2024 balandžio 14 d. sekmadienis, 23:31
Reklama  |  facebook

KAM-BUD – šiuolaikinių technologijų stogai ir jų montavimas

2023-10-13 07:39
Lenkijos kompanija „Adam Arkadiusz Kaminski KAM-BUD SYSTEM“ (toliau – KAM-BUD) griauna mitą, kad kuo aukštesnis energinis naudingumas, tuo turi būti storesnė stogo danga. Naudodama naujos kartos medžiagas, kompanija išlaiko aukštą energinį efektyvumą su plona plokščiojo stogo danga.
nuotrauka
Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM nuotr.


Minimos įmonės
Adam Arkadiusz Kaminski KAM-BUD SYSTEM,
Lenkijos kompanijos KAM-BUD, kuri įrengia plokščiuosius stogus visoje Europoje, išskirtinumas – keliskart greitesnis stogo dengimo procesas, lyginant su alternatyviomis stogo dangomis.

Kas yra PIR ir „Protan“ PVC

KAM-BUD siūlomą ir klientų pasitikėjimo sulaukusią stogų dangą sudaro naujos kartos šiltinamoji medžiaga PIR ir gamintojo „Protan“ PVC danga.

kam budNaujos kartos PIR termoizoliacija yra lengvesnė ir dvigubai plonesnė. Dėl itin gerų izoliacinių PIR savybių vietoj kai kurių įprastų šiltinimo medžiagų užtenka dvigubai plonesnės KAM-BUD įrengiamos stogo dangos tam pačiam rezultatui pasiekti. Pvz., A++ gamybiniams, sandėliavimo pastatams užtenka 12–14 cm storio, nes PIR suteikia tokį pat efektą, kokį pasiekia dvigubai storesnės tradicinės šiltinimo medžiagos.

PVC dangą, kuri naudojama įrengiant stogą, gamina gilias tradicijas turinti, 80 metų rinkoje veikianti Norvegijos įmonė „Protan“.

Tad ši stogo danga su PIR ir „Protan“ PVC yra dvigubai šiltesnė už įprastus rinkos sprendimus.

Mažesnis dangos svoris yra ir viena iš dedamųjų, kurios spartina darbus, nes lengviau ir greičiau užkelti ant stogo medžiagas. Kvadratiniam metrui tokios stogo dangos įrengti reikia apie 3 kg termoizoliacijos ir 1,5 kg PVC, tad bendras tokio ploto visos sistemos svoris siekia tik 5–6 kg ir tai reiškia apie 10 kartų mažiau už įprastus sprendimus apkraunamą stogą, ant kurio galima arba įrengti saulės jėgainę, arba sutaupyti pasirinkus plonesnę konstrukciją. Ir visa tai – neaukojant energinio efektyvumo rodiklių.

Dar viena svarbi šios dangos ypatybė – naudojant PIR, nevyksta garo mainai, nėra rasos arba kondensacijos taško. Dangos gamintojai atliko tyrimą: Lietuvoje sausio ir vasario mėnesiais šis rodiklis siekė tik 20 g/kv. m, o kondensatas susidaro ant PIR paviršiaus. Kadangi PVC membrana turi mikroskopinius kūgius, garas arba kondensatas tarsi „iškvėpuojamas“. Kad danga būtų klojama teisingai ir galėtų išgarinti drėgmę, abi pusės nudažytos skirtingomis spalvomis. Dėl to ant stogo nebereikia įrengti papildomų įrenginių.

KAM-BUD danga dengiami Lietuvos gamyklų, logistikos pastatų stogai

„Kompanija KAM-BUD, kuri jau gerą dešimtmetį dirba ir mūsų šalies rinkoje, kasmet uždengia apie 3 mln. kv. m stogo. Lietuvoje paklojama apie 400–600 tūkst. kv. m PVC stogo dangos per metus“, – dalijasi skaičiais KAM-BUD atstovas Lietuvai Gintautas Brazauskas. Todėl kompanija KAM-BUD ir jos įrengiamos stogo dangos Lietuvoje gerai žinomos ir užsirekomendavusios.

KAM BUDNaudojant PIR ir „Protan“ PVC derinį, Lietuvoje įrengti stogai pramonės, sandėliavimo ir kitiems negyvenamosios paskirties pastatams. Nuo 2014 m., skaičiuoja G.Brazauskas, baldų pramonės ir logistikos įmonių objektams įrengta arti 2 mln. kv. m stogo dangų. Pernai stogo įrengimo darbai pradėti Vilniaus rajone statomoje vienoje gamykloje: iš viso bus įrengta 68 tūkst. kv. m stogo dangos.

KAM-BUD orientuojasi į negyvenamosios paskirties pastatų – pramonės, logistikos, prekybos, sandėlių ir pan. objektų plokščiųjų stogų rinką. Nors paprastai tai yra nauja statyba, bet dangą PIR ir „Protan“ PVC galima įrengti ir renovuojat, remontuojant senas dangas.

Per dieną įrengiama apie 2 tūkst. kv. m dangos

Specialiai apmokyti KAM-BUD profesionalai stogo įrengimo darbus atlieka itin sparčiai: per dieną įrengiama apie 2 tūkst. kv. m dangos, ir tai yra įspūdingas skaičius.

KAM BUD„Mūsų įmonės spartą demonstruoja kad ir vienas iš šių metų objektų, kur 20 tūkst. kv. m stogo dangą įrengėme per 4 savaites, tai yra kelis kartus greičiau už kitas Lietuvos rinkoje dirbančias įmones. Darbų sparta yra vienas iš didžiausių mūsų pranašumų, – sako KAM-BUD atstovas. – Lietuvoje paprastai dirba 10–20 žmonių brigados, kurios atvyksta iš Lenkijos. Lenkai įpratę darbuotis itin sparčiai. Mūsų įmonės atveju tai lemia ir kruopštus darbų objekte planavimas, darbuotojų kompetencija, patirtis ir vadinamasis „know how“. Pasitelkdami mechanizmus, specialią įrangą, naudojame mažai rankų darbo.“

Garantijos ir aptarnavimas

„Protan“ PVC danga yra ilgaamžė, gali būti eksploatuojama daugiau negu 60 metų. Norvegijos įmonė atlieka darbų monitoringą, aiškindamasi, kaip eksploatavimo metu kinta dangos savybės. Toks monitoringas suteikia galimybę nuolat tobulinti dangą, todėl PVC gamintojai ir suteikia net 15 metų garantiją.

KAM BUDNeblunkanti šviesiai pilka stogo danga atitinka rinkoje vis labiau populiarėjančią kuo šviesesnių stogų tendenciją. Ant tokio stogo gali stovėti vanduo, augti medžiai – danga atspari šiems poveikiams. Mechaniškai pažeidus, danga yra lengvai sutvarkoma. KAM-BUD rekomenduoja po dvejų metų pradėti bent sykį per metus atlikti stogo apžiūrą, išvalyti įlajas, vėdinimo elementus.

KAM-BUD įrenginėjama stogo danga turi pasaulyje gerai žinomos draudimo bendrovės „FM Global“ sertifikatą. Gaminiai ar paslaugos, pažymėti šios kompanijos ženklu, patvirtina, kad jie atitinka aukštus gaminio testavimo ir sertifikavimo standartus. Šis sertifikatas yra pripažįstamas visame pasaulyje.

Įmonė KAM-BUD atlieka stogų įrengimo ir priežiūros darbus, vėjo zonų skaičiavimus. Darbus su „Protan“ PVC dangomis vykdo gamintojo parengti ir sertifikuoti darbuotojai. KAM-BUD taip pat atstovauja inovatyviems gamintojams, kurių gaminius parduoda ir Lietuvos rinkoje.

kam-bud

Visi produktai yra perdirbami.

