2023 rugsėjo 24 d. sekmadienis, 6:52
Reklama  |  facebook

Kai dirbi kokybiškai, klientas pats pas tave ateina

2016-04-25 08:57
Kompanijai, kuri siekia ne kelis, o keliasdešimt metų trunkančios sėkmės būtina pusiausvyra tarp patirties ir inovatyvumo. Gręžinių gręžimo paslaugas teikianti UAB „Kauno hidrogeologija“ patirtį ir inovatyvumą derina kasdien. Įmonė rinkoje veikia jau beveik penkis dešimtmečius. Per tiek metų keitėsi daug dalykų: žmonės, įranga, klientai, tačiau išliko pagrindinis tikslas: būti geriausiems.
nuotrauka
Įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Kauno hidrogeologija, UAB
Daug davė švedų perduota patirtis

Kaip sako įmonės marketingo vadovas Vaidas Čepulis, ilgametė patirtis akivaizdžiai matoma pažvelgus į žmones, kurie dirba šioje bendrovėje. „Patirties privalumus aiškiausiai rodo žmonės. Juk kartais gręžiant reikia tiesiog jausti. Patys gręžėjai, čiupinėdami uolienas, turi numatyti, kur bus ar nebus vandens. Mūsų technika gal ir brangi, bet žmonės yra dar didesnis turtas. Norint perprasti amatą, reikia laiko“, – teigia jis.

Tai – viena sėkmės pusė, kita – inovacijos. Reikia nepagailėti investicijų ten, kur jos reikalingiausios.
„Čia jau yra technikos erdvė. Ji, lyginant su sovietiniais laikais, labai pasikeitė. Ji brangesnė, bet ir nepalyginamai našesnė. Jeigu anksčiau 100 metrų gręžinį tekdavo daryti savaitę ar dvi, tai dabar tai galime padaryti per vieną dieną. Naudojame vakarietišką techniką, daugiausiai vokišką“, – sako V. Čepulis.

Anot jo, inovacijoms labai padeda tvirti partnerystės ryšiai Švedijoje. Būtent iš švedų įmonė nuolatos mokosi, perima pačius pažangiausius sprendimus. „Švedai mums ir šiaip labai padeda. Jų sprendimai labai pasiteisina ilgaamžiškumo prasme. Be to, jie pasidalija ir savo patirtimi. Ji labai vertinga, nes beveik visur jie yra žingsniu priekyje mūsų. Kiek tenka su jais bendrauti, tai tenka pastebėti, kad praktiškai kiekvienais metais pasiūlo kažką inovatyvaus. Jie nuolat galvoja, ką galima padaryti pigiau, efektyviau, kad klientas liktų patenkintas“, – tikina pašnekovas.

Ne vieną ir ne du sprendimus į Lietuvos rinką pirmieji atvežė būtent UAB „Kauno hidrogeologija“. Pavyzdžiui, įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Anksčiau naudotos pylimuotos gelžbetonio šulinių sistemos, kuriose reikėdavo sutalpinti visą įrangą.

„Švedai tokių dalykų jau seniai nenaudoja. Jų praktika tokia, kad įranga montuojama pačioje namo katilinėje. Tai buvo naujovė, kurią mes atvežėme. Kai kuriems vyresniems užsakovams dar ir dabar keista, kad jau nebereikia lauke statyti tos griozdiškos siurblinės“, – sako V. Čepulis. 

Įmonė buvo ir viena pirmųjų Lietuvoje, jau daugiau kaip prieš dešimtmetį pradėjusių diegti geoterminio šildymo sprendimus. „Vakariečiai jau seniai žmonėms kompensuoja atsinaujinančios energetikos sprendimus. Lietuvoje irgi kažkiek juos vejamės. Be abejo, matome čia perspektyvą. Manome, kad ši sritis ilgainiui plėsis. Tai yra auganti mūsų veiklos sritis“, – teigia pašnekovas.


Geriausia reklama – iš lūpų į lūpas

Ilgametės sėkmės siekiančiai įmonei gyvybiškai svarbu ir tai, kad jos darbuotojai nuolatos mokytųsi, tobulėtų. „Mūsų atestuoti darbų vadovai nuolatos lankosi seminaruose, mokosi juose. Tačiau labai svarbi ir kita dalis – patirtis, kuri perduodama iš lūpų į lūpas tiesiog dirbant kartu. Mokymasis iš vyresnių, labiau patyrusių kolegų yra labai svarbus. Tokią investiciją labai sunku ir pamatuoti. Kai jauni gręžėjai dirba su patyrusiais vilkais, atsiranda daug daugiau galimybių pačiam greičiau mokytis“, – įsitikinęs V. Čepulis. 

Tik kompetentingi darbuotojai kompanijai gali suteikti patį geriausią konkurencinį pranašumą – kokybę. „Manau, kad šiandien išsiskirti reikia savo atliekamų darbų kokybe. Labai svarbus tampa garantinis aptarnavimas. Tai daro toli gražu ne visi. Įmonė negali būti slapta. Vien telefono numerio interneto puslapyje nepakanka. Reikia dalyvauti parodose, kuriose galėtum su žmonėmis pabendrauti tiesiogiai. Įmonės veidas šiandien neabejotinai svarbus. Turi būti atsinaujinęs, matomas“, – teigia pašnekovas.

Jeigu būsi toks, tai klientas galiausiai ateis pas tave ir atsiras galimybė su juo užmegzti ne epizodinę, o ilgalaikę partnerystę.
„Mūsų įsitikinimu, geriausia reklama vis tiek yra iš lūpų į lūpas. Mes tikrai nesame pigiausi, bet stengiamės būti geriausi pagal atliekamų darbų kokybę. Kai esi geriausias, kaina tampa antraeiliu dalyku, nes žmogus žino, kad sumokėjęs daugiau ir gaus daugiau. Neatleistina, kai kažkas atvažiuoja, kažką padaro, bet net nesuteikia jokių dokumentų. Ir kai kitą dieną nėra vandens, net neaišku kur kreiptis. Mes to sau neleidžiame. Mes norime, kad klientai visada žinotų, jog, iškilus problemoms, mes visada padėsime“, – kalbėjo V. Čepulis. 

Reklama

Bendrovės nuotraukos

Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA