2023 birželio 4 d. sekmadienis, 13:06
Reklama  |  facebook

Atskleidė, ko reikia, kad RESTA būtų sėkminga

2016-04-28 10:56
Vilniuje prasidėjo tradicinė paroda RESTA, kuri yra ideali proga statybų pasaulio žmonėms ne tik parodyti save, bet tuo pačiu ir pabendrauti su kolegomis bei klientais. Tradiciškai parodoje dalyvauja ir šildinimo sprendimų gamintojas „ROCKWOOL“, kurio techninis vadovas Andrius Buska sako, jog RESTA yra tarsi naujo statybų sezono atidarymo šventė.
nuotrauka
Kai pavyksta pritraukti daug žmonių, tos keturios parodos dienos prabėga labai greitai. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
ROCKWOOL, UAB
„Taip jau tradiciškai susiklostė, kad RESTA medžiagų gamintojams bei tiekėjams tampa tokiu sezonu startu. Tai vienas iš tų veiksmų, apie kurį intensyviai galvojame ir ruošiamasi gerokai iš anksto. Nieko keisto, kad kelinti metai čia vis dalyvaujame ir stengiamės pristatyti kažką naujo. Pavyzdžiui, pernai orientavomės į aplinkosaugą. Šiemet labiausiai norime pristatyti kelis naujus savo gaminius“, – kalbėjo A. Buska. (Portalo nuotraukoje apačioje)

„ROCKWOOL“  techninis vadovas teigia,kad kaip ir kiekvienais metais, visa bendrovės produkcija yra orientuota į energijos panaudojimo efektyvumą. „Kalba eina tiek apie energiškai efektyvių namų statybą, tiek apie tinkamų sprendimų diegimą. Turime du gaminius, kurie tam ir skirti. Visų pirma, tai yra REDAir LINK sistema, kuri skirta langų montavimui. Kita naujovė, mūsų iš pagrindų atnaujinta gaminių grupė skirta plokštiems stogams. Tai dvi gaminių grupės, kurias šiemet labiausiai norisi pristatyti“, – teigė jis.

Pašnekovas sako, kad tokiose parodose yra svarbu surasti balansą tarp dėmesio savo kolegoms iš verslo pasaulio, ir galutiniams vartotojams. „Mums svarbūs ir tie, ir tie. Dažniausiai žmogus, kuris galvoja kažką statyti, apėjęs visą parodą tikrai visko neprisimins. Svarbiausia, kad jam užsifiksuotų koks nors akcentas. Tada, kai ateis laikas, jis jau mus prisimins. Todėl paprastus lankytojus ir siekiame taip užkabinti. Kalbant apie mūsų kolegas, tai didžiąją jų dalį pažįsti iš veidų. Tai gera proga su jais pasidalinti žiniomis“, – sakė A. Buska.

Žinoma, RESTOS parodos dydis tuo pačiu yra ir išbandymas. Juk tokioje gausoje labai nesunku pasimesti. Todėl kiekvieno stendo šeimininkai turi pademonstruoti ir tam tikrą išmonę, jeigu nori būti pamatyti.

„Turi būti kažkas panašaus į raziną batone. Keletą metų iš eilės mes turėjome tokių „razinų“. Pavyzdžiui, vienais metais dalinome kibirus. Buvo didelis ažiotažas. Pernai norėjome parodyti kaip gaminama akmens vata ir kaip pavyzdį savo stende gaminome cukraus vatą. Tokie dalykai žmonėms įsimena. Vėliau tave atsimena ir kitais metais. Išprotėję dalykai padeda įsiminti“, – kalbėjo  „ROCKWOOL“ techninis vadovas.

Kai iš tikrųjų pavyksta pritraukti daug žmonių, tos keturios parodos dienos prabėga labai greitai. „Sėkminga RESTA mums būna tada, kai nėra laiko gerti kavą, žiūrėti į telefoną. Norisi, kad nuolatos būtų su kuo kalbėti. Apie pasisekimą labai gerai galima nuspręsti iš to, kiek turto reikia parsivežti atgal į biurą. Jeigu dėžės tuščios, tai reiškia viskas buvo gerai. Jeigu dėžės pilnos, reiškia, kad kitąmet reikai labiau pasistengti“, – sakė A. Buska.
Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA