2019 lapkričio 20 d. trečiadienis, 14:50
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„VVARFF“ darbus matuoja ne apimtimis, bet sukurta verte gyventojams  2 Fotogalerija

2014-12-24 08:56
Bendrovės „VVARFF“ įgyvendintas projektas – sutvarkytas Naujosios Akmenės senamiestis – buvo pripažintas geriausiai įgyvendintu projektu Vakarų Lietuvoje. Tačiau bendrovės generalinis direktorius Vilmantas Bučius sako, kad „VVARFF“ įgyvendino ne vieną tokį projektą, tad jiems patiems sunku būtų pasakyti, kuris projektų yra iš tiesų geriausias.
nuotrauka
Vienas iš didžiausių VVARFF įgyvendintų objektų šiemet buvo Klaipėdos LEZ įrengta Lypkių gatvė (pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
VVARFF, UAB
Klaipėdos LEZ,
Cementininkų miestas pateisino savo vardą

Naujosios Akmenės senamiesčiui sutvarkyti buvo skirta daugiau nei 3,6 mln. litų. „Projekto įgyvendinimo metu rekonstravome Nepriklausomybės gatvės atkarpą nuo sankryžos su Vytauto gatve iki sankryžos su Jodelės gatve. Rekonstruotos gatvės atkarpos ilgis – 679 metrai, važiuojamosios dalies plotis – 6,5-7,15 metro, o aikštėje ties Kultūros namais – iki 20 metrų“, – vardino UAB „VVARFF“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Virbickas, vadovavęs projekto įgyvendinimui.

Atliekant šiuos darbus, bendrovė rekonstravo gatvės dangą , abiejose gatvės pusėse įrengė šaligatvius bei techninius šaligatvius, įrengtos nuovažos į kiemus ir šalutines gatves.

Skveras priešais kultūros rūmus buvo įrenginėjamas siekiant išryškinti jų unikalią architektūrą. Dangai buvo pasirinktos spalvotos – rudai raudonos ir pilkos granitinės trinkelės, išlaikant 1950-1960 metų stilių – juo sekant buvo pastatyti ir kultūros rūmai. Kaip sakė J. Virbickas, bendrovei teko įrengti apie 9 tūkst. kv. m trinkelių dangos, tai reiškia, kad įgyvendintas projektas buvo imlus rankų darbo. Projekto įgyvenimo darbuose dalyvavo apie 50 darbuotojų.

Taip pat projekto metu „VVARFF“ įrengė gatvės ir šaligatvių apšvietimą, sutvarkė aplinką. „Skvere įrengtas apšvietimas, koncentruotai apšviečiant kultūros rūmus ir priešais juos esantį paminklą“, – pasakojo J. Virbickas.

Įrengta 1343 metrai naujų lietaus nuotekų tinklų, pastatyti suoleliai ir šiukšliadėžės, pasodinta želdinių.

Projekto darbus bendrovė pradėjo 2011 m. gruodžio 5 dieną, o užbaigė 2012 birželį. „Dirbome nepertraukiamu grafiku – dviem pamainomis“, – sakė J. Virbickas. Absoliučią daugumą darbų bendrovė atliko savo jėgomis, išskyrus lietaus vandens nutekėjimo įrengimo darbus, kuriems buvo pasitelkti subrangovai.

Kalbėdamas apie problemas, su kuriomis teko susidurti bendrovei, generalinio direktoriaus pavaduotojas paminėjo, kad pirmiausia jiems teko įveikti 15-20 cm storio cemento sluoksnį, kurį jie aptiko tvarkydami gatvę ir skverą. Cementininkų miestas pateisino savo vardą – visos komunikacijos anuomet buvo tiestos ant cementinio pagrindo.

Kaip pažymėjo Naujosios Akmenės rajono savivaldybė, įgyvendinat projektą kompleksiškai sutvarkyta Nepriklausomybės alėja, kuri yra viena pagrindinių Naujosios Akmenės senamiesčio gatvių. Sutvarkius ją pagerinta Naujosios Akmenės miesto aplinkos infrastruktūra: sukurta saugi ir jauki gyvenamoji aplinka, sutvarkyta senamiesčio teritorija.

Viekšnių miestelio sutvarkymas – ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių projektų

UAB „VVARFF“ tvarkoma Viekšnių miesto centro teritorija yra Viekšnių miesto urbanistiniame draustinyje bei Ventos regioniniame parke. Įgyvendinant projektą, buvo įrengtas poilsio parkas bei skveras, įrengti kelių miestelio gatvių apšvietimo ir poilsio parko apšvietimo tinklai, rekonstruoti seni šaligatviai, rekonstruota centrinė aikštė, pastatytas viešasis tualetas, autobusų stotelė, pastatyta dengta vasaros estrada. Bendrovė dirbo kone visame miestelyje.

Pagrindinį grožį, dalijosi J. Virbickas, sukūrė skveras, esantis miestelio centre, priešais savivaldybę. Skvero dangai buvo pagamintos specialios, vietomis sendintos įvairiaspalvės trinkelės, pritaikant jas prie miestelio urbanistikos. Bendrovės darbininkams teko pakloti apie 9000 kv. m trinkelių. Parinkti specialūs šviestuvai – stilistiškai tinkantys prie miestelio aplinkos. Bendrovė įrengė suoliukus, autobusų stotelės paviljoną.

Viekšniuose UAB „VVARFF“ rūpesčiu gėlynuose atsirado šalavijų, viksvų, buvo pasodinta liepų.

„Naujai įrengėme poilsio parką, skirtą rekreacijai ir pramogoms. Jam parinkta vieta vietoj nugriautos senos mokyklos, kultūros namų, sklypą riboja Kalupio upelio slėnis, cerkvės ir Viekšnių ambulatorijos sklypai, – pasakojo generalinio direktoriaus pavaduotojas J. Virbickas. – Parko plotas siekia 9,3 tūkst. kv. metrų.“ Parke buvo įrengta dengta estrada, takai, apšvietimas, vaikų žaidimo bei automobilių stovėjimo aikštelės. Atlikti infrastruktūros darbai – įrengta elektra ir lietaus vandens nutekėjimo sistema.

Pasak J. Virbicko, Viekšnių miestelio sutvarkymas buvo ne didžiausias, bet vienas iš įdomesnių bendrovės įgyvendintų projektų. „Darai ir matai, kad gražu, pačiam širdis džiaugiasi, – neslėpė J. Virbickas. – Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, mylintys savo darbą, todėl stengiasi dirbti, neskaičiuodami kiekvieno lito. Svarbiausia, kad būtų padaryta gražiai, kad galėtume didžiuotis savo darbu.“

Mažeikiuose įrengė stadioną pagal UEFA reikalavimus

Mažeikiuose bendrovė vykdė projektą „Juodpelkio parko ir stadiono kompleksinis sutvarkymas, įrengiant pagrindinę miesto rekreacinę ir aktyvaus laisvalaikio zoną“. Įgyvendinant projektą, buvo sutvarkyta 15,516 ha ploto Juodpelkio parko ir stadiono teritorija.

Bendrovei „VVARFF“ naujas darbas buvo stadiono įrengimas pagal Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) reikalavimus. Įrenginėjant kiekvieną pagrindų sluoksnį, drenažą, juos tikrindavo UEFA atstovai. UEFA pateikė ir dirbtinę stadiono dangą.

„Mes iš karto darbą atlikome kaip reikia“, – sakė J. Virbickas, o „VVARFF“ sulaukė įvertinimo kaip bendrovė, kuri šiuos darbus atliko kaip viena iš geriausiai tokias dangas įrenginėjančių bendrovių Lietuvoje.

Tvarkant stadioną, buvo įrengta ne tik futbolo aikštė, bet ir tribūnos ,vaikų futbolo treniruočių aikštė, konteinerinės patalpos tualetams ir operatoriams, suoliukai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, stadiono apšvietimas bei vaizdo stebėjimo sistema.

Parkas buvo tvarkomas kompleksiškai. Čia buvo sukurta poilsio zona, o joje įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, poilsio ir vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruoklių aikštelės, medinės terasos poilsiui ir kt. Taip pat buvo įrengtas apšvietimas, pastatyti suoliukai, apželdinta visa parko teritorija. Viso projekto vertė – daugiau kaip 5,1 mln. litų.

Bendrovės atstovas pasidžiaugė, kad gyventojai parke ėmė lankytis jau baiginėjant darbus – žmonių čia daugėjo kasdien. „Matome, kad padarėme tikrai reikalingą darbą, – džiaugėsi J. Virbickas. – Sukūrėme tai, ko gyventojai ir tikėjosi.“

Vienas iš didžiausių objektų – Lypkių gatvė Klaipėdos LEZ

O vienas iš didžiausių bendrovės įgyvendintų objektų šiais metais buvo – Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įrengta Lypkių gatvė (įgyvendintas pirmasis etapas), sujungsianti LEZ ir Klaipėdą. Šio objekto vertė – 8 mln. litų. Tai yra B kategorijos gatvė, kurios vienos važiuojamosios dalies plotis – nuo 8 iki 15 metrų, 4 eismo juostos, kurių vienos plotis – 3,5 metro. Gatvės ilgis –571 m. Taip pat įrengti 2,5 m pločio pėsčiųjų – dviratininkų takai.

Vien lietaus nuotekų tinklų įrengta beveik 1 km, t.y. 927 metrai. Vandentiekio tinklai tęsiasi 392 m, buitinių nuotekų – 455 m, apšvietimo tinklai – 1580 metrų. Dujotiekio tinklus perkėlė subrangovai. Pramonės ir Lypkių gatvių sankryžoje įrengta šviesoforais reguliuojama moderni sankryža. Gatvė apsodinta medžiais, sutvarkyta aplinka.

Reklama

Bendrovės nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

kelininkai
2014-12-24 09:40
jo, maniau, kad kelininkai nemato grožio, klydau. Dirba ir džiaugiasi kad gražu :)
lygumos
2014-12-24 09:38
kokios lygumos, aš pripratusi prie dzūkijos kalvų.

Metų nominacijos

nuotrauka
2019-11-05 10:16
Dienraščio „Verslo žinios“ jau devintus metus rengiamuose Verslo lyderių apdovanojimuose Jaunojo Metų CEO titulą pelnė Kauno technologijos universiteto (KTU) alumnas Mantas Makulavičius, granito ir dolomito skalda prekiaujančios UAB „Milsa“ vadovas. Jo įsitikinimu, dabar yra Lietuvos aukso amžius, k...
nuotrauka
2019-10-12 09:37
Minint Vietos savivaldos dieną sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės.
nuotrauka
2019-10-07 09:55
Šeštadienį baigėsi tris dienas trukusi kasmetinė paroda „Baldai Interjeras Dizainas 2019“. Vienas iš svarbiausių parodos renginių – Dizaino apdovanojimai. Šiemet tarptautinė žiuri pirmąją vietą skyrė originalios formos ir kelių atspalvių stalui „Lauro lapas“, kurį sukūrė studijos „KiTAIP“ dizainerė ...
nuotrauka
2019-10-04 08:07
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje rugsėjo 26–28 dienomis vyko inovacijų paroda „Inno panorama 2019“, pristatanti įvairias inovacijas ir naujoves. Renginyje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, kurie pristatė naujausius išradimus. Pastarieji palengvins darbą ne tik stambiesiems ...
nuotrauka
2019-09-09 09:20,      papildyta 2019-09-09 10:20, pildoma nuotraukomis
Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje įvyko jau 20-oji Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojama Statybininkų dienos šventė, pritraukusi beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos.
nuotrauka
2019-06-28 11:18
Jau 11-ą kartą apdovanoti geriausi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų nugalėtojai. Konkurso „Europos burės“ apdovanojimų metu įvertinti 5-ių nominacijų laimėtojai – statulėlės atiteko Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijai „Pagava...
nuotrauka
2019-06-11 10:39
Kauno augančio verslo apdovanojimuose (K.A.V.A.) pirmą kartą apdovanotas geriausias Kauno NT plėtotojas. Nugalėtojais tapo „YIT Lietuva“ už drąsą apleistą Neries pakrantę paversti nauju, moderniu miesto centru su patogiai miestiečių laisvalaikiui pritaikyta krantine.
nuotrauka
2019-06-06 14:28
Rytoj, birželio 7-ąją, kai iki pasaulinės parodos „EXPO 2020“ atidarymo liks lygiai 500 dienų, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos konferencijų salėje (Gedimino pr. 51, V a.) 11 val. bus pristatytas Lietuvos paviljono Dubajuje projekto konkursą laimėjęs pasiūlymas.
nuotrauka
2019-05-31 11:47
Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) docento architekto Daliaus Šarakausko projektas laimėjo pirmąją vietą kasmetiniuose „Latvijos statybos apdovanojimuose 2018“. Tai vienas didžiausių ir svarbiausių konkursų kaimyninėje šalyje. Jį rengia valstybinės insti...
nuotrauka
2019-05-30 14:15
Tradiciniame Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimų renginyje, kurį organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, buvo pagerbta Vokietijos kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Salininkuose, – „Layher Baltic“. Jai įteiktas „Metų AHK narys“ apdovanojimas.
nuotrauka
2019-01-22 07:35
Mažųjų įmonių grupėje bendrovė „HSC Baltic“ pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ vardą. Kaip sako jos direktorius Rimvydas Beržonskis, varomoji įmonės jėga – jauna komanda, alkana veikti, ieškoti naujovių ir iššūkių.
nuotrauka
2019-01-18 07:35
Rokiškio rajone įsikūręs jau šeštąjį savo istorijos šimtmetį nuo 1515 m. skaičiuojantis Ilzenbergo dvaras Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos konkurse „Už darnią plėtrą“ šiemet išrinktas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciu objektu. Tai vienintelis ...
nuotrauka
2019-01-17 07:35
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija, III etapas; magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimas; pėsčiųjų viadukas A14 kelyje – tai trys bendrovės „Kelprojektas“ projektai, pelnę įmonei aukštą pripažinimą. Pirmieji du projektai apdovanoti „Lietuv...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-15 08:28
„Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ apdovanojimą pelniusios įmonės „Staticus“ specialistai ir patys su džiugia nuostaba žvelgia į savo įgyvendintus projektus. Jie neretai sako, kad užduotys, iš pradžių atrodančios „nerealiai sudėtingai“, dirbant pasirodo esančios gerokai paprastesnės. Nes jie gerai i...
nuotrauka
2019-01-14 17:02
Penki dešimtmečiai – tiek Lietuvos mokslo padangėje skaičiuoja Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius, habilituotas technologijos mokslų daktaras Rymantas Jonas Kažys, savo gyvenimą susiejęs su ultragarso tyrinėjimais. Mokslininko įdirbis – daugiau kaip 100 išradimų. Kai kurie jų patentu...
nuotrauka
2019-01-13 17:49
Valstybės sienų apsauga – itin atsakingas uždavinys, tad išsaugoti ypatingą statusą galima tik šiuolaikiškais sprendimais bei naujausiomis priemonėmis. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) surengtame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ aukso medaliu įvertintas bendrovės „Kortas“ Švendubrės s...
nuotrauka
2019-01-10 07:35,      papildyta 2019-01-10 14:58, papildyta nuotraukomis
2018-ieji bendrovei „YIT Kausta“ (dabar – „YIT Lietuva“) buvo dosnūs laimėjimų. Du objektai (gyvenamasis namas ir verslo centras) pelnė „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalius; konkurse „Už darnią plėtrą“ pelnytas apdovanojimas geriausio gyvenamojo projekto kategorijoje; „Lietuvos BIM projektai ...
nuotrauka
2019-01-09 07:35
Metams baigiantis, Lietuvos pramonininkų konfederacija paskelbė nominacijos „Sėkmingai dirbanti įmonė“ laureatus. Tarp jų – viena stambiausių Lietuvoje granito ir dolomito skaldos gamintoja „Milsa“ įmonių grupė. Apdovanojimas skirtas įvertinus gaminamos ir parduodamos produkcijos apimtis, pelningumą...
nuotrauka
2019-01-08 07:35
Įgyvendinti sudėtingą inžinerinį projektą per rekordiškai trumpą laiką – ir rizikinga, nes gali nukentėti kokybė, ir sunkiai pasiekiama, nes tokie objektai paprastai reikalauja sudėtingo ir aukštos kvalifikacijos darbo. 52 tūkst. kub. m naftos ir naftos produktų saugyklą bendrovės „Montuotojas“ spec...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos