2024 birželio 24 d. pirmadienis, 22:43
Reklama  |  facebook

Kai dirbi kokybiškai, klientas pats pas tave ateina

2016-04-25 08:57
Kompanijai, kuri siekia ne kelis, o keliasdešimt metų trunkančios sėkmės būtina pusiausvyra tarp patirties ir inovatyvumo. Gręžinių gręžimo paslaugas teikianti UAB „Kauno hidrogeologija“ patirtį ir inovatyvumą derina kasdien. Įmonė rinkoje veikia jau beveik penkis dešimtmečius. Per tiek metų keitėsi daug dalykų: žmonės, įranga, klientai, tačiau išliko pagrindinis tikslas: būti geriausiems.
nuotrauka
Įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Kauno hidrogeologija, UAB
Daug davė švedų perduota patirtis

Kaip sako įmonės marketingo vadovas Vaidas Čepulis, ilgametė patirtis akivaizdžiai matoma pažvelgus į žmones, kurie dirba šioje bendrovėje. „Patirties privalumus aiškiausiai rodo žmonės. Juk kartais gręžiant reikia tiesiog jausti. Patys gręžėjai, čiupinėdami uolienas, turi numatyti, kur bus ar nebus vandens. Mūsų technika gal ir brangi, bet žmonės yra dar didesnis turtas. Norint perprasti amatą, reikia laiko“, – teigia jis.

Tai – viena sėkmės pusė, kita – inovacijos. Reikia nepagailėti investicijų ten, kur jos reikalingiausios.
„Čia jau yra technikos erdvė. Ji, lyginant su sovietiniais laikais, labai pasikeitė. Ji brangesnė, bet ir nepalyginamai našesnė. Jeigu anksčiau 100 metrų gręžinį tekdavo daryti savaitę ar dvi, tai dabar tai galime padaryti per vieną dieną. Naudojame vakarietišką techniką, daugiausiai vokišką“, – sako V. Čepulis.

Anot jo, inovacijoms labai padeda tvirti partnerystės ryšiai Švedijoje. Būtent iš švedų įmonė nuolatos mokosi, perima pačius pažangiausius sprendimus. „Švedai mums ir šiaip labai padeda. Jų sprendimai labai pasiteisina ilgaamžiškumo prasme. Be to, jie pasidalija ir savo patirtimi. Ji labai vertinga, nes beveik visur jie yra žingsniu priekyje mūsų. Kiek tenka su jais bendrauti, tai tenka pastebėti, kad praktiškai kiekvienais metais pasiūlo kažką inovatyvaus. Jie nuolat galvoja, ką galima padaryti pigiau, efektyviau, kad klientas liktų patenkintas“, – tikina pašnekovas.

Ne vieną ir ne du sprendimus į Lietuvos rinką pirmieji atvežė būtent UAB „Kauno hidrogeologija“. Pavyzdžiui, įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Anksčiau naudotos pylimuotos gelžbetonio šulinių sistemos, kuriose reikėdavo sutalpinti visą įrangą.

„Švedai tokių dalykų jau seniai nenaudoja. Jų praktika tokia, kad įranga montuojama pačioje namo katilinėje. Tai buvo naujovė, kurią mes atvežėme. Kai kuriems vyresniems užsakovams dar ir dabar keista, kad jau nebereikia lauke statyti tos griozdiškos siurblinės“, – sako V. Čepulis. 

Įmonė buvo ir viena pirmųjų Lietuvoje, jau daugiau kaip prieš dešimtmetį pradėjusių diegti geoterminio šildymo sprendimus. „Vakariečiai jau seniai žmonėms kompensuoja atsinaujinančios energetikos sprendimus. Lietuvoje irgi kažkiek juos vejamės. Be abejo, matome čia perspektyvą. Manome, kad ši sritis ilgainiui plėsis. Tai yra auganti mūsų veiklos sritis“, – teigia pašnekovas.


Geriausia reklama – iš lūpų į lūpas

Ilgametės sėkmės siekiančiai įmonei gyvybiškai svarbu ir tai, kad jos darbuotojai nuolatos mokytųsi, tobulėtų. „Mūsų atestuoti darbų vadovai nuolatos lankosi seminaruose, mokosi juose. Tačiau labai svarbi ir kita dalis – patirtis, kuri perduodama iš lūpų į lūpas tiesiog dirbant kartu. Mokymasis iš vyresnių, labiau patyrusių kolegų yra labai svarbus. Tokią investiciją labai sunku ir pamatuoti. Kai jauni gręžėjai dirba su patyrusiais vilkais, atsiranda daug daugiau galimybių pačiam greičiau mokytis“, – įsitikinęs V. Čepulis. 

Tik kompetentingi darbuotojai kompanijai gali suteikti patį geriausią konkurencinį pranašumą – kokybę. „Manau, kad šiandien išsiskirti reikia savo atliekamų darbų kokybe. Labai svarbus tampa garantinis aptarnavimas. Tai daro toli gražu ne visi. Įmonė negali būti slapta. Vien telefono numerio interneto puslapyje nepakanka. Reikia dalyvauti parodose, kuriose galėtum su žmonėmis pabendrauti tiesiogiai. Įmonės veidas šiandien neabejotinai svarbus. Turi būti atsinaujinęs, matomas“, – teigia pašnekovas.

Jeigu būsi toks, tai klientas galiausiai ateis pas tave ir atsiras galimybė su juo užmegzti ne epizodinę, o ilgalaikę partnerystę.
„Mūsų įsitikinimu, geriausia reklama vis tiek yra iš lūpų į lūpas. Mes tikrai nesame pigiausi, bet stengiamės būti geriausi pagal atliekamų darbų kokybę. Kai esi geriausias, kaina tampa antraeiliu dalyku, nes žmogus žino, kad sumokėjęs daugiau ir gaus daugiau. Neatleistina, kai kažkas atvažiuoja, kažką padaro, bet net nesuteikia jokių dokumentų. Ir kai kitą dieną nėra vandens, net neaišku kur kreiptis. Mes to sau neleidžiame. Mes norime, kad klientai visada žinotų, jog, iškilus problemoms, mes visada padėsime“, – kalbėjo V. Čepulis. 

Reklama

Bendrovės nuotraukos

Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.

Statybunaujienos.lt » RESTA