2021 gegužės 13 d. ketvirtadienis, 6:14
Reklama  |  facebook

Ekspertų verdiktas: dėmesio verti NT projektai Vilniuje

2021-02-05 13:28
Į ilgametę patirtį turinčių „Capital“ NT brokerių Arūno Pranevičiaus, Justo Pranskaičio ir Manto Sladkevičiaus akiratį pateko šiuo metu Vilniuje populiariausi pirminės rinkos projektai. Ekspertai pateikė savo profesionalų vertinimą bei pasidalino asmeniniais bei pirkėjų įspūdžiais.
nuotrauka
Ntnaujienos.lt (istockphoto.com) iliustr.


Straipsnyje aptariami projektai, kuriuose butai parduodami su pilna daline apdaila – įrengta rekuperacija, šildymo sprendimais, išvedžiota elektros instaliacija ir vamzdynais.

„Linkmenų ežerai“ Šnipiškėse

Tai trijų sėkmingai įgyvendintų etapų projektas netoli Ozo gatvės, dabar sėkmės sulaukiantis ir antrinėje NT sostinės rinkoje. Privalumai – greta tvarkomas Neries Senvagės parkas, dėl kurio aplinka gražėja ir patrauklėja naujakuriams. Pagyrimai vystytojams nuo NT ekspertų keliauja ir iš už esmės pakeistą vietos veidą, gerus butų išplanavimus ir patrauklias kainas. Brokerių vertinimu, trūkumas – rekuperacinės sistemos nebuvimas (atsirado tik trečiajame etape), ir dideli radiatoriai prie vitrininių langų.

„Centro rezidencija“ Žirmūnuose

Tai gero išplanavimo būstai buvusio Žalgirio stadiono apylinkėse, netoli centro. Privalumas – sėkminga viso kvartalo konversija su integruotomis gyvenamosios paskirties, komercinės ir laisvalaikio funkcijomis. Gyventojai projektą vertina dėl centrinės lokacijos – naujasis miesto centras ir senamiestis nuo čia pasiekiami per kelias minutes. Perkančius būstą čia NT ekspertai ragina atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kaip garso izoliacija, bendrųjų patalpų įrengimas, kadangi aukštesnė kv.m. kaina diktuoja ir aukštesnius kokybinius reikalavimus.

„Žvėryno panoramos“ Šeškinėje

Dar vienas projektas Vilniuje, sulaukęs didelio populiarumo tarp pirkėjų. Šiuo metu jame likę tik didesnio ploto butai. Privalumai – projektas baigtas ne etapais, o vystytas ir baigtas vienu metu. Kai kurie butai su erdviomis terasomis gali didžiuotis unikaliais vaizdais, ypač į pietinę pusę. Nors projektas sulaukė Šeškinės (projektas yra būtent šiame rajone) bendruomenės pasipriešinimo, į rajono vaizdą jis įsiliejo sėkmingai ir darniai. Puikūs butų išplanavimai, individuali rekuperacija vertinami kaip šio projekto privalumai, nedidelis minusas – šildomų grindų nebuvimas. Iš pradžių projektas viliojo gana draugiška kainodara, tačiau įsibėgėjant prekybai kainos pakilo.

„Baltas lapas“ Naujamiestyje


Tai vienas populiariausių projektų Naujamiestyje, kurio pirmieji du etapai jau beveik sėkmingai baigti, o laisvų butų juose irgi liko nedaug. Brokerių įvertinimo, nepaisant nemažos kainos už kv. m., projektas sulaukė dėl bendros statybos darbų kokybės, architektūrinės estetikos, jaukaus vidinio kiemo. Atskirų pagyrimų vertas ir projekto marketingo komandos darbas – pavyzdžiui, kiekvienas butas turėjo savo virtualios realybės sprendimą, leidusį pamatyti ir suvokti jo vidaus erdves, negi saulės judėjimą už langų. Tačiau perkant butą šiame projekte ne visiems gali patikti jo tankus užstatymas, ribotas matomumas.

„Naujasis Skansenas“ Šnipiškėse


Tai naujas didelis šiuo metu vystomas projektas, kuris rajono urbanistiniame vaizde išsiskirs savo vientisumu. Naująjį projektą tarp Linkmenų ir Žalgirio gatvių patikėta projektuoti trims architektų komandoms, tarp kurių – ir Algirdo Kaušpėdo vadovaujamai studijai. Tai patikimo vystytojo dar vienas kokybiškas projektas rajone, kuris kol kas stokoja vientiso vystymosi ir bendros vizijos.

„Verkių sodas“ Žirmūnuose

Vilniečių mėgiamas, sėkmingai parduodamas projektas. Šiuo metu vyksta antro etapo pardavimai. Lyginant su pirmuoju, šio etapo butai, NT ekspertų skaičiavimu, pabrango 4-6 tūkst. eurų. Privalumai – apgalvoti butų išplanavimai, gera lokacija netoli Verkių ir Šiaurės miestelio, pavadinime duotą pažadą išpildo kieme įrengtas sodas. Be to, projektas patrauklus ieškantiems buto investicijai – dėl netoli esančių universitetų butą būtų nesunku išnuomoti studentams. Trūkumai – rekuperacija ne visuose butuose, nėra grindinio šildymo. Klausimų kelia eismas link projekto ir iš jo piko metu – dėl nuolat užsikemšančios Kareivių ir Žirmūnų g. sankryžos, Verkių g. žiedo.

„Miško ardai“ Burbiškėse


Burbiškių miško apsuptyje iškilę namai, kuriuose beveik iš kiekvieno buto galima mėgautis miško vaizdu, ir visa tai – miesto ribose. Baigus pirmą etapą, jau džiugina kokybė ir vystytojo parinkti sprendimai, šviesios laiptinės, mažaaukštė statyba, didelės terasos arba balkonai. Visuose butuose – aukštos lubos, siekiančios netgi tris metrus. Nors projekto pridavimas kiek vėlavo, jį įsigijęs vienas iš laidos kūrėjų sako, kad laukti buvo verta. Vienas iš projekto trūmumų – susisiekimas viešuoju transportu.

„Andrum Metropolis“ Šnipiškėse

Gera centrinė lokacija, geras kainos ir gaunamos vertės santykis. Šiuo metu likę apie šeštadalis neparduotų būstų. Butai bus šildomi grindiniu šildymu, turės individualią rekuperaciją, aukštesnes lubas. Vertinant vizualizacijas, projektas nestebina fasado sprendimais, tačiau atitiks mokamą kainą. Renkantis būstą kai kuriems gali kliūti atstumai iki artimiausių statinių – tiek daugiabučių, tiek Šnipiškių medinukų.

„Aitvarų namai“ Lazdynėliuose

Mažaaukštė statyba, daug erdvės tarp statinių ir daug žalumos. Dideli įstiklinti balkonai, grindinis šildymas, individuali rekuperacija – malonios detalės, kurios daro buitį gyvenant bute patogesnę. Trūkumai – gandai dėl kvapų iš apylinkėse veikiančių nuotekų valymo įrenginių, tačiau, pasak brokerių, ši problema nėra aktuali naujakuriams, nes jau yra išspręsta. 
ntnaujienos.lt
Žymės  NT rinka
NT projektai

nuotrauka
2021-05-12 12:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir investicijų bendroves valdanti „Omberg group“ Vilniaus Pilaitės rajone įsigijo beveik 10 ha sklypą, kuriame planuoja vystyti mažaaukščius gyvenamojo būsto projektus su rekreacinėmis lauko erdvėmis.
nuotrauka
2021-05-07 10:45
Praėjusį mėnesį nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičius toliau augo, aktyvūs išliko butų, gyvenamųjų namų ir žemės sklypų pirkėjai. Įregistruotų NT sandorių dinamiką analizuojantys Registrų centro analitikai pastebi, kad pastarųjų kelių mėnesių rezultatai viršija iki pandemijos matytus skaičius.
nuotrauka
2021-05-04 11:45
Kaune, dešiniajame Neries krante, toliau kuriasi modernus Piliamiesčio kvartalas. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ kitapus laikinosios sostinės senamiesčio pradeda XI Piliamiesčio plėtros etapą, kurio metu bus pastatytas šiuolaikiškas 6 aukštų gyvenamasis namas su 23 butais i...
nuotrauka
2021-05-04 11:05
Panevėžio vakarinėje dalyje, Kniaudiškių rajone pradedamas vystyti didžiausias per pastarąjį dešimtmetį šiame mieste daugiabučių namų projektas „Ainių namai“.
nuotrauka
2021-04-29 14:01
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Horekus“ sostinės Mūrinės Vokės rajone pradeda gyvenamųjų namų kvartalo „Vokeriai“ statybas. Kvartalą sudaro 44 vienaukščiai, dviaukščiai namai ir kotedžai – iš viso į projektą numatoma investuoti 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2021-04-22 11:31
Naujas prekės ženklas „Chapters“ bus pirmasis bendro gyvenimo (co-living) projektas Vilniuje, siūlantis gyvenamąsias erdves centrinėje mieto dalyje. „Chapters“ apjungs Naujamiestyje ir Konstitucijos pr. verslo centrų zonoje įsikursiančius co-living projektus. Pastarajame projekte taip pat bus teikia...
nuotrauka
2021-04-19 10:09
Metai Vilniaus biurų rinkoje prasidėjo pozityviai – sudarytų nuomos sutarčių plotas per pirmąjį ketvirtį pasiekė 31 tūkst. kv. m. Kaip skelbiama tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovės „Newsec“ parengtoje Vilniaus biurų rinkos 2021 m. I ketvirčio apžvalgoje, dėl pandemijos sukel...
nuotrauka
2021-04-14 10:14
UAB „Eika“ pradeda kvartalo ,,Mėlyni vilkai“ pirmojo etapo, esančio Skroblų g. 14, statybas ir pardavimus. Projektas bus plėtojamas dviem etapais – pirmajame iki 2022 m. IV ketv. planuojama pastatyti 2 daugiabučius namus.
nuotrauka
2021-04-12 11:53
Būstą ar kitą savo nekilnojamo turto objektą parduoti nutarę žmonės susiduria su klausimu: pardavinėti pačiam ar kreiptis į profesionalą? Dažnas, pasirinkęs būstą parduoti savo jėgomis, tikisi tai atlikti greitai, be vargo ir sutaupyti mokestį, kurį už paslaugas sumokėtų brokeriui.
nuotrauka
2021-04-09 09:33
Nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinkoje pirmasis šių metų ketvirtis išliko aktyvus - bendras įregistruotų NT sandorių skaičius buvo penktadaliu didesnis nei per praėjusius metus, augo visų pagrindinių NT objektų kategorijų pardavimai, skelbia įregistruotų NT sandorių dinamiką analizuojantis Regist...
nuotrauka
2021-04-07 11:16
Nekilnojamo turto plėtros bendrovė „HOMA“ tęsia gyvenamo būsto sostinės Lazdynų mikrorajone plėtrą, vystys 5 ir 6 projekto „Lazdynėlių vingis“ etapus. Naujieji projekto etapai rinkai pasiūlys 160 vidutinės klasės butų, apsuptų gamtos ir miesto patogumų.
nuotrauka
2021-03-25 11:27
„Citus“ pernai rudenį anonsuotame projekte „Link Ten“ prasideda statybos darbai – šią savaitę miesto savivaldybė patvirtino statybas leidžiantį dokumentą. Vilniuje, Šnipiškėse iškilsiančiam projektui prireiks apie 9 mln. eurų investicijų. Projekto 80 proc. statybos baigtumą pasiekti planuojama per m...
nuotrauka
2021-03-25 11:03
Būsto rinkai šalies didmiesčiuose nemažinant apsukų vis daugiau gyventojų siekia įsigyti savo svajonių namus. Visgi nusipirkti būstą – tai ne tas pats, kas naujus batus ar televizorių. Dėl to tokį pirkinį planuojantiems gyventojams paprastai kyla nemažai klausimų ar sunkumų.
nuotrauka
2021-03-18 12:47
NT plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šiemet iki kovo vidurio sostinėje parduota 1630 butų, o tai yra 13 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Bendrovės „Realco“ atlikta parduotų butų analizė atskleidžia, ko ieško vilniečiai – greičiausiai išgraibstomi butai su gražiu vaizdu pro langą...
nuotrauka
2021-03-18 09:42
Sostinės Baltupiuose pradeda kilti naujas daugiabutis namas – „Didlaukio 3“, kurį stato NT vystytojas „Lithome“. 5 aukštų, A+ energinės klasės daugiabutyje iš viso bus 57 butai – 1–4 kambarių. Vieno kvadratinio metro kaina prasidės nuo 1900 Eur.
nuotrauka
2021-03-12 10:38
Per pandemiją trijų Baltijos šalių gyventojai būstus perka itin aktyviai, tačiau kauniečiai, klaipėdiečiai ir Rygos gyventojai su pavydu žiūri į Vilnių ir Taliną, kur naujos statybos butų nuperkama kelis kartus daugiau.
nuotrauka
2021-03-10 10:32
„Baltic Asset Management“ užbaigė privačios gyvenvietės projektą Tarandėje „Skandinavijos alėja“ ir skelbia pardavusi visus suprojektuotus sklypus.
nuotrauka
2021-03-09 10:35
Šiaulių bankas suteikė finansavimą nekilnojamojo turto bendrovės „HOMA“ projektams „Gilužio rivjera" ir „Lazdynėlių vingis". Šių projektų plėtrai skirtų paskolų suma siekia 14 mln. eurų.
nuotrauka
2021-03-09 09:42
Nors viešojoje erdvėje vis dažniau kalbama apie tai, kad vilniečiai mieliau renkasi butus sostinės centriniuose rajonuose, pastarųjų 12 mėn. pardavimų statistika rodo, kad daugiausia būstų vis dar parduodama toliau nuo centro esančiuose ramesniuose rajonuose, rodo NT plėtros bendrovės „Omberg“ duome...
nuotrauka
2021-03-09 09:18
Vilniaus centre naujai formuojamame prestižiniame Paupyje NT vystytojas „Lithome“ statys butų kompleksą „New Moon“. Projektas priderintas prie aplink esančio Senamiesčio ir Užupio architektūros, jį sudarys du korpusai, kuriuose iš viso bus įrengti 26 butai. Į šį objektą „Lithome” investuos 2,3 mln. ...

Statybunaujienos.lt » NT projektai