektai, įg...
nuotrauka
2020-06-02 09:19
Šių metų pradžioje pristačiusi visiems atvirą trimatį Vilniaus žemėlapį, miesto savivaldybė sėkmingai naudojasi juo ir pati – tiek planuodama pokyčius, tiek tikrindama projektų kokybę.
nuotrauka
2020-03-09 09:56
Yvonne Farrell ir Shelley McNamara, airių architektės ir „Grafton Architects“ bendrasavininkės, tapo 47-ąja ir 48-ąja Pritzkerio architektūros premijos laureatėmis. Pritzkerio premija – garbingiausias architektūros srities apdovanojimas, prilyginamas Nobelio premijai.
nuotrauka
2020-03-04 12:25
„Reikia atkakliai siekti tikslo, ieškoti būdų įgyvendinti idėją, kuria tiki ir nebijoti“, – sėkmingo verslo paslaptimis dalijasi teisės, buhalterijos, verslo, mokesčių konsultacijų paslaugų įmonės „Justicija“ vadovas Vaidas Šalaševičius. Be darbo savo įmonėje jis įsteigė ne vieną verslininkus vienij...
nuotrauka
2020-03-02 17:18
Europos Komisija įvertino Kauno pastangas darnaus judumo srityje. Kasmetiniuose Europos mobilumo savaitės (angl. European mobility week) apdovanojimuose tarp 36 nominantų iš viso Senojo žemyno Kauno miestas pateko į geriausiųjų trejetuką darnaus judumo planavimo kategorijoje. Dėl tarptautinio įverti...
nuotrauka
2020-02-18 14:16
Iki balandžio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje eksponuojami geriausi 2019 m. Baltijos šalių architektūros mokyklų absolventų – bakalaurų ir magistrų – baigiamieji darbai.
nuotrauka
2020-02-12 15:50
Šiemet „Europos ateities miestų ir regionų“ (angl. European Cities and Regions of the Future 2020/21) reitinguose tarp lyderių – Kauno miestas ir regionas. Tai investicijų reitingas, kurį pateikia „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ kasmet leidžiamas žurnalas „fDi Mag...
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-07 17:01
Apdovanojimas už metų darbą – Klaipėdos miesto vėliava – šiemet bus įteikta vieną didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse bendradarbystės erdvę „Light House“ įkūrusiam Šarūnui Butkui bei visai jo komandai. Tokiam siūlymui šiandien, vasario 7 d., pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos koleg...
nuotrauka
2020-01-31 14:10
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų pelnė Lietuvos statybininkų asociacijos įmonės: LAYHER BALTIC, CRAMO ir SDG.
nuotrauka
2020-01-27 11:57
Modernus biurų dangoraižis „3BURĖ“ po daugiau nei 10 metų pertraukos užbaigė trijų burių verslo kompleksą Vilniaus Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. 2018 m. iškilusi „3BURĖ“ iš kitų verslo centrų išskiria įdiegtais inovatyviais sprendimais ir ypatingu dėmesiu ekologijai.
nuotrauka
2020-01-24 07:31
Vienas įspūdingiausių Lietuvoje iškilusių statinių – pasaulines architektūros madas diktuojančio Danielio Libeskindo suprojektuotas MO muziejus – po metų nuo atidarymo jau įvertintas ne tik Lietuvoje – pelnytas „Lietuvos metų gaminio 2019“ aukso medalis, bet ir tarptautinėje rinkoje – įtrauktas į įv...
nuotrauka
2020-01-14 09:29
Įrengiant bendrovės „Lifosa“ Karbamidinio fosfato UP17-44 trąšų gamybos cechą, generalinis rangovas UAB „Montuotojas“ pagamino ir sumontavo apie 700 tonų metalinių konstrukcijų. Toks konstrukcijų kiekis buvo pagamintas ir sumontuotas per metus. Trumpas terminas tokios apimties darbams kėlė nemažai į...
nuotrauka
2020-01-09 13:19
„Įvertini savo įmonės patirtį ir žengi vieną žingsnį į priekį. Tiek, kiek įmonė turi realaus potencialo, – sako bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys, akcentuodamas, kad tik toks gerai apgalvotas ir įvertintas žingsnis skatina tobulėjimą ir duoda galimybę siekti na...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...