2022 birželio 25 d. šeštadienis, 19:59
Reklama  |  facebook

„Ignitis grupė“ įsikurs „Business Garden Vilnius“ biuro patalpose

2020-10-29 14:15
„Ignitis grupės“ valdyba antradienį, spalio 27 d., pritarė naujo biuro nuomos sutarties sudarymui su konkursą laimėjusia „Business Garden Vilnius“ projektą Lazdynuose plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“. Sutartis pritaikyta pandemijos metu pasikeitusiems darbo įpročiams.
nuotrauka
„Business Garden Vilnius“/„DO ARCHITECTS“ vizualizac.


Minimos įmonės
Ignitis grupė (buvusi Lietuvos energija), AB
Vastint Lithuania, UAB
ESO (Energijos skirstymo operatorius), AB
„Ignitis grupės“ biuro nuomos sutartis bus sudaryta 10 metų laikotarpiui, pranešė įmonė. Bendrovė „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse nuomosis iki 10 tūkst. kvadratinių metrų patalpas, kuriose įsikurs 1 tūkst. darbuotojų, šiuo metu dirbančių trijuose „Ignitis grupės“ nuomojamuose biuruose.

Planuodama naujas patalpas, kaip praneša bendrovė, buvo atsižvelgta į pandemijos sukeltus pokyčius, kurie paskatino atrasti nuotolinio darbo teikiamas galimybes ir kartu pakeitė ankstesnį supratimą apie darbo biure organizavimą. Todėl nuomos sutartyje numatytos lanksčios galimybės mažinti nuomojamą biuro plotą iki tokio lygio, kuris atitiktų būsimus „Ignitis grupės“ poreikius.

„Neišvengiamai reaguojame į pandemijos įtaką, kuri iš esmės keis mūsų darbo kultūrą ateinančius metus, o kai kurie procesai pasikeis negrįžtamai, tad pagrindiniais prioritetais tampa darbuotojų saugumas, didesnės skiriamos erdvės vienam darbuotojui, taip pat darbuotojų srautų valdymas, kai dirbama tiek biure, tiek per nuotolį“, – cituojama „Ignitis grupės“ Organizacinio vystymo tarnybos direktorė Živilė Skibarkienė.

Už naujo biuro patalpas „Ignitis grupė“ kas mėnesį mokės apie 12 Eur/kv. m nuomos mokestį, dar apie 3 Eur/kv. m sudarys išlaidos bendrųjų patalpų išlaikymui. Bendra pirkimo pasiūlymo vertė siekia 19,84 mln. eurų (be PVM) per 10 metų, tačiau faktinė mokėtina suma iš esmės priklausys nuo to, kokio dydžio plotas bus nuomojamas sutarties vykdymo eigoje.

Bendrovės nuomojamos patalpos išsidėstys per 5 pastato aukštus. Bus atsisakoma esamuose pastatuose naudojamos kabinetinės darbo kultūros, todėl erdvės planuojamos taip, kad darbuotojai galėtų efektyviai dirbti komandomis, rinktis darbo vietą, labiausiai tinkamą tuo metu jo atliekamoms užduotims arba darbo pobūdžiui bei lanksčiai derinti darbą biure ir nuotolinį darbą.

Greitai prasidės ir biuro vidaus įrengimo darbai – projekto plėtotojas jau paskyrė interjero komandą, kuri derina patalpų įrengimo koncepciją, kad ši visiškai atitiktų „Ignitis grupės“ poreikius. Erdvės bus suplanuotos efektyviai, ergonomiškai ir estetiškai – darbuotojai turės galimybę dirbti natūraliai apšviestoje, gerai vėdinamoje aplinkoje, galės lengvai bendrauti su kolegomis iš kitų grupės įmonių.

„Ignitis grupė“ bus pirmoji didelė verslo parko „Business Garden Vilnius“ nuomininkė. Itin džiaugiamės ir sutampančiomis vertybėmis. „Ignitis grupė“ orientuojasi į tvarumą, žaliosios energetikos sprendimus, o mes suteikiame ne tik bendruomeniškumą skatinsiantį biurų kompleksą, bet ir didžiausias žaliąsias erdves tarp verslo centrų Lietuvoje. Esame tikri, kad novatoriška darbo erdvė tūkstantiniam „Ignitis grupė“ kolektyvui leis dar efektyviau spręsti energetinius šalies iššūkius“, – cituojamas „Vastint Lithuania“ generalinis direktorius Kęstutis Vedeckis.

Planuojama, kad „Ignitis grupė“ į naują biurą persikels antroje 2021 m. pusėje.

Kaip buvo skelbta anksčiau, „Ignitis grupė“ biuro nuomos konkurso laimėtoju projektą „Business Garden Vilnius“ paskelbė atsižvelgusi į ekonominio naudingumo kriterijus. Šį pasirinkimą didžia dalimi nulėmė vietos kriterijaus vertinimas – „Ignitis grupės“ atžvilgiu šis biurų kompleksas turi geriausią susisiekimą su greitojo eismo gatvėmis bei yra arčiausiai kitų grupės įmonių padalinių Vilniuje, Motorų ir Jočionių gatvėse, taip pat yra arti greitojo susisiekimo gatvių, kuriomis patogiau pasiekti Elektrėnuose, Kruonyje, Kaune ir likusioje Lietuvoje esančias grupės įmonių valdomas jėgaines bei kitus objektus.

Į naująjį „Ignitis grupės“ biurą bus perkelti „Ignitis grupės paslaugų centro“, ESO ir kitų grupės įmonių darbuotojai, šiuo metu dirbantys Žvejų g., Aguonų g. ir P. Lukšio g. esančiuose biuruose. Šie trys šiuo metu nuomojami pastatai per pastaruosius keletą metų buvo sėkmingai parduoti. 

 • Biuro nuomos sutartis bus pasirašyta su „Business Garden Vilnius“ projektą plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“.
• Sutartyje numatyta galimybė keisti nuomojamo ploto dydį.
• Naujame biure įsikurs apie 1 tūkst. „Ignitis grupės“ įmonių darbuotojų.
„Business Garden Vilnius“ („DO ARCHITECTS“) vizualizac.
Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2022-06-23 10:31
Nuo liepos 1 dienos įsigalios Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengti teisės aktų pakeitimai, kurie sumažins darbdavio galimybę piktnaudžiauti ir išmokėti skirtingas dienpinigių sumas.
nuotrauka
2022-06-23 09:50
Šių metų gegužę visos pramonės produkcijos vertė sudarė 2,9 mlrd. EUR to meto kainomis ir, palyginti su balandžiu, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, sumažėjo 7,6 proc. palyginamosiomis kainomis (nepašalinus – 6,1 proc.).
nuotrauka
2022-06-23 09:26
Finansų sektorius jau ne vienerius metus laikosi Europos žaliojo kurso diktuojamos tvarumo krypties. Bendraudami su savo klientais, bankai tampa žaliųjų idėjų ambasadoriais – komentuodami savo politiką verslo atstovams, kartu jiems perteikia ir pasaulio lūkesčius dėl tvarumo. Tačiau žaliosios ekonom...
nuotrauka
2022-06-23 07:55
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad fiziniai asmenys, norintys gauti kompensaciją pasikeitus taršius šilumos įrenginius į šilumos siurblius ar biokuro katilus pagal 2021m. rugsėjo 1 d. skelbtą kvietimą iki liepos 1 d. privalo įsirengti atsinaujinančius energijos išteklius naudojan...
nuotrauka
2022-06-22 09:06
Kaip ir kasmet rugsėjį įvyks vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių Lietuvos statybininkų bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Šios šventės metu tradiciškai pagerbiami statybos inžinieriai.
nuotrauka
2022-06-21 11:22
„Civinity“ grupės valdybai nusprendus transformuoti klasikiniu modeliu veikiančią pastatų priežiūros grupę į technologijų įmonę, pristatomi pirmieji darbai – įkurta nekilnojamojo turto technologijų įmonė „Smart Technologies“, kuriai vadovauti ėmėsi skaitmeninės rinkodaros ir finansinių technologijų ...
nuotrauka
2022-06-21 11:12
Kultūros ministerija, siekdama sustiprinti kultūros paveldo apsaugą ir patobulinti jo teisinį reglamentavimą, pradėjo naujos Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo redakcijos rengimo procesą.
nuotrauka
2022-06-21 10:35
Lietuvos bankas pateikė savo poziciją Finansų ministerijai dėl siūlomo visuotinio nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) mokesčio projekto. Ekspertai pateikia ir siūlomas priemones, kad mokestis mažintų turtinę nelygybę, skatintų savivaldybes investuoti į infrastruktūrą ir reikšmingai prisidėtų prie ...
nuotrauka
2022-06-21 10:13
Bendrovės „Realco“ duomenimis, beveik kas antras jaunas žmogus turi nuosavą būstą, o būsto nesibaimina keisti vis daugiau gyventojų.
nuotrauka
2022-06-20 16:42
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo bylą dėl nekilnojamojo turto vystytojo pareigos pateikti garantinio laikotarpio prievolių įvykdymo užtikrinimą būsto pirkėjams.
nuotrauka
2022-06-20 09:36
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išnagrinėjo ginčą tarp vartotojo ir AB „Klaipėdos energija“ dėl įmonės geriamojo vandens pašildymo kainos taikymo bei mokėjimų už 2022 m. sausio ir vasario mėn. eilutėje „vandens pašildymas“ apskaičiavimo.
nuotrauka
2022-06-20 09:27
Apleista ir neprižiūrima žemė niekam nedaro garbės, o ir naudos iš jos mažai. Tačiau Lietuvoje pastaruoju metu ir toliau mažėja apleistų žemės sklypų - šiuo metu šalyje suskaičiuojama per 40 tūkst. apleistų sklypų, o bendras apleistos žemės plotas siekia 24 tūkst. hektarų. Didžiausi apleistos žemės ...
nuotrauka
2022-06-20 09:09
Tobulėjančios statinių technologijos bei inovacijos gali tapti ir privalumu įmonėms plečiant veiklos apimtis, ir kliūtimi tai daryti. Viskas priklauso nuo to, kaip tokius objektus apibrėžia teisės aktai. Ekspertai atkreipia dėmesį, kad teisinis reglamentavimas nėra aiškus, tad tikėtina, jog inovatyv...
nuotrauka
2022-06-20 06:44
Neretai kyla klausimų dėl keliamų reikalavimų mėšlinių ir srutų kauptuvų statybai. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) informuoja, kokiais atvejais reikalingi leidimai, norint įrengti organinių trąšų (mėšlo ir srutų) laikymui skirtą...
nuotrauka
2022-06-17 13:03
Vis daugiau jaunų porų, planuodamos įsigyti naują būstą, turi dar vieną planą – kurti šeimą. Tokiu atveju, keliami kriterijai naujam būstui yra kitokie: labiau atsižvelgiama į tai, kas gali būti aktualu ne tik suaugusiam, bet ir vaikui. Pasak psichologės ir nekilnojamo turto (NT) eksperto, labai sva...
nuotrauka
2022-06-17 12:03
Už „Rail Baltica“ projekto Lietuvoje įgyvendinimą atsakinga bendrovė „LTG Infra“ pasirašė sutartis su dviejų konkursų laimėtoju. Pagal vieną jų bus suplanuota Panevėžio geležinkelio mazgo infrastruktūra, pagal antrąją – rengiami regioninių stočių ir inžinerinių sistemų projektavimui reikalingi dokum...
nuotrauka
2022-06-16 11:26
Rekonstruojant Neries krantinę ir nuėmus dalį asfalto dangos P. Vileišio gatvėje, rastas akmenimis grįstas senovinis grindinys. Pagal pirminius archeologo vertinimus, tai tarpukariu (1930 m.) klota gatvė, besidriekianti palei upės krantą.
nuotrauka
2022-06-16 07:12
Vilniaus apygardos administracinis teismas, kaip rašoma teismo pranešime, išnagrinėjęs pareiškėjos VšĮ Inovacijų agentūra skundą atsakovui Registrų centrui, nusprendė, kad atsakovas Inovacijų agentūrai turės grąžinti 252 559,44 Eur, nepagrįstai sumokėtus už Registrų centro teiktus registrų ir valsty...
nuotrauka
2022-06-16 07:01
Regionų apygardos administraciniame teisme, rašoma šio teismo pranešime, birželio 14 d. buvo numatyta tęsti administracinės bylos nagrinėjimą pagal pareiškėjos Kauno m. savivaldybės administracijos skundą dėl atsakovo Kultūros paveldo departamento 2021 m. rugsėjo 1 d. reikalavimo stabdyti Vilniaus g...
nuotrauka
2022-06-16 06:46
Visą mėnesį gyventojai kviečiami teikti paraiškas paramai dėl senų šildymo katilų keitimo. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė naują paramos etapą, kuriame maksimali paramos suma pareiškėjui siekia net 14,5 tūkst. eurų, tuo tarpu Vilniaus miesto savivaldybė sostinės gyventojams savo r...

Statybunaujienos.lt » Aktualijos