2020 rugsėjo 30 d. trečiadienis, 18:11
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Vilniaus Antakalnyje pradėta statyti nauja gyvenvietė, bus investuota 14 mln. eurų

2016-11-08 09:35
2018 m. pradžioje Vilniaus rajone Antakalnyje iškils nauja gyvenvietė „Ąžuolų terasos“. Ji – ketvirtasis ir paskutinysis „Antakalnių terasų“ gyvenviečių komplekso etapas. Projekto vystytoja „MG Valda“ į „Ąžuolų terasų“ statybas investuoja 14 mln. eurų, praneša bendrovė.
nuotrauka
Gyventojai galės rinktis savo namus iš 151 buto. Bendrovės „MG Valda“ nuotr.


Minimos įmonės
MG Valda, UAB

„Ąžuolų terasų“ statybos užbaigs vieną didžiausių konversijos projektų Vilniuje, kuriuo šalia Antakalnio žiedo buvusi apleista Lietuvos kino studijos teritorija sutvarkyta ir paversta unikalia gyvenviete šiuolaikiniam žmogui. Šis projektas už urbanistinius sprendimus ir darnią integraciją į gamtą buvo apdovanotos Lietuvoje ir linksniuojamas kaip pavyzdinis Europos NT ekspertų.

„Ąžuolų terasos“ pratęs šią tvarumo istoriją ir pasiūlys tai, ko ieško šiuolaikiniai miesto gyventojai – gyvenimo kokybę užtikrinančią unikalią aplinką ir puikiai išvystytą infrastruktūrą“, – pranešime cituojamas „MG Valdos“ pardavimų skyriaus vadovas Mantas Umbrasas.

Pasak projekto architekto Algirdo Kaušpėdo, „Antakalnio terasų“ gyvenvietė – tai vienas iš nedaugelio sėkmingų sostinės NT plėtros pavyzdžių. „Nedaug reikia kūrybinės ir profesinės išmonės norint suprojektuoti tradicinį daugiabutį, tačiau labai daug pastangų reikalauja sukurti projektą, kuris ne tik prisidėtų prie darnios Vilniaus plėtros, bet ir maksimaliai integruotųsi į aplinką išsaugant natūralumą – ilgaamžius medžius ir reljefo kalvas. Prie šio projekto kartu su architektų komanda dirbo ir kraštovaizdžio specialistai. Viso to rezultatas – išskirtinis projektas, apjungiantis savyje modernumą, techninę pažangą ir natūralumą. Užsienio šalių architektus, vizituojančius Lietuvoje, visada nusivežu trumpai ekskursijai į „Antakalnio terasų“ namų kvartalą, kad išvykę jie perduotų žinią, jog ir pas mus jau yra darnių projektų pavyzdžių“, – teigia vyriausias projekto architektas A. Kaušpėdas.

Antakalnio terasosNaujoje „Ąžuolų terasų“ gyvenvietėje gyventojai galės rinktis savo namus iš 151 naujos statybos 2-5 kambarių 44-142 kv. m butų su daline arba visa apdaila. Visi butai turės maumedžio lentomis išklotas terasas. Pietinėje namų pusėje įrengta saulės poveikio kontrolės sistema padės apsisaugoti nuo kaitrių spindulių. Kaip ir kituose „Antakalnio terasų“ projektuose, „Ąžuolų terasose“ suprojektuota požeminė automobilių parkavimo aikštelė, kad visa kiemo aplinka būtų saugesnė ir skirta tik gyventojams – čia bus vaikų žaidimų aikštelės, žaliosios zonos poilsiui, susibūrimams su kaimynais skirta bendruomenės aikštė. Uždaras kiemas bus rakinamas ir stebimas IP kameromis. Statant namus bus išsaugoti ilgaamžiai medžiai, augantys teritorijoje, bei suformuota ąžuolų alėja.

„MG Valdos“ pardavimų skyriaus vadovas pastebi, kad nors „Antakalnio terasų“ kompleksas plėtojamas jau šešerius metus, tačiau pirkėjų portretas mažai pakito. „Išskirtinė vieta – šalia esantys Antakalnio pušynai – lėmė gyventojų pasirinkimą, kai ieškoma modernaus ir kokybiško būsto mieste, su gerai išvystyta aplinkine infrastruktūra, tačiau nesinori prarasti natūralios gamtos teikiamos naudos. Be to, šiuo metu plėtojamame paskutiniame „Antakalnio terasų“ etape „Ąžuolų terasos“ pirmas aukštas bus skirtas komercijai. Paslaugų spektras bus sudėliotas atsižvelgiant į greta gyvenančius gyventojus ir jų poreikius. Tokiu būdu aplinkinė infrastruktūra bus maksimaliai orientuota į naujakurius. Siekiant išsaugoti gyventojų privatumą bus suformuoti uždari vidiniai kiemai, kurie atskirti nuo komercinių patalpų“, – teigia M. Umbrasas.

Iš viso į „Antakalnio terasų“ projektą „MG Valda“ investavo 70 mln. eurų. Čia pastatytuose daugiabučiuose, įskaičiuojant būsimusAntakalnio terasos „Ąžuolų terasų“ butus, gyvens apie 850 šeimų. Tvarkant buvusią apleistą 5 ha teritoriją ir paverčiant ją šiuolaikine gyvenviete ypatingas dėmesys skirtas ekologiškumui ir natūralumui. Pradėjus plėtoti kompleksą senų pastatų griuvėsiai buvo panaudoti požeminės automobilių stovėjimo aikštelės statybai ir kelių tiesimui. Namų statybai naudojamos ekologiškos ir natūralios medžiagos – natūralaus maumedžio lentos terasoms bei natūralaus degto molio plytos fasadams. Siekiant tausoti išteklius vidiniuose kiemuose reguliuojamas apšvietimas atsižvelgiant į metų sezono ir paros laiką bei specialiuose rezervuaruose kaupiamas lietaus vanduo, kuris naudojamas aplinkos priežiūrai.

Projektas taip pat išsiskiria investicijomis į aplinką, kurios siekia beveik 4 mln. eurų. Vidiniuose namų kiemuose be fontanų ir vaikų žaidimų aikštelių sukurti net 45 metrų dirbtinis upelis ir bendruomenės aikštės, greta esančiame pušyne atidarytas skulptūrų-suoliukų parkas, kuriam darbus sukūrė žymus Lietuvos skulptoriai. Projekto architekto Algirdo Kaušpėdo suburta landšafto specialistų komanda pasirūpino, kad gyvenamųjų namų komplekse būtų pasodinta daugiau nei 130 skirtingų rūšių augalų ir medžių.

Antakalnio terasos

Bendrovė „MG Valda“ šiuo metu be „Ąžuolų terasų“ namų naujus butus siūlo įsigyti trečiajame „LightHouse“ gyvenvietės etape bei „Užupio krantinių“ gyvenamųjų namų projekte.

>>>Į ką tik užbaigtą „Pušų terasų“ gyvenvietę gyventojai keliasi ir iš užmiesčio

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


NT projektai

nuotrauka
2020-09-30 11:59
„Newsec“ atstovavo Skandinavijos ir Baltijos šalių telekomunikacijų įmonei „Telia“ sudarant biurų nuomos sandorį su verslo centro „Prime“ vystytojais UAB „Prime biurai“. Tai didžiausias biurų nuomos sandoris Kauno komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinkoje šiais metais.
nuotrauka
2020-09-24 09:46
Kaune, dešiniajame Neries krante, toliau aktyviai kuriasi modernus Piliamiesčio gyvenamųjų namų kvartalas. Projekto vystytoja, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“, kitapus Kauno Senamiesčio baigė jau aštuntojo Piliamiesčio daugiabučio statybas.
nuotrauka
2020-09-23 09:52
Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad šių metų antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, būsto kainos Lietuvoje augo 7 proc. Nekilnojamojo turto ekspertas Remigijus Pleteras teigia, kad nors kainų augimas ir atspindi pokyčius rinkoje, galimybių įsigyti prieinamą būstą vi...
nuotrauka
2020-09-18 10:25
„Omberg“ anksčiau nei planuota užbaigė Vilniuje, Pašilaičiuose, 2017 m. pradėtą statyti gyvenamojo būsto projektą „Grigalaukio dominija“, kurį sudarė 4 statybų etapai.
nuotrauka
2020-09-15 10:07
„Realinija“ pabaigė projekto „Sierakausko 25“ Vilniuje pirmąjį statybų etapą, kurio metu buvo pastatyti 3 keturaukščių gyvenamųjų namų korpusai. Juose įkurti 52 butai, o bendras pastatytas gyvenamasis plotas yra didesnis nei 4000 kv. m.
nuotrauka
2020-09-09 08:53
Bendrovė „Baltic Asset Management“ investuoja 1,5 mln. eurų į pirmuosius loftus Karoliniškėse. Konversijos projektas „Cosmo lofts“ įsikurs V. Maciulevičiaus gatvėje, pirkėjams bus pasiūlyti 39 loftai su uždara automobilių stovėjimo aikštele.
nuotrauka
2020-09-07 13:29
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė statybų generalinės rangos sutartį su bendrove „Monolitus“, kuri įgyvendins gyvenamojo projekto „Namai-Kintai“ statybas Vilniaus Šnipiškių rajone.
nuotrauka
2020-09-04 11:12
Po karantino laikotarpio fiksuoto kluptelėjimo vasarą atsitiesianti nekilnojamojo turto (NT) rinka šiltąjį metų laikotarpį užbaigė aktyviai. Rugpjūčio rezultatas buvo geresnis nei prieš metus ir tai padėjo dar labiau sumažinti šių metų atotrūkį nuo 2019-aisiais matytų skaičių, teigia įregistruotų NT...
nuotrauka
2020-08-27 10:23
Šių metų antrąjį ketvirtį buvo galima plika akimi matyti su kokiais iššūkiais susiduria visas prekybos ir prekybinių patalpų sektorius Lietuvoje. Iš esmės pilnai uždaryti didieji prekybos centrai, ištuštėjusios miestų gatvės ir duris užvėrę smulkieji prekybininkai. Buvo išties keista stebėti, kaip d...
nuotrauka
2020-08-26 11:27
„Build Me“ atnaujina Vilniuje, Pilies gatvėje, esantį pastatą. Projekte „Pilies 10" bus įrengti ir rinkai pasiūlyti išskirtiniai apartamentai bei komercinės patalpos. Investicijos į XVI amžiaus pastato atnaujinimą sieks daugiau kaip 5 mln. eurų.
nuotrauka
2020-08-21 13:55
Įmonės EIKA valdomoje daugiabučių namų gyvenvietėje „EIKA namai Pilaitėje“, Karaliaučiaus g., statomas paskutinis gyvenamasis namas bei projektuojama maisto parduotuvė.
nuotrauka
2020-08-18 11:45
Nepaisant dabartinės pandemijos atneštų iššūkių visai šalies ekonomikai ir tuo pačiu nekilnojamojo turto (NT) rinkai, Lietuvos didmiesčių modernių biurų sektorius šių metų pirmąjį pusmetį esminių pokyčių nepatyrė, skelbiama „Ober-Haus“ parengtoje 2020 metų pirmojo pusmečio Vilniaus, Kauno ir Klaipėd...
nuotrauka
2020-08-17 10:48
Centrinėje Vilniaus dalyje, Naujamiestyje, planuojamas mini kvartalas, kurio gyventojams kuriama žalia, rami ir jauki oazė miesto vidury. Projekto adresas – T.Ševčenkos g. 25. Esamų penkiaaukščių gyvenamųjų namų vidiniame kieme vietoje administracinių pastatų projektuojami trys nedideli 5 aukštų nam...
nuotrauka
2020-08-10 10:28
„Ober-Haus“ Lietuvos butų kainų indekso (OHBI), fiksuojančio butų kainų pokyčius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), 2020 metų liepos mėnesio reikšmė išaugo 0,1% (2020 metų birželį buvo fiksuojamas 0,2% augimas). Bendras butų kainų lygi...
nuotrauka
2020-08-04 09:15
Nekilnojamo turto vystymo bendrovė „Rinvest“ skelbia apie kotedžų kvartalo „Pavilnio parkas“ statybų pabaigą. Sostinės Pavilnių regioninio parko pakraštyje iškilusiame kvartale iš viso pastatyti 59 kotedžai, bendra investicijų suma siekia 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2020-08-03 10:38
EIKA pradėjo plėtoti du naujus daugiabučius namus antrajame „Bajorų alėjų“ kvartale Vilniuje, Bajoruose, Salaspilio gatvėje. Tai yra pirmasis antrojo kvartalo etapas, kuriuo planuojama pastatyti du keturių aukštų daugiabučius gyvenamuosius namus „Beržus“, juose – 54 butus. Numatytų investicijų suma ...
nuotrauka
2020-07-29 11:08
Dalinė būsto apdaila paprastai suvokiama kaip „daugiau nei plikos sienos“. Tačiau kas konkrečiai turėtų ją sudaryti, nėra apibrėžta jokiame dokumente. Taigi tai atveria rankas nekilnojamojo turto vystytojams žongliruoti įvairiomis sąvokomis, paslėpti nepabaigtus darbus, o pirkėjas, įsigijęs pigiau k...
nuotrauka
2020-07-29 11:00
Kauno komercinio nekilnojamojo turto (NT) rinka toliau smarkiai auga – per 2020 m. pirmąjį pusmetį nuomai siūlomų biurų patalpų plotas padidėjo 12 proc., o per metus net 33 proc. Toks spartus biurų augimas šiuo metu atveria plačias pasirinkimo galimybes nuomininkams, tačiau šis laikotarpis ilgai nes...
nuotrauka
2020-07-24 13:02
UAB „Eika“ savo vystomuose projektuose pradeda pardavinėti butus su saulės elektros energija, o „Antakalnio panorama“ – pirmasis projektas, kurio klientai, įsigiję butus iki rudens, kartu taps ir nutolusios saulės elektrinės bendrasavininkais. „Žalioji“ elektros energija jiems bus tiekiama iš saulės...
nuotrauka
2020-07-23 10:02
Šiuo metu skelbiami naujausi tarptautinių kompanijų duomenys ir apklausos rodo, skelbia „Ober-Haus“, kad pandemijos akivaizdoje komercinio nekilnojamojo turto (NT) investicinių sandorių rinkos globaliu mastu patiria didesnius ar mažesnius neigiamus pokyčius.

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė arma...