PRANAŠUMAI:

  • danga ilgaamžė, nekeičia spalvos, nepraranda elastingumo visą eksploatavimo laiką
  • tinka naujai statybai ir remontui
  • greitai įrengiama profesionalų 

Adam Arkadiuš Kaminski KAM-BUD SYSTEM nuotr.

Statybunaujienos.lt
Žymės  Stogo dangaObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-04-11 15:29
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika" pirmąjį 2024 m. ketvirtį naujų butų pardavimo rinkoje augo labiausiai ir užėmė rekordišką rinkos dalį – 12 proc. Sėkmingiausi visoje Vilniaus rinkoje pagal pardavimus buvo šios bendrovės vystomi projektai „Mėlyni vilkai" ir „Metų laikai".
nuotrauka
2024-04-10 08:42
Telekomunikacijų ir IT bendrovė „Telia“ šiemet nusprendė pakeisti įprastą komandų formavimo ir stiprinimo programą, į ją įtraukdama dronų gamybos mokymus. Bendrovės darbuotojų surinktas skraidykles ketina padovanoti Šaulių sąjungai. „Telia“ pirmame mokymų etape planuoja įsigyti apie 20 dronų komplek...
nuotrauka
2024-04-10 08:34
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja, kurdama naujas tvarias darbo vietas ir pritraukdama investuotojų į Akmenės, Jonavos ir Mažeikių rajonus. Tam bus paskirstytas 52,82 mln. eurų finansavimas 9 projektams. Taip pat planuojama skirti papildomą sumą kitiems teigiamai įvertintiems projektams...
nuotrauka
2024-04-10 08:27
2023 m. balandį bendro gyvenimo būsto („co-living“) projektą „WeLoft“ Vilniaus Viršuliškėse atidariusi NT vystytoja UAB „Business Plius“ per metus pasiekė 90-100 proc. užimtumą ir sostinėje planuoja naują šios koncepcijos objektą.
nuotrauka
2024-04-10 07:26
Ar galima pastatyti objektą be projekto valdytojo? Taip, galima. Tam reikia kompetentingų, profesionalių užsakovų arba idealaus projekto bei rangovų, statančių be nuokrypių. Jeigu užsakovai neturi statybinių kompetencijų, projekto valdytojų komanda yra būtina, nes nėra projektų be neatitikčių, be pa...
nuotrauka
2024-04-09 11:16
Vilniaus neparduotų butų sandėlis pastaraisiais mėnesiais grįžo į priešpandeminę 5 tūkst. reikšmę, tad vystytojai lėtina naujų projektų plėtros tempus. Savo ruožtu investuotojus į NT sunkiau prognozuojama rinka glumina, tačiau pinigų masė rinkoje išlieka didelė, o patrauklūs objektai su ryškesne nuo...
nuotrauka
2024-04-09 07:44
Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis privačių ir daugiabučių namų įgauna naują išvaizdą. Dažnai būna keičiamos namų ar butų, lauko arba vidaus durys. Tačiau vienas iš pirmųjų žingsnių, renkantis duris, – apgalvoti ir nuspręsti, koks durų rakinimo sprendimas Jums bus tinkamiausias ir pateisins Jū...
nuotrauka
2024-04-08 11:02
Gegužės 15-17 d. Vilnius vėl taps inžinerijos ir technologijų inovacijų epicentru – čia vyks jau 32-oji LITEXPO tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2024“. Organizatoriai tvirtina – renginys ne tik suburs specialistus iš šalies ir užsienio, ...
nuotrauka
2024-04-08 10:32
Atėjęs pavasaris daugiau gyvybės į pastaruoju metu gerokai aprimusią šalies nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinką neįpūtė. Nepaisant kovą fiksuoto kiek padidėjusio įregistruotų sandorių skaičiaus, vis dar atsiliekama nuo pastaruosius kelerius metus stebėto sandorių kiekio vidurkio, skelbia įregist...
nuotrauka
2024-04-07 19:30
OC PAROC pristato naują šilumos izoliacijos plokštę vėdinamų sienų šilumos izoliacijai ir apsaugai nuo vėjo.
nuotrauka
2024-04-04 10:33
Nekilnojamojo turto rinkoje – vis daugiau augimo ženklų. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ 2024-uosius pradėjo parduodama daugiau nei pusę šimto butų – ketvirtadaliu daugiau nei per pirmąjį praėjusių metų ketvirtį ir beveik dvigubai daugiau nei per tris paskutinius 2023-ųjų mė...
nuotrauka
2024-04-03 07:43
Statant ar remontuojant klijai yra svarbus elementas, nes jie gali labai paveikti darbo kokybę ir patvarumą. Tinkamai parinkti klijai gali padėti užtikrinti, kad konstrukcija bus tvirta, patvari, estetiška ir atitiks visus reikalavimus. Klijų pasirinkimas yra svarbus ir gali turėti didelę įtaką meis...
nuotrauka
2024-04-02 13:52
Didžiausias Lietuvos šilumos ir karšto vandens tiekėjas AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) užbaigė 100 proc. Klaipėdoje veikiančių bendrovių UAB „Miesto energija“ ir UAB „Pramonės energija“ bei 4,34 proc. uostamiesčio šilumos ūkį valdančios AB „Klaipėdos energija“ akcijų įsigijimo procesą. Sandoris, ...
nuotrauka
2024-04-02 10:16
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų kovą Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 234 būstai ir fiksuota 20 sutarčių nutraukimų. Palyginti su vasariu, kai parduoti 195 būstai, pardavimai išaugo apie 20 proc., tačiau su praėjusių metų kovu, kuomet pirkėjai įsigijo 3...
nuotrauka
2024-03-29 14:59
Sostinės Naujamiestyje siuvimo fabriko vietoje įsikursiantis didžiausias Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelis „Tech Zity Vilnius" gavo Vilniaus miesto savivaldybės leidimą pradėti pirmojo etapo statybos darbus. Šis leidimas žymi svarbų žingsnį projekte, kuris keis Vilniaus Naujam...
nuotrauka
2024-03-28 14:34
UAB „Toksika“ visuotinis akcininkų susirinkimas į laisvą nepriklausomo valdybos nario poziciją išrinko Giedrių Dusevičių – UAB „Digital Audio“ direktorių, iki 2023 m. kovo mėn. ėjusį UAB „Valstybės investicijų valdymo agentūra“ stebėtojų tarybos pirmininko, iki 2022 metų – AB „KN Energies“ valdybos ...
nuotrauka
2024-03-27 17:02
Penkios Armėnijoje įsikūrusios įstaigos, įskaitant vaikų darželius, kultūrinį centrą ir nacionalinį politechnikos universitetą, netrukus naudosis lietuvių įrengtos saulės jėgainės elektros energija. Elektrinę įrengs Lietuvos saulės energetikos bendrovė „Solet".
nuotrauka
2024-03-26 10:09
Stiklo paketų gamintoja „Glass LT”, įsikūrusi Alytuje, į naują gamybos liniją investuoja 3 mln. Eur – tai leis išplėsti gaminių asortimentą ir apdoroti iki 2,6 mln. kv. m stiklo. Nepaisant sumažėjusios paklausos statybų rinkoje, pernai gamybos apimtys siekė 2,08 mln. kv. m apdoroto stiklo – tai šiek...
nuotrauka
2024-03-25 09:32
Susisiekimo infrastruktūros UAB „Fegda grupė" priklausanti Pietų Lietuvos kelių infrastruktūros įmonė „Alkesta" turi naują vadovą – įmonės generalinio direktoriaus pareigas nuo pirmadienio eina Titas Lukšas.
nuotrauka
2024-03-21 14:52
Šiuo metu darbo rinka yra kaip niekada įkaitusi, o darbdaviai itin aktyviai ieško būdų tapti patrauklesniais esamiems ir potencialiems darbuotojams. Tam pasitelkiami įvairūs tyrimai bei įrankiai. Tačiau pasak kovo mėnesį į Lietuvos darbdavio tyrimų rinką žengusios bendrovės „WitMind“ direktorės Živi...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas