2023 birželio 10 d. šeštadienis, 18:22
Reklama  |  facebook

Apsaugos sistemų integracija sparčiai žengia į priekį

2016-09-26 09:04
Budėtojus ir apsaugos darbuotojus vis dažniau keičia modernios apsaugos sistemos. Tiek privatūs asmenys, tiek verslo atstovai siekia apsaugoti savo turtą, verslo aplinką, siekia kontroliuoti, kas patenka į patalpas, išvengiant konfliktinių situacijų. Tokie vartotojų lūkesčiai reikalauja optimalių sprendimų.
nuotrauka
Daugiausiai įmonės klausiama dėl vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo privačiuose ir komerciniuose objektuose, taip pat išlieka populiarios ir saugos signalizacijos. „Kamtechna“ iliustr.


Minimos įmonės
Kamtechna, UAB
Įmonė „Kamtechna“ yra kaip tik tokia įmonė, kuri tiekia visų tipų apsaugos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, priešgaisrinės signalizacijos sistemas, – jas parduoda, montuoja bei prižiūri. Apie apsaugos sistemų poreikį ir specifiką – įmonės vadovas Kirilas Chudasovas.

Kokie saugos sistemų projektai populiariausi: asmeninio turto ar verslo apsaugai?

Šiuo metu daugiausiai užklausų sulaukiame dėl vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo privačiuose ir komercinės paskirties objektuose, taip pat išlieka populiarios ir saugos signalizacijos. Įdomu tai, kad vaizdo stebėjimo sistemų naujovėmis domisi tiek verslo, tiek privatūs klientai. Žinoma, daugelio žmonių noras yra paversti savo namus neįveikiama tvirtove, o verslo saugumas mūsų dienomis jau seniai tapęs prioritetu.

Kokias ryškiausias tendencijas išskirtumėt, kalbant apie šiuolaikines apsaugos sistemas?

Sparčiai auga vaizdo stebėjimo sistemų populiarumas. Jeigu prieš keletą metų dviejų megapikselių kameros buvo laikomos aukšto techninio lygio įranga, tai šiandien tai jau savotiška atgyvena. Šiuo metu populiariausios keturių ir aštuonių megapikselių vaizdo kameros, po kelerių metų, manau, populiarės kameros su dar didesne raiška, kuri bus didesnė nei aštuoni megapikseliai.

Vartotojai vis dažniau pageidauja, kad būtų sudaryta galimybė stebėjimo sistemas kontroliuoti „on-line“ režimu. Visame pasaulyje populiarėja „WiFi“ tinklų, 3G, 4G ryšių integracija.

Šiuolaikinis žmogus aktyviai naudojasi internetu, o prieiga prie interneto ir yra vienintelė sąlyga, norint nuotoliniu būdu kontroliuoti savo apsaugos sistemą. Tam reikia tik instaliuoti programos aplikaciją į savo planšetinį kompiuterį ar telefoną.

Populiarėja GSM signalizacijos, vis aktyviau domimasi išmanaus namo idėja.

Su kokia įranga, gamintojais ir technologijomis dirba jūsų įmonė?

Šiuo metu rinkoje yra daug gamintojų, siūlančių analogišką produkciją. Renkamės geriausius įrangos tiekėjus – pagal inžinierių ir klientų atsiliepimus. Mes niekada neapsiribojame vienu įrangos gamintoju. Įgyvendindami projektus stengiamės maksimaliai atsižvelgti į kliento pageidavimus: jeigu yra užduotis – mūsų darbas yra surasti geriausią sprendimą. Kuo užduotis sudėtingesnė, tuo įdomiau mums, kaip sistemų instaliuotojams, nes profesiniai iššūkiai skatina ieškoti pačių novatoriškiausių sprendimų.

Ar pasitaiko unikalių, netipinių projektų?

Kiekvienas objektas ir projektas yra savotiškai unikalus. Galiu pateikti vieną pavyzdį, kaip netipišką sprendimą.

Mūsų įmonė daugiabučiame gyvenamajame name įrengė IP vaizdo telefonspynes, IP vaizdo kameras ir praėjimo kontrolę. Vaizdo kamera, nuskaičiusi automobilio valstybinį numerį, automatiškai atidaro garažo vartus, o visų vaizdo kamerų įrašai saugomi archyve 30 dienų. Namo gyventojai telefone arba kompiuteryje gali peržiūrėti šiuos vaizdo įrašus, o pasinaudodami IP vaizdo telefonspyne gali ne tik atrakinti lauko duris, bet ir pamatyti vaizdą požeminiame garaže, kur stovi jų automobiliai. Taip pat yra galimybė peržiūrėti kiemo, kur žaidžia vaikai, vaizdą.

Praėjimo kontrolė neleidžia pašaliniams patekti į apsaugotą teritoriją ir patalpos tampa dar saugesnėmis.

Kuo išskirtinės jūsų įmonės klientams teikiamos paslaugos?

Įmonė skiria daug dėmesio darbo proceso optimizavimui ir paslaugų kokybei. Pasiekiame aukštą lygį optimizuodami darbo procesą, visada gauname didžiausią našumą su mažiausiomis sąnaudomis.

Visi įmonės darbuotojai aprūpinti šiuolaikiškais įrankiais, apmokyti, kaip teisingai pasiruošti darbui, nuo kuo pradėti ir kaip tęsti darbą, išvengiant laiko gaišinimo. 

Proceso optimizavimas mums padeda atlikti darbą greičiau ir kokybiškiau, o tai sudaro galimybes klientams garantuoti kokybę ir suteikti visas garantijas.

„Kamtechna“ iliustr.

 

 
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-06-09 07:08
Verslo miestelių plėtrą Lietuvoje vykdanti „SBA Urban“ startavo su pirmojo „Urban HUB“ statybų darbais Kauno rajone. Numatoma, kad didžiausias Baltijos šalyse prekybos, biurų ir logistikos (ang. stock-office) projektas bus baigtas per rekordiškai trumpą laiką. Daugiau nei 70 tūkst. kv. m ploto miest...
nuotrauka
2023-06-06 12:36
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ pasirašė sutartį su „Veikmės statyba“ dėl sostinės centriniame verslo rajone plėtojamo verslo centro „Hero“ statybų. Bendrovė pasirinkta verslo centro konstruktyvo statyboms, kurias numatyta baigti kitų metų spalio mėnesį. Užbaigti statyti verslo ce...
nuotrauka
2023-06-05 13:26
Per balandį ir gegužę pasirašius sutartis su projektuotojais, iki 2026 m. Vilniuje atsidarys dar keturios naujos įvairaus amžiaus vaikams skirtos švietimo įstaigos: darželis Balsiuose (Aušrinės g. 10A), darželis Šnipiškėse (Kernavės g. 82), progimnazija Pavilnyje (S. Lozoraičio g. 95) bei progimnazi...
nuotrauka
2023-06-02 11:31
Sostinės gyventojai ir miesto svečiai jau gali išvysti beveik išbaigtą JAV architekto Danielio Libeskindo projektuoto, Konstitucijos prospekte kylančio verslo centro „Artery“ išorės vaizdą. Pastate vyksta užbaigiamieji, daugiau nei metus trukę, fasado stiklinimo darbai. Pasak projekto vystytojų, sta...
nuotrauka
2023-06-02 10:15
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, atidarė didžiausią Baltijos šalyse „BAUMIT Life“ fasadų centrą - bendradarbystės erdvę, kuri veikia naujose įmonės patalpose Vilniuje, Ukmergės g. 364.
nuotrauka
2023-06-01 14:50
Darželių laukiančioms jaunoms vilniečių šeimoms džiugi žinia – pasirašyta rangos sutartis dėl darželio augančiame Pilaitės rajone. Planuojama, kad mažieji darželį galės pradėti lankyti 2026-aisiais. Numatoma, kad ugdymo įstaigą galės lankyti iki 320 vaikų: 16 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ...
nuotrauka
2023-06-01 12:22
Nesandari stogo danga ir vandens nuvedimo sistema, savaiminiai augalai ant pastato, drėgmės pažeisti konstrukcijų elementai – tokios ir panašios problemos kamuoja daugelį vertingų istorinių Lietuvos pastatų. Šią situaciją gerai žino Kultūros infrastruktūros centro Kultūros paveldo prevencinės prieži...
nuotrauka
2023-05-31 09:49
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ rinkoje ketina pasiskolinti apie 60 proc., arba iki 67 mln. eurų, lėšų Vilniaus centrinėje dalyje statomam verslo centrui „Hero“, į kurį iš viso investuos 112 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 14:50
Nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ gavo leidimą verslo centro „Business Stadium Central“ sostinės Rinktinės gatvėje statyboms. Darbus įmonė planuoja pradėti iš karto, investicijos sieks 60 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 11:00
Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.
nuotrauka
2023-05-23 14:49
Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektas keliasi į naują etapą – šiandien, gegužės 23 d., išduotas statybos leidimas Nacionaliniam stadionui ir jame įsikursiančiam sporto muziejui. Stadiono statybos darbai – kartu su visu Daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m. Projektą vy...
nuotrauka
2023-05-22 09:53
Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą NT vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“. Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydi...
nuotrauka
2023-05-18 11:58
„Eika“ įmonių grupei priklausantis nutolęs saulės elektrinės parkas Klaipėdos rajone jau gamina elektros energiją. Nuo 2023 pavasario 5 megavatų bendros galios elektrinė aprūpina apie 85 proc. „Eika“ grupės dabartinio energijos poreikio.
nuotrauka
2023-05-18 08:04
Statybos pramonė ieško būdų, kaip pagaminti tokius gaminius, kurie pastatams padėtų kuo taupiau naudoti energiją ir būtų tvarūs – paliktų kuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką ir būtų perdirbami. Vienas tokių gaminių – BIOPORAS, kuris naudojamas kaip efektyvi termoizoliacinė medžiaga.
nuotrauka
2023-05-18 06:46
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam A. Goštauto gatvės administracinio kvartalo konversijos pirmojo etapo investiciniam projektui. Šis projektas apima pastato, esančio A. Goštauto g. 11, kapitalinį remontą. Skaičiuojama darbų vertė siekia 16,185 mln. eurų, darbus ketinama baigti 2025 m...
nuotrauka
2023-05-18 06:20
Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.
nuotrauka
2023-05-15 09:39
Lietuvos zoologijos sodo renovacija jau beveik pasiekė tikslą – įgyvendinta daugiau nei 80 proc. numatytų darbų. Pastatyti daugumos gyvūnų vidaus bei žiemojimo pastatai, lauko voljerai, baigtas rekonstruoti senasis žirafų, zebrų pastatas, pastatytas apžvalgos bokštas su liftu, pilnai įrengtas takas ...
nuotrauka
2023-05-15 09:36
Pilnai rekonstravęs vieną universiteto bendrabutį, Kauno technologijos universitetas (KTU) toliau modernizuoja turimus gyvenamosios paskirties pastatus. Siekiant sukurti šiuolaikišką, studento poreikius atitinkančią gyvenamąją aplinką, šiuo metu ruošiami dar kelių KTU bendrabučių rekonstrukcijos pro...
nuotrauka
2023-05-10 13:57
Tradiciškai gegužės pradžioje Videniškių (Molėtų r.) Šv. Lauryno bažnyčioje ir vienuolyno muziejuje paminėta palaimintojo Mykolo Giedraičio diena. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu pernai buvo atlikti koplyčios ir zakristijų stogų, fasadų tvarkybos (remonto) darbai.
nuotrauka
2023-05-09 07:49
Pavasaris, kaip rodo ilgametė specialistų patirtis, yra geriausias metas apšiltinti sienas ir stogą. Itin svarbu, kad statybų ekspertams siūloma vis daugiau patikimų sprendimų, kurių vienas populiariausių – greičiausio stingimo putų klijai rinkoje „FOME FLEX 60 Seconds Fast Fix“.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas