2021 gruodžio 9 d. ketvirtadienis, 6:26
Reklama  |  facebook

Kai dirbi kokybiškai, klientas pats pas tave ateina

2016-04-25 08:57
Kompanijai, kuri siekia ne kelis, o keliasdešimt metų trunkančios sėkmės būtina pusiausvyra tarp patirties ir inovatyvumo. Gręžinių gręžimo paslaugas teikianti UAB „Kauno hidrogeologija“ patirtį ir inovatyvumą derina kasdien. Įmonė rinkoje veikia jau beveik penkis dešimtmečius. Per tiek metų keitėsi daug dalykų: žmonės, įranga, klientai, tačiau išliko pagrindinis tikslas: būti geriausiems.
nuotrauka
Įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Kauno hidrogeologija, UAB
Daug davė švedų perduota patirtis

Kaip sako įmonės marketingo vadovas Vaidas Čepulis, ilgametė patirtis akivaizdžiai matoma pažvelgus į žmones, kurie dirba šioje bendrovėje. „Patirties privalumus aiškiausiai rodo žmonės. Juk kartais gręžiant reikia tiesiog jausti. Patys gręžėjai, čiupinėdami uolienas, turi numatyti, kur bus ar nebus vandens. Mūsų technika gal ir brangi, bet žmonės yra dar didesnis turtas. Norint perprasti amatą, reikia laiko“, – teigia jis.

Tai – viena sėkmės pusė, kita – inovacijos. Reikia nepagailėti investicijų ten, kur jos reikalingiausios.
„Čia jau yra technikos erdvė. Ji, lyginant su sovietiniais laikais, labai pasikeitė. Ji brangesnė, bet ir nepalyginamai našesnė. Jeigu anksčiau 100 metrų gręžinį tekdavo daryti savaitę ar dvi, tai dabar tai galime padaryti per vieną dieną. Naudojame vakarietišką techniką, daugiausiai vokišką“, – sako V. Čepulis.

Anot jo, inovacijoms labai padeda tvirti partnerystės ryšiai Švedijoje. Būtent iš švedų įmonė nuolatos mokosi, perima pačius pažangiausius sprendimus. „Švedai mums ir šiaip labai padeda. Jų sprendimai labai pasiteisina ilgaamžiškumo prasme. Be to, jie pasidalija ir savo patirtimi. Ji labai vertinga, nes beveik visur jie yra žingsniu priekyje mūsų. Kiek tenka su jais bendrauti, tai tenka pastebėti, kad praktiškai kiekvienais metais pasiūlo kažką inovatyvaus. Jie nuolat galvoja, ką galima padaryti pigiau, efektyviau, kad klientas liktų patenkintas“, – tikina pašnekovas.

Ne vieną ir ne du sprendimus į Lietuvos rinką pirmieji atvežė būtent UAB „Kauno hidrogeologija“. Pavyzdžiui, įmonė pirmoji pradėjo montuoti švediškas tiekimo sistemas. Anksčiau naudotos pylimuotos gelžbetonio šulinių sistemos, kuriose reikėdavo sutalpinti visą įrangą.

„Švedai tokių dalykų jau seniai nenaudoja. Jų praktika tokia, kad įranga montuojama pačioje namo katilinėje. Tai buvo naujovė, kurią mes atvežėme. Kai kuriems vyresniems užsakovams dar ir dabar keista, kad jau nebereikia lauke statyti tos griozdiškos siurblinės“, – sako V. Čepulis. 

Įmonė buvo ir viena pirmųjų Lietuvoje, jau daugiau kaip prieš dešimtmetį pradėjusių diegti geoterminio šildymo sprendimus. „Vakariečiai jau seniai žmonėms kompensuoja atsinaujinančios energetikos sprendimus. Lietuvoje irgi kažkiek juos vejamės. Be abejo, matome čia perspektyvą. Manome, kad ši sritis ilgainiui plėsis. Tai yra auganti mūsų veiklos sritis“, – teigia pašnekovas.


Geriausia reklama – iš lūpų į lūpas

Ilgametės sėkmės siekiančiai įmonei gyvybiškai svarbu ir tai, kad jos darbuotojai nuolatos mokytųsi, tobulėtų. „Mūsų atestuoti darbų vadovai nuolatos lankosi seminaruose, mokosi juose. Tačiau labai svarbi ir kita dalis – patirtis, kuri perduodama iš lūpų į lūpas tiesiog dirbant kartu. Mokymasis iš vyresnių, labiau patyrusių kolegų yra labai svarbus. Tokią investiciją labai sunku ir pamatuoti. Kai jauni gręžėjai dirba su patyrusiais vilkais, atsiranda daug daugiau galimybių pačiam greičiau mokytis“, – įsitikinęs V. Čepulis. 

Tik kompetentingi darbuotojai kompanijai gali suteikti patį geriausią konkurencinį pranašumą – kokybę. „Manau, kad šiandien išsiskirti reikia savo atliekamų darbų kokybe. Labai svarbus tampa garantinis aptarnavimas. Tai daro toli gražu ne visi. Įmonė negali būti slapta. Vien telefono numerio interneto puslapyje nepakanka. Reikia dalyvauti parodose, kuriose galėtum su žmonėmis pabendrauti tiesiogiai. Įmonės veidas šiandien neabejotinai svarbus. Turi būti atsinaujinęs, matomas“, – teigia pašnekovas.

Jeigu būsi toks, tai klientas galiausiai ateis pas tave ir atsiras galimybė su juo užmegzti ne epizodinę, o ilgalaikę partnerystę.
„Mūsų įsitikinimu, geriausia reklama vis tiek yra iš lūpų į lūpas. Mes tikrai nesame pigiausi, bet stengiamės būti geriausi pagal atliekamų darbų kokybę. Kai esi geriausias, kaina tampa antraeiliu dalyku, nes žmogus žino, kad sumokėjęs daugiau ir gaus daugiau. Neatleistina, kai kažkas atvažiuoja, kažką padaro, bet net nesuteikia jokių dokumentų. Ir kai kitą dieną nėra vandens, net neaišku kur kreiptis. Mes to sau neleidžiame. Mes norime, kad klientai visada žinotų, jog, iškilus problemoms, mes visada padėsime“, – kalbėjo V. Čepulis. 

Reklama

Bendrovės nuotraukos

Bendrovę „Kauno hidrogeologija“ parodoje „RESTA“, vyksiančioje balandžio 27-30 dienomis,

rasite 4 salėje

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA