2022 lapkričio 30 d. trečiadienis, 19:59
Reklama  |  facebook

GEALAN siūlo sprendimus, kurie keičia nusistovėjusį požiūrį

2019-05-07 08:53,      Atnaujinta informacija 2019-05-07 08:54
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vaizdo, kuo šviesesnių erdvių.
nuotrauka
Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų. GEALAN iliustr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB

Visi pirmaujančių rinkų analitikai prognozuoja, kad per ateinančius kelerius metus gyvenamųjų namų statybos Europoje ir toliau dinamiškai augs. Šiuo metu lemiamas veiksnys yra nuolatinė urbanizacijos tendencija. Bet ką tai reiškia žmonėms?

Vis augantys tiek naujai statomų, tiek renovuojamų pastatų ir jų langų konstrukcijų kokybei bei šilumos izoliacijos rodikliams keliami reikalavimai kelia ir būsto kainą. Todėl šiuolaikinio būsto langai turi ne tik atitikti griežčiausius garso ir šilumos izoliacijos reikalavimus, bet ir užtikrinti kuo didesnį šviesos srautą, estetinį, harmoningą ir derantį prie eksterjero bei interjero vaizdą. Patvarus bei komfortiškas valdymas, optimaliai panaudojama erdvė abipus langų bei išmaniųjų technologijų integravimo galimybė – ne ką mažiau svarbios šių dienų langų bei durų savybės. Šiuolaikiniai GEALAN sprendimai keičia situaciją ir turi tik vieną ribojimą – užsakovo fantaziją. Vokiška kokybė ir inovatyvios technologijos sudaro galimybes turėti visa tai ir net dar daugiau.

Laukta naujoji stumdomų durų sistema

Išskirtinis sandarumas ir ypač lengvai valdoma – tokiomis rinkos geidžiamomis savybėmis pasižymi naujoji stumdoma GEALAN-SMOOVIO sistema, kuri bandymo stende pasiekė ypač gerų vėjo bei vandens nepralaidumo rezultatų, atitinkančių griežčiausius IFT Rozenheimo langų technologijų instituto reikalavimus. Ši sistema turi ir kitų akivaizdžių pranašumų, kurių pasiekta atsisakius tradicinių varstymo detalių. Toks sprendimas leido ne tik optimaliai išnaudoti erdvę iki pat langų ar durų, bet ir gauti daugiau šviesos, patogesnę galimybę išeiti iš patalpų į lauką. Sprendimas leidžia taupyti ir vietos, nes prie langų lieka daugiau erdvės.

Kadangi visi varčios elementai sumontuoti ant ratukų ir juda paraleliai su rėmu, varčią judinti nereikia jokių pastangų. Atidarymo metu varčia horizontaliai atstumiama nuo rėmo ir lengvai perstumiama į šoną. Uždaryti tokius langus ar duris taip pat patogu ir paprasta, net ir naudojant didelius ir sunkius trigubo stiklo paketus. Dėl lengvo, paprasto naudojimo ši sistema tinka, pavyzdžiui, ir tokiuose pastatuose, kuriuose dažnai keičiasi patalpų naudotojai, nepripratę ar nežinantys, kaip naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais langų rėmais.

Dėl mažo sistemos montavimo gylio sistemą galima panaudoti ne tik naujuose, bet ir renovuojamuose pastatuose. Tai itin svarbu, nes daugelis naujovių paprastai senos statybos renovuojamuose namuose negali būti įgyvendinama dėl technologinių problemų ar trūkstant būtinos erdvės.

Iki šiol pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 HST durys pagal šilumos izoliaciją, maksimalius dydžius, praktiškai be slenksčio, yra laikomos geriausiu sprendimu stumdomų sistemų rinkoje, bet naujoji stumdoma sistema GEALAN-SMOOVIO, atliepdama naujausius rinkos poreikius, sprendžia vartotojų inicijuojamus iššūkius, keliamus pačiam populiariausiam stumdomų durų segmentui.

Modernių langų spalvų tendencijos

Anksčiau buvo įprasta matyti baltumu spindinčius plastikinių langų rėmus. Tačiau dabar jie stebina spalvomis. To pasiekiama tiek laminuojant langų rėmus specialiomis spalvotomis plėvelėmis su medieną primenančiais raštais ir faktūra, tiek gaminant langus iš unikalių spalvotų GEALAN ACRYLCOLOR profilių. 

GEALAN naudojamos unikalios laminavimo plėvelės REALWOOD leidžia mėgautis ir tradiciniu medinio lango vaizdu, ir visais PVC langų pranašumais. Dažytą ir natūralią medieną imituojančios plėvelės REALWOOD žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį ne tik žiūrint, bet ir liečiant. 

GEALAN – vienintelis gamintojas, kuris siūlo ir profilius, pagamintus pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją. Išskirtiniai spalvoti ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu, kai spalva išgaunama suliejant spalvoto akrilo sluoksnį su balto PVC profilio pagrindu. Tokiu būdu paviršius tampa ir spalvotas, ir sunkiai braižomas, nesilupantis, nešerpetojantis ir neblunka saulėje.

GEALAN leidžia rinktis iš 9 standartinių ACRYLCOLOR ir daugiau kaip 50 nestandartinių spalvų. Šiuo metu populiariausios aliuminį ar betoną atkartojančios pilkų, juodų atspalvių langų spalvos. Ar pasirinkti ACRYLCOLOR, ar kokia spalva ar spalvomis laminuoti vieną ar abi profilio puses, lemia tik kliento noras.

GEALAN-KUBUS® – PVC langų ateities sprendimas

GEALAN pirmasis iš PVC profilių sistemų kūrėjų 2016 m. pristatė PVC langų ateities sprendimą. Tai naujoji ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS®, kuri demonstruoja ne tik modernų dizainą, bet ir įspūdingus šilumos izoliacijos rodiklius, būdingus A++ klasės pastatams. To pasiekta naudojant visas iki šiol GEALAN sukurtas inovacijas: jei kitose sistemose jos buvo siūlomos kaip papildomos, tai šių profilių sistemoje jos įtrauktos į bazinę komplektaciją.

GEALAN ne tik sukūrė 100 mm montavimo gylio sistemą GEALAN-KUBUS® su iš išorės praktiškai nematoma varčia ir pagerino šilumos bei garso izoliavimą, bet ir įvedė naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje. Ištisinio stiklo sistema su itin siaurais matomais profiliais kuria stiprų šviesių ir skaidrių erdvių įspūdį. Dideli stikliniai paviršiai atveria kūrybines erdves langų projektuotojams, pastatų architektams.

Langai jau įžengė į skaitmeninimo erą

Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų: į langus integruota besikeičianti stiklo skaidrumo ar vaizdo perdavimo funkcija, įvairūs davikliai profiliuose ir stiklo pakete, sujungti su pastato valdymo sistema, pavers langus ir duris pilnavertėmis išmaniųjų namų dalimis. 

GEALAN sistemų skaitmeninimo pavyzdys – išmanusis IPS lango lustas, vadinamasis „lango pasas“, kuris yra integruojamas į lango konstrukciją ir išsaugo visus aktualius lango bei objekto duomenis. Tai palengvina langų eksploataciją, remontą ar net utilizavimą po daugelio metų ateityje. Dar daugiau – GEALAN langų projektavimo programinės įrangos atnaujinimas, kuris yra suderintas su projektavimui skirtomis BIM platformomis, o tai itin aktualu architektams ir projektuotojams. Netrukus GEALAN klientams pasiūlys naujovę – virtualią ekspoziciją, kuria galės naudotis GEALAN klientai ir partneriai. Virtualių technologijų pagalba bus galima pamatyti ir apsispręsti dėl langų ir durų spalvos, įsitikinti, ar negirdėti gatvės triukšmo, o taip pat vos vienu mygtuko spustelėjimu visą patalpą pakeisti pagal kliento poreikius.

Ateitis – langai su išmaniaisiais vėdinimo sprendimais

Didžiausia šių metų GEALAN pristatoma inovacija – naujos kartos aktyvių ir pasyvių vėdinimo sprendimų linija GEALAN-CAiRE® (angl. Controlled Air REgulation), sukurta sujungiant naujausius technologinius vėdinimo sprendimus ir juos integruojant į GEALAN langų sistemas. Ne tik automatiškai veikiantys, bet ir savaime susireguliuojantys išmanieji vėdinimo sprendimai leis pamiršti vėdinimo problemas. Juos galima įdiegti į išmaniųjų namų sistemą. GEALAN-CAiRE® sistemos sprendimai mūsų rinką pasieks antroje šių metų pusėje. 

Daugiau informacijos apie GEALAN sprendimus bei GEALAN langų ir durų konstrukcijų gamintojus Lietuvoje rasite www.gealan.lt.

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-11-30 10:20
Technologijoms sparčiai keičiant pasaulį, viena sfera – nekilnojamasis turtas (NT) – liko praktiškai nepaliesta inovacijų. Tačiau pamažu situacija ima keistis ir inovatoriai skiria vis daugiau dėmesio šiai sričiai. Kokios perspektyviausios NT technologijų, dar vadinamų PropTech, idėjos yra vystomos ...
nuotrauka
2022-11-30 10:00
Bankas „Bigbank“ suteikė 8,5 mln. eurų paskolą Druskininkuose atgimstančios „Nemuno“ sanatorijos konversiją plėtojančiai „Citus“ grupės įmonei UAB „Arinela“. Paskola bus finansuojama pirmoji projekto „Nemunas by CITUS“ konversijos dalis, o visą projektą sudarys trys savarankiški etapai.
nuotrauka
2022-11-29 13:39
Ekonominei situacijai prastėjant, Lietuvos įmonės ruošiasi sudėtingesniems laikams. Ekonomistas Aleksandras Izgorodinas sako, kad, nors šalies ekonomika iššūkiams pasiruošusi neblogai, tačiau bendros Euro zonos ir pasaulinės tendencijos ją taip pat palies, o kitąmet greičiausiai bus neišvengta ekono...
nuotrauka
2022-11-29 07:16
Įmonė „Kauno šilas“, į rinką tiekianti šiltinimo medžiagas, specialistams pasiūlė ir konkrečių šiltinimo sprendinių – sukurti du katalogai – „Energiškai efektyvus šiltinimas Šiloporu. Brėžinių katalogas, A+, A++ klasė“ ir „Skydiniai namai. A+, A++ klasė“. Didžioji šių katalogų vertė – ilgametė patir...
nuotrauka
2022-11-27 06:07
Miestų veidas nuolat keičiasi ir tobulėja, kurdamas ne tik patogesnę, bet ir patrauklesnę aplinką. Ieškant optimaliausio balanso, analizuojama, kaip galima atgaivinti primirštas ir neretai apleistas teritorijas. Teigiamų rezultatų siekia ne tik miesto valdžia, bet ir nekilnojamojo turto (NT) vystyto...
nuotrauka
2022-11-24 14:48
Kaune duris atvėrė prekybos ir verslo centras „Kalniečiai“, pavadintas anksčiau buvusio prekybos centro vardu. Savanorių prospekte 375-uoju numeriu pažymėto 6 aukštų nekilnojamojo turto objekto bendras patalpų plotas – beveik 7 tūkst. kv. metrų, per 3 tūkst. kv. metrų iš jų užima verslo centro erdvė...
nuotrauka
2022-11-22 15:34
Po kelių dešimtmečių pertraukos „Rotonda" vėl kviečia vilniečius ir miesto svečius apsilankyti. Prie daugeliui nostalgiją keliančio pastato Sereikiškių parke atgimimo prisidėjo ir Vilniaus miesto savivaldybė, kuri, siekdama atgaivinti sostinės širdyje ilgą laiką apleistą kavinę, investavo apie 230 t...
nuotrauka
2022-11-22 07:27
Statybų sektorius susiduria ne tik su daugelį sričių paliečiančiais kylančių kainų, žaliavų trūkumo ar vis augančio investicijų ekologiškiems sprendimams poreikio iššūkiais. Didėjančio vartotojų reiklumo ir rinkos bei aplinkos sąlygų diktuojami pokyčiai reikalauja kūrybiškų ir tvarių sprendimų.
nuotrauka
2022-11-21 16:04
Lazdijuose pradedamos naujojo sporto centro statybos, po kurių iškils 8293,71 kv. m ploto statinys. Jo erdvėse numatytos patalpos įvairioms sporto šakoms, baseinui bei krepšinio salei.
nuotrauka
2022-11-21 09:56
Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) vystytojai pirmieji Baltijos šalys pasiekė aukštą garso izoliaciją. Vilniuje vystomas NT projektas „Mindaugo rezidencija“ yra pirmasis daugiabutis Baltijos šalyse, turintis A klasės garso izoliaciją, kuri gyventojams užtikrina maksimalų privatumą ir komfortą.
nuotrauka
2022-11-18 14:24
Į aplinką harmoningai įsiliejantis fasadas, dvi modernios koncertų salės su preciziška akustika, transformuojama konferencijų, kongresų erdvė, tvariais sprendimais paremta šildymo bei vėsinimo sistema. Visa tai ir kur kas daugiau architektai numato M. K. Čiurlionio koncertų centro Kaune vizijoje.
nuotrauka
2022-11-17 16:10
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia viešąjį pirkimą sukurti Lietuvos klimatinėms sąlygoms tinkamus asfalto mišinius panaudojant perdirbtų padangų gumą ir nustatyti jų eksploatacines savybes, siekiant įvertinti tolesnio panaudojimo galimybes. Atvirame konkurse d...
nuotrauka
2022-11-17 16:01
Pradėjęs modernizuoti savo valdomus pastatus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose, Turto bankas nepaliks nuošalyje ir savo valdomo turto Šiauliuose. Planuojama, jog jau gruodį prasidės Vilniaus g. 265, Šiauliuose esančio pastatų komplekso, kuriame įsikūrusi Valstybinė mokesčių in...
nuotrauka
2022-11-17 10:57
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" Klaipėdoje baigė komercinių patalpų komplekso „STOCK-o" pirmojo etapo statybas. Šis projektas, kartu su vasarą duris atvėrusia „Decathlon" parduotuve, Baltijos prospekte sukurs naują prekybinį miestelį.
nuotrauka
2022-11-16 15:30
UAB „Statybos inžinierių konsultantų biuras“, pasiūlęs tinkamiausią kruiziniams laivams švartuoti skirtos krantinės ir naujo Uosto direkcijos administracinio pastato projekto sprendinį, jau netrukus imsis darbų. Su įmone pasirašyta ir jau yra įsigaliojusi projektavimo paslaugų pirkimo sutartis. Proj...
nuotrauka
2022-11-15 10:32
SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) vystytoja „SBA Urban“ su danų tvarios architektūros kūrėjais „PLH Architects“ pristato šalia Ukmergės gatvės iškilsiantį el. prekybos miestelį „Urban HUB Vilnius“. 22 tūkst. kv. m ploto „stock office“ tipo projektą planuojama įgyvendinti iki ateinančių metų pabaig...
nuotrauka
2022-11-15 07:36
Įmonės TECHNOGAJA sukurti AMAZING KIS vėdinimo sistemų filtrai sėkmingai naudojami tiek vietos rinkoje, tiek Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, žengia ir į kitas rinkas. Tokį AMAZING KIS filtrų populiarumą lemia ne tik tiesioginės, bet ir pridėtinės vertės šiuos filtrus naudojančiam bei...
nuotrauka
2022-11-09 09:17
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų trečią ketvirtį pasiekė 56 mln. eurų ir buvo 30 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (43 mln. eurų).
nuotrauka
2022-11-08 14:52
Prieš 15 metų įkurtame kvartale „Bajorų kalvos" po poros savaičių duris atvers naujas Vilniaus savivaldybės darželis „Bajorėlis". Pirmuoju etapu į darželį priimta 140 vaikų, tačiau grupių bus ir daugiau.
nuotrauka
2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB ...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